Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami

Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami

Opinie o Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami

Daniel

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Komu nie odpowiada praca niech ją zmieni!!

@Daniel 08.04.2018 11:11

Dziękujemy za miłą opinię. Staramy się tak kształtować atmosferę w firmie by pracownicy nie chcieli się z nami żegnać. Cieszymy się dobrą opinią co nie znaczy , że zawsze nam się udaje. Ale z każdego potknięcia chcemy wyciągać wnioski na przyszłość tak, żeby nikt wartościowy i wiążący swoją przyszłość z firmą nie odchodził.

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Uwaga oszuści

Pracowałem w tej firmie. Umowa o prace na 3 miesiące próbne. Później miało być 1/4 wypłaty więcej jak sobie się spodobamy. Po trzech miesiącach ostatniego dnia nikt nie mówi czy pracujesz dalej. Może łaskawie zadzwonisz i się zapytasz czy pracujesz dalej i dostajesz info ze są w trudnej sytuacji finansowej i mogą ci dać 1/10 tego co uzgodniłeś. Psychologiczna zagrywka bo i tak podpiszesz umowę bo musisz szukać innej pracy. I tak pracujesz szukając nowej pracy. Na tym oszustwie żerują gnoje obiecując pożywkę za jakiś czas. Jak bym wiedział na początku nigdy bym tam nie podszedł do pracy. Zero socjalu, brak szatni, życie w samochodzie inwigilacja GPS, podsłuchy. Gnoje którzy nie znają się na zrządzaniu bo to pociotki z PKO, prezesa. Zawsze trudna sytuacja finansowa a prezesy najnowsze bmw i inne samochody. Zero szkoleń, awansu. Pracując tam cofasz się w rozwoju. Nie polecam, szkoda czasu jeśli tam idziesz jesteś desperatem lub nie czytałeś tego wpisu. Kłamcy i oszuści. Zatrudniają kilka osób więcej bo wiedzą ze kilku nowych nie zgodzi się na oszustwa a na sztuki ludzi potrzeba na obiektach. Opisana sytuacja dotyczy zatrudnionych kilku osób i było tak w każdym przypadku. Mam nadzieje że eldorado z pracownikami się skończyło, teraz pewnie oszukują ukraińców. Jak jest to nieprawdą niech jakiś dobry zadowolony pracownik poda nr telefonu to przedstawię dowody swoich słów i świadków.

@Kandydat 25.01.2018 21:53

Szanowny Kandydacie. Faktycznie w liczbach jest pewna nieścisłość , którą już spieszę wyjaśnić. Pan Michał Bujarski jest odpowiedzialny za jeden z trzech działów usługowych firmy i pisząc o ponad 100 pracownikach miał na myśli tę część firmy, którą zarządza. Także mam nadzieję , że po tym doprecyzowaniu jest jasne: Pion Techniki - ponad 100 osób , cała firma prawie 500. Szanujemy Kandydacie Twój wybór i życzymy powodzenia.

Marta

@Uwaga oszuścina forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Proszę o merytoryczne opinie na temat pracy w firmie Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami.

Krzyś

Jestem nowym pracownikiem Firmy i bardzo mi się podoba - wiele rzeczy! Podejście do pracownika, stosunek innych do pracy, każdy się stara wykonywać dobrze swoją pracę, nie ma "lewusów", dzięki czemu pracuje się lepiej. Przyszedłem z firmy w której był bałagan, presja psychiczna, niepewna pensja, mobbing - tutaj tego nie ma! Mam porównanie - gratulacje dla Kierowników :)

Warszawiak

Praca jak każda inna - ma plusy i minusy, dla mnie z dużą przewagą plusów - dlatego tu pracuję :) Uważam, że bardzo ważna jest atmosfera w pracy i podejście do niej. Wszyscy wiedzą co mają robić, pracujemy jako ZESPÓŁ, wspieramy się wzajemnie. Kierownik może i jest wymagający, ale dzięki temu jest porządek. Każdy pracownik wie, że może liczyć na pomoc i innych oraz kierownika. Przyznanie się do niewiedzy czy błędu nie jest traktowane jak koniec świata - błędy trzeba po prostu naprawić. Praca na wysokim poziomie - wymagają wiedzy i kultury osobistej. Szczerze polecam :)

Serwisant

Nie wiem skąd jakieś złe opinie. Roboty jest dużo jak wszędzie, ale tu przynajmniej po 8 godzin i rzadko kiedy dłużej. Wypłata regularna, z kierownikiem zawsze można się dogadać jak potrzeba wolnego. Można się podszkolić od serwisantów z większym stażem pracy, dodatkowo wysyłają na szkolenia np z klimy. Jak ktoś jest solidny i się nie obija, to może spokojnie sobie pracować :) A jak się komuś nie chce robić, to wielce zdziwiony jak go zwolnią i potem obrażony głupoty wypisuje psując opinię porządnej firmie...

Kaśka

Firma jest solidna, a każdy pracownik ma umowę na pełną kwotę i opłacany ZUS. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, nie zdarzyły się żadne opóźnienia od kiedy jestem w firmie, czyli prawie 4 lat. Praca nie jest łatwa, ale za to pracuje się w miłej atmosferze, bez mobbingu, awantur i krzyków. Jeśli tylko potrafisz się wykazać, potrafisz być elastyczna, to firma Cię doceni i zawsze idzie na rękę. Firma jest rozwojowa, wdraża nowe pomysły, szuka nowych klientów, czego rezultaty są już odczuwalne. Moim zdaniem 4+ w skali 5 stopniowej.

Andrzej Zalega

Opinie pisane anonimowo niewiele są warte i, sądząc po ich stylu, mogą mieć charakter osobistej zemsty. Trudno też z nimi polemizować. Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami jest dużą, ogólnopolską firmą, z dwudziestoletnią tradycją, zatrudniającą prawie 500 osób. Pewnie nie zawsze i nie wszystko działa wzorowo ale uczymy się na błędach i wyciągamy wnioski. Cieszymy się stabilną i zaufaną kadrą a najlepsi mają możliwość awansu.

teo

oczywiście że można , ale musisz być dobry w tym co robisz. Widziałem że poszukują obecnie techników

aanonimus

Witam, W naszym oddziale panuje miła atmosfera i porządek, każdy wie co należy do jego obowiązków. Wynagrodzenie ustalone jest indywidualnie w zależności od wiedzy, zakresu obowiązków i stażu pracy. Może nie jest wspaniale, ale nie ma co narzekać, bywało gorzej, przynajmniej wynagrodzenia są płacone w terminie :)

tomasz

jeden wielki syf i kiła

maciejek

firma tragedia , brak miozliwosci awansu , bardzo niskie zarobki kierownictwo niekompetentne wiec radź sobie sam , samochody uszkodzone chociaz kierownik chwali sie na rozmowie kwalifikacyjnej ze ma nowa flote oczywiscie kłamie , brak mozliwosci awansu , brak płatnych nadgodzin czyli wszystko na nie . NIE POLECAM TEGO CHŁAMU

Janusz

uwaga jedna wielka lipa oddział w sopocie i kujawsko pomorskie kieronik ( usunięte przez administratora )obok kierownika to on nawet nie stał totalna porażka nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku . Zarobki bardzo niskie , dziwczyny siedzace w biurze kompletnie nie znaja sie na pracy nic z nimi nie mozna ustalic bo niczego nie wiedza .NIE POLECAM

Najgorszy pracodawca . Brak możliwości awansu(jak nie jest się rodziną prezesa) zamiast podwyżek obniżki pensji . [usunięte przez moderatora] bez wiedzy technicznej na temat wykonywanej pracy. Dno dno i jeszcze raz dno

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): firma solidna placa najnizsza krajowa, alke chociazz stabilnosc zatrudnienia jest odczuwalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... chyba niemozliwa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . mili sympatyczni i .. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300 brutto Najbardziej podobało mi się w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: brak mozliwosci awansu

Zostaw opinię o Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami