Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Pracownik jakiś

Co to były za szalone ruchy :D nowi kierownicy, a co ze starymi? Zwolnienie, awans, degradacja czy co jeszcze?

@Pracownik jakiś

Zmiany organizacyjne wynikają z przeprowadzanej w firmie transformacji i absolutnie nie są szalone ;) Poprzedni Kierownicy posiadają ważną dla Firmy wiedzę i doświadczenie, dlatego pozostaną w naszych szeregach.

MS
@Pracownik jakiś

O ktorego kierasa pytasz?

@Pracownik ten
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

Zmiany nie są szalone ale byli kierownicy z pewnością są :).

operator cnc szukający pracy

Witam, czy pracując jako operator cnc ,można liczyc na 3500 zł netto bez nadgodzin? pozdrawiam

śmieszne
@operator cnc szukający pracy

Jeżeli dobrze rozwiążesz ankietę , odczekasz ponad 30 minut na rozmowę o pracę która była na daną godzinę zaplanowana. Ja tam byłem na rozmowie o pracę i to co zobaczyłem oraz podejście do kandydata nie zachęci nikogo. Na prawdę !

Łobuz CNC

Nie można na start dają około 3 tyś . Pozdro dla wszystkich z z Cnc

@operator cnc szukający pracy

Pracownicy z doświadczeniem, wiedzą i kompetencjami mogą zarobić 3 500 zł netto.

@Łobuz CNC

Widełki wynagrodzenia, które proponujemy na okresie próbnym są podane w ogłoszeniu.

@śmieszne

Rekruter przeprosił Pana za wydłużony czas oczekiwania. "Ankieta" to sprawdzenie wiedzy technicznej i myślenia analitycznego, które są niezbędne na stanowisku operatora CNC. Pozdrawiamy i życzymy powodzenia w dalszym poszukiwaniu pracy :)

śmieszne
@Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.

A mogę dać Wam też ankietę ? Pracodawca musi na go-work opinię firmie polepszać ? :D Trochę to słabo ;D

Firma godna polecenia, miła atmosfera a stawka odpowiednia do posiadanej wiedzy, doświadczenia i stanowiska. Możliwość awansu dla każdego. Firma szybko się rozwija i zatrudnia wiele nowych osób, nowe ogłoszenia pojawiają się cały czas.

Czy można liczyć w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

kadrowa

Tak, w naszej firmie prywatną opiekę medyczną zapewnia Compensa. Firma pokrywa ubezpieczenie pracowników, a ci mogą zapisać również członków rodzin.

Firma Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Zdradzony

Firma dobra w szczególności atmosfery w śród pracowników ale patrząc wyżej niema co liczyć na byłem tam zatrudniony za czasów Harrego Tera są inni ludzie fałszywi np detektor produkcji Którego kiedyś stałem murem i jako chyba jedyny go szanowałem jak był jeszcze Gs -em ja tam pracowałem 8 lat w 6 tym roku miałem wypadek i złamałem kciuk i wdedy dostałem propozycję że nie zgłoszę wypadku w pracy a za to dostanę premię dodatkową a ja go szanowałem więc się ....... Po pół roku dostałem propozycję pracy innej firmy i na kontrakcie więc poszedłem do dyrektora i się zapytałem jaką mam szanse zostać tu na stałe czy lepiej że bym poszedł na ten kontrakt a odpowiedz dostałem taką że na pewno dostanę na stałe i niemal się martwić no to poraz kolejny raz mu zaufałem. Pod koniec umowy w marcu zachorowali moi rodzice i musiałem sam sobie radzić w sierpniu tatę wypisali z udarem ibyla inwalidą musiałem go myć przebierać karmić leki podawać itp. A do mamy jeździć do szpitala i przesto dostałem napad rzekomo padaczkowy i ktoś wezwał karetkę nie czekają na moją zgodę po weekendzie dostałem ja ochrzan i między czasie wpadł bhpowiec i krzyczał domnie że ja mam popadaczke co ja sobie myślę ja mówiłem że nie mam noi 2 dni później dostałem wypowiedzenie umowy próbowałem dyrektora poszukać i spytać się z jakiego powodu chociaż że obiecał to go nie znalazłem w pod koniec października gdy mój tata zmarł uderzyłem się do neurologa który mi zrobił EEG rezonans magnetyczny z konstrastem i powiedział że nie mam ognisk padaczki że jestem zdrowy i wysłał mnie do psychologa a ten powiedział że to było jedno razowe bo wzięłam sobie zadurzo na głowę rodziców pracę i dom i dziwił się lekarz czemu zakład pracy nie skierował mnie na badanie by potwierdzić swój zarzut wobec mnie no ale dziś sobie świetnie pracuje na 2etaty bez żadnych chorób. To oni strącili pracownika który potrafił zrobić 10 latarni w godzinę a inni robili tyle w 4 h pozdrawiam ich i zakład może kiedyś przejrzą na oczy i zadzwonią

Znam takiego jednego Macieja..
@Zdradzony

Taaak napewno do Ciebie zadzwonią ;) 10 latarni to nie w kij dmuchał :D

Sadysta
@Zdradzony

Z tego co wiem to nie był pierwszy raz kiedy miałeś atak w Vosslohu, więc jest coś podejrzanego w tym co piszesz.

Jak tam kary za tramwaje na eksport? Sfinansują je z naszych premii?

Damian

Co to za kary? Za niedotrzymanie terminów? Jak eksport nie poszedł na czas to chyba wina produkcji nie? A ty jeszcze liczysz na premie.

Szukają do Vossloh na stanowisko Mistrz Produkcji ze znajomością angielskiego, papierami mistrza spawalnictwa i VT poz. 2. @Pracownik nie bardzo rozumiem Twój wpis. Chodzi o to, że państwo sprzedało swoje udziały w spółce? Ale to sprawa sprzed kilku lat. Jak to na Was wpłynęło? Nie ukrywam, że liczę na Twoją podpowiedź w sprawie zarobków Mistrza Produkcji. Z takimi kwalifikacjami spodziewam się, że nie są niskie.

Nie polecam firmy. Ciężko o podwyzki. Ukraińcy mają wiecej na godzinę niż Polacy. Maszyny na hali z spawaczami gdzie unosi się smród bo wentylatory nie działaja. Na każdym kroku próbują zabrać premię np. pani z bhp która specjalnie pilnuje żeby nikt nie przeszedł drogą skrótem niż zająć się obowiązkami na halach. Na plus jest atmosfera ale zdarzają się dziwaki.

blabla

Czyżby to opinia Pana co wczoraj wyleciał z pracy za sexistowski komentarz do tej Pani od BHP?

Wózkowy

Ciężko o podwyżkę ?!?!?! To zależy czy umiesz pracować i jak się zachowujesz w stosunku do innych. Podwyżki są , widocznie nie zasłużyłeś. Bardzo polecam Vossloh, dobra atmosfera. Dobre warunki pracy i socjal.

Facio
@Wózkowy

Tak łatwo o podwyżki że na magazyn lub na transport wewnętrzny ciągle zamieszczane są ogłoszenia w sprawie pracy. O innych stanowiskach nie wspomnę.

Wózkowy
@Facio

Może otwarta jest rekrutacja na drugą zmianę ?. A może zostało zwolnionych parę osób, które nie nadawały się do pracy ? To , że rekrutacja jest otwarta nie znaczy, że nie ma chętnych do pracy. A Pan Panie Facio nie dostał podwyżki ? To chyba słaby z Pana pracownik ! Bo w tej firmie dba się o stałych, dobrych pracowników !

KW

Jakie to smutne, kiedy kolejny niekompetentny pracownik wylewa swoją frustrację na stronie internetowej, opisując firmę w złym świetle. W niewielu miejscach w Bydgoszczy można pracować na tak dobrych warunkach jak w Vossloh. Polecam.

Bożena
@Wózkowy

Hej, skoro już piszecie o podwyżkach to może od razu dopytam, jeśli to nie problem :) W jaki sposób można sobie zasłużyć na wzrost wynagrodzenia w Vossloh Cogiferze? Co ma znaczenie i jak często takie podwyżki się zdarzają? I o ile? :D Czy trzeba samemu się o nie ubiegać?

Mikol

Niestety firma to zlepek ludzi z bylego PKP .kierownictwo i zarządzający to niekompetentni ludzie nie mający nic wspólnego z przemysłem ciężkim. Szkoda czasu i energii.

Bożena
@Mikol

Cześć, na jakiej dokładnie podstawie sądzisz, że kierownictwo i osoby zarządzające Vosslohem są niekompetentni? Możesz przytoczyć jakieś konkretne sytuacje z tym związane? Nie wiem o co może dokładnie chodzić...

Obecny pracownik

@Były pracownik - tak bardzo ci żal, że straciłeś pracę przez własną głupotę, że oczerniasz firmę po złości ? Drugą taką ciężko znaleźć w Bydgoszczy co nie ? :) Warunki pracy OK.

Przyszły pracownik
@Obecny pracownik

O Proszę, to ja dołączam do zespołu.

Bydg

Czy w chwili obecnej firma może szuka pracownika magazynu z uprawnieniami do obsługi wózków widłowych ? Ewentualnie jak można aplikować.

tokarz cnc

czy jest możliwość pracy tylko w soboty tylko 3 mnie interesuja?nie mam doświadczenia na frezarkach.

@tokarz cnc

Dzień dobry, niestety nie ma możliwości podjęcia pracy wyłącznie w soboty.

wspolpro
@kadrowa

witam serdecznie czy interesuje wspolpraca leasing pracownikw

@wspolpro

Dzień dobry, obecnie nie poszukujemy nikogo do współpracy w tym zakresie.

@Były pracownik a dlaczego osoby z Ukrainy mają lepsze stawki?

Operator maszyny

Kazali mi pracować od 6:00 do 14:00 To jakiś absurd, ja śpię do 8:00 !!! . Na dodatek chcieli mi płacić 100% więcej za nadgodziny !!!! NIE POLECAM !!!!

Magazynier

Praca w fajnej atmosferze, systematyczne podwyżki dla sumiennych pracowników. Kadra zarządzająca stara się o dobre warunki pracy. Pracuję od 2 lat i jestem miło zaskoczony premiami w gotówce na każde święta 800 zł i paczkami słodyczy. Dodatkowo po roku pracy dostałem 13stkę, Nadgodziny uczciwie płatne, dla chętnych, można dorobić jak ktoś potrzebuje. Polecam.

Magazynier

Nietak

Premia zabrana 40 osobom...

Koleś
@Nietak

Nie dodales że za odbicie się w ciuchach cywilnych o 5.15

Fabian

Czy w chwili obecnej firma szuka ludzi do pracy na stanowisko pracownika transportu ? Lub operatora wózka widłowego? Jak ewentualnie można przesłać dokument CV ?

@Fabian

Aktualnie prowadzona jest rekruatacja na stanowisko pracownika magazynu, gdzie wymagana jest umiejętność obsługi wózka widłowego. Można aplikować przez OLX lub przesyłając CV na adres: hr@vossloh.com. Kontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

janek

Witam, czy na stanowisko Magazynier w państwa firmie nadal jest prowadzona rekrutacja i gdzie można złożyć CV?

@janek

Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazyniera.

Jaki jest styl zarządzania kadrą w Cogifer Polska Sp. z o.o. Kolejowe Zakłady Nawierzchniowe?

A co konkretnie Cię interesuje i w jakim obszarze?

Zostaw merytoryczną opinię o Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 52.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 37, z czego 13 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Vossloh Cogifer Polska sp. z o.o.