Axpo Polska Sp. z o.o.

2.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Axpo Polska Sp. z o.o.

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA Nowy wpis

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy . niema co nawet odbierać telefonu od ich przedstawiciela . Jeśli odbierzesz może się okazać że przedstawiciel zrozumiał że wyrażasz zgodę na dostarczenie prądu i potem straszy cię pozwami w sądzie - mimo iż nic nie podpisałeś to on już obliczył swoje straty . Zwykłe (usunięte przez administratora) i naciąganie którym powinna się zająć prokurator . Ciekawe tylko ile osób udało im się złapać na tego typu szantaże . Poinformowanie centrali firmy również nic nie dało widać są to akceptowalne przez nich praktyki . Wygląda to gorzej niż (usunięte przez administratora) na wnuczka .......

Nowy wpis

@UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Jesteśmy zaskoczeni taką opinią i jednocześnie bardzo nam przykro, że współpraca z naszym Partnerem została odebrana tak negatywnie. Działania Axpo cechują się wysoką transparentnością, a do biznesu i współpracy podchodzimy partnersko i etycznie. Tego też wymagamy od naszych Partnerów. Zgłoszenie ww. sprawy na infolinii miało miejsce wczoraj, kilka godzin przed wystawieniem tej opinii. Pragniemy zapewnić, że po przyjęciu zgłoszenia rozpoczęliśmy procedurę weryfikacyjną i maksymalnie w dniu jutrzejszym poinformujemy Pana jakie kroki w tej sprawie podjęliśmy i jakie rozwiązanie proponujemy.

Anonim Nowy wpis
Kandydat

Na czym polega praca obsługi klienta biznesowego?

Nowy wpis

@Anonim

W dużym skrócie na pozyskiwaniu klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, utrzymywaniu dobrych relacji oraz aktywnej sprzedaży usług firmy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Axpo Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

@Pytanie

W zależności od obejmowanego stanowiska, rozmowa może być przeprowadzona w języku polskim lub angielskim. Rekruter poinformuje przed umówieniem rozmowy rekrutacyjnej o osobach, które w niej będą uczestniczyć i języku w jakim spotkanie będzie przeprowadzane. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania :)

Anonim
Kandydat

Czy w AXPO jest tylko możliwość pracy na umowę zlecenie? Ponieważ przeglądam oferty i dostałam się na rozmowę i zbiło mnie to z tropu...

@Anonim

W Axpo Polska oferujemy pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

@Anonim

Nie, na większości stanowisk obowiązuje umowa o pracę(usunięte przez administratora)

Obsługa klienta
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przeprowadzona profesjonalnie. Pani rozmawiająca ze mną bardzo miła. Dodatkowym atutem jest praca lub dobra znajomość branży energetycznej. Dużo etapów rekrutacji. Przyjmują tylko najlepsze osoby z branży.

Pytania

Co chce Pan w życiu robić? Jaki wg Pana jest pana potencjał? CO jest dla Pana sukcesem w pracy? Czy zna Pan konkurencje w branży energetycznej?

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Internal Sales

Cudowni ludzie pracują w Axpo, wszyscy z uśmiechem na twarzy, dużą wiedzą i doświadczeniem. Firma bardzo dba o pracowników proponując różne benefity, wdrażając nowe rozwiązania mające na celu poprawę jakości pracy i zadowolenia pracownika. Wypłaty na czas, przełożeni są bardzo wspierający, motywujący. W Axpo naprawdę można się rozwijać!

@Internal Sales

Każda opinia jest dla nas cenna, a jeśli w ślad za nią idą tak miłe i doceniające słowa, tym bardziej dziękujemy!

Anonim
Kandydat

Czy firma axpo oferuje umowę o pracę? Czy tylko zlecenie?

@Anonim

Czy w Axpo Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

@Pytanie

Firma w ciągu ostatniego 1,5 roku wysyłała swoim pracownikom paczki z różnych okazji (zestawy dezynfekujące, prezent promujący pracowniczy program poleceń, prezent na zakończenie roku finansowego, paczkę „odpornością” na wiosnę), więc jest to nawet lepsze niż bony na same święta ;)

@Natalia

Kiedy możemy staramy się jeszcze dać pracownikom bonusowy dzień wolnego - aby mogli sobie po prostu odpocząć :) PS: Bony też nam się zdarza podarować

Nick
Kandydat

Kiepska jakość rozmowy kwalifikacyjnej. Pani z hr dość miła, natomiast druga Pani brunetka w okularach sztywna jakby połknęła kij.. Bardzo ogólnikowe odpowiedzi na zadane pytania. Nie uzyskałem żadnej konkretnej informacji. Np.: -,,W ja sposób są pozyskiwani klienci?" -,,Są różne sposoby"... W taki sposób była przeprowadzona rozmowa po stronie firmy. Praktycznie niczego się nie dowiedziałem. Oprócz tego, że pracuje się cudownie ze wspaniałymi ludzmi. Ciekawe...

@Nick

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat przebiegu tego procesu rekrutacyjnego. Przeanalizujemy odpowiednio uwagi i wyciągniemy z nich wnioski do przyszłych rekrutacji.

Kandydatka
Kandydat

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałam się podzielić swoimi wnioskami wynikającymi jakie wyciągnęłam na temat firmy Axpo.. Oto mój subiektywnik: PLUSY: - bardzo przyjemna atmosfera podczas rekrutacji; - szybka odpowiedź na aplikację; - przedstawienie na rozmowie rekrutacyjnej na czym polega praca; - pakiet szkoleń na wstępie; - przydzielenie opiekuna; - dostałam odpowiedź o wyniku rekrutacji tego samego dnia, w którym odbyła się rozmowa rekrutacyjna; - szacunek podczas rozmowy rekrutacyjnej; nie byłam pospieszana podczas zadawania pytań itp. - firma jest przejrzysta, jeżeli chodzi o uczciwość. Nie oferują śmieciówek, nie działają na zasadach domokrążców. W tej pracy poszukuje się jedynie klienta biznesowego. - zaproszenie na dzień próbny (bezpłatny), na którym można zobaczyć na czym polega praca. MINUSY: - brak podstawy. Wypłata opiera się jedynie na prowizjach od sprzedaży. Oznacza to, że jako osoba bez poświadczenia ryzykuję odcięciem od źródła utrzymania; Pracodawca niczym nie ryzykuje zatrudniając na takich warunkach, ale dla pracownika jest to mega słabe. - wrażenie czarowania na rozmowie o pracę niesamowitymi zarobkami; - niestety jest to praca w terenie; - szkolenie, dni próbne są darmowe, czyli na pewno przez pierwszy miesiąc się nie zarobi; - niezgodność ogłoszenia o pracę z rzeczywistością. Z ogłoszenia wynikało, że jest to aplikacja na stanowisko asystentki managera sprzedaży, a nie przedstawiciela handlowego.

@Kandydatka

Dziękujemy za opinię, jednakże dotyczy ona rekrutacji u Autoryzowanego Partnera Axpo, a nie bezpośrednio w Axpo Polska Sp. z o.o.. Działamy przez sieć Partnerów w sprzedaży, z których każdy posiada swoją działalność gospodarczą i rekrutuje przedstawicieli. Jako Axpo Polska działamy na odrębnych procesach, przyjmujemy inne zasady rekrutacji i jednocześnie nie wpływamy na procesy wewnątrz Partnerów.

BenjaminFrenks
Kandydat

Hej chciałbym zapytac ile wynosi podstawa wynagrodzenia jako handlowiec w tej firmie

@BenjaminFrenks

Dzień dobry, działamy na sieci Partnerów w sprzedaży, z których każdy posiada swoją działalność gospodarczą i sieć przedstawicieli. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres kariera@axpo.pl abyśmy mogli pomóc skontaktować się z jednym z naszych Partnerów na terenie Pana zamieszkania w celu uzyskania szczegółów. Miłego wieczoru.

Anna
Kandydat

Rozmowa rekrutacyjna na luzie. Natomiast minus za brak odpowiedzi ze strony firmy po spotkaniu rekrutacyjnym mimo zapewnień rekruterki, że informują o każdej decyzji.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, przykro nam, że ma Pani takie odczucia po procesie rekrutacyjnym w Axpo. Ważne jest dla nas, aby kandydaci na różne stanowiska byli w pełni poinformowani o wyniku rozmów. Stale usprawniamy nasze wewnętrzne procesy i cenny jest dla nas Pani komentarz. Trudno nam się odnieść do niego bez informacji o stanowisku na jakie Pani aplikowała i czasie, w jakim to nastąpiło, żeby się tego dowiedzieć prosimy o wiadomość na adres kariera@axpo.pl. Po uzupełnieniu tych informacji zbadamy sprawę i wrócimy do Pani z informacją zwrotną. Dobrego dnia, Axpo Team

Boogi

(usunięte przez administratora) ostrzegam jak dla pracowników i kontrahentów ciężko zerwać umowę nakładają kary!!!

Bajlo
@Boogi

To chyba normalne, że za zerwanie umów płaci się kary. zasadniczo trzeba czytać co się podpisuje i na co się decydujemy każdą umową.

Pracodawca

Pani Moniko, prowadzimy naszą sprzedaż między innymi poprzez sieć Partnerów, którzy prowadzą swoje firmy Doradztwa Energetycznego proponując naszą ofertę. Poprosimy o przesłanie szczegółów sytuacji na adres bok@axpo.pl żebyśmy mogli odpowiednio zbadać sprawę z naszym Partnerem i pomóc ją wyjaśnić.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Axpo Polska Sp. z o.o.?

@Pytanie

Oczywiście! Co miesiąc mamy wyjścia (np. strzelinica, escape room) lub wieczory filmowe po pracy w biurze, a do tego raz do roku dłuższe wyjazdy integracyjne!

Handlowiec
@Natalia

Czyli pachnie mi to to zabawą w pierwszą pracę dla młodzieży 23+ i rotacją na poziomie 100% w skali roku. Bawcie się dobrze :-D

@Handlowiec

Hm... średnia wieku jest na pewno wyższa, ale przyznajemy, że wymagałoby to bardziej szczegółowej kalkulacji. W przypadku rotacji pracowników, to jej niskiego poziomu pewnie wiele firm mogłoby nam pozazdrościć :) Pozdrawiamy serdecznie!

Żabińska
 Rekomendacja

Grażyny i Janusze w Polsce muszą jeszcze dojrzeć do odnawialnych źródeł energii, ekologii, tańszego prądu i gazu prosto z elektrowni oraz zrozumieć jak działa Rynek Energetyczny albowiem konkurencja pomiędzy przedsiębiorstwami energetycznymi jest najlepszym sposobem na obniżenie cen energii i podniesienie jakości obsługi klientów. Polecam współpracę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

@Żabińska

Cieszymy się z zadowolenia ze współpracy z nami. Pozdrawiamy.

Czy w Axpo Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

@Pytanie

Mamy nadzieję, że tak :) Jak uda nam się przeprowadzić anonimową ankietę pośród pracowników to damy znać o rezultatach :)

Ja
Kandydat

Mam mieć rozmowę w sprawie pracy ciekawa jestem czy mówią od razu że się nadajesz czy nie?ktoś coś? Proszę o odpowiedź.

@Ja

Dzień dobry, odpowiedź jest zazwyczaj w ciągu kilku dni - to zależy od stanowiska na jakie jest aplikacja i procesu rekrutacyjnego.

Paula

Czy agent ma pulę klientów czy musi ich sam pozyskiwać?

@Paula

Dzień dobry, agenci nie otrzymują od nas puli klientów, tylko samodzielnie pozyskują swoją sieć kontaktów. Wspieramy ich jednak odpowiednimi szkoleniami (jeśli możliwe spotkania w biurze, ale również szkoleniami online), materiałami oraz dedykowanym wsparciem zespołu zarówno Wsparcia Sprzedaży, jak i Sales Channel Managera.

Stefan

Proszę uważać na tą firmę, podają się za różne spółki, wciskają kłamstwa przez telefon i na spotkaniach. (usunięte przez administratora)

Joanna - pracownik Axpo Polska
@Stefan

Dzień dobry Panie Stefanie, pracujemy z siecią Doradców energii, którzy działają na własnej działalności przez co mają również i swoje nazwy firm. Niemniej jednak mają naszą autoryzację w reprezentowaniu firmy. Jeśli ma Pan wątpliwości do wiarygoności Doradcy bądź źle odebrał Pan zachowanie jednego z naszych przedstawicieli zachęcam do kontaktu pod numer telefonu 22 452 53 00, jest to oficjalny numer infolinii widniejący również na stronie www.axpo.com.

Handlowiec

Obecnie w necie jest istny wysyp ofert pracy od niezliczonych firm zajmujących się fotowoltaiką, które za sprawą dopłat unijnych dla użytkowników wyczuły koniunkturę na szybki biznes. Biorą do pracy wszystkich jak leci byle móc ogarnąć lawinę zleceń. Wg mnie to zjawisko chwilowe dopóki nie nasyci się obecna najbardziej chłonna fala klientów, która posiada odpowiednie środki na takie inwestycje.

Zostaw merytoryczną opinię o Axpo Polska Sp. z o.o. - Warszawa

Axpo Polska Sp. z o.o.