Opinie o Rubisco Łukasz Milczarek w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników na temat firmie Rubisco Łukasz Milczarek, lecz też Klientów firmy. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Rubisco Łukasz Milczarek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rubisco Łukasz Milczarek w Warszawa

Włodi2789 Nowy wpis
Klient

Sprawa nie jest prosta. Ciężko pisać o miejscu w którym przepracowało się sporo czasu. Ale nie mam wyjścia. Muszę przedstawić co tam się tak naprawdę dzieje. Firma oferuje śmieszne pieniadze i żadnych benefitów. Jedynym benefitem jest to że szef ciebie nie opierdzieli na dzień dobry. Warunki pracy są słabe. Wszyscy patrzą na siebie wilkiem. Takie miejsce pracy w dłużej perspekcywie zle wpływa na rozwój człowieka. Dlatego raczej kilka razy przemyślęc podjęcie współrpacy z tymi jegomościami.

Martyna W Nowy wpis

Nie polecam , nadal nie otrzymałam płatności za fakturę od tej firmy , zlecenie realizowane w grudniu , mimo zapewnień że faktura zostanie uregulowana nadal nie otrzymałam płatności.

Kasia Nowy wpis

To prawda ze oni nie wypłacają ? Potrzebuje konkretów, ktoś coś wie ?

Borsuk Nowy wpis
@Kasia

No cóż, mnie nie wypłacili. To były dwa audyty i do tej pory nie dostałam pieniędzy. Co najśmieszniejsze, dalej wysyłają mi oferty mailem.

abla

Nie wypłacają kasy za przeprowadzone audyty. (usunięte przez administratora) !!!!!!!!!!!!!!!

Maja
@abla

@abla to bardzo niepokojąca informacja. Brak wynagrodzenia dotyczył jednego zlecenia czy byłeś zatrudniony dłużej? Jesteś w stanie opowiedzieć nam coś więcej na temat sytuacji która Cię spotkała? Często brak wynagrodzenia za zlecenie wiąże się z jego złym wykonaniem bądź przerwaniem pracy. Może tak stało się również w Twoim przypadku. Po zamieszczeniu posta udało Ci się wyegzekwować od Pracodawcy zwrot za zlecenie?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Przytomny katolik

Audytor to nie jest praca na stałe, nie daje możliwości utrzymania się. Tu zarobisz ewentualnie "na waciki" do demakijażu. Jeśli lubisz robić audyty pro bono (społecznie, za drobnym wynagrodzeniem), to będziesz się mógł/mogła tu zrealizować. Jeśli nie masz stałego źródła dochodu, nie uzyskasz tu kokosów. Oczekiwanie na wynagrodzenie przez 2 miesiące to standard. Po 6 latach współpracy i ok. 20 audytach mogę potwierdzić, że nigdy nie zostałem oszukany (czyt.: zawsze, wcześniej lub później, wypłacono obiecaną stawkę). Ankiety nie są skomplikowane, firmy audytowane są raczej z górnej półki (Dealerzy samochodowi, linie promowe, developerzy, hotele restauracje sieciowe i puby, telekomy).

Maja

Na stronie internetowej firmy widnieje oferta pracy na stanowisko SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY. Co jako obecni pracownicy firmy możecie powiedzieć na temat tego jak wygląda praca na tym stanowisku? Firma oferuje pracę zdalną. Jak wygląda to w praktyce? Na jakie możliwości rozwoju mogą liczyć pracownicy? Wasze doświadczenie może być bardzo pomocne dla osób, które biorą pod uwagę Rubisco Audit jako potencjalne miejsce pracy.

fil

tylo kto obecnie z czegoś takiego korzysta... nieliczni

Kordian

ja jestem zadowolony. Dostałem kartę z limitem na zakupy, wynagrodzenie za taką pracę jest dosyć dobre. Ankieta w porzadku nieduża.

az

W OBOP - ie też do bani. Ankieta wykonana w kwietniu a kasa dopiero w sierpniu i to denna. Nie dakcie się w to ... wciągać.

nie

witam Czy ktos cos wie nowego nt tej firmy, zapisalem sie na stronie i przysylaja mi propozycje zlecen to do sklepu z drzwaimi to do miesnego wtf?

ja

do wyboru masaż zyrandol albo BMW, mystery klient. a kiedy Kasa? W grudniu po południu??? I to jaka, żeby jeszcze była to bym polazł, ale chyba nie próbuję niczego ośmieszyć, abw tym sie nie zajmie, pewnie bo kto by sie (usunięte przez administratora) o dwie dychy procesowal.

ja

Niezadowolenie może potęgować fakt, że proponowane wynagrodzenie 20 zł, czyli około 5 euro, to w Reichu miałem za godz opierania się o widlak 8 na godz, i gdzie ta kasa jest, przysyłają nowe zlacenia za 20 zł o jakiś (usunięte przez administratora) żyrandol mam łazić i się pytać a gdzie kasa za poprzednie będzie drugi miesiąc jak nie wypłacili, więc niech się wali (usunięte przez administratora), i spółka bo więcej jak nie zapłaci to będzie miał takich komentarzy, bo nikt przy zdrowych zmysłach za paczkę fajek nie straci dnia całego a gdzie opłacić internet, sam znaczek 2.50, bilet na MPK dwie strony i drukowanie ankiety, nie mowię o czasie idiotów sobie szukaję i tyle. Niby gdzie to 20 zł jest, powinno być po wykonaniu usługi na koncie, a nie ma miesiąc. W (usunięte przez administratora) niech się całują bo mnie się nawet nie chce odpalać auta tam pojechać i im wpierd. za 20 zł to nawet mi się nie chce pierdnąć, zebym je jeszcze widział na koncie albo gdzie... i takich opinii będzie więcej bo jestem na nie i to szkoda czasu na (usunięte przez administratora) o szopenie i dopłacanie do czyichś interesów.

lopez

Mnie przysłali umowę, kwestionariusz, papiery, napisałem sie ze cztery godziny ankietę, ołazilem sie po firmie jak głupi udając zainteresowanego a żadna kasa mi na konto nie wplynęła. Moim zdaniem to ściema i szkoda czasu i pieniędzy na dojazd i wypełnianie ankiet, za 20 zł niby tylko ze tej kasy nie widać. Wogól niecg sobie głupich szuka gdzieś co mu będ łazić i pisać za 20 zł gdzie indziej.Praca dla naiwnych, 20zł za lipiec i już sierpień i nie ma. Cały dzeń straciłem. Jak ktoś chce dla hobby sobie pisać to jest okazja wydać na dojazd i telefon. A dostać(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Rubisco Łukasz Milczarek - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Rubisco Łukasz Milczarek
2.7/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Mickiewicza 37 lok. 58