Hotel Bristol

Opinie o Hotel Bristol

NOWY

Miejsce pracy w dziale BARu i Restauracji pozostawia bardzo wiele do zyczenia. Awansują ludzie ktorzy nie maja pojecia o tym co robia ale dobrze kabluja glownemu managerowi gastronomii; albo zwyczajnie wysiedzieli swoje. Chwile temu bylo tam kilka osob ktore swietnie prowadzily restauracje i bar ale niestety odeszly..a szkoda bo chociaz chcialo sie wstawac do pracy bo i atmosfera i praca byla mila z kims kto wie co robi. to juz nie ten sam hotel co wczesniej..chociaz mialem nadziej ze jakos to bedzie.. Pozdrawiam M.

aak

swego czasu mówiono, że Polbet płaci bardzo mało swoim pracownikom. Zastanawiam się, ile w tym prawdy.

Bardzo piękne miejsce, malo placą ale można się wiele nauczyć

Zostaw opinię o Hotel Bristol - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Bristol