PZN Sp. z o.o.

Opinie o PZN Sp. z o.o.

Nick Nameee

Pracę zacząłem z zapałem, teraz traktuję ją jako punkt odbicia. Niekompetentny kierownik w moim oddziale odbija się na pracy całego zespołu. Spychologia zadań oraz wymuszanie nadgodzin, poprzez informowanie z rana po przyjściu do pracy o dość dalekim wyjeździe który już logicznie podpowiada, że wyjazd i powrót do firmy wraz z wykonaniem pracy wyniesie dłużej niż 8h co często niszczy plany prywatne to norma. Brak jakiejkolwiek pomocy ze strony kierownictwa. Nie otrzymałem obiecanej na rozmowie o pracę podwyżki po okresie próbnym, pomimo braku zastrzeżeń do mojej pracy. Pensja podobna do sprzedawcy w sklepie. Otrzymanie ubrań roboczych to rzecz praktycznie nieosiągalna. Może to kwestia mojego województwa, ale tu pracy w pionie technicznym mocno nie polecam. Brak pakietów socjalnych/medycznych/karty multisport. Nie rekompensuje tego nic. Nawet jeśli komuś firma zrobi uprawnienia np. F-gaz to z reguły jako rekompensata za brak podwyżek przez długi czas (plus po ich zrobieniu trzeba podpisać lojalkę, że nie zwolnimy się przez określoną ilość czasu). Dla tej firmy odpowiedni człowiek to taki co zgodzi się na bardzo małe pieniądze i będzie pochylał głowę i pracował do utraty przytomności. To nie jest żalenie się człowieka co nic mu się nie chce, nie ma szkoły ani doświadczenia tylko szczerej osoby która dostrzega poważne braki kompetencji wielu osób w firmie i wie, że im wyżej w tej firmie to ma się wszystko, a pion który ją w największym stopniu utrzymuje traktowany jest jak gorszy sort. Tyle z mojej strony.

@Nick Nameee

Takiej rzetelnej wypowiedzi było tu mi właśnie potrzeba. Jednak trochę martwią mnie warunki pracy, które opisałeś. Wspomniałeś też wymuszaniu nadgodzin w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami. Ale macie oczywiście wypłacane za nie dodatkowe wynagrodzenie?

@Nick Nameee

Szanowny Panie, Dziękuję za szczery wpis. Wszystkie uwagi naszych pracowników traktujemy z najwyższą powagą i troską. Będę wdzięczny za kontakt bezpośrednio do mnie na adres mailowy andrzej. zalega@pzn.com.pl - tak abyśmy mogli się umówić na bezpośrednią rozmowę na temat warunków pracy w Pana zespole. Pragnę podkreślić , że charakter pracy w Pionie Techniki wymaga między innymi podejmowania działań awaryjnych - na tym polega usługa świadczona przez PZN. Stąd musimy się liczyć z sytuacjami, w których czas pracy się wydłuża. Zawsze jednak wtedy zapewniamy albo odbiór godzin albo dodatkowe wynagrodzenie. W odpowiedzi na postulaty naszych pracowników od października uruchamiamy dla wszystkich pracowników PZNu pakiet medyczny. Szczegóły otrzyma Pan już jutro mailem. Dodatkowo już od początku września organizujemy w całej Polsce spotkania z pracownikami na temat PPK i ochrony medycznej, na których również szczegółowo informujemy o obu rozwiązaniach. Jeszcze raz zachęcam do kontaktu osobistego - w trosce o naszą firmę i Pana komfort - zapewniam dyskrecję. Będę wdzięczny za możliwość porozmawiania z Panem. Andrzej Zalega - Prezes Zarządu

@Ilona

Szanowna Pani Usługi świadczone przez Pion Techniki polegają m.in. na interwencjach awaryjnych w placówkach naszych klientów na terenie całego kraju. Dojazd do placówki i usunięcie awarii może się wiązać z przekroczeniem 8 h - zawsze wówczas zapewniamy odbiór godzin lub dodatkowe wynagrodzenie. Z poważaniem Andrzej Zalega - Prezes Zarządu

Nick Nameee
@Ilona

Oczywiście, że jest wypłacane tak jak należy czyli z dodatkiem godzinowym 50% tylko z praktycznego punktu widzenia umawiając się do np. lekarza specjalisty, a w dzień wychodzi, że nie będę mógł do niego pójść pomimo to że zapisałem się na 2 godziny po zakończeniu pracy traci sens, bo ten dodatek czy pieniądze za nadgodziny nie zrekompensują tego, tym bardziej że są naliczane z małej pensji. To jest przykład obrazujący faktyczny stan rzeczy. Więcej tracę jak nie pójdę na wizytę na którą czekam miesiąc niż jak otrzymam dodatkowo do wypłaty 20zł czy ile tam wyjdzie. Patrząc na inne komentarze na tej stronie to jest różnie. Na stanowiskach biurowych pracownicy wyglądają na zadowolonych i zapewne oni piszą na tym portalu pozytywne komentarze i być może jest w nich dużo prawdy więc nie do każdego kieruje moje opinie, lecz idąc do pracy jako technik do PZN trzeba wziąć pod uwagę co napisałem, bo to realia. A trochę mnie to dziwi bo to główny filar utrzymujący tą firmę.

@Nick Nameee

Małe pieniądze a wymagania rodem z nasa.

Róża Całka

@Nick Nameee Szanowny anonimie, Twoja lakoniczna ocena mija się z rzeczywistością. Poniżej krótko odnoszę się do 2 części zawartych w Twoim krótki zdaniu. Pierwsza to „małe pieniądze”. Wynagrodzenie w naszej Firmie (i nie tylko w naszej) jest kwestią zależną od warunków rynkowych oraz oceny jakości / ilości pracy fachowca, potwierdzonej przez zadowolenie bądź jego brak ze strony klientów. Staramy się aby pozycja finansowa dobrego pracownika PZN była naprawdę satysfakcjonująca. Zdajemy sobie jednak sprawę, że ocena wysokości wynagrodzenia jest bardzo subiektywna. Druga część Twojej oceny - tzw. "wymagania z NASA" - jest absolutnie poza dyskusją. Oczywiście, że nie mamy kosmicznych wymagań, ale potrzebujemy ludzi kompetentnych, stosujących wysokie standardy, chcących się rozwijać i rozumiejących, co to jest etyka zawodowa oraz jak ona przekłada się na stosunek klientów do Firmy. Jeżeli nasze wymagania uważasz za „z NASA”, to czujemy, że rozmijamy się z Tobą "kosmicznie" w naszym rozumieniu fachowości. Proszę się zastanowić; czy prowadząc własną działalność gospodarczą i wdrażając w niej swoją koncepcję: niskich wymagań i wysokich wynagrodzeń dla pracowników, odniósłbyś długotrwały sukces rynkowy. Ja mocno w to wątpię.

@Róża Całka

Ja już nie pracuje w tej firmie od dłuższego czasu, a komentarz @Nick jest zupełnie innej osoby. Z ciekawości zajrzałem na opinie, jak się miewa była firma, pewne osoby z firmy wiedzą, że to ja pisałem swoje opinie, a nie chcę być brany za osobę która oczernia byłe firmy mimo, że w nich nie pracuje. Pozdrawiam i sukcesów życzę :)

Andzia
@Róża Całka

Szanowna Pani @Róża Całka Dlaczego wypisuje Pani bzdury odnośnie "Staramy się aby pozycja finansowa dobrego pracownika PZN była naprawdę satysfakcjonująca" Ta firma w ogóle NIE DBA o swoich oddanych pracowników.

Róża Całka
@Andzia

@Andzia Szanowna Pani Andziu! Firma PZN Sp. z o.o. to dobry pracodawca, który dba o swoich pracowników. Pracownicy mają dobre warunki pracy, adekwatne wynagrodzenie wypłacane w ustalonych terminach, w przypadku nadgodzin obowiązuje ich rozliczenie lub odbiór, w przypadku wyjątkowych osiągnięć wypłacane są nagrody, istnieje możliwość przystąpienia do PPK. Dbamy o przyjazną, wspierającą atmosferę pracy i bezpieczeństwo pracowników. Wszyscy pracownicy mogą liczyć na rozwój, a najlepsi na awans.

Po nieeleganckim rozwiązani umowy zlecenia na moje odwołania ,oraz próby polubownego załatwienia rekompensaty utraconych zarobków wszystkie znaczące w tej "firmie" włącznie z prezesem nabrały wodę w usta.To jest w moim i nie tylko przekonaniu i przykrym doświadczeniu firemka nastawiona na oszukiwanie pracowników.

Andrzej Zalega

Szanowny Panie Krzysztofie wszelkie sprawy pracownicze zawsze staramy się rozwiązywać polubownie, podchodząc do nich uczciwie. Jest mi niezwykle przykro, że odbiera Pan działania naszej firmy w odmienny sposób. Zapraszam do indywidualnego kontaktu w celu wyjaśnienia zaistniałego nieporozumienia: andrzej.zalega@pzn.com.pl Pozdrawiam Andrzej Zalega, Prezes Zarządu

krzysztof1950@wp.pl
@Andrzej Zalega

Pisałem do Pana lecz nie raczył Pan znaleźć czasu na polubowne i uczciwe załatwienie zaistniałej sytuacji.

Czy Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Andrzej Zalega

W zdecydowanej większości zatrudniamy w oparciu o umowę o pracę. Umowy zlecenia stosujemy w odniesieniu do zadań / obszarów wymagających elastycznej formy zatrudnienia.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Agnieszka Cisak

Szanowna Pani / Szanowny Panie, W przypadku wystąpienia godzin nadliczbowych - ponadwymiarowych, pracownikowi przysługuje możliwość rekompensaty w postaci czasu wolnego, a jeśli nie jest to możliwe - pracownik otrzymuje dodatkowe wynagrodzenie. Z poważaniem, Agnieszka Cisak Dział kadr i płac PZN Sp. z o.o.

Serwisant

jedne wielkie kłamstwo uwaga

Czy pracownicy w Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Andrzej Zalega

Dzień dobry, Jak w każdy zespole tak i w PZNie zapewne zdarzają się większe lub mniejsze konflikty nie mniej jednak jestem przekonany, że generalnie pracujemy zgodnie. Staramy się budować atmosferę zaufania, współpracy, zrozumienia i wyrozumiałości dla siebie a pojawiające się konflikty rozwiązywać merytorycznie. Pozdrawiam

Olga

@Andrzej Zalega o to fajnie, czyli dajecie dobrym pracownikom szansę na awans w pierwszeństwie przed osobami spoza firmy?

@Olga

Na to wygląda :D

Czy w obrębie jednego działu w Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Andrzej Zalega

Tak - jak najbardziej. W pierwszej kolejności preferujemy rekrutację wewnętrzną choć nie zamykamy się na specjalistów z zewnątrz. W minionym roku przeprowadziliśmy co najmniej 6 rekrutacji na stanowiska kierownicze/dyrektorskie z czego 5 pochodziła z awansów wewnętrznych.

Justyna

PZN Sp. z o.o. to spółka, która posiada znaczne doświadczenie w zarządzaniu nieruchomościami biurowymi, magazynowymi, przemysłowymi, jak i handlowo-usługowymi. Biorąc pod uwagę m.in. rozwój samej firmy, awanse pracowników, pakiety medyczne, a także kapitałowy system prywatnego oszczędzania (PPK), stwierdzam że podjęłam słuszną decyzję pozostając w firmie. Pracuję w spółce niecałe dwa miesiące, a więc poznałam już grupę pracowników PZN’u. Nigdy nie zdarzyło mi się, abym została sama z jakimkolwiek problemem. Wsparcie otrzymuje zarówno ze strony Zarządu, jak i pozostałych pracowników. Podsumowując, „Tylko praca daje okazję odkryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy”.

Kaja

Świetny, wiarygodny i uczciwy pracodawca

Roman
@Kaja

Cieszy mnie, że znalazłaś firmę, która odpowiada Twoim preferencjom zawodowym. Nie ukrywam, że chętnie poznałbym szczegóły Twojego zadowolenia. Mogłabyś napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Jakie zarobki jak atmosfera? Napisz, proszę coś więcej. Z góry dziękuję.

@Roman

@Roman Dobra atmosfera pracy, bez mobbingu i szczucia. Pewność wypłaty , poczucie stabilności i bezpieczeństwa.

@Kaja

To super! Ważne jest, by być tak zadowolonym ze swojego pracodawcy, tak jak jesteś właśnie Ty. Pokrótce wspomniałaś o kilku kwestiach, które są związane z warunkami pracy w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami, ale na początek chciałabym się skupić na atmosferze. Czy macie tam może organizowane (od czasu do czasu) jakieś spotkania czy też imprezy integracyjne? Takie wydarzania jeszcze w większym stopniu wpływają na relacje między pracownikami, stąd moje pytanie.

@Ilona

Tak. Mamy takie spotkania. Niektóre z inicjatywy kierownictwa , czasem wychodzimy po prostu razem na piwo.

@Kaja

Dobrze jest słyszeć, że Kierownictwo wychodzi z inicjatywą spotkań integracyjnych. Bardzo Ci dziękuję za udzielenie mi konkretnej odpowiedzi. A jak w Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami przedstawia się kwestia związana z awansem zawodowym? Czy w ogóle istnieje możliwość rozwoju zawodowego w strukturach tego przedsiębiorstwa? To ważna sprawa dla tych nieco ambitniejszych pracowników, dlatego pozwoliłam sobie zapytać właśnie o to.

Cezary

Czy tak dobrą pracę macie, że przestaliście korzystać z forum? Mam zamiar aplikować, warto?

@Cezary

Warto spróbować. Mamy zgrany zespół i dbamy od dobrą atmosferę pracy.

Małgosia

W Przedsiębiorstwie Zarządzania Nieruchomościami pracuję ponad 10 lat. Jest to Firma dla ludzi, którzy cenią sobie stabilność zatrudnienia, gwarantowaną, zawsze w terminie wypłatę wynagrodzenia, miłą atmosferę w pracy. Pracy jest dużo, terminów należy dotrzymywać ale wszystko jest dobrze zorganizowane, zawsze też można liczyć na pomoc i wsparcie innych pracowników oraz przełożonych

Sonia

Pracując w PZN możesz odczuć co to prawdziwa praca w zgranym zespole, każdy pracownik, mimo natłoku swoich obowiązków swoich służy pomocą i radą. Z problemem nigdy nie zostajesz sam. Atmosfera sprzyja chęci przychodzenia codziennie do pracy. Wynagrodzenie wpływa terminowo na konto. Plusem są też godziny pracy w biurze (7. 00-15.00, 7.30-15.30). Pracuję od ponad roku w oddziale Katowice. Polecam :)

Małgorzata

Jestem zadowolona z pracy w tej firmie (pracuję tutaj prawie 2 lata). Atmosfera jest bardzo pozytywna- wokół są ludzie którzy zawsze chętnie pomogą i doradzą. Atutem jest także terminowość w płaceniu wynagrodzenia (zawsze na czas na koncie) oraz możliwość rozwoju i awansu. Co do samej pracy- obowiązków sporo, tempo pracy wysokie, stresujące sytuacje lub problemy do rozwiązania także częste, ale nie uważam tego za wadę. Czy jest praca która nie generuje żadnego stresu? Przy tak szybkim tempie pracy czas płynie szybko, a dobra organizacja pracy, wiedza i zaradność pozwalają na wywiązanie się ze swoich obowiązków. Podsumowując, oceniam firmę PZN jak najbardziej pozytywnie.

Adam Stasiak

Serdecznie polecam. Pracowałem 2 lata w oddziale Katowice. Bardzo miła atmosfera pracy i świetny zespół zarówno w biurze, jak i na serwisie. Daleko tej firmie do (usunięte przez administratora) jak w niektórych korpo. Co do samej pracy, ilości obowiązków, stresu, możliwości rozwoju,warunków, itp - całkowicie zależne od stanowiska. Najważniejsze że nikt nie próbuje przeszkadzać w pracy, a wręcz zawsze znajdzie się ktoś kto w niej pomoże. W dzisiejszych czasach to rzadkość. Śmiało mogę polecić. Moje sugestie dla Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami: Płacić w terminie podwykonawcą ;) Lubię atmosferę w Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami za: Zespół ludzi którzy zawsze chętnie pomogą w rozwiązaniu problemy

Marcel

Panie Marku, firma prowadzi rekrutację: - woj. łódzkie - stanowisko kierownik - woj. opolskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. dolnośląskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. zachodniopomorskie - stanowisko serwisant (klimatyzacja / elektryka / złota rączka) - woj. lubuskie - stanowisko serwisant elektryk W przypadku zainteresowania, proszę o przesłanie CV na adres mailowy: sekretariat@pzn.com.pl

Marcel

Pracuję w firmie od kilku lat i aktualnie nie wyobrażam sobie zmiany pracodawcy. Mam pełne wsparcie osób zarządzających oraz współpracowników. Wiem że zawsze mogę liczyć na osoby pracujące w PZN. Kontakt w firmie porównałbym do rodzinnego. Atuty: - wynagrodzenie wypłacane wg ustaleń i zawsze w terminie - możliwości elastycznego czasu pracy w dany okresie - osoby zarządzające mają zaufanie do pracowników - fantastyczna atmosfera - szkolenia - możliwość awansu Szczerze polecam!

Daniel

Firma ma bardzo dobrą opinię jako pracodawca. Komu nie odpowiada praca niech ją zmieni!!

@Daniel

Dziękujemy za miłą opinię. Staramy się tak kształtować atmosferę w firmie by pracownicy nie chcieli się z nami żegnać. Cieszymy się dobrą opinią co nie znaczy , że zawsze nam się udaje. Ale z każdego potknięcia chcemy wyciągać wnioski na przyszłość tak, żeby nikt wartościowy i wiążący swoją przyszłość z firmą nie odchodził.

Uwaga oszuści

Pracowałem w tej firmie. Umowa o prace na 3 miesiące próbne. Później miało być 1/4 wypłaty więcej jak sobie się spodobamy. Po trzech miesiącach ostatniego dnia nikt nie mówi czy pracujesz dalej. Może łaskawie zadzwonisz i się zapytasz czy pracujesz dalej i dostajesz info ze są w trudnej sytuacji finansowej i mogą ci dać 1/10 tego co uzgodniłeś. Psychologiczna zagrywka bo i tak podpiszesz umowę bo musisz szukać innej pracy. I tak pracujesz szukając nowej pracy. Na tym oszustwie żerują gnoje obiecując pożywkę za jakiś czas. Jak bym wiedział na początku nigdy bym tam nie podszedł do pracy. Zero socjalu, brak szatni, życie w samochodzie inwigilacja GPS, podsłuchy. Gnoje którzy nie znają się na zrządzaniu bo to pociotki z PKO, prezesa. Zawsze trudna sytuacja finansowa a prezesy najnowsze bmw i inne samochody. Zero szkoleń, awansu. Pracując tam cofasz się w rozwoju. Nie polecam, szkoda czasu jeśli tam idziesz jesteś desperatem lub nie czytałeś tego wpisu. Kłamcy i oszuści. Zatrudniają kilka osób więcej bo wiedzą ze kilku nowych nie zgodzi się na oszustwa a na sztuki ludzi potrzeba na obiektach. Opisana sytuacja dotyczy zatrudnionych kilku osób i było tak w każdym przypadku. Mam nadzieje że eldorado z pracownikami się skończyło, teraz pewnie oszukują ukraińców. Jak jest to nieprawdą niech jakiś dobry zadowolony pracownik poda nr telefonu to przedstawię dowody swoich słów i świadków.

@Uwaga oszuści

Trudno podejmować polemikę z anonimowym wpisem, pełnym plotek i przekłamań. Jeżeli prawdą jest, ze wcześniej ustalone warunki nie zostały dotrzymane to pozostaje mi przeprosić i prosić o bezpośredni kontakt w tej sprawie ze mną (andrzej.zalega@pzn.com.pl).

Michał Bujarski
@Uwaga oszuści

Szanowny Panie, Z nieskrywanym smutkiem czytamy takie wpisy na temat naszej Spółki. Z jednej strony rozumiemy Pana niezadowolenie i poczucie krzywdy, z drugiej trudno nam zrozumieć brak próby kontaktu z osobami decyzyjnymi i dania nam szansy na wyjaśnienie sytuacji. Takie anonimowe wpisy godzą w dobre imię Spółki z ponad dwudziestoletnią historią, zatrudniającą ponad 100 pracowników, z których znaczna część jest z nami od wielu lat. Opisana przez Pana sytuacja musiała być efektem nieporozumienia, bo nie zakładamy Pańskiej złej woli i chęci oczernienia naszej Spółki. Jak wspomnieliśmy podobny problem nie został zgłoszony do kierownictwa Spółki, a ze względu na Pana anonimowy wpis nie możemy odnieść się do konkretnego zdarzenia. Odnośnie drugiej części Pana komentarza, a w szczególności kondycji finansowej Spółki i kompetencji personelu, z przykrością informujemy, że są to pomówienia i plotki nie mające nic wspólnego z rzeczywistością i nie rozumiemy skąd Pan zdobył podobne informacje (szczególnie w tak krótkim czasie zatrudnienia). Proszę się nie dziwić, że po okresie próbnym nie został Pan od razu oddelegowany na szkolenia specjalistyczne, ani nie otrzymał Pan awansu, gdyż nie jest to praktyka żadnej znanej nam firmy na rynku.

@Uwaga oszuści

Andrzej Zalega cytat: "Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami jest dużą, ogólnopolską firmą, z dwudziestoletnią tradycją, zatrudniającą prawie 500 osób. Pewnie nie zawsze i nie wszystko działa wzorowo ale uczymy się na błędach i wyciągamy wnioski. Cieszymy się stabilną i zaufaną kadrą a najlepsi mają możliwość awansu" Michał Bujarski cytat: "Takie anonimowe wpisy godzą w dobre imię Spółki z ponad dwudziestoletnią historią, zatrudniającą ponad 100 pracowników, z których znaczna część jest z nami od wielu lat." Panowie nie mam nic do Was, ale jeden z Was kłamie, jak tu iść do pacy z kim rozmawiać. Obserwatorzy wyciągnijcie wnioski. Niestety ja rezygnuje. Szkoda bo sporo obiecują.

@Uwaga oszuści

Dla mnie ponad 100 to nie prawie 500. Tak jest z zarobkami żaden niby nie kłamie, a niektórzy dają się nabrać na tą manipulację. Przykro mi ale opinie są dla mnie pomocne.

@Kandydat

Szanowny Kandydacie. Faktycznie w liczbach jest pewna nieścisłość , którą już spieszę wyjaśnić. Pan Michał Bujarski jest odpowiedzialny za jeden z trzech działów usługowych firmy i pisząc o ponad 100 pracownikach miał na myśli tę część firmy, którą zarządza. Także mam nadzieję , że po tym doprecyzowaniu jest jasne: Pion Techniki - ponad 100 osób , cała firma prawie 500. Szanujemy Kandydacie Twój wybór i życzymy powodzenia.

@Uwaga oszuścina forum nie można nikogo obrażać. Polecam, aby zapoznać się z regulaminem forum http://www.gowork.pl/regulamin przed przystąpieniem do wystawienia komentarza. Proszę o merytoryczne opinie na temat pracy w firmie Przedsiebiorstwo Zarządzania Nieruchomościami.

Krzyś

Jestem nowym pracownikiem Firmy i bardzo mi się podoba - wiele rzeczy! Podejście do pracownika, stosunek innych do pracy, każdy się stara wykonywać dobrze swoją pracę, nie ma "lewusów", dzięki czemu pracuje się lepiej. Przyszedłem z firmy w której był bałagan, presja psychiczna, niepewna pensja, mobbing - tutaj tego nie ma! Mam porównanie - gratulacje dla Kierowników :)

Zostaw merytoryczną opinię o PZN Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w PZN Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy PZN Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PZN Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PZN Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w PZN Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PZN Sp. z o.o.