Opinie o Plagiat.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Plagiat.pl Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Plagiat.pl Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Plagiat.pl Sp. z o.o. w Warszawa

Micky

Bardzo sobie chwalę, ile dajesz od siebie, tyle otrzymujesz z powrotem.

Iza

Plagiat.pl Sp. z o.o. jest dla mnie moim miejscem. Fajnie się pracuje a do tego robię to co lubię. Pracujemy dla szkolnictwa, biznesu oraz osób indywidualnych świadcząc usługi anty plagiatowe, chroniąc własność intelektualną.

Natalia

Co nowego wydarzyło sie w firmie Plagiat.pl Sp. z o.o.? Bardzo dawno nikt nie umieszczał swoich opinii.

Piksel
@Natalia

Szukają specjalisty ds. rozwoju, wiec rozwijają się. Z tego co wiem to w zeszłym roku zmienił się zarzad i nagle ucichly negatywne komentarze w sieci :D

anka

Ja też wdzialam wczesniej, duzo ofert pracy jakie posiadali i jak na firmę ktora zajmuje sie plagiatem w wykrywaniu prac rożnego rodzaju to musza miec bardzo dobry popyt na program i wielu klientow głownie pewnie uczelnie z niego korzystają, ciekawe na czym polega praca przy wykrywaniu?

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Plagiat.pl Sp. z o.o. kandydat na stanowisko Doradca klienta ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Wer

Bardzo fajne szefostwo i pracownicy. Teraz atmosfera jest super.

Der

Atmosfera w pracy jest świetna. Współpracownicy to mocny punkt przemawiający za rozpoczęciem pracy w tej firmie.

Manekin

Są premie i to na różnych stanowiskach, nie tylko sprzedażowych, zależy od tego, jak się pracuje :)

Szara Mucha

Nie ma premii ani innych dodatków ;) Serio, z autopsji wiem.

ada

@kazorla chyba w każdej pracy można się jakoś rozwinąć.. :) ale tak naprawde to dopiero jak sie pojdzie i zobaczy co i jak to mozna wiedziec, trzeba sprawdzic na wlasnej skorze zeby miec zdanie.. a co do umow o pracę to rzeczywiscie zaleta, teraz wszedzie smieciowki, to jest plaga jakas i nie widac szans na poprawe..takze fajnie ze sa jeszcze firmy ktore zatrudniaja na etat

xyz

Umowa o pracę, a wynagrodzenie zależy od stanowiska, ale możliwości są dobre. Każda firma, jako składowa wielu charakterów, ma swoje mocne i słabe punkty, ale ogólnie jest fajnie, o czym może świadczyć fakt, że połowa składu pracuje tu od początku działalności. Były pewne perturbacje, ale główne ich źródła już dawno nie pracują.

Byłam wlasnie na bardzo ciekawej rozmowie, chyba w związku z branza i chyba pierwszy raz w zyciu poproszono mnie o pokazanie dyplomu, fajnie ze to sprawdzają bo nigdy wcześniej mi tego nie sprawdzali. Ogolne wrazenie po rozmowie - bardzo pozytywne.

Tomsa

Pracowałam w tej firmie krótki czas i uważam, że wiele z tych opinii jest zdecydowanie przesadzonych. Zespół jest bardzo fajny, a szef trochę zabiegany, ale bardzo sympatyczny.

Dawid

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko specjalisty ds. rozwoju. Czy ktoś na takim stanowisku pracował? Jakie zarobki, warunki zatrudnienia? Będę wdzięczny za pomoc. :)

Nickname

Plagiat.pl to świetne miejsce

Ja tam nie pracowałem, ale pracę dyplomową wolałem sobie sprawdzić (usunięte przez administratora)aby później nie była plagiatem.

Zostaw merytoryczną opinię o Plagiat.pl Sp. z o.o. - Warszawa

Plagiat.pl Sp. z o.o.