Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Rozmowa rekrutacyjna na luzie. Natomiast minus za brak odpowiedzi ze strony firmy po spotkaniu rekrutacyjnym mimo zapewnień rekruterki, że informują o każdej decyzji.

@Anna

Dzień dobry Pani Anno, przykro nam, że ma Pani takie odczucia po procesie rekrutacyjnym w Axpo. Ważne jest dla nas, aby kandydaci na różne stanowiska byli w pełni poinformowani o wyniku rozmów. Stale usprawniamy nasze wewnętrzne procesy i cenny jest dla nas Pani komentarz. Trudno nam się odnieść do niego bez informacji o stanowisku na jakie Pani aplikowała i czasie, w jakim to nastąpiło, żeby się tego dowiedzieć prosimy o wiadomość na adres kariera@axpo.pl. Po uzupełnieniu tych informacji zbadamy sprawę i wrócimy do Pani z informacją zwrotną. Dobrego dnia, Axpo Team

Boogi

(usunięte przez administratora) ostrzegam jak dla pracowników i kontrahentów ciężko zerwać umowę nakładają kary!!!

Bajlo
@Boogi

To chyba normalne, że za zerwanie umów płaci się kary. zasadniczo trzeba czytać co się podpisuje i na co się decydujemy każdą umową.

Pani Moniko, prowadzimy naszą sprzedaż między innymi poprzez sieć Partnerów, którzy prowadzą swoje firmy Doradztwa Energetycznego proponując naszą ofertę. Poprosimy o przesłanie szczegółów sytuacji na adres bok@axpo.pl żebyśmy mogli odpowiednio zbadać sprawę z naszym Partnerem i pomóc ją wyjaśnić.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Axpo Polska Sp. z o.o.?

Natalia

Oczywiście! Co miesiąc mamy wyjścia (np. strzelinica, escape room) lub wieczory filmowe po pracy w biurze, a do tego raz do roku dłuższe wyjazdy integracyjne!

Handlowiec
@Natalia

Czyli pachnie mi to to zabawą w pierwszą pracę dla młodzieży 23+ i rotacją na poziomie 100% w skali roku. Bawcie się dobrze :-D

@Handlowiec

Hm... średnia wieku jest na pewno wyższa, ale przyznajemy, że wymagałoby to bardziej szczegółowej kalkulacji. W przypadku rotacji pracowników, to jej niskiego poziomu pewnie wiele firm mogłoby nam pozazdrościć :) Pozdrawiamy serdecznie!

Żabińska

Grażyny i Janusze w Polsce muszą jeszcze dojrzeć do odnawialnych źródeł energii, ekologii, tańszego prądu i gazu prosto z elektrowni oraz zrozumieć jak działa Rynek Energetyczny albowiem konkurencja pomiędzy przedsiębiorstwami energetycznymi jest najlepszym sposobem na obniżenie cen energii i podniesienie jakości obsługi klientów. Polecam współpracę. Nie mam żadnych zastrzeżeń.

@Żabińska

Cieszymy się z zadowolenia ze współpracy z nami. Pozdrawiamy.

Czy w Axpo Polska Sp. z o.o. panuje luźna atmosfera?

Mamy nadzieję, że tak :) Jak uda nam się przeprowadzić anonimową ankietę pośród pracowników to damy znać o rezultatach :)

Mam mieć rozmowę w sprawie pracy ciekawa jestem czy mówią od razu że się nadajesz czy nie?ktoś coś? Proszę o odpowiedź.

Dzień dobry, odpowiedź jest zazwyczaj w ciągu kilku dni - to zależy od stanowiska na jakie jest aplikacja i procesu rekrutacyjnego.

Paula

Czy agent ma pulę klientów czy musi ich sam pozyskiwać?

@Paula

Dzień dobry, agenci nie otrzymują od nas puli klientów, tylko samodzielnie pozyskują swoją sieć kontaktów. Wspieramy ich jednak odpowiednimi szkoleniami (jeśli możliwe spotkania w biurze, ale również szkoleniami online), materiałami oraz dedykowanym wsparciem zespołu zarówno Wsparcia Sprzedaży, jak i Sales Channel Managera.

Stefan

Proszę uważać na tą firmę, podają się za różne spółki, wciskają kłamstwa przez telefon i na spotkaniach. (usunięte przez administratora)

Joanna - pracownik Axpo Polska
@Stefan

Dzień dobry Panie Stefanie, pracujemy z siecią Doradców energii, którzy działają na własnej działalności przez co mają również i swoje nazwy firm. Niemniej jednak mają naszą autoryzację w reprezentowaniu firmy. Jeśli ma Pan wątpliwości do wiarygoności Doradcy bądź źle odebrał Pan zachowanie jednego z naszych przedstawicieli zachęcam do kontaktu pod numer telefonu 22 452 53 00, jest to oficjalny numer infolinii widniejący również na stronie www.axpo.com.

nikt

proces rekrutacyjny w tej firmie jest tak skomplikowany że aż się zastanawiam co firma ma takiego do zaoferowania. Parę etapów rozmów rozcignietych w ciągu 3 miesięcy - bardzo słabo to wszystko wygląda!!!!

Dominika 3

Oczywiście, że próbowałam kilka razy w przeciągu dwóch tygodni zarówno telefonicznie jak i mailowo. Za każdym razem dostawałam informację, że za chwilę osoba, z którą się kontaktowałam, oddzwoni do mnie. Co nigdy nie nastąpiło. Sama rozmowa i cały proces odbieram pozytywnie, tym bardziej dziwi mnie dalsze zachowanie.

Dominika 3

Dzień dobry wszystkim, proces rekrutacyjny w tej firmie jest złożony. Przeszłam kilka rozmów z kilkoma najważniejszymi osobami w Axpo, poświęciłam dużo czasu. Dostałam informację zwrotną, o pozytywnym rozpatrzeniu kandydatury (w międzyczasie zrezygnowałam z kilku pewnych ofert pracy, bo zapewniono mnie, że dostałam pracę na stanowisku, o które się ubiegałam). Czekałam na umowę do wglądu i mimo iż kilkakrotnie dopytałam o nią, będąc zapewniana, że dokumenty lada moment będą wysłane, to nigdy nie zostały, mimo zapewnień, że zostaną wysłane w dany dzień. I ani słowa wyjaśnienia. Pierwszy raz w życiu spotykam się za takim brakiem szacunku w stosunku do potencjalnego pracownika, z brakiem klasy i kultury. Brak jakiegokolwiek wyjaśnienia (to bym zrozumiała, jeśli inne zapadłyby decyzje w kwestii stanowiska), to jest dla mnie do tej pory niezrozumiałe). Osobiście nie mogę polecić. Ale to chyba zrozumiałe. Życzę powodzenia

Ewelina
@Dominika 3

Bardzo mi przykro. Napisz, czy próbowałaś kontaktować się z Axpo w tej sprawie i jakoś wyjaśnić ten brak odzewu. A jak wyglądała rozmowa o pracę?

Bardzo mało aktualnych opinii pojawiło się tutaj w ostatnim czasie, a były to głównie wpisy klientów. Potrzebna byłaby relacja pracownika na temat warunków zatrudnienia, wynagrodzenia, relacji w firmie. Opowiedziałby ktoś o tym?

lol

Jestem pod wielkim wrażeniem elastyczności firmy, rzetelną obsługa i prężnym rozwojem!!! Polecam

Bronisław
@lol

To miłe słowa pod adresem firmy. Twoja opinia jest najlepszą rekomendacją dla przyszłych pracowników. Wypowiadałeś się kilka miesięcy temu. Jak obecnie wygląda sytuacja z rekrutacją w Axpo Polska? Czy są poszukiwani nowi pracownicy? Czekam na Wasze komentarze.

Mądry
@Bronisław

Co tu taka cisza, nikt nic nie pisze?

@Mądry

Mnie - tak samo jak Ciebie - także zastanawia tak mała aktywność na wątku, który dotyczy Axpo Polska. Widziałam, że właśnie firma przeprowadza procesy rekrutacyjne. Zachęcają potencjalnych kandydatów atrakcyjnymi benefitami, szeroką ofertą szkoleniową i programami edukacyjnymi, a także wyjątkowymi możliwościami rozwoju kariery. Może chciałbyś zatem spróbować tam swoich sił? Odsyłam Cię na ich stronę internetową, na której znajdziesz potrzebne informacje: https://www.axpo.com/axpo/pl/pl/kariera.html Daj nam później znać, co postanowiłeś!

hhh

3 etapy rekrutacji i 0 feedbacku. Brak kultury asystentki prezesa. Zmarnowany czas, dużo gadają a efekt marny. I tak nie podjął bym tej pracy, mam lepszą. Ludzie siedzą na wielkiej 1 hali ! jak szczury, w życiu bym tak nie chciał.

Julita

@Witold, @Janka, czy możecie powiedzieć coś więcej na temat pracy w Axpo Polska? Długo już jesteście związani z tym miejscem? Czy ktoś z Was także zechciałby wypowiedzieć się na temat pracy w Axpo Polska? Jak oceniacie warunki oferowane przez tego pracodawcę? Jaka atmosfera panuje wśród pracowników firmy?

Witold

Polecam Axpo - zarówno jako klient jak i pracownik ;)

Janka
@Witold

ja również :) Axpo to pewny i dobry gracz na naszym rynku energetycznym.

Julita

@itew, napisz proszę, z jakich względów polecasz tego pracodawcę. Co jest dla Ciebie największym plusem? Czy firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Czy pracownicy mają szansę na rozwój?

itew

polecam jako prawcodawce i jako dostawce pradu.

Julita

Co nowego możecie powiedzieć o firmie Axpo Polska? Jak wam się pracuje w tym miejscu? Pisaliście o długich godzinach pracy i wysokich wymaganiach, coś się zmieniło w tych kwestiach? Czy pracownicy mogą skorzystać z kursów lub benefitów?

Zostaw merytoryczną opinię o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 30 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ