PZN Sp. z o.o.

Opinie o PZN Sp. z o.o.

Profesjonalizm i fachowość, to powinno być motto przewodnie PZN Sp. z o.o. Elastyczność w stosunku do klienta, wykwalifikowana kadra pracownicza, stworzony serwis. Firma zdecydowanie godna polecenia, gotowa podjąć i sprostać każdemu wyzwaniu. Myślę, że każda firma natrafia na wyboje na drodze, którą podąża. Ale nie oznacza to, że jest to zła droga. Zawsze warto rozwiązywać swoje wątpliwości w pracy na bieżąco, to pozwoli zapobiec wydawaniu poniższych nieprawdziwych opinii. Pozdrawiam

Kacha Nowy wpis

Hej szukają pomocnika montera widzę? Ciekawe czy z zerowym doświadczeniem człowieka wezmą czy nie ma szans. Nie mogę się dostać do żadnych szczegółów tej oferty. A powoli zaczynam tracić nadzieję na pracę w rejonie…

Michał Bujarski Nowy wpis
@Kacha

Dzień dobry @Kacha, podobne pytanie pojawiło się już na forum, dlatego pozwolę sobie zacytować odpowiedź naszego Dyrektora Operacyjnego: "Stanowisko Pomocnika Montera Klimatyzacji nie wymaga wiedzy/doświadczenia jak ma to miejsce w przypadku stanowiska Technika Klimatyzacji. Przy tej rekrutacji zależy nam na wsparciu doświadczonego pracownika pod okiem którego można nabyć wiedzę i doświadczenie w zakresie przeglądów, napraw i montaży klimatyzacji. Natomiast od podejścia kandydata zależy czy będzie mógł stać się samodzielnym technikiem do obsługi urządzeń klimatyzacyjnych. Technicy pracujący w PZN są długoletnimi pracownikami i na takiej współpracy nam zależy. Zapraszamy do aplikowania." Serdecznie zapraszam do złożenia swojej aplikacji i kontaktu z osobą prowadzącą nabór albo kontakt pod adresem: rekrutacja@pzn.com.pl. Na pewno udzielimy wyczerpujących odpowiedzi na wszystkie pytania. Pozdrawiam serdecznie, Michał Bujarski

Magdalena Nowy wpis

Pomocnik Montera Klimatyzacji jest zatrudniony na umowę czy to jakaś forma stażu skoro takie pomocnicze stanowisko? Nie ma za bardzo informacji na stronie, zachęcają do aplikowania ale nie wyjaśniają za wiele. Ktoś może tutaj ma jakies informacje?

Marcel Posmik Nowy wpis
@Magdalena

Dzień dobry @Magdalena, pierwsza umowa o pracę jest na okres próbny 3 miesięcy i po tym czasie, w zależności od oceny współpracy, podejmowana jest decyzja o jej przedłużeniu. Stanowisko Pomocnika Montera Klimatyzacji nie wymaga wiedzy/doświadczenia jak ma to miejsce w przypadku stanowiska Technika Klimatyzacji. Przy tej rekrutacji zależy nam na wsparciu doświadczonego pracownika pod okiem którego można nabyć wiedzę i doświadczenie w zakresie przeglądów, napraw i montaży klimatyzacji. Natomiast od podejścia kandydata zależy czy będzie mógł stać się samodzielnym technikiem do obsługi urządzeń klimatyzacyjnych. Technicy pracujący w PZN są długoletnimi pracownikami i na takiej współpracy nam zależy. Zapraszamy do aplikowania. Serdecznie pozdrawiam Marcel Posmik

Urszula

Firma prowadzi rekrutację na stanowisko Zarządcy Nieruchomości, ale niestety do oddziału w Łodzi :( Szkoda, bo jestem bardzo zainteresowana stanowiskiem. Wiecie może, czy w Warszawie też planują rekrutację na to stanowisko w najbliższym czasie? Z oferty wiem, że wymagają 5 letniego doświadczenia w zarządzaniu nieruchomościami, a jakie widełki przewidują dla osoby spełniającej to kryterium z dodatkową licencją? Możecie napisać kilka słów o zespole, jak wam się pracuje? Byłabym wdzięczna. Za rady co do ewentualnej rozmowy kwalifikacyjnej również ;)

Edyta Wójcik
@Urszula

Dzień dobry, Bardzo dziękujemy za zainteresowanie dołączeniem do naszego zespołu. Obecnie nie prowadzimy i w najbliższym czasie nie planujemy rekrutacji na stanowisko Zarządcy nieruchomości w Warszawie. Zachęcam jednak do dalszego obserwowania nas. Odnośnie zespołu - zasady, którymi kierujemy się we współpracy to otwartość, życzliwość i przejrzystość, co przekłada się na wieloletnią współpracę. Pozdrawiam Edyta Wójcik Dyrektor Pionu Nieruchomości

Czy w PZN Sp. z o.o. poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Serwisant

jedne wielkie kłamstwo uwaga

Na stronie firmy znalazłem ofertę pracy na stanowisko pomocnika montera klimatyzacji. W ogłoszeniu można przeczytać, że oferowane jest stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę po okresie próbnym. W takim razie, ile czasu trwa okres próbny? Ma się wtedy umowę zlecenie? W przypadku długoterminowej współpracy otrzymuje się służbowy samochód wraz z narzędziami. Czy można korzystać z niego i z wyposażenia w celach prywatnych? :) Myślę nad aplikacją, więc czekam na Wasze komentarze :D

Marcel Posmik

Dzień dobry, umowa jest na okres próbny i nie jest to umowa zlecenie. Okres próbny trwa 3 miesiąca i po tym okresie można uzyskać umowę o pracę. Firma zapewnia narzędzia pracy oraz samochód służbowy. Zapraszamy do aplikowania. Serdecznie pozdrawiam Marcel Posmik

Jacek M.

Nie jestem pracownikiem ale współpracuję z firmą PZN już od 2008 roku. Współpraca świetna, gorąco polecam, na każdym szczeblu świetna obsługa co przenosi się na dobrą atmosferę współpracy.

Jakie są warunki zatrudnienia w PZN Sp. z o.o.?

Agnieszka

Pracaowałam w tej firmie kilka lat i polecam, dobra atmosfera, duża kultura pracy, wszystkie prawa pracownika są przestrzegane i ze wszystkimi sprawami można się dogadać.

Marzena

Ile zarabia pomocnik montera klimatyzacji? Martwią mnie te wpisy tutaj o minimalnej krajowej...I mam pytanie, bo w ogłoszeniu piszą, że po długoterminowej i dobrej współpracy pomocnik może dostać wóz i narzędzia. Chodzi o to, że najpierw jeździ z monterem i korzysta z jego narzędzi, tak? Bo jak inaczej pracowałby bez auta itd...

Nadgodziny bezpłatne, albo proszenie się kierownictwa o wypisanie nagrody, nie ważne czy pracujesz 8-20 na liście obecności 8-16. Zaległy urlop każą wypisywać ale najlepiej przyjdź do pracy, nie bierz L4 tylko wolne wykorzystuj i płaca jak za ilość obowiązków mocno średnia. Uwielbienie do tabelek z excela

Weronika

A czemu bezpłatne? Jak szef to tłumaczy w takim razie, że nie zapłaci czemu?

Zespół Kadr i Płac

Witamy Pracownicy w PZN są rozliczani za pracę w godzinach nadliczbowych zgodnie z Kodeksem Pracy, ważne jest aby praca zlecona w takich godzinach była uzgodniona z przełożonym. Pozdrawiamy – Zespół Kadr i Płac W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z przełożonym lub z kadrami

Gruzinowadama

Mnie zastanawia jedno, skoro firma tak dba o pracownika dlaczego większość z nich nie wie, że jest coś takiego jak ZFŚS?( Nie tylko o pracownikach w siedzibach firmy mówię, ale zapewne macie pracowników zdalnych) Dlaczego awansując kogoś z niższego szczebla, nie otrzymuje on podwyżki. Od pracownika oczekujecie 200%, a co tak naprawdę firma ma do zaoferowania pracownikom prócz najniższej krajowej, rzekomego ZFŚS, oraz PPK, który jakby nie było nie jest Waszym innowacyjnym projektem?

@Gruzinowadama

Szanowna / Szanowny Gruzinowadama Informacje na temat ZFŚŚ są od 2017 roku dostępne dla każdego pracownika na naszej stronie intranetowej PZN Info, w zakładce kadrowej zatem dotarcie do niech nie wymaga stawienia się w naszym biurze. Sam Fundusz nie jest wyimaginowany ale jak najbardziej realny i wykorzystywany do celów zgodnych z jego Regulaminem. Twoją uwagę traktuję jednak jako sygnał, że powinniśmy poprawić komunikację w tym zakresie (serdecznie zatem dziękuję za zwrócenie uwagi). Kwestii wynagrodzenia czy awansu nie mogę komentować w oderwaniu od konkretnego przypadku a zatem, żeby zrobić to rzetelnie, nie da się tego omówić tu na forum. Jeśli jesteś naszym pracownikiem / pracownicą zachęcam do otwartej rozmowy na ten temat z przełożonym / przełożoną. Z poważaniem Andrzej Zalega

@Gruzinowadama

Dzień dobry, druga część Pani opinii stanowi elementy nieprawdziwe. Z mojego punktu widzenia pracodawca podchodzi do każdej osoby indywidualnie. Jak brzmi puenta? Odważ się i omów swój problem z przełożonym. Anonimowość nie rozwiąże problemu.

@Gruzinowadama

A czemu nie otrzymuje ktoś wie? No bo to serio dziwne. Taki niby awans, ale bez awansu.

@Weronika

Weroniko Ja wiem. Jest to nieprawda. Pozdrawiam

@Gruzinowadama

Bezpłatne nadgodziny brak urlopu i tabelki z excela

@były pracownik

Przepraszam bardzo ale taka wypowiedź anonimowa jest bezwartościowa i zawiera oczywistą nieprawdę.

@Andrzej Zalega

(usunięte przez administratora), stawki śmiesznie niskie darmowe nadgodziny i wypisywanie urlopów na lewo. Pip się bardzo zainteresuje

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie PZN Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista Ds. Raportowania?

Róża Całka

Witam, jak najbardziej istnieje taka możliwość. Wiele osób pracuje zdalnie i bardzo sobie tę opcję chwalą.

Pracując na innym stanowisku niż wskazane w pytaniu, odpowiem, że także była możliwość pracy zdalnej. To bardzo duży PLUS dla tej firmy.

@były pracownik

Na jakim to stanowisko było? Bo interesuje mnie bardzo praca zdalna ;)

Iga

Jako były pracownik tej firmy, chcę bardzo podziękować za miłą współpracę, atmosferę, umowę o pracę i wsparcie Zarządu :) Pracę wykonywałam rzetelnie, miałam dobrego przełożonego. Dziękuję. Pakiet medyczny też był. Owszem pensja nieco niska - choć i zakres pracy nie wymagał wielkiej zaawansowanej wiedzy. Wszystko można było ogarnąć przez systematyczność, odrobinę chęci i motywacji pracy. Gdyby nie moje wyższe aspiracje finansowe i chęć dalszego rozwoju, zostałabym na dłużej. Dziękuję także koleżankom z działu personalnego, zawsze były dla mnie mnie miłe i pomocne, Ja miałam dobre podejście do pracy, byłam uśmiechnięta więc i atmosfera pracy była przyjazna. Polecam

W moim przypadku, zgłaszane przeze mnie problemy firma zawsze była w stanie rozwiązać. Polecam pracę w firmie PZN Sp. z o.o. ze względu na świetną atmosferę pracy i pomoc współpracowników.

pracuję

Mam podobne obserwacje

Katarzyna
@pracuję

A to zdradź na jakiej umowie pracujesz ? Bo tak się właśnie zastanawiam czy macie tam zleceniowki czy jak?

@pracuję

No to super jak można się z firmą dogadać. Z ciekawości ile czasu z nimi działasz? Szukają może jeszcze kogoś do pracy?

Na rozmowie kwalifikacyjnej byłem zapewniany że z racji na moje nie zbyt duże doświadczenie będę miał możliwość nauczenia się od starszych doświadczeniem pracowników jak i też będę miał możliwość rozwoju. Niestety w praktyce wyszło inaczej.Przez pierwsze miesiące nie miałem powodu narzekać . Natomiast już po paru tygodniach spotykałem się z dziwnymi stwierdzeniami które świadczyły tylko o tym że już moja kariera się kończy. Z początku traktowałem to w kategori żartu. Kiedy kończyła mi się umowa poprosiłem o jasną decyzję. Po prawie 2 tygodniach dostałem odpowiedź negatywną gdzie uzasadnieniem było to że nie nadążam za osobami z mojego zespołu. Bardzo się zawiodłem liczyłem na inny rozwój wydarzeń skoro byłem zapewniany że przychodzę nie tylko pracować ale też się uczyć

@-

Napisz kolego kto był twoim kierownikiem w regionie, który obsługiwałeś z moich informacji wynika że nie wszyscy kierownicy regionów powinni kierować zespołem serwisantów ponieważ brakuje im wiedzy technicznej oraz okłamują pracowników działających w terenie

Jasiu
@Marcin

Marcin masz racje Firma PZN to moloch z oddziałami w każdym większym mieście,kierownictwo niektórych miast to (usunięte przez administratora) i kombinatorzy,przytoczę kierownika regionu Łudzkiego Jest to kobieta działająca na krawędzi kłamstwa i kombinuje by zabłysnąć w oczach dyrekcji w związku z czym nie polecam pracy w tym regionie a co za tym idzie również w tej firmie ,która trzyma stronę wrednej kierowniczki. Więc wszyscy ewentualni pracownicy techniczni niech szukają pracy gdzie indziej. Mało tego nie wszyscy kierownicy oddziałów mają tam wiedzę techniczną są to osoby nie związane z działem technicznym, bez praktyki działające wcześniej w innym obszarze zawodowym.

@Jasiu

Szanowny Panie Marcinie vel Jasiu Proszę o zaprzestanie szkalowania naszej firmy i pracowników. Praktyka, którą Pan stosuje dalece wykracza poza normy społeczne i prawne. PZN zawsze jest otwarty na dyskusję i zgłaszane problemy pracowników, ale dyskusja ta musi być prowadzona w oparciu o rzeczowe argumenty i fakty a nie pomówienia. A jeśli jest prowadzona publicznie to nie może również mieć anonimowych uczestników. Nie chcemy tu opisywać w szczegółach okoliczności Pańskiego rozstania się z firmą praktycznie z dnia na dzień (tak, zweryfikowaliśmy Pana faktyczną tożsamość) choć rzucają one jednoznacznie negatywne światło na motywy i rzetelność Pana wypowiedzi na tym forum. Pragnę podkreślić, że Kierowniczka, o której pisze Pan w swoim komentarzu, jest wieloletnim pracownikiem działu technicznego PZNu. Jej praca i zaangażowanie są dobrze oceniane a w świetle jej ogromnego doświadczenia zarzut o braku przygotowania technicznego nie znajduje żadnego oparcia w faktach. Mam nadzieję na głębokie zrozumienie przez Pana tej sytuacji i sensu mojej odpowiedzi. Mimo wszystko życzę w imieniu własnym oraz PZN sukcesów na dalszej drodze zawodowej i jak najszybszego pozbycia się żółci czy też (nieuzasadnionej) potrzeby rewanżu. Marcel Posmik Dyrektor Operacyjny

Czy w PZN Sp. z o.o. jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ewa Gałecka-Kozaczuk

W PZN sp. z o.o. Pracownicy mają możliwość zgłaszania problemów zarówno przez swoich bezpośrednich przełożonych jak również poprzez stworzony do tego kanał komunikacji, umożliwiający bezpieczne i anonimowe przekazanie informacji o problemach, nadużyciach czy nieprawidłowościach. Na wszystkie zgłoszenia skierowane dotychczas tym kanałem zareagowaliśmy skutecznie. Niezależnie od powyższego budujemy w firmie atmosferę zaufania i bezpośredniości, ułatwiającą rozmowę także o sprawach problematycznych. Ewa Gałecka-Kozaczuk Dyrektor Biura Zarządu

Niestety nie ma żadnych reakcji na zgłaszane problemy przez pracowników nie polecam tej firmy płacą minimalna 15zł za r/g

@Marcin

Panie Marcinie, Tak jak wspomniała p. Ewa Kozaczuk we wcześniejszym komentarzu, w PZN istnieje możliwość zgłaszania nieprawidłowości zarówno bezpośrednio do przełożonego lub dyrektora pionu, jak również anonimowo poprzez formularz dostępny pod linkiem: https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdcA-Yj1bYfc54UO_cqQxg_maHsL-79gX0W155e11gBbc3JNw/viewform lub poprzez dedykowaną skrzynkę mailową: naduzycia@pzn.com.pl. Jeśli w Pana przypadku, z jakiś względów, nie było reakcji na zgłaszane przez Pana problemy, zachęcam do skorzystania z w/w opcji lub zapraszam do bezpośredniego kontaktu ze mną. Naprawdę zależy nam na tym, żeby każdy pracownik był dobrze traktowany, a ewentualne problemy znajdywały rozwiązanie. Natomiast jeśli chodzi o wynagrodzenie, to jest ono uzależnione od kwalifikacji, doświadczenia, stażu i, przede wszystkim, efektywności pracy poszczególnych osób. Z pełnym przekonaniem mogę powiedzieć, że PZN płaci swoim pracownikom rynkowe stawki. Rozalia Całka Dyrektor Pionu Finansów i Kadr

Kiedyś pracowałem...

...i nie polecam

Edyta
@Kiedyś pracowałem...

Krótko dość. Zastanawiam się co się do tego przyczyniło. Może byś podał więcej szczegółów by można było się zorientować co i jak.

Aneta B.

Pracę w PZN zaczęłam w 2018 r. z wielkim zapałem i dopóki kierownikiem działu rozliczeń był M.P. to było super !. Niestety później było co raz gorzej. W 2021 r. kierownikiem tego działu została Pani R.C., która kompletnie nie miała pojęcia nad specyfiką tej pracy. Praca z 12 osób została podzielona na 8 co oczywiście wiązało się z dodatkowymi obowiązkami i większą ilością pracy. W związku z tym chciałam otrzymać podwyżkę i niestety jej nie otrzymałam... Pytania podczas rozmów o podwyżkę były absurdalne - czy robię nadgodziny, bo jak nie to na jakiej podstawie mam otrzymać tą podwyżkę; porównanie mojej pracy do pracy w księgowości - typu dlaczego Pani K ma mieć większą pensję od Pani M jeśli wykonują tą samą pracę tylko że w dziale rozliczeń praca każdej z nas jest różna a praca w księgowości porównywalna... Ja sobie nie mam nic do zarzucenia, byłam jedną z najlepszych osób rozliczających i to nie są przechwałki ponieważ wielokrotnie słyszałam od swoich przełożonych, że wykonuję kawał dobrej roboty. W październiku byłam trzy tygodnie na L4 i po powrocie w ciągu tygodnia nadrobiłam wszystkie swoje zaległości. Byłam wiernie oddana tej firmie - nawet w grudniu 2021 r. pracowałam podczas kwarantanny chociaż nie musiałam i to również nie zostało docenione. Pierwszy raz w tej firmie była zaplanowana premia za pracę za zamknięcie roku i niestety ja również jej nie otrzymała, chociaż uważam że solidnie na nią zapracowałam. Moja 2,5 letnia "kariera" w tej firmie zakończyła się z niesmakiem. Reasumując nie polecam pracy w PZN pod kierownictwem R.C. bo uważam, że ta Pani w ogóle się nie nadaje do pracy w dziale rozliczeń oraz nie potrafi docenić ludzi i ich pracy.

@Aneta B.

Małe sprostowanie odnośnie błędnie zamieszczonych dat - Pani R.C. objęła stanowisko kierownicze działu rozliczeń w roku 2020 jak i również w grudniu 2020 pracowałam podczas kwarantanny.

Róża Całka
@Aneta B.

Aneto, Jest mi przykro, że opisujesz zaistniałe zmiany dość wybiórczo i jednostronnie oraz że musimy wyjaśniać te kwestie na forum. Szanując Twój wybór, postaram się krótko ustosunkować do Twojego wpisu. Moment, w którym przejęłam kierowanie zespołem, to był bardzo trudny czas zarówno dla pracowników , jak i dla firmy: reorganizacja, zamknięcie roku, wychodzenie z zaległości. Takie sytuacje zawsze budzą duże emocje. W związku z reorganizacją 12-osobowy zespół został podzielony na dwa mniejsze; odpowiedzialność za zespół rozliczeń została przekazana w moje ręce. W ślad za podziałem zespołów został dokonany podział obowiązków i kompetencji. W najtrudniejszym momencie, którym jest przełom roku, opiekunowie kontraktów wspomagali rozliczenia. Jeżeli chodzi o dodatkowe wynagrodzenie w postaci nagrody (a nie premii, jak piszesz) to rozmawiałyśmy o warunkach tej nagrody i niestety ich nie podjęłaś. Jeżeli potrzebowałabyś dodatkowych wyjaśnień, chętnie porozmawiam z Tobą telefonicznie. Aneto żałuję, że podjęłaś decyzję o rezygnacji z pracy w naszej firmie. Naprawdę życzę Ci wszystkiego dobrego na dalszej zawodowej drodze. Tak jak Ci mówiłam, jeśli będziesz chciała kiedyś wrócić do PZNu, to drzwi naszej firmy są dla Ciebie otwarte. Róża Całka Dyrektor Finansowy

@Róża Całka

W odpowiedzi chcę uściślić dwie sprawy - po pierwsze moim zamiarem nie był fakt, że chcę wyjaśniać jakiekolwiek kwestie na forum tylko przedstawiłam swoją opinię na temat pracy w firmie PZN - bo takie są założenia tej strony internetowej. A po drugie faktem jest, że zostały mi przedstawione "warunki" otrzymania nagrody, które jak dla mnie nie były do przyjęcia. O ile mi wiadomo nagroda miała dotyczyć pracy za cały 2020 rok, który przepracowałam rzetelnie, nie dopuszczając do jakichkolwiek zaległości w rozliczeniach a nie stawianie dodatkowych warunków. Na tym zakończę wyrażanie mojej opinii na temat pracy w firmie PZN. Ogólnie praca mi się podobała, jedynie brak uzyskania podwyżki skłonił mnie do podjęcia decyzji o rezygnacji z pracy w tej firmie.

@Aneta B.

Pracuję w PZN od 2014, w dziale operacyjnym, który ściśle współpracuje z działem rozliczeń. W przeszłości miałem przyjemność nadzorować pracę działu rozliczeń i zatrudniać p. Anetę. Pani Aneta dobrze wywiązywała się ze swoich obowiązków. Oczywiście, każdy ma prawo wnioskować do przełożonego o podwyżkę, a w sytuacji odmowy podjąć indywidualną decyzję o kontynuacji współpracy na aktualnych warunkach lub ją zakończyć. Aneta wielka szkoda, że nie dałaś swojej nowej szefowej, Róży, rozpoznać się w realiach i specyfice zespołu rozliczeń i odeszłaś chwilę po podzieleniu zespołów. Z mojej perspektywy Róża jest dobrym, sprawnym menedżerem, który dobrze pokieruje pracą rozliczeń, dbając jednocześnie o swoich pracowników.

Czy Wigilia jest dniem wolnym od pracy w firmie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.? Jeśli nie, to jak to wygląda, są skrócone godziny pracy?

Andrzej Zalega

W minionym roku Wigilia była co do zasady dniem wolnym od pracy (z wyjątkiem osób pełniących dyżury). W roku 2021 również Wigilia będzie dniem wolnym od pracy. W poprzednich latach - jeśli nie wyznaczaliśmy tego dnia jako wolnego od pracy to pracownicy byli zwalniani przez swoich szefów do domów wcześniej (12 -14).

Zostaw merytoryczną opinię o PZN Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZN Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZN Sp. z o.o.