"BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.

acesl

@Dag Nie zgadzam się ze stwierdzeniem praca niemal "non stop", byłam prawie na każdym stanowisku w tej firmie, zaznaczam, że zgodziłam się na taką propozycję. Każde stanowisko nauczyło mnie czegoś nowego przede wszystkim szacunek do ludzi którzy tam pracują oraz dobrej współpracy. Panie pokojowe czasami kończą wcześniej w szczególności po sezonie, praca kelnerki jest rozdzielona na posiłki. A recepcja pracuje po 8h na dwie zmiany (zgodnie z umową). Niestety czasami na hotele trafiają ludzie z nastawieniem na odpoczynek/zabawę albo z dużymi ambicjami przez co później maj [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dosłownie na pracę. Pozdrawiam.

acesl

użytkownik zarejestrowany

@Dag czy rozmawiałaś z pracodawcą o tym, co należy do Twoich obowiązków w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.? Myślę, że warto o tym porozmawiać. Czy jest jakiś system podwyżkowy? Jeśli chodzi o atmosferę w pracy to niestety nie mamy wpływu na to z kim pracujemy.

Dag

Jak juz pisali, praca jest niemal non stop. Jak masz za duzo wolnego to od razu ci cos znajdą i zapierniczasz w kuchni, choc powinnac pracowac na recepcji lub sprzatac pokoje ;). Kasa bez rewelacji, a na atmosfere narzekaja wszyscy bez wzgledu na hotel, ploki, kablowanie, obgadywanie i konflikty, tragedia.

użytkownik zarejestrowany

@pracownik a Ty pracujesz w pracownik? Na jakie warunki pracy można liczyć w "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. @Paweł czy jesteś zadowolony z atmosfery w pracy? W jakich godzinach jest praca? Co najbardziej podoba Ci się pracując tu?

@Lidia 14.09.2017, 20:00

Lidia ja uważam ,że najlepiej to przyjechać i sprawdzić samemu,jak praca bedzie ci się podobała zostaniesz jak nie zawsze możesz wrócić

Paweł

Żeby sprostować niektóre opinie. Pracuje 2 sezon na recepcji, praca nie jest złą prawda, że codzinnie ale tak wygląda praca sezonowa i w każdym hotelu tu tak pracują, tyle, że we włoskim dłużej niż 8h. Warunki mieszkaniowe są dobre. w porównaniu do tego gdzie mieszkali włosi są świetne. większosć z tych opini jest przesadzona.

@Paweł 19.08.2017, 09:19

ciekawe to co piszesz Paweł bo co innego mówisz

użytkownik zarejestrowany

@Pb a Ty dlaczego odradzasz? Nie miłe wspomnienia jakieś z firmą Pb? Aktualnie szukają na stanowiska KELNERKA/KELNER, RECEPCJONISTKA i KUCHARZ/POMOC KUCHENNA. Ktoś chce aplikować? Macie jakieś pytania do pracowników?

Stokrotka

A jak z pracą w biurze podróży przy obsłudze klienta ? Jakie warunki i zarobki?

Dramat

Dramat, odradzam. Kierownictwo z przypadku najbardziej zainteresowane jedzeniem i chlaniem, jedynie P. Andrzej S ogarnia wszystkie tematy. Maja zerowe pojecie, unikaja pracy, wszystko zwalaja na ekipe lacznie z winą za swoje bledy. Traktuja pracownikow i gosci jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ktorym mozna wciskac ciemnote. Absolutny brak szacunku do kogokolwiek. Ekipy kloca sie miedzy soba, zero zarzadzania, kazdy szarpie do siebie. Zakres obowiazkow od sasa do lasa, do zajechania czlowieka za psie pienoadze. Praca 7 dni w tygodniu, niby na zmiany, ale tak naprawde to caly dzien cos. Nie wspomne o zakwaterowaniu, dramat, gorzej niz cyganie. Poznalam tam takze fajnych ludzi, ale zdecydowanie wiekszosc w wieku emerytalnym, poza praktykantami. Ci biedni sa za to zajezdzani co miesiac inni. Tra ge dia. Ciagle probuja cie zastraszyc, ze za cos bedziesz musial/la placic ze swoich, albo ze cie wyslado domu jak ci cos nie pasuje. Nie ma slow na to, co tam sie wyrabia. Xxi wiek, az strach.

Pb

Odradzam absolutnie. Komentarze powyżej to prawda

Wykorzystana

Uważajcie na pracę w Buksa Travel - wyjazdy do hotelu za granicą kojarzą się oczywiście z wykonaniem swojej pracy ale również z możliwością spędzenia wspaniałego czasu poza hotelem, dlatego młodzi ludzie się decydują na wyjazd za karygodnie niską stawkę licząc że zrekompensuje im pobyt w turystycznej miejscowości - nic bardziej mylnego!Ja pojechałam do Włoch i żaluję bo praca na recepcji miała trwać 8 godzin a tak naprawdę nie można było się ruszyć z hotelu (czy raczej obozu pracy). Wyjście było okupione, pretensjami, oburzeniem, wyzywaniem ze strony wyżej opisanej Sabiny, która uważa się tam za szefową i nie szanuje nikogo z pracowników, jest fałszywa i prosto w oczy potrafi wyprzeć się czegoś co z tobą ustalała...itd Szkoda słów! Biorą sobie tanią siłę roboczą z Polski bo żaden z Włochów czy innych nacji za te pieniądze nie ruszyłby się ani na 4 godziny a co dopiero na 24h/24h i to przez cały sezon bez dnia wolnego!

anka k.
@Wykorzystana 03.05.2017, 13:31

Prosze o kontakt wszystkie osoby ktore nie sa zadowolone z pracy w tej firmie.zalozyli mi sprawe sadowa i szukam osob w podobnej sytuacji.(usunięte przez administratora) kwiatkowska anna

Aga5
@anka k. 14.05.2017, 18:39

Kiedy tam pracowalas? Ja tez przeszlam mobing.koszmar!

Kris

Masakra jeśli chce się tam pracować to z silną psychiką. Specyfika pracy możesz być dobrym kelnerem i tak zrobią z ciebie smiecia marne pieniądze. 24/7 dni no ok 2-4 godz sjesta i tyle reszta na sen. Czy się komuś opłaca tam pracować chyba tylko wlasciciele na tym zyskują.

kasia

czy ktoś coś może powiedzieć o rekrutacji w tym roku ? albo o pracy czy warto czy na prawde jest tak zle?

Lu
@WEP 15.04.2017, 22:46
Kasia, a Ty jedziesz?

Hej, ja jade do SMM.

Mon
@Lu 25.04.2017, 00:17
Hej, ja jade do SMM.

Co znaczy SMM? Ja zastanawiam się czy wysłać cv na stanowisko kelnerka we Włoszech

K

B
@K 21.03.2017, 11:15
czy ktos byl na rozmowie kwalifikacyjnej na stanowisko kelnerka w tym roku? Czy ktos cos wie na temat warunkow pracy?...

Zarobki nie wiem jakie są na kelnerce, praca zależy głównie od ekipy, jak jest spoko ekipa, to lepiej i szybciej się pracuje, ale praca niestety codziennie głównie od chyba 7 do 10 potem wolne z 2h obsługa obiadu, wolne i kolacja od chyba 18 do 20 wychodzi jakoś 8h pracy dziennie

M

Też prosilabym o opinie dotyczace pracy kelnerki

Ciekawa

Witam można dowiedzieć się jakie są zarobki kelnerki i czy warto wyjechać. Z góry dziękuję za odpowiedz. Pozdrawiam

ELLA

Z punktu widzenia wczasowicza : Hotel Venezia w SMM . jeżdżę z przyjaciółmi od 2 013 r . Jesteśmy zadowoleni tak z obsługi ,jak kuchni i atmosfery panujacej w tym hotelu . Nie oceniam traktowania pracowników , bo nie byłam świadkieem jakiegoś niesympatycznego zdarzenia. Jeśli coś nie tak ,niech walczą o swoje . Jezeli dłużej pracują ,winni mieć za to zapłacone. W tym hotelu spotykam ludzi ,którzy byłi w poprzednich latach , czyli wczasowicze sobie chwalą i wracają . SMM -dobre miejsce na odpoczynek ! Pozdrawiam i do zobaczenia .....

ania
użytkownik zarejestrowany

@Aram a możesz jeszcze napisać coś o najbliższych rekrutacjach?

RYNM

Ta firma to jedno wielkie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Więcej zakazów niż pozwoleń. Na dodatek to oszuści bez skrupułów. Płacą marne pieniądze, nie dają żadnej premi za półroczną prace.... od rana do wieczora 7 dni w tygodniu. A jak się nie podoba to pierwszy autokar do Polski i do widzenia... Rezydent ??? udaje wielkiego szefa, a gdy jest potrzebny to nigdy go nie ma. Jak coś nie idzie po jego myśli to potrafi człowieka zrównać z błotem. I potrafi znaleźć byle pretekst żeby pracownikowi potrącić z pensji "jałmużny" ...Dlatego odradzam zatrudnienie w tej firmie... i taka przestroga czytajcie dokladnie to co podpisujecie.....

pracownica

Witam Nie poleca pracy w buksie w Kiten Palace 2016 Pani teresa to tyran i dwulicowa osoba.i podejrzewam ze ma chorobę dwubiegunowa w dodatku hmmm nie lubi pracować woli wyreczac się innymi. Za kolniez nie wylewa a jak skacowana przychodzi do roboty to sie wyrzywa.czysty mobing. myslalam ze już nie ma obozow pracy ale przy tej Pani zwącej sie szefowa kuchni na własnej skorze przekonacie sie co to oboz pracy. nie wspomnę o tym ze podaje gościa stare jedzenie.i czego sie tu od niej nauczyć? Gdyby nie Pan Marek który wszystko robi za nia hmmm ta kuchnia nie nazywalaby sie kuchnia.

XYZ

Właściciel to kawał buca zarozumiałego.Wystarczy, że coś nie jest po jego myśli przestaje być przyjemnie i miło.Wredny typ, który nie liczy się z drugim człowiekiem.

Marek

Witam wszystkich na jakie stanowisko mogą aplikować panowie oprócz kucharza?pozdrawiam

xyz

Razem z koleżanką byliśmy na miesięcznych praktykach w Hotelu Corallo w Cesenatico. Praca w zależności od organizacji ekipy, jeżeli załoga współdziała ze sobą to szybciej kończy przez co ma się więcej wolnego czasu. Praca od rana do wieczora, ale między zmianami przerwy po ok 2-3h, gdzie spokojnie można położyć się lub wyjść na miasto czy plaże :) Praca nie jest ciężka a z taką grupą to sama przyjemność pracować :) Szefostwo bardzo przyjazne i pomocne. Zostałyśmy serdecznie przyjęte, przez co później trudno było nam odjechać. Pozdrawiamy!

Joan

Dzięki Mateo, mam nadzieje, że mogę polegać na Twojej opinii :)

Mateo

Witaj. Jeśli chodzi o wypłatę to wszystko jest jak najbardziej w terminie i nigdy nie ma z tym najmniejszego problemu. Stawkę już musisz sama na rozmowie usłyszeć oczywiście przeliczając że na miejscu jest wszystko za darmo i zobaczyć czy pasuje czy też nie.

Joan

Witajcie. Wybieram się do nich na rozmowę... dzwonią do mnie któryś raz z kolei więc pewnie bardzo im zależy, żebym jednak się zdecydowała. Wiecie jak mniej więcej u nich się z kasą wychodzi? Wypłacają w terminie? Można fajnie sobie dorobić? Warunki jak warunki, wszędzie trzeba schować dumę do kieszeni, ale żeby przynajmniej finansowo wyszło mi to na dobre.. Pozdrawiam! :)

Mateo

Witam wszystkich. Współpracuje z tą firmą już prawie 3lata. Nie narzekam. Nie pojmuję opinii poszczególnych osób. Jest to praca w Hotelach więc klienci są codziennie co wiąże się z tym że także dla nich pracuje się codziennie, to po pierwsze. Po drugie jeśli ktoś patrzy jedynie na stawki, to proszę nie zapominać brać pod uwagę że przejazd, spanie jak i jedzenie zapewnia firma. Czysty pieniądz zarobiony. Co do wycieczek jeśli jest tylko miejsce i czas, można jak najbardziej jechać. Z tego co wiem poszukiwane są jeszcze 3 osoby sprzątające do Włoch. Pozdrawiam :)

pokojówka
@Mateo 07.04.2016, 09:37

właściciele już nie mają chętnych do pracy i muszą się podszywać pod zadowolonych pracowników? haha dobre... opinie o tych warunkach już za bardzo się rozniosły

anna51-522o2.pl
@Mateo 07.04.2016, 09:37

Czy starsza osoba w wieku 65 lat wyrobi się ,da sobie radę jako pomoc w kuchni ? Byłam z nimi na wczasach ,podobało mi się ,dobrze czułam się w tamtym klimacie ,,,chętnie pojechałabym do pracy ,dorobić do emerytury ,,i przeżyć przygodę ,,,,

olax

a czy ktoś ma jakies doświadczenie z ta firmą i moglby się wypowiedziec?

olax

ja w tym roku się wybieram do pracy jako kelnerka, zobaczymy jak będzie. umowa już podpisana.

natt

ja wybierałam się z kuzynką do pracy, ale chyba będziemy zmuszone zrezygnować po przeczytaniu tak złych komentarzy.. czy ktoś jeszcze miał w planach podjęcie pracy we Włoszech na stanowisku kelnerki?

aga

w lipcu byłam na miejscu w holetu kiten palast miałam pracowac jako pomoc kuchenna ale jak zobaczyłam warunki, spanie w piwnicy bez klimatyzacji zaznaczam 40 stopni gorąca brud nadęty kierownik słowem buc jakich mało podobno lubi panienki poprostu uciekłam tym samym autokarem którym przyjechałam razem z czterema koleżankami z którymi miałam pracować na kuchni która przekroczyła moje najśmielsze oczekiwania nie wie jak ludzie w takich warunkach i tak starym sprzęcie pracować i podawać ludziom jedzenie

osa

Byłam w tym roku 2015 w nowo otwartym hotelu SAN CARLO we Włoszech sprzątaczki wyrzuciłabym od razu same między sobą kłócą się ,sprzątają najpierw ulicę potem myją okna ,następnie idą na pokoje z tymi brudnymi nogami edna ścierka i wiaderko wody wystarcza na posprzątanie dwóch pięter i klatki schodowej z czerwonej wykładziny,potem z tymi brudnymi nogami idą do kuchni, pomagać potem siedzą po obiedzie na basenie ,opalają się kąpią, siedzą piją ,co chcą i o 19,20 idą do siebie więc pisanie że harują to przesada ,wszyscy to widzieli .

zapierdol

Witam. Pracuje w Hotelu Kiten Palace jako kelnerka. I od razu odradzam. Szef nie dotrzymuje obietnic. Praca 24/7. Płaca minimalna. Obiecywali wycieczki,a nie byliśmy na żadnej. Jeśli ktoś chcę si [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] to odpowiednie miejsce.

mini

Na rozmowie opowiadają jaka to fajna i przyjemna praca będzie... a po przyjeździe na miejsce okazuje się że nie masz prawa do chwili wolnej! Płacą marne pieniądze za niby 8 godzin a oczekują 24 godzinnej roboty! A o tym nikt na spotkaniu nie mówi... Zastanówcie się!!!

anna maria

tak ja w 2014 r. zrezygnowalam po podpisaniu umowy i nie boje sie konsekwencji

tilki

Czy ktoś jedzie w tym roku do pracy do Albanii?Rezygnował juz ktoś po podpisaniu umowy?

Jey Jey

Wysłałam właśnie cv do Buksa Travel na stanowisko kelnerki do Włoch.Pracował ktoś na tym stanowisku? Czekam na wasze opinie na temat tej pracy,warunków zakwaterowania czasu pracy, wypłaty itp.

Tara77

Byłam dwa turnusy w lipcu w hotelu Venezia we Włoszech i z pobytu jestem zadowolona.Oburzyło mnie zachowanie osoby o imieniu Sabina-ciemne włosy,która wyzywała na personel sprzątający tak głośno,że cały hotel huczał od jej krzyku.Jak można taką osobę zatrudniać do współpracy z personelem,który nie pracował tylko harował na okrągło cały tydzień.Strasznie mnie zbulwersowało traktowanie personelu publicznie.

ilona
@Tara77 02.08.2014, 16:07
To raczej jest prawda,bo jestem często tam na wczasach i ciągle widzę nowe twarze personelu.Jak nie ma nawet dnia wolnego to fa...

A ja chcialam jechac tam do roboty jako pomoc kuchenna

la guida
@Tara77 02.08.2014, 15:57

Absolutnie zgadzam się z Twoją opinią. Biuro potrzebuje bezpostaciowego pracownika, który boi się podnieść głos w obronie swojego "ja". Kto tylko odważy się wstać i wyjść przed szereg ten wraca pierwszym autobusem do Polski. Szybko, aby za wiele osób nie dowiedziało się o buncie (pracowników), bo jeszcze wywołaliby rokosz!!

oburzona

Odradzam absolutnie !!!!! Właściciel rekrutuje niewolników a nie pracowników za marne pieniądze, PRACA 7 DNI W TYGODNIU!!!!!!!!!!!!!!!!!

@oburzona 04.04.2014, 17:31

do tego mobing ze strony szefowej kuchni 2016 Pani Teresa to jedna wielka tragedia

@oburzona 04.04.2014, 17:31

Bulgaria kiten palace praca w Buksa travel 2016 nie polecam dzieki Pani Teresie to obuz pracy. nie mozesz nawet zapalic papierosa bo wszystko trzeba robic za nia. traktuje ludzi jak scierwa. pracownicy sa zmuszani do podawania starego jedzenia bo ksiezniczka zapomniala ze pare dni temu cos schowala do lodowki.zeschnieta szynka czy tez stara kapusta.

Zostaw opinię o "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie "BUKSA TRAVEL" Sp. z o.o.