Aereco Wentylacja sp. z o.o.

Opinie o Aereco Wentylacja sp. z o.o.

Patrycja

Dla osób, które poszukują pracę na pewno przydatne są informacje na temat panującej atmosfery @typiara. Czy oprócz tego pracownik może liczyć na jakieś ekstra benefity w Aereco Wentylacja?

typiara

góra dużo obiecuje, mało później z tego dochodzi do skutku, trzeba bardzo walczyć o swoje, dyrektor niezbyt ma klasę. sytuację ratuje super atmosfera, którą stwarzają pracownicy, oczywiście Ci najniżsi, a im wyżej tym gorzej z ludźmi... produkty bardzo fajne, ferrari wśród wentylacji, ale co za tym idzie drogie. spokojna, pewna (póki co) praca.

REP
@typiara 20.03.2017 21:37

W pełni popieram "dyrektor niezbyt ma klasę". Dziwne, że w ogóle jest dyrektorem... Zbyt szumne określenie dla tej persony

asz

może od tej kwoty zaczynasz to i tak bardzo dobre wynagrodzenie na poczatek dla nowego pracownika uważam.

Kamil

Tak, mam uprawnienia na wózki widłowe! Tylko 1800zł netto. Ja słyszałem ze koło 2500zł. Poza tym na serwisie goldenonline.pl ludzie dają plus własnie dobrym zarobkom

Kamil

Dzień dobry! Mam takie pytanie jakie pieniądze na start dostaje pracownik Magazynu w Aereco ?

Gienio

Czy rekrutacja się już na dobre zakończyła i został wybrany nowy pracownik do oddziału w Krakowie na doradcę technicznego, czy teraz dopiero rozpoczynają się rozmowy kwalifikacyjne z wybranymi kandydatami? Wie ktoś coś?

Czy pracodawca Waszym zdaniem dobrze prowadzi firmę Aereco Wentylacja sp. z o.o.? Czy pracownicy są zadowoleni z pracy? Podziel się z nami swoją opinią.

Zostaw opinię o Aereco Wentylacja sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aereco Wentylacja sp. z o.o.