Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Edyta

Interesuje mnie współpraca B2B, sprzedaż prądu i gazu dla klienta biznesowego Dostałam kontakt do Państwa menadżera, który przekazuje rzekomo namiary pośrednikowi. Tłumaczy się tym, iż Axpo nie robi naborów. Ze strony pośrednika brak jakiegokolwiek kontaktu do dnia dzisiejszego. I nie tylko ja mam taki problem, gdyż parę osób również próbowało się skontaktować odnośnie współpracy. Prowadzicie Państwo rekrutację czy menadżer Sales tylko odbiera tel i zapomina o sprawie? Jeśli faktycznie jest rekrutacja do współpracy to proszę o podanie kontaktu do osoby kompetentnej.

@Edyta

Pani Edyto, rekrutacje do zespołu doradców ds. energii i gazu prowadzone są bezpośrednio przez naszych Autoryzowanych Partnerów. Jesteśmy gotowi udzielić wsparcia, nasza specjalistka ds. rekrutacji - Weronika Trentowska (tel: 531-400-277, e-mail: rekrutacje@axpo.pl) jest do dyspozycji. Uprzejmie prosimy o kontakt. Pozdrawiamy! Zespół Axpo Polska

Edyta
@Axpo Polska sp. z o.o.

Dziękuje za odpowiedź

Zapytanie

Proszę o informację na jakie zarobki można liczyć na stanowisku Specjalista ds. Windykacji (k/m)? Czy istnieje system prowizyjny/premiowy i jeżeli tak, to jaki? Realne szanse rozwoju dla osoby z wykształceniem prawniczym i wieloletnim doświadczeniu w windykacji? Pozdrawiam :)

@Zapytanie

Dzień dobry, W całej Grupie Axpo przyjęliśmy politykę nieujawniania widełek finansowych w ogłoszeniach o pracę. Stosujemy siatkę płac w zależności od specjalizacji kandydatów, a o oczekiwaniach finansowych rozmawiamy podczas rozmowy rekrutacyjnej. Praca w Axpo oferuje realne możliwości rozwoju w strukturze spółki czy nawet Grupy Axpo. Dysponujemy bogatą ofertą szkoleń i kursów podnoszących kwalifikacje zawodowe, a także dofinansowujemy naukę języków, którą pracownicy odbywają w godzinach pracy. Nasi pracownicy rozwijają się w obrębie swoich zainteresowań, awansują wewnętrznie, a niekiedy zmieniają także działy, jeśli w trakcie współpracy z Axpo okaże się, że chcieliby kontynuować pracę w nieco innych obszarach. Dodatkowo oferujemy także szereg innych benefitów: prywatną opiekę zdrowotną, kartę Multisport, dostęp do konsultacji psychologicznych, zajęcia z jogi, dofinansowanie do urlopów, elastyczny czas pracy z możliwością pracy zdalnej, możliwość wypożyczenia elektrycznych hulajnóg. W samym biurze mamy także wiele udogodnień. Mieścimy się w nowoczesnym budynku The Warsaw Hub w bardzo dobrym punkcie komunikacyjnym (Rondo Daszyńskiego). Dysponujemy przestrzenią do pracy kreatywnej, pokojami cichej pracy, otwartą przestrzenią wspólną sprzyjającą integracji. Zapraszamy do udziału w rekrutacji! Pozdrawiamy, Zespół Axpo Polska

Rafał

Polecam. Pracuje ponad rok i złego słowa nie mogę powiedzieć. Przygotowanie pracownika do pracyz szkolenia i pomoc na najwyższym poziomie.

Pracuje już kilka miesięcy i złego słowa powiedzieć nie mogę. Początku były trudne- inny tryb pracy, nowa i nieznana branża, korpo gadki itd. Dobrze, że wytrzymałem, bo po paru miesiącach mogę śmiało powiedzieć, że atmosfera, zarobki, przełożeni, współpracownicy, szkolenia są na mega poziomie, a wiążąc to wszystko klamrą myśle, że to jeden z najlepszych pracodawców na rynku.

@Adam

Dziękujemy za pozytywną opinię Adamie :)

Niedoszły menago

To fakt, axpo usuwa niewygodne komentarze a potencjalnym kandydatom na domokrążców wciska formułki o wspaniałej i przyjaznej atmosferze i możliwości rozwoju.

@Niedoszły menago

Dzień dobry, usuwane są wyłącznie opinie sformułowane w sposób obraźliwy, mający charakter pomówienia. Zapewniamy jednocześnie, że wszystkie zgłoszenia dotyczące standardów zachowania pracowników Axpo oraz naszych Partnerów Biznesowych są przez nas wnikliwie weryfikowane. Jednocześnie prosimy o podawanie nam dokładniejszych informacji w wiadomościach bezpośrednich na adres e-mail bok@axpo.pl lub telefonicznie pod numer 22 452 53 00. Tylko w ten sposób jesteśmy w stanie skutecznie wyjaśnić wszystkie zgłaszane sprawy. Pozdrawiamy Axpo Polska

Mikołaj

A na jakim stanowisku tak jest? Patrzę na ich ogłoszenie doradca ds. energii i gazu, ale nic tam nie napisali, co mają do zaoferowania :/ Waham się czy w ogóle wysyłać cv. Rozumiem, że nie jesteś zatrudniony na UoP, tylko B2B?

Rozmowa rekrutacyjna żenada...szkoda czasu na takie bzdury, dziękuję.

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Chcielibyśmy podjąć odpowiednie działania, dlatego będziemy wdzięczni za wskazanie elementów, które według Pana/Pani wymagają poprawy. Będziemy wdzięczni za podzielenie się szerszą opinią, a także dodatkowymi informacjami (m.in. do jakiego działu prowadzona była rekrutacja, kiedy orientacyjnie odbyła się rozmowa) i kontakt na adres: kariera@axpo.pl. Informacje te pozwolą nam odpowiednio przeanalizować i zareagować na zgłoszenie. Pozdrawiamy Zespół Axpo Polska Sp. z o.o.

Była kandydatka

Jeśli administrator tej strony notorycznie usuwa nieprzychylne komentarze na temat rekrutacji w tej pseudo przyjaznej firmie w ostatnim czasie to raczej nie wymaga to dalszego komentarza....odradzam!

@Była kandydatka

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii. Zamieszczane przez Państwa komentarze nie są od razu dostępne, ponieważ przechodzą weryfikację. Zapewniamy jednak, że rozpatrujemy wszystkie, zarówno te przychylne jak i te mniej. Trudno nam odnieść się do zamieszczonej opinii i odpowiednio zaadresować ją po naszej stronie bez dodatkowych danych. Czy może się Pani podzielić się informacją w jakim czasie i do jakiego działu Pani rekrutowała oraz wskazać elementy, które Pani zdaniem wymagają poprawy? Szczegóły te pozwolą nam odpowiednio przeanalizować zgłoszenie i zweryfikować nasz proces rekrutacji. Będziemy wdzięczni za kontakt na adres: kariera@axpo.pl. Pozdrawiamy Zespół Axpo Polska Sp. z o.o.

Kiepska jakość rozmowy kwalifikacyjnej. Pani z hr dość miła, natomiast druga Pani brunetka w okularach sztywna jakby połknęła kij.. Bardzo ogólnikowe odpowiedzi na zadane pytania. Nie uzyskałem żadnej konkretnej informacji. Np.: -,,W ja sposób są pozyskiwani klienci?" -,,Są różne sposoby"... W taki sposób była przeprowadzona rozmowa po stronie firmy. Praktycznie niczego się nie dowiedziałem. Oprócz tego, że pracuje się cudownie ze wspaniałymi ludzmi. Ciekawe...

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat przebiegu tego procesu rekrutacyjnego. Przeanalizujemy odpowiednio uwagi i wyciągniemy z nich wnioski do przyszłych rekrutacji.

mike

Dokładnie! Rekrutująca brunetka nadęta aż się odechciewało mówić cokolwiek...

Handlowiec

Obecnie w necie jest istny wysyp ofert pracy od niezliczonych firm zajmujących się fotowoltaiką, które za sprawą dopłat unijnych dla użytkowników wyczuły koniunkturę na szybki biznes. Biorą do pracy wszystkich jak leci byle móc ogarnąć lawinę zleceń. Wg mnie to zjawisko chwilowe dopóki nie nasyci się obecna najbardziej chłonna fala klientów, która posiada odpowiednie środki na takie inwestycje.

S
@Handlowiec

Do czego to w ogóle jest komentarz? Bo chyba nie w temacie Axpo.

Jakie są warunki zatrudnienia w Axpo Polska Sp. z o.o.?

Wiemy jak ważna jest świadomość stabilnego zatrudnienia, dlatego proponujemy umowę o pracę jako podstawową formę zatrudnienia (inne formy zatrudnienia występują u nas sporadycznie). Oferujemy atrakcyjne rynkowo wynagrodzenie, dofinansowanie do lekcji języka obcego oraz dostęp do m.in. prywatnej opieki zdrowotnej i karty sportowej Multisport. Pracownicy to nasz największy kapitał, dlatego dokładamy starań, żeby dbać o ich zdrowie, poczucie bezpieczeństwa i stabilizacji.

UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Uciekajcie jak najdalej od tej firmy . niema co nawet odbierać telefonu od ich przedstawiciela . Jeśli odbierzesz może się okazać że przedstawiciel zrozumiał że wyrażasz zgodę na dostarczenie prądu i potem straszy cię pozwami w sądzie - mimo iż nic nie podpisałeś to on już obliczył swoje straty . Zwykłe (usunięte przez administratora) i naciąganie którym powinna się zająć prokurator . Ciekawe tylko ile osób udało im się złapać na tego typu szantaże . Poinformowanie centrali firmy również nic nie dało widać są to akceptowalne przez nich praktyki . Wygląda to gorzej niż (usunięte przez administratora) na wnuczka .......

@UWAGA UWAGA UWAGA UWAGA

Jesteśmy zaskoczeni taką opinią i jednocześnie bardzo nam przykro, że współpraca z naszym Partnerem została odebrana tak negatywnie. Działania Axpo cechują się wysoką transparentnością, a do biznesu i współpracy podchodzimy partnersko i etycznie. Tego też wymagamy od naszych Partnerów. Zgłoszenie ww. sprawy na infolinii miało miejsce wczoraj, kilka godzin przed wystawieniem tej opinii. Pragniemy zapewnić, że po przyjęciu zgłoszenia rozpoczęliśmy procedurę weryfikacyjną i maksymalnie w dniu jutrzejszym poinformujemy Pana jakie kroki w tej sprawie podjęliśmy i jakie rozwiązanie proponujemy.

Na czym polega praca obsługi klienta biznesowego?

@Anonim

W dużym skrócie na pozyskiwaniu klientów z segmentu małych i średnich przedsiębiorstw, utrzymywaniu dobrych relacji oraz aktywnej sprzedaży usług firmy.

Czy rozmowa rekrutacyjna w Axpo Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

W zależności od obejmowanego stanowiska, rozmowa może być przeprowadzona w języku polskim lub angielskim. Rekruter poinformuje przed umówieniem rozmowy rekrutacyjnej o osobach, które w niej będą uczestniczyć i języku w jakim spotkanie będzie przeprowadzane. Pozdrawiamy i zachęcamy do aplikowania :)

Czy w AXPO jest tylko możliwość pracy na umowę zlecenie? Ponieważ przeglądam oferty i dostałam się na rozmowę i zbiło mnie to z tropu...

@Anonim

W Axpo Polska oferujemy pracownikom stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

Natalia
@Anonim

Nie, na większości stanowisk obowiązuje umowa o pracę(usunięte przez administratora)

Internal Sales

Cudowni ludzie pracują w Axpo, wszyscy z uśmiechem na twarzy, dużą wiedzą i doświadczeniem. Firma bardzo dba o pracowników proponując różne benefity, wdrażając nowe rozwiązania mające na celu poprawę jakości pracy i zadowolenia pracownika. Wypłaty na czas, przełożeni są bardzo wspierający, motywujący. W Axpo naprawdę można się rozwijać!

@Internal Sales

Każda opinia jest dla nas cenna, a jeśli w ślad za nią idą tak miłe i doceniające słowa, tym bardziej dziękujemy!

Czy firma axpo oferuje umowę o pracę? Czy tylko zlecenie?

@Anonim

Czy w Axpo Polska Sp. z o.o. występują paczki/bony świąteczne?

Natalia

Firma w ciągu ostatniego 1,5 roku wysyłała swoim pracownikom paczki z różnych okazji (zestawy dezynfekujące, prezent promujący pracowniczy program poleceń, prezent na zakończenie roku finansowego, paczkę „odpornością” na wiosnę), więc jest to nawet lepsze niż bony na same święta ;)

@Natalia

Kiedy możemy staramy się jeszcze dać pracownikom bonusowy dzień wolnego - aby mogli sobie po prostu odpocząć :) PS: Bony też nam się zdarza podarować

Kandydatka

Brałam udział w rekrutacji na stanowisko przedstawiciela handlowego. Chciałam się podzielić swoimi wnioskami wynikającymi jakie wyciągnęłam na temat firmy Axpo.. Oto mój subiektywnik: PLUSY: - bardzo przyjemna atmosfera podczas rekrutacji; - szybka odpowiedź na aplikację; - przedstawienie na rozmowie rekrutacyjnej na czym polega praca; - pakiet szkoleń na wstępie; - przydzielenie opiekuna; - dostałam odpowiedź o wyniku rekrutacji tego samego dnia, w którym odbyła się rozmowa rekrutacyjna; - szacunek podczas rozmowy rekrutacyjnej; nie byłam pospieszana podczas zadawania pytań itp. - firma jest przejrzysta, jeżeli chodzi o uczciwość. Nie oferują śmieciówek, nie działają na zasadach domokrążców. W tej pracy poszukuje się jedynie klienta biznesowego. - zaproszenie na dzień próbny (bezpłatny), na którym można zobaczyć na czym polega praca. MINUSY: - brak podstawy. Wypłata opiera się jedynie na prowizjach od sprzedaży. Oznacza to, że jako osoba bez poświadczenia ryzykuję odcięciem od źródła utrzymania; Pracodawca niczym nie ryzykuje zatrudniając na takich warunkach, ale dla pracownika jest to mega słabe. - wrażenie czarowania na rozmowie o pracę niesamowitymi zarobkami; - niestety jest to praca w terenie; - szkolenie, dni próbne są darmowe, czyli na pewno przez pierwszy miesiąc się nie zarobi; - niezgodność ogłoszenia o pracę z rzeczywistością. Z ogłoszenia wynikało, że jest to aplikacja na stanowisko asystentki managera sprzedaży, a nie przedstawiciela handlowego.

@Kandydatka

Dziękujemy za opinię, jednakże dotyczy ona rekrutacji u Autoryzowanego Partnera Axpo, a nie bezpośrednio w Axpo Polska Sp. z o.o.. Działamy przez sieć Partnerów w sprzedaży, z których każdy posiada swoją działalność gospodarczą i rekrutuje przedstawicieli. Jako Axpo Polska działamy na odrębnych procesach, przyjmujemy inne zasady rekrutacji i jednocześnie nie wpływamy na procesy wewnątrz Partnerów.

BenjaminFrenks

Hej chciałbym zapytac ile wynosi podstawa wynagrodzenia jako handlowiec w tej firmie

@BenjaminFrenks

Dzień dobry, działamy na sieci Partnerów w sprzedaży, z których każdy posiada swoją działalność gospodarczą i sieć przedstawicieli. Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu na adres kariera@axpo.pl abyśmy mogli pomóc skontaktować się z jednym z naszych Partnerów na terenie Pana zamieszkania w celu uzyskania szczegółów. Miłego wieczoru.

Zostaw merytoryczną opinię o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 30 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ