Opinie o Plagiat.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plagiat.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plagiat.pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.


Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plagiat.pl Sp. z o.o. w Warszawa

baner wywiady
Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 27 dni.
 Pytanie

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Plagiat.pl Sp. z o.o.?

TaDziewczyna

W Plagiat.pl Sp. z o.o. pracowałam ponad rok, załapałam się i na stary, i na nowy Zarząd, więc mogę Wam co nieco podpowiedzieć. Codzienna praca jest rozwijająca i daje możliwości poszerzania wiedzy w wielu obszarach. Ludzie jak to ludzie, różnie bywa: raz lepiej, raz gorzej. Nigdy jednak nie było tak, żeby nie szło się dogadać z zespołem. Praca wymaga dużego zaangażowania, więc nie polecę jej osobom, które chcą wpaść na szybko, na szybko się nauczyć i lecieć dalej - dopiero po pewnym czasie zaczyna się doceniać budowanie relacji z zespołem i wymagającymi klientami o bardzo specyficznym charakterze. Minusem są rzeczywiście warunki finansowe: brak awansów, brak premii i dodatków, brak płacy za nadgodziny, co na współczesnym rynku jest dosyć niebywałe. Minusem są też praktycznie zerowe możliwości pracy zdalnej oraz brak telefonów służbowych. (usunięte przez administratora)

On
@TaDziewczyna

Nie wiem jak było wcześniej, ale ja tam niedawno pracowałem i niektóre sprawy widziałem inaczej. Ludzie rzeczywiście są fajni i można się z nimi dogadać, ale pracują tam osoby na różnych stanowiskach i różne są warunki pracy. Z tego co wiem to, na przykład premie bywają zależne od wyników, a telefony służbowe mają osoby które potrzebują ich na danym stanowisku. jesli ktoś rozmawia z klientami tylko przy biurku, to po co mu służbowa komórka? Jak ja tam byłem, to prawie nie było też tygodnia żeby ktoś nie brał home office i zazwyczaj nie było z tym problemu. O prezesach nie napisze, bo starego nie znałem, a z nowym miałem mało kontaktu. Podczas kilku rozmów w kuchni przy ekspresie na aroganta jednak nie wyglądał. Minusem tej firmy jest niewielka ilość pracowników czyli o awans faktycznie trudniej niż w korpo, bo tutaj stanowisk do obsadzenia jest mniej

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Covidowy Nowy wpis
Były pracownik
@TaDziewczyna

Teraz praca zdalna to praktycznie standard, a telefon służbowy ma każdy kto potrzebuje. Czasy się zmieniły, to se ne vrati ;)

Katarzyna Nowy wpis

Teoretycznie można stale słać aplikacje do Plagiat.pl: https://plagiat.pl/praca/ A jak to wygląda w praktyce, zwłaszcza kwestia zarobków na stanowiskach związanych z pozyskaniem i obsługą klientów? Jak wygląda system pracy, telefony do potencjalnie zainteresowanych, tworzenie bazy itp.? Wdzięczna za wszelkie wskazówki!

Weronika

@Ex a można liczyć na dni wolne w święta? Wigilia itd.

Jola Nowy wpis
Były pracownik
@Weronika

Nie wiem jak jest teraz, ale kiedyś bez problemu puszczali wcześniej etc. Jest też możliwość pracy zdalnej

 Rozmowa kwalifikacyjna
Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Plagiat.pl Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Specjalista ds. Rozwoju ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Pomoc kuchenna-zmywak
Warszawa
GoWork.pl
(499 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Terapeuta Zajęciowy
Warszawa
SZPZLO Warszawa-Ochota
(158 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży
Warszawa
Polenergia Fotowoltaika S.A.
(14 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Agent Celny (przyszły Kierownik Agencji Celnej)
Warszawa
VALIANS INTERNATIONAL Sp. z o.o.
(4 opinie)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Alicja

Na czym dokładnie poleca praca w Plagiat.pl? Chciałabym się dowiedzieć czy jest szansa na pracę w formie zdalnej z domu. Obecnie bardzo wiele osób właśnie takiej pracy poszukuje i zastanawiam się o jakie stanowisko można się ubiegać w firmie.

Lucek
Były pracownik
@Alicja

A to zależy na jakim stanowisku. Pracują programiści i obsługa klienta.

Pytanie
 Pytanie

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Lolo
Były pracownik
@Pytanie

Tak

OSZUKANA

DAŁAM DO SPRAWDZENIA PRACE NA ANTYPLAGIAT , ROZBIERZNOŚĆ OK 60% , SCIEMA BICIE PIANY , WPROWADZANIE LUDZI W BŁĄD , ALE KASA PRZELANA . I TAK SZUKAJĄ NAIWNYCH . MASAKRA

1
Plagiat.pl
@OSZUKANA

Szanowna Pani, niestety nie wskazuje Pani pomiędzy czym a czym jest rozbieżność 60%, ale postaramy się wyjaśnić Pani wątpliwości bazując na treści komentarza. Korzystając z systemu Antyplagiat naszej firmy wprowadzony przez Panią do systemu tekst pracy jest porównywany w stosunku 1:1 (frazy identyczne) z zasobami światowego Internetu w dowolnym języku oraz Bazą Aktów Prawnych. Praca, którą dodała Pani do sprawdzenia nie jest dodawana do żadnej bazy porównawczej systemu Antyplagiat, nie ma więc ryzyka, że jej kolejna wersja zostanie porównana z poprzednią. O tym wszystkim można przeczytać zarówno na naszej stronie https://plagiat.pl/pomoc/ jak również w Regulaminie usługi. Jeśli złożyła Pani swoją pracę na uczelni należy brać pod uwagę to, że uczelnie korzystają także z narzędzia ministerialnego (JSA) służącego do weryfikacji podobieństw nie tylko w Internecie, ale również w innych pracach dyplomowych zebranych od 2009 r. Warto podkreślić, że system ministerialny udostępniony uczelniom nie wskazuje identyczności fraz tylko podobieństwo semantyczne. Dodatkowo składając pracę na uczelni, do analizy antyplagiatowej wprowadzana jest kompletna wersja pracy. Nie mamy pewności, że wprowadzona do naszego systemu praca była całością czy tylko wybranymi fragmentami pracy. Z powyższych powodów wynik analizy antyplagiatowej przez uczelnię może być inny. Wiele uczelni korzysta z podwójnego systemu weryfikacji, aby analiza antyplagiatowa była dokładna i najwyższej jakości. Podsumowując, jeśli życzy Pani sobie abyśmy dokładnie wyjaśnili poruszone w komentarzu kwestie, uprzejmie prosimy o przesłanie raportów, o których rozbieżności mowa na adres: pomoc@antyplagiat.pl Będzie zdecydowanie łatwiej, gdy będziemy rozmawiali o konkretnych rozbieżnościach oraz tekstach sprawdzanych w systemach. Z poważaniem Zespół Plagiat.pl

Pytanie
 Pytanie

Mógłbyś napisać czy poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze ewentualne świadczenia dodatkowe?

Ex
@Pytanie

Zapomnij o dodatkowym wynagrodzeniu :D Teraz zaczynają walkę o przetrwanie więc ich nie stać jak dostaniesz tam 3000 na rękę to będziesz wybitny

zainteresowana
@Pytanie

a są teraz jakieś przyjęcia do pracy?

anonim

(usunięte przez administratora)

Mirosław

Co masz na myśli z tym, że poglądy Prezesa szokują? Miałeś z nim jakieś nieprzyjemności?

Jasiek

Czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki dla kandydata przed rozmową może podsuniecie?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Czarek

Czy firma w tej chwili prowadzi jakieś rekrutacje?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Igor

Jak jest dobrze to i cisza na forum się robi!!!

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Recepcja Recepcja

Pracowałam w Plagiat.pl, z przyczyn prywatnych musiałam odejść. Mam bardzo miłe wspomnienia. Tęsknię za Wami Kochani :)

Filip

Słyszeliście może o jakichś nowych ofertach pracy?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia

@T. Możesz powiedzieć jaki był wynik rozmowy? Na jakie stanowisko aplikowałeś? I czy udało ci się w końcu dostać? Przyjemne biuro i dobra atmosfera świadczy pozytywnie o pracodawcy. @Click dlaczego tak sądzisz? Twój komentarz jest bardzo krótki i niewiele wnosi do wątku. Mógłbyś wypowiedzieć się obszerniej i wyjaśnić skąd taka opinia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Click
@Natalia

Byłem umówiony na rozmowę rekrutacyjną, przyszedłem, okazało się, że osoba odpowiedzialna nie przyszła, facet normalnie zapomniał, a w "firmie" nikt nie miał o tym pojęcia. Naprawdę mam co robić, zwłaszcza, że ich oferta nie była najatrakcyjniejsza. Podtrzymuję, niepoważni ludzie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Darek
@Click

Witam, Wszedłem tutaj bo dostałem informację, że ktoś pisze bzdury starając się usilnie skojarzyć sytuację z moją osobą. To co opisujesz to identyczna sytuacja do mojej ale nie napisałbym nigdy, że to niepoważni ludzie. W moim przypadku osoba, która miała mnie rekrutować nie przyjechała bo miała nagły problem rodzinny. Od razu do mnie zadzwonił i wytłumaczył jaka jest sytuacja. Umówiliśmy się na spotkanie w następnym tygodniu. Sama rozmowa rekrutacyjna profesjonalna a ludzie bardzo mili. Także chciałbym wiedzieć czy ktoś się pode mnie podszył? Pozdrawiam

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
T.

Byłem tam ostatnio na rozmowie i firma robi dobre wrażenie. W biurze jest spokojnie, a atmosfera raczej przyjemna.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Click

Niepoważni ludzie.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
krawiec

Jak jest? Chyba firma będzie uciekała z rynku, ustawa 2.0 wchodzi i plagiat nie ma dla siebie miejsca.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Matylda

Czy coś zmieniło się w firmie? Tak mało ostatnio piszecie na forum, pracowałam w firmie i ciekawi mnie jak działa.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Natalia

@Natalia to, że postów jest mało jeszcze o niczym nie świadczy. Ważne są opinie osób, które tutaj pracują i warunki na jakich są zatrudnieni. Jeśli ktoś mógłby podzielić się takimi informacjami na pewno wiele osób byłoby wdzięcznych.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Etap 1
Etap 2

Zostaw merytoryczną opinię o Plagiat.pl Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w marcu 2023r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. pracuj.pl 4 476 708
  2. GoWork.pl 3 989 574
  3. linkedin.com 3 495 960
  4. olx.pl - praca 3 386 448
Plagiat.pl Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii