3 Dodaj opinię
3 24 37 5 1

Opinie o Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

Kaja

Świetny, wiarygodny i uczciwy pracodawca

Roman
@Kaja

Cieszy mnie, że znalazłaś firmę, która odpowiada Twoim preferencjom zawodowym. Nie ukrywam, że chętnie poznałbym szczegóły Twojego zadowolenia. Mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jakie zarobki jak atmosfera? Napisz, proszę coś więcej. Z góry dziękuję.

@Roman

@Roman Dobra atmosfera pracy, bez mobbingu i szczucia. Pewność wypłaty , poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

Tak2Nie
Ilona
@Kaja

To super! Ważne jest, by być tak zadowolonym ze swojego pracodawcy, tak jak jesteś właśnie Ty. Pokrótce wspomniałaś o kilku kwestiach, które są związane z warunkami pracy w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami, ale na początek chciałabym się skupić na atmosferze. Czy macie tam może organizowane (od czasu do czasu) jakieś spotkania czy też imprezy integracyjne? Takie wydarzania jeszcze w większym stopniu wpływają na relacje między pracownikami, stąd moje pytanie.

@Ilona

Tak. Mamy takie spotkania. Niektóre z inicjatywy kierownictwa , czasem wychodzimy po prostu razem na piwo.

Ilona
@Kaja

Dobrze jest słyszeć, że Kierownictwo wychodzi z inicjatywą spotkań integracyjnych. Bardzo Ci dziękuję za udzielenie mi konkretnej odpowiedzi. A jak w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami przedstawia się kwestia związana z awansem zawodowym? Czy w ogóle istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach tego przedsiębiorstwa? To ważna sprawa dla tych nieco ambitniejszych pracowników, dlatego pozwoliłam sobie zapytać właśnie o to.

Cezary

Czy tak dobrą pracę macie, że przestaliście korzystać z forum? Mam zamiar aplikować, warto?

TakNie3
 Rekomendacja
@Cezary

Warto spróbować. Mamy zgrany zespół i dbamy od dobrą atmosferę pracy.

Tak3Nie1
Małgosia

W Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami pracuję ponad 10 lat. Jest to Firma dla ludzi, którzy cenią sobie stabilność zatrudnienia, gwarantowaną, zawsze w terminie wypłatę wynagrodzenia, miłą atmosferę w pracy. Pracy jest dużo, terminów należy dotrzymywać ale wszystko jest dobrze zorganizowane, zawsze też można liczyć na pomoc i wsparcie innych pracowników oraz przełożonych

Sonia

Pracując w PZN możesz odczuć co to prawdziwa praca w zgranym zespole, każdy pracownik, mimo natłoku swoich obowiązków swoich służy pomocą i radą. Z problemem nigdy nie zostajesz sam. Atmosfera sprzyja chęci przychodzenia codziennie do pracy. Wynagrodzenie wpływa terminowo na konto. Plusem są też godziny pracy w biurze (7. 00-15.00, 7.30-15.30). Pracuję od ponad roku w oddziale Katowice. Polecam :)

Tak5Nie
Małgorzata

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie (pracuję tutaj prawie 2 lata). Atmosfera jest bardzo pozytywna- wokół są ludzie którzy zawsze chętnie pomogą i doradzą. Atutem jest także terminowość w płaceniu wynagrodzenia (zawsze na czas na koncie) oraz możliwość rozwoju i awansu. Co do samej pracy- obowiązków sporo, tempo pracy wysokie, stresujące sytuacje lub problemy do rozwiązania także częste, ale nie uważam tego za wadę. Czy jest praca która nie generuje żadnego stresu? Przy tak szybkim tempie pracy czas płynie szybko, a dobra organizacja pracy, wiedza i zaradność pozwalają na wywiązanie się ze swoich obowiązków. Podsumowując, oceniam firmę PZN jak najbardziej pozytywnie.

Adam Stasiak

Serdecznie polecam. Pracowałem 2 lata w oddziale Katowice. Bardzo miła atmosfera pracy i świetny zespół zarówno w biurze, jak i na serwisie. Daleko tej firmie do (usunięte przez administratora) jak w niektórych korpo. Co do samej pracy, ilości obowiązków, stresu, możliwości rozwoju,warunków, itp - całkowicie zależne od stanowiska. Najważniejsze że nikt nie próbuje przeszkadzać w pracy, a wręcz zawsze znajdzie się ktoś kto w niej pomoże. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Śmiało mogę polecić. Moje sugestie dla Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: Płacić w terminie podwykonawcą ;) Lubię atmosferę w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami za: Zespół ludzi którzy zawsze chętnie pomogą w rozwiązaniu problemy

Marcel

Panie Marku, firma prowadzi rekrutację: - woj. łódzkie - stanowisko kierownik - woj. opolskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. dolnośląskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. zachodniopomorskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. lubuskie - stanowisko serwisant elektryk W przypadku zainteresowania, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: sekretariat@pzn.com.pl

Marcel

Pracuję w firmie od kilku lat i aktualnie nie wyobrażam sobie zmiany pracodawcy. Mam pełne wsparcie osób zarządzających oraz współpracowników. Wiem że zawsze mogę liczyć na osoby pracujące w PZN. Kontakt w firmie porównałbym do rodzinnego. Atuty: - wynagrodzenie wypłacane wg ustaleń i zawsze w terminie - możliwości elastycznego czasu pracy w dany okresie - osoby zarządzające mają zaufanie do pracowników - fantastyczna atmosfera - szkolenia - możliwość awansu Szczerze polecam!

Tak4Nie

Czy poleciłby ktoś z Was pracę w firmie Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami? Jak tak, to dlaczego?

Daniel

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Komu nie odpowiada praca niech ją zmieni!!

Tak8Nie
@Daniel

Dziękujemy za miłą opinię. Staramy się tak kształtować atmosferę w firmie by pracownicy nie chcieli się z nami żegnać. Cieszymy się dobrą opinią co nie znaczy , że zawsze nam się udaje. Ale z każdego potknięcia chcemy wyciągać wnioski na przyszłość tak, żeby nikt wartościowy i wiążący swoją przyszłość z firmą nie odchodził.

Tak3Nie

Atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa bardzo ważną rolę. Czy tak samo jest w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami? Podzielcie się informacjami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

Tak11Nie
Uwaga oszuści

Pracowałem w tej firmie. Umowa o prace na 3 miesiące próbne. Później miało być 1/4 wypłaty więcej jak sobie się spodobamy. Po trzech miesiącach ostatniego dnia nikt nie mówi czy pracujesz dalej. Może łaskawie zadzwonisz i się zapytasz czy pracujesz dalej i dostajesz info ze są w trudnej sytuacji finansowej i mogą ci dać 1/10 tego co uzgodniłeś. Psychologiczna zagrywka bo i tak podpiszesz umowę bo musisz szukać innej pracy. I tak pracujesz szukając nowej pracy. Na tym oszustwie żerują gnoje obiecując pożywkę za jakiś czas. Jak bym wiedział na początku nigdy bym tam nie podszedł do pracy. Zero socjalu, brak szatni, życie w samochodzie inwigilacja GPS, podsłuchy. Gnoje którzy nie znają się na zrządzaniu bo to pociotki z PKO, prezesa. Zawsze trudna sytuacja finansowa a prezesy najnowsze bmw i inne samochody. Zero szkoleń, awansu. Pracując tam cofasz się w rozwoju. Nie polecam, szkoda czasu jeśli tam idziesz jesteś desperatem lub nie czytałeś tego wpisu. Kłamcy i oszuści. Zatrudniają kilka osób więcej bo wiedzą ze kilku nowych nie zgodzi się na oszustwa a na sztuki ludzi potrzeba na obiektach. Opisana sytuacja dotyczy zatrudnionych kilku osób i było tak w każdym przypadku. Mam nadzieje że eldorado z pracownikami się skończyło, teraz pewnie oszukują ukraińców. Jak jest to nieprawdą niech jakiś dobry zadowolony pracownik poda nr telefonu to przedstawię dowody swoich słów i świadków.

Tak11Nie1
@Uwaga oszuści

Trudno podejmować polemikę z anonimowym wpisem, pełnym plotek i przekłamań. Jeżeli prawdą jest, ze wcześniej ustalone warunki nie zostały dotrzymane to pozostaje mi przeprosić i prosić o bezpośredni kontakt w tej sprawie ze mną (andrzej.zalega@pzn.com.pl).

Tak2Nie
Michał Bujarski
@Uwaga oszuści

Szanowny Panie, Z nieskrywanym smutkiem czytamy takie wpisy na temat naszej Spółki. Z jednej strony rozumiemy Pana niezadowolenie i poczucie krzywdy, z drugiej trudno nam zrozumieć brak próby kontaktu z osobami decyzyjnymi i dania nam szansy na wyjaśnienie sytuacji. Takie anonimowe wpisy godzą w dobre imię Spółki z ponad dwudziestoletnią historią, zatrudniającą ponad 100 pracowników, z których znaczna część jest z nami od wielu lat. Opisana przez Pana sytuacja musiała być efektem nieporozumienia, bo nie zakładamy Pańskiej złej woli i chęci oczernienia naszej Spółki. Jak wspomnieliśmy podobny problem nie został zgłoszony do kierownictwa Spółki, a ze względu na Pana anonimowy wpis nie możemy odnieść się do konkretnego zdarzenia. Odnośnie drugiej części Pana komentarza, a w szczególności kondycji finansowej Spółki i kompetencji personelu, z przykrością informujemy, że są to pomówienia i plotki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością i nie rozumiemy skąd Pan zdobył podobne informacje (szczególnie w tak krótkim czasie zatrudnienia). Proszę się nie dziwić, że po okresie próbnym nie został Pan od razu oddelegowany na szkolenia specjalistyczne, ani nie otrzymał Pan awansu, gdyż nie jest to praktyka żadnej znanej nam firmy na rynku.

Kandydat
@Uwaga oszuści

Andrzej Zalega cytat: "Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami jest dużą, ogólnopolską firmą, z dwudziestoletnią tradycją, zatrudniającą prawie 500 osób. Pewnie nie zawsze i nie wszystko działa wzorowo ale uczymy się na błędach i wyciągamy wnioski. Cieszymy się stabilną i zaufaną kadrą a najlepsi mają możliwość awansu" Michał Bujarski cytat: "Takie anonimowe wpisy godzą w dobre imię Spółki z ponad dwudziestoletnią historią, zatrudniającą ponad 100 pracowników, z których znaczna część jest z nami od wielu lat." Panowie nie mam nic do Was, ale jeden z Was kłamie, jak tu iść do pacy z kim rozmawiać. Obserwatorzy wyciągnijcie wnioski. Niestety ja rezygnuje. Szkoda bo sporo obiecują.

Tak2Nie2
Kandydat
@Uwaga oszuści

Dla mnie ponad 100 to nie prawie 500. Tak jest z zarobkami żaden niby nie kłamie, a niektórzy dają się nabrać na tą manipulację. Przykro mi ale opinie są dla mnie pomocne.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie. Faktycznie w liczbach jest pewna nieścisłość , którą już spieszę wyjaśnić. Pan Michał Bujarski jest odpowiedzialny za jeden z trzech działów usługowych firmy i pisząc o ponad 100 pracownikach miał na myśli tę część firmy, którą zarządza. Także mam nadzieję , że po tym doprecyzowaniu jest jasne: Pion Techniki - ponad 100 osób , cała firma prawie 500. Szanujemy Kandydacie Twój wybór i życzymy powodzenia.

Marta

@Uwaga oszuścina forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Proszę o merytoryczne opinie na temat pracy w firmie Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami.

Krzyś

Jestem nowym pracownikiem Firmy i bardzo mi się podoba - wiele rzeczy! Podejście do pracownika, stosunek innych do pracy, każdy się stara wykonywać dobrze swoją pracę, nie ma "lewusów", dzięki czemu pracuje się lepiej. Przyszedłem z firmy w której był bałagan, presja psychiczna, niepewna pensja, mobbing - tutaj tego nie ma! Mam porównanie - gratulacje dla Kierowników :)

Tak10Nie
Warszawiak

Praca jak każda inna - ma plusy i minusy, dla mnie z dużą przewagą plusów - dlatego tu pracuję :) Uważam, że bardzo ważna jest atmosfera w pracy i podejście do niej. Wszyscy wiedzą co mają robić, pracujemy jako ZESPÓŁ, wspieramy się wzajemnie. Kierownik może i jest wymagający, ale dzięki temu jest porządek. Każdy pracownik wie, że może liczyć na pomoc i innych oraz kierownika. Przyznanie się do niewiedzy czy błędu nie jest traktowane jak koniec świata - błędy trzeba po prostu naprawić. Praca na wysokim poziomie - wymagają wiedzy i kultury osobistej. Szczerze polecam :)

Tak7Nie
Serwisant

Nie wiem skąd jakieś złe opinie. Roboty jest dużo jak wszędzie, ale tu przynajmniej po 8 godzin i rzadko kiedy dłużej. Wypłata regularna, z kierownikiem zawsze można się dogadać jak potrzeba wolnego. Można się podszkolić od serwisantów z większym stażem pracy, dodatkowo wysyłają na szkolenia np z klimy. Jak ktoś jest solidny i się nie obija, to może spokojnie sobie pracować :) A jak się komuś nie chce robić, to wielce zdziwiony jak go zwolnią i potem obrażony głupoty wypisuje psując opinię porządnej firmie...

Kaśka

Firma jest solidna, a każdy pracownik ma umowę na pełną kwotę i opłacany ZUS. Wynagrodzenie jest zawsze na czas, nie zdarzyły się żadne opóźnienia od kiedy jestem w firmie, czyli prawie 4 lat. Praca nie jest łatwa, ale za to pracuje się w miłej atmosferze, bez mobbingu, awantur i krzyków. Jeśli tylko potrafisz się wykazać, potrafisz być elastyczna, to firma Cię doceni i zawsze idzie na rękę. Firma jest rozwojowa, wdraża nowe pomysły, szuka nowych klientów, czego rezultaty są już odczuwalne. Moim zdaniem 4+ w skali 5 stopniowej.

Andrzej Zalega

Opinie pisane anonimowo niewiele są warte i, sądząc po ich stylu, mogą mieć charakter osobistej zemsty. Trudno też z nimi polemizować. Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami jest dużą, ogólnopolską firmą, z dwudziestoletnią tradycją, zatrudniającą prawie 500 osób. Pewnie nie zawsze i nie wszystko działa wzorowo ale uczymy się na błędach i wyciągamy wnioski. Cieszymy się stabilną i zaufaną kadrą a najlepsi mają możliwość awansu.

Tak5Nie

teo

oczywiście że można , ale musisz być dobry w tym co robisz. Widziałem że poszukują obecnie techników

aanonimus

Witam, W naszym oddziale panuje miła atmosfera i porządek, każdy wie co należy do jego obowiązków. Wynagrodzenie ustalone jest indywidualnie w zależności od wiedzy, zakresu obowiązków i stażu pracy. Może nie jest wspaniale, ale nie ma co narzekać, bywało gorzej, przynajmniej wynagrodzenia są płacone w terminie :)

tomasz

jeden wielki syf i kiła

maciejek

firma tragedia , brak miozliwosci awansu , bardzo niskie zarobki kierownictwo niekompetentne wiec radź sobie sam , samochody uszkodzone chociaz kierownik chwali sie na rozmowie kwalifikacyjnej ze ma nowa flote oczywiscie kłamie , brak mozliwosci awansu , brak płatnych nadgodzin czyli wszystko na nie . NIE POLECAM TEGO CHŁAMU

Janusz

uwaga jedna wielka lipa oddział w sopocie i kujawsko pomorskie kieronik ( usunięte przez administratora )obok kierownika to on nawet nie stał totalna porażka nieodpowiedni człowiek na nieodpowiednim stanowisku . Zarobki bardzo niskie , dziwczyny siedzace w biurze kompletnie nie znaja sie na pracy nic z nimi nie mozna ustalic bo niczego nie wiedza .NIE POLECAM

Tak3Nie2

Najgorszy pracodawca . Brak możliwości awansu(jak nie jest się rodziną prezesa) zamiast podwyżek obniżki pensji . [usunięte przez moderatora] bez wiedzy technicznej na temat wykonywanej pracy. Dno dno i jeszcze raz dno

Tak1Nie1

Słowa kojarzące się z Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): firma solidna placa najnizsza krajowa, alke chociazz stabilnosc zatrudnienia jest odczuwalna Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... chyba niemozliwa Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . mili sympatyczni i .. Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1300 brutto Najbardziej podobało mi się w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: atmosfera Najbardziej nie podobało mi się w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: brak mozliwosci awansu

Tak4Nie

Zostaw opinię o Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

• Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.
  • Niekłańska 35
    03-924 Warszawa
  • 22 220 99 90
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie