Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Opinie o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

kajak

ja moge polecic axpo jako konsument - bardzo dobra oferta i uczciwe podejscie do klienta.

johan
@kajak

korzystam z oferty Axpo od dluzszego czasu i zdecydowanie polecam.

kiki

polecam Axpo :)

Titi

ja moge polecic jako klient. dobre ceny i wysoka jakosc obslugi :)

Izydor

Axpo Polska ma opinię bardzo dobrego pracodawcy. Nie zgadzam się, że firma daje przedstawicielowi bardzo złe warunki. Tak się sprzedaje , na prowizji a działalność często jest opłacalna

Oferta na przedstawiciela wygląda bardzo słabo. Własna działalność z umową z pośrednikiem, bez podstawy, auto płatne (z wyrobionego narzutu), zero dodatkowych benefitow. Warunki jak dla partnera biznesowego a wymagania jak dla pracownika.

lulek

Współpracowałem z nimi jako handlowiec. Atmosfera fajna choć często bardzo gęsta przez managerów ale to korpostan, ludki pracują po 10 lub więcej godzin, niektórzy zaczynają prace o 7 rano żeby się wyrobić z targetami, a potem odbierają sobie dni wolne, o płacy za nadgodziny nie ma co myśleć. Nie dają żadnych benefitów bo to firma Szwajcarska. Zawsze się śmiałem iż Szwajcarska firma ale pracują Polacy wiec jest bałagan. Większość osób która tam pracuje to signle. Telemarketing wymieniany jest co chwile bo w tym rynku sobie mało kto radzi na telemarketingu, wszędzie tak zwany ASAP. Zarobki duże ogólnie ludki tam zarabiają na podstawowych stanowiskach od 2500 netto ale nie wiem czy to są pieniądze Warte takiej harówki i wchodzenia przez Kadre zarządzającą na psyche.

Julita

Obecnie firma Axpo Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Specjalista ds. sprzedaży energii i gazu. W ofercie napisali, że zapewniają elastyczne formy zatrudnienia, wysokie wynagrodzenie uzależnione od efektów pracy, stabilne zasady współpracy oraz terminową realizację płatności, pełne szkolenia produktowe/techniczne. Czy ktoś zainteresowany jest taką ofertą?

serio?! skąd masz takie wewnętrzne info?

ale kontakt z nimi to porazka zwlaszcza miedzy 16.30 a 17 a sranie w banie ze sa zajeci nie przejdzie bo co od pol godziny gluche wszystkie telefony

gamia

e tam, nie jesli szukają a fachowców! weż sobie za przykład oferowane aktualnie stanowisko Operations Interim Manager w Warszawie - "5 years proven leadership and managerial skills" wymagane - a więc nie mówimy tutaj o jakichś twoich jelonkach ale to SPECJALISTACH

ktos
@gamia

a na koniec kogo zatrudnili ? Misiewicze :)

byly

Nie polecam pracy w Axpo. Sami szefowie oraz managerowie do delegowania zadań. Pieniądze ok, ale na dłuższą metę brak rozwoju dla osób z wiedzą ale bez podlizywania się szefom. Jednym słowem kółko wzajemnej adoracji i szukanie jeleni do roboty.

FGFGF

ale ceny energii i gazu maja atrakcyjne nie maja reklamacji

ello

Jak jest w innych działach? Np księgowym, finansowym? też sa premie?

wiesia

ja na razie to nikt nie był na żadnej rozmowie wiec hm.....

paulia

ja też wysłam na telemarkeing i cisza a doświadczenie mam spore i odpowiadało by mi te stanowisko (um,spotk) siedziba w samym centrum. No chyba że szukają studentów lub jakiś leszczy za grosze.

asia

a ktoś się odezwał do Ciebie ?

waldi

a ktoś był już na rozmowie lub miał telefon i został zaproszony?

asia

nie wiem czy tak wygląda, ale jak piszą że umowa od 1 dnia to chyba żartów by nie robili :)ja wysłałam na telemarketera. zresztą lokalizacja w wawie też dobra bo centrum. ale na razie cisza :(

asia

w telemarketingu jest umowa o prace tzn w ogłoszeniu o pracę jest napisane ze umowa o prace od 1 -dnia pracy.wiec raczej jest. nie ważne czy przez agencje pracy- grunt że jest.też wysłałam cv ( wydaję mi się że szukają wiecej osób do działu. ) bo duża rotacja na handlowców,

Umowa o prace owszem, ale z agencja pracy tymczasowej

Zostaw merytoryczną opinię o Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Warszawa

• Jak się pracuje w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 68.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 42, z czego 30 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Firma: AXPO POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ