ROTOPINO.PL S.A.

Opinie o ROTOPINO.PL S.A.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kari
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Pracuje w dziale obslugi klienta zagranicznego. jestem bardzo zadowolona, zarowno z samej pracy jak i z atmosfery i wspolpracownikow. Praca jest naprawde ciekawa, zroznicowana, staly i intensywny kontakt z jezykiem obcym, co dla mnie jest bardzo wazne. Atmosfera jest naprawde wspaniala, ludzie pomocni, zyczliwi, weseli. Naprawde polecam!

Tak1Nie
@Kari 22.05.2019 15:22

Piszesz, że praca w ROTOPINO.PL jest zróżnicowana - czy mogłabyś napisać, co masz dokładniej na myśli? Ciekawi mnie, czy jako pracownik jesteś na przykład przypisana do jednego, konkretnego projektu czy wygląda to jakoś inaczej? Fajnie byłoby, gdybyś mogła powiedzieć coś więcej na ten temat.

Czarek
 Opinia

Bardzo dobry pracodawca i bardzo dobre opinie w internecie to już powinno dużo świadczyć o firmie!!

Tak1Nie1
Paula
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Miałam tą przyjemność pracować w Rotopino przez prawie 4 lata w dziale obsługi klienta zagranicznego. Odchodziłam ze łzami w oczach, a dlaczego? wspaniała atmosfera młody, wesoły zespół, zawsze gotowy do pomocy miła, życzliwa i nad wyraz wyrozumiała Przełożona praca bardzo zróżnicowana, dająca ogromną satysfakcję, ciekawe wyzwania premie, nagrody, terminowe wynagrodzenie wspólne wyjścia na miasto możliwość rozwoju języka obcego w dziale obsługi klienta zagranicznego Przełożeni liczą się z Twoim zdaniem, Twoimi pomysłami Nieocenione wsparcie ze strony Asystentki Zarządu Możliwość migracji do innego działu w firmie pyszna kawa, piłkarzyki, dart :) Z całego serca polecam pracę w Rotopino i już Wam zazdroszczę przyszli Kandydaci:)

Tak3Nie1
 Opinia

@Karolina Bardzo Ci dziękuję za te informacje. Myślę, że dużo młodych osób mogłoby być zainteresowanych odbyciem stażu w firmie ROTOPINO.PL. Może ktoś z obecnych na forum użytkowników zechciałby coś jeszcze dodać odnośnie wyżej wspomnianego pracodawcy? Wasze uwagi oraz wskazówki mogą posłużyć osobom szczególnie zainteresowanym tą firmą.

Opinia

@Wiktor Firma ROTOPINO.PL prowadzi obecnie rekrutację na parę stanowisk. Szukają na przykład specjalisty ds. reklamacji, Graphic Designera czy programisty PHP http://www.rotopino.pl/kariera/ Jesteś zainteresowany pracą w takim charakterze? @Karolina Fajnie, że jednak po wielu trudach udało Ci się zdobyć pracę w tej firmie. Pracujesz tam od niedawna, ale zapewne już sporo wiesz. Jak myślisz - firma przyjmuje osoby bez większego doświadczenia zawodowego?

Karolina
@Elżbieta 29.08.2018 12:45

@Elżbieta Obecnie firma rekrutuje na stanowiska specjalistów, więc w tym przypadku raczej doświadczenie jest wskazane. Wiem, że w firmie są stażyści, a to świadczy, iż Rotopino przyjmuje osoby bez większego doświadczenia :) Zapewne to innego typu ogłoszenia o pracę.

Wiktor
 Opinia

Może wiecie coś o ofercie pracy w firmie? Jakieś wskazówki o zarobkach, umowie czy dodatkach do pensji?

Karolina
 Opinia

Rekrutacja wielo etapowa, ale warto było :) w moim przypadku zakończona sukcesem. Pracę rozpoczęłam 2 lipca 2018r. w dziale sprzedaży krajowej i jak na razie wszystko zgodne z ustaleniami podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Zespół bardzo życzliwy i pomocny na etapie wdrożenia. Współpraca z pozostałymi działami również wzorowa :) to dopiero początek mojej pracy w Rotopino, ale można spokojnie stwierdzić, że bardzo dobrze rokuje.

Tak2Nie
 Opinia

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o ROTOPINO.PL S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Waldi
 Opinia

ROTOPINO to świetny pracodawca. Mam zamiar aplikować czy coś podpowiecie?

Scott
 Opinia

Witam. Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko Specjalista ds. Obsługi sprzedaży Internetowej. W ogłoszeniu było napisane, że praca polega m.in na realizowaniu zamówień i wystawianiu faktur itp itd. Podczas rozmowy wyszło, że tak naprawdę realizowaniem zamówień zajmuje się dział logistyki który leży w innym mieście, a faktury robią się same w systemie... Praca na w/w stanowisku polega na monitorowaniu tych zamówień ORAZ NA PRACY NA SŁUCHAWCE PRZEZ OKOŁO 6 NA 8 GODZIN PRACY!!! Szkoda, że rotopino zapomniało dodać w ogłoszeniu, że to zwykłe CC :). No ale cóż się dziwić skoro nikt by tam nie poszedł wiedząc, że tak jest :). Jeżeli ktoś z was został tam zaproszony na rozmowę i szuka w necie informacji o tej firmie to zachęca do przeczytania mojej opinii. Pozdrawiam :)

Tak10Nie1
Adam Górski
@Scott 12.06.2017 00:15

Witam, Chciałbym Pana poinformować, iż jesteśmy spółką akcyjną z długoletnim doświadczeniem. Stabilna pozycja na rynku oraz uczciwość w każdej sferze naszej działalności sprawiają, iż nie mamy problemów z pozyskaniem pracowników. Wręcz przeciwnie, kandydaci starają się o pracę u nas, biorąc pod uwagę renomę firmy. Proces rekrutacyjny w naszej firmie jest 3-etapowy. Ostatni etap zwany przez nas „Dniem Próby” jest tak naprawdę przeznaczony dla Kandydata, który ma możliwość sprawdzić siebie na danym stanowisko. Poznać funkcjonowanie firmy, współpracowników i określić świadomie, czy czuje się na danym miejscu oraz, czy taki charakter pracy jest dla niego odpowiedni. Ponadto, wychodzimy z założenia, iż osoba aplikująca na ww stanowisko jest świadoma specyfiki pracy w sklepie internetowym. Nasze Biuro Obsługi Klienta nie jest typowym call center, co zostało wyraźnie zaznaczone w treści ogłoszenia. Praca polega na kontakcie z klientem (e-mailowym lub telefonicznym (odbieranie połączeń), aczkolwiek w niczym nie przypomina tradycyjnego CC. Stanowi zaledwie mały procent obowiązków wśród, których górują: obsługa zamówień, wystawianie dokumentów sprzedaży, przygotowanie zestawień i raportów, itp. Życzę powodzenia i znalezienia pracy marzeń." Pozdrawiam Adam Górski

Tak13Nie
Scott
@Adam Górski 23.01.2018 10:29

Szanowny Panie Adamie. Bardzo się cieszę i gratuluję, że Państwa firma jest tak rozwinięta, że nie macie Państwo problemu z pozyskaniem pracowników. Niestety Pana odpowiedź na mój komentarz nie tłumaczy tego, dlaczego ogłoszenie o pracy zamieszczone w internecie zawierało nieprawdziwe informacje. Świetnie, że wychodzą Państwo z założenia, że osoba aplikująca wie jak wygląda praca w sklepie internetowym i nie powinna być zdziwiona zakresem obowiązków ale w takim razie po co zawierają Państwo w tych ogłoszeniach zakres obowiązków nie pokrywający się z prawdziwymi? Rozmowa tak naprawdę wyglądała tak, że jedna z osób która była w "komisji rekrutacyjnej" zaprzeczała temu co jest napisane w ogłoszeniu i dopiero później poinformowała o dzwonieniu jak na zwykłym CC. Ogłoszenie nie zawierało nawet małej wzmianki na ten temat więc nie rozumiem Pana tłumaczenia, że zostało to zaznaczone w ogłoszeniu. Zawierało ono jedynie rzeczy które miały na celu zamydlić oczy aplikującemu. Dziękuję, za życzenia znalezienia pracy marzeń. Aby ją znaleźć musiałem przejść kilka rozmów klasyfikacyjnych i porównując je wszystkie to właśnie Państwo pozostaną mi w pamięci. Dlaczego? Dlatego, że nigdzie indziej nie próbowali tak zamydlić oczu :). Pozdrawiam serdecznie.

Tak1Nie
anonymous
@Scott 04.02.2018 23:30

Witam, Każdy z nas ma prawo do własnej interpretacji, szanuję Pana, aczkolwiek, dla mnie „sformułowanie telefoniczna i e-mailowa obsługa klientów”, jest informacja wystarczającą i pokrywającą się z prawdą. Proponuję, aby każda osoba czytająca te komentarze, sama wyciągnęła wnioski dla Siebie. Pozdrawiam Adam Górski

Tak5Nie
White
 Opinia

Moim zdaniem firma Rotopino to bardzo dobre miejsce pracy Przede wszystkim w biurze panuje przyjazna atmosfera, człowiek nie czuje się jak korposzczurek, a praca nie jest bardzo stresowa. Współpracownicy chętnie pomagają, a poza tym zespół jest młody, więc można się dobrze porozumieć. Kierownictwo też jest bardzo w porządku, nie ma spiny i rozumieją, że kierują pracą ludzi, a nie maszyn. Dodatkowo co jakiś czas pojawiają się firmowe wypady na miasto, które pokazują, że naprawdę można się dobrze bawić z ludźmi z pracy. Pensja na koncie zawsze jest na czas i idzie się dogadać co do jej wysokości. a ci co przyszli tylko na rozmowę kwalifikacyjną i piszą że to zwykłe CC... niech się pukną w głowę, bo to typowe podejście "nie znam się, ale się wypowiem" - przepracujcie chociaż 3 miesiące okresu próbnego i wtedy mówcie, a nie oceniacie pracę w firmie po jednej wizycie w biurze Zdarzyło mi się pracować przez jakiś czas w typowym CC operatora komórkowego i naprawdę widzę kolosalną różnicę w jakości, i typie pracy, i tyle.

Tak8Nie
Bystry
 Opinia

Specjalista do sprzedaży internetowej z językiem, poziom językowy osoby testujacej średni (wtf). Kobieta kierujaca zespołem bardzo "apatyczna", flaki z olejem :D i generalnie możnaby z jednego stanowiska zrobić dwa, nie przesadzam, no ale oszczędności jak to się mówi. Szukają jakiegoś jelenia do CC

Tak7Nie
Rotopino.pl S.A.
@Bystry 07.12.2017 14:22

Dziękujemy za dodanie opinii o naszej firmie. Każda opinia, jeśli tylko jest konstruktywna, pozwala nam się rozwijać i ulepszać w roli pracodawcy. Do rozmów kwalifikacyjnych podchodzimy bardzo profesjonalnie stąd wynika poważna postawa osoby prowadzącej rekrutację. Rozumiemy, że nie każdy może to pozytywnie odbierać dlatego też szanujemy Pańską opinię. Co do stanowiska i "jelenia do CC" musimy się już mocno z Panem nie zgodzić. Nie da się obiektywnie ocenić stanowiska nigdy na nim nie pracując. Owszem praca na stanowisku, na które Pan rekrutował jest bardzo różnorodna i dotyka wielu dziedzin (o czym była mowa w ogłoszeniu o pracę) jednak nie ma jej na tyle dużo by zaszła potrzeba tworzyć dwa osobne stanowiska. Na rynku hiszpańskim, na który Pan rekrutował, praca w ramach "CC" zajmuje 20% całodziennej pracy. Co więcej pozyskujemy ludzi, którzy są chętni do obsługi klienta, więc obsługa zamówień przez telefon czy mail nie stanowi dla nich problemu. Nie szukamy "jeleni" tylko ambitnych, pozytywnych i chętnych do pracy ludzi, którzy stworzą dobrą atmosferę i sami również będą się dobrze czuć w naszej firmie. Rozumiemy, że po prostu to nie była praca dla Pana i życzymy sukcesów w kolejnych rekrutacjach. Pozdrawiamy serdecznie Rotopino.pl S.A.

Tak15Nie
Kik
 Opinia

super firma i super atmosfera

Tak5Nie

Zostaw opinię o ROTOPINO.PL S.A. - Bydgoszcz

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ROTOPINO.PL S.A.