Opinie o Aereco Wentylacja sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Aereco Wentylacja sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Aereco Wentylacja sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aereco Wentylacja sp. z o.o. w Warszawa

Czy nowo zatrudnione osoby w Aereco Wentylacja sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

@Doradca

Ale na okres próbny czy podpisuje się ją jakoś na dłuższy czas? Powiesz coś więcej o miejscu pracy? Pensje są uczciwe i płacone na czas? A jak wygląda kwesta nagradzania pracowników, można co miesiąc zgarnąć jakąś premie?

Miki

Tak. Ale poza tym nie licz na nic więcej. to co obieca co kierownik na rozmowie a to co rzeczywiście to dwa światy. Premia? Podwyżka? Zapomnij. Tylko patrzenie na ręce i gonitwa za zwiększoną normą.

miś
@Miki

miki Z kąt to wiesz? czy pracowałeś tam? co się stało że nie dostałeś premii? informacje W rekrutacji są takie wd jest premia i ciężko jej nie dostać, Z tąd moje pytanie proszę Cię o odpowiedź

Mikik
@miś

Pracowałem na produkcji. Przez 3 lata słyszałem spychologię na dyrektora, że nie teraz, że nie ma budzetu itd. Na magazynie i innych działach jest premia od obrotu. Produkcja rządzi się swoimi prawami.

Doradca

Tak ???? aereco to dobry pracodawca, bardzo w porządku do pracowników

@Doradca

Porky Nowy wpis

Witam stanowisko Doradca Techniczny w regionie. Jak wygląda praca słyszałem różne opinie . Czy warto?

Kandydatka Nowy wpis

Szukam nowej pracy i znalazłam dla siebie ogłoszeni na stanowisko młodszy specjalista ds. kontroli jakości. I tam napisali w ofercie, że 20% pracy, to jest raportowanie. Czy chodzi tylko o wykonanie raportu, czy tez przedstawienie go ustnie? Firma ma jakieś wymagania co do tego, jak raportowanie ma się odbywać i komu taki pracownik raportuje?

Karol

Witam. Ma pytanie jak wygląda praca na stanowisku Serwisant HVAC? Jak aktualnie wygląda to zarobkowo dla osoby posiadającej doświadczenie w tej branży?

Karol Nowy wpis
@Karol

To pytanie dotyczy ogłoszenia pracy w Lublinie.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Aereco Wentylacja sp. z o.o. na stanowisko Doradca Techniczno-Handlowy (HVAC)? Czy przeprowadzana jest wstępna rozmowa telefoniczna?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Natalka

Widzę, że trwa aktualnie rekrutacja na doradcę techniczno-handlowego. Jakie narzędzia niezbędne do pracy oferuje firma? Interesuje mnie także sprawa dodatkowych świadczeń socjalnych, co wychodzi w ich skład?

Roma

Widzę, że jeszcze mam trochę czasu, żeby się zdecydować, czy wysłać tam papiery na doradcę techniczno-handlowego czy nie. Ktoś pracował, poleca? O co chodzi z tymi podróżami służbowymi, o których w ogłoszeniu napisali, jak często mają miejsce? Nie spodziewałam się w sumie takiego czegoś na tym stanowisku.

Czy zarobki w firmie Aereco Wentylacja sp. z o.o. są Waszym zdaniem satysfakcjonujące? Co powiecie o warunkach zatrudnienia?

Jeżeli bazowanie na minimalnej krajowej + 200/300 zł brutto jest satysfakcjonujące to tak ????

Mid

Widziałam na stronie ofertę na doradcę techniczno-handlowego. Czy mogę prosić o opinię dot. tego stanowiska? Benefitów, atmosfery w firmie, w dziale?

Urszula
@Mid

Tez chcialabym wiedziec, tak duzo tu pytan i malo odpowiedzi :/ Może jakis pracownik się zlituje i da znać? :D Ps. aplikowalas juz mimo braku odpowiedzi? Czy wolisz nie ryzykować? :P

Mid
@Urszula

Na razie się tylko rozglądam, mam pracę, nie spieszy mi się ????

nik
@Mid

Jest w miarę. Z benefitów jest pakiet sportowy i medyczny. Dostaniesz go po dłuższym czasie, nie od razu. Pakiet medyczny po 3 latach, sportowy troche szybciej. Atmosfera jest ok. Nie nastawiaj się na kokosy. Wynagrodzenie dobrze jest negocjować przed podpisaniem umowy, bo później takie rozmowy nie sa mile widziane i raczej cieżko coś wynegocjować. Łatwiej jest znaleźć nową lepiej płatną pracę niż wynegocjować sensowna podwyżkę.

Kazimierz
@nik

Czyli to co ustalisz na początku jest już można powiedzieć na zawsze? Nawet jak inflacja tak galopuje nic więcej nie dadzą? Nie zdarzyło się że sami z siebie dołożyli kilka procent?

Obecny pracownik
@Kazimierz

Podwyżek inflacyjnych nie było, czekamy na to co przyniesie nowy rok. Czy sami z siebie coś dokładają to nie wiem, moja podstawa nie zmieniła się od momentu zatrudnienia, doszła mi premia i ryczałt na paliwo. Jeżeli zamierzasz aplikować to o wszystko dopytaj.

Obecny pracownik
@Obecny pracownik

Sorry, nie ten wątek, info odnośnie innego działu w tej firmie ;)

nie mogę znależć tel ani maila

Zamawiam nawiewniki AMA do okien szt 2 i 1 szt do drzwi balkonowych. okna były zakupione w 2015r odpowietrzniki zużyły się.Proszę przesłać na adres Rzepichy 2B m 60 03-246 Warszawa Pilne Zapłacę przy odbiorze. Ligia Szczepaniak tel 503921805 mail ligia-50@o2.pl

xyz

Jak wygląda sytuacja na stanowisku serwisanta (podwyżki, premie, awanse) oraz czas pracy w rozjazdach?

Oskar

Dzień dobry. Rozglądam się za nową robotą bo mój szef mnie wkurza, dlatego prześwietlam oceny firm. Zakładam, że odszukam informacje jak się pracuje w firmach z Warszawy. Proszę, opiszcie jaka jest atmosfera pracy w firmie Aereco Wentylacja sp. z o.o.? Czy firma zapewnia jakieś świadczenia pozapłacowe? Czy jest w firmie stołówka z tanimi obiadami pracowniczymi? Oskar

@Oskar

Jedzenie we własnym zakresie. Za darmo jest kawa i herbata. Jeżeli chodzi o benefity to firma udostępnia platformę do nauki języków obcych i Legimi (audiobooki i e-booki). Dwa razy do roku ZFŚS. Co do wynagrodzenia - szału nie ma. Tyle ile wynegocjujesz na rozmowie o pracę tyle dostaniesz, na szybką podwyżkę nie ma co liczyć. Premie są znikome. Atmosfera pracy dobra. Nie wiem w jakim dziale szukasz pracy ale jeżeli chodzi o magazyn i produkcję to kierownicy są w porządku.

@Oskar

Dzień dobry Oskarze. Jest spoko choć czasami myślę, że pracuję w domu wariatów. W temacie organizacji dofinansowanych obiadów pracowniczych to rekomenduję firmę Lesaffre z Warszawy. Zatrudnieni (wiem to od kolegi bo tam pracuje) mają tam system informatyczny, dzięki której zamawiają posiłki z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki dowożą przed przerwą, niegdzie nie muszą chodzić. Wybieraj pracodawcę mądrze. Monika.

Sylwia

Zaciekawiło mnie wynagrodzenie, @Pracownik to ile to jest mniej więcej skoro "szału nie ma"? Trochę powyżej najniższej krajowej czy coś innego?

@Sylwia

Dokladnie tak jak piszesz. Na magazynie ciut wieksza podstawa

Dorota

A to musicie się tutaj językami obcymi posługiwać, że dodali to w benefitach czy to ich zwykły pomysł taki na dodatek dla ludzi?

@Dorota

Nie musimy :)

Dorota

A do czegokolwiek tutaj wam się przydają czy to po prostu taki kreatywny pomysł firmy na inwestowanie w rozwój ludzi? Można tu tylko po polsku mówić? ;)

Rozmowa

Non stop ogłoszenie na magazynier , sądzę po częstotliwość pojawiania się oferty to musi być tam straszna lipa. Zastanuwcie się dwa razy.

Weronika
@Rozmowa

ale sądzisz to tylko po tym, że widzisz ogłoszenie czy tam pracowałeś? Trochę ciężko na podstawie tego wysuwać jakieś wnioski, przecież może tam być po prostu dużo pracy i wakatów...

Tom

Praca naprawdę godna polecenia gdyby nie jedna osoba uprzykrzająca celowo pracę mianowicie koordynator do procesów magazynowania Piotr G. Znowu zły wybór kierownika, zła osobę postawił wyżej która znowu nadużywa swojej "władzy" I nic nie robi , wyręcza się każdym. Mam nadzieję że wkoncu zauważy to dyrektor co się dzieje i zrobi pewne zmiany. Do tego każdego gnębi i się wyzywa.

Norma

Naprawde praca na stanowisku magazyniera w tej firmie to swietna praca, jak trafi sie pod skrzydła Pana Tomasza R. to ma sie zapewniona spokojna prace atmosfera pracy ssuper,pracy na stanowisku jest okolo 4h dziennie reszta to (sciemnianie ze cos sie robi) wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejetnosci sa premie dodatki praca na jedna zmiane miejsce parkingowe ,mozliwosc samorealizacji podnoszenia swojej wiedzy,zdobycia nowych kursow, bony na swieta,Z czystym sumieniem Polecam ta prace.

Danuta
@Norma

Bardzo Cię proszę, żebyś następnym razem nie wskazywał tu na konkretne osoby - ponoć regulamin forum tego zabrania. Ale już do rzeczy - fajnie, że polecasz pracę w firmie Aereco Wentylacja, no ale jednak nie wspomniałeś nic odnośnie umowy. Od razu oferują tam stabilne zatrudnienie?

@Norma

A jak pensja? Czy może ktoś podać informacje jakie zarobki są na magazynie?

Darek

Jak bardzo zmieniła się praca od ogłoszenia pandemii? Dużo obostrzeń wprowadziła firma?

shrek

Tak są premie dla tych co zarabiają pensję minimalną. Premia jest też minimalna.

Zenek

Witam,czy ktoś pracuje obecnie w firmie aereco?jakie jest wynagrodzenie na stanowisku magazynier?jak atmosfera?jak kierownik?Czy wypłata jest na czas?

typiara

góra dużo obiecuje, mało później z tego dochodzi do skutku, trzeba bardzo walczyć o swoje, dyrektor niezbyt ma klasę. sytuację ratuje super atmosfera, którą stwarzają pracownicy, oczywiście Ci najniżsi, a im wyżej tym gorzej z ludźmi... produkty bardzo fajne, ferrari wśród wentylacji, ale co za tym idzie drogie. spokojna, pewna (póki co) praca.

REP
@typiara

W pełni popieram "dyrektor niezbyt ma klasę". Dziwne, że w ogóle jest dyrektorem... Zbyt szumne określenie dla tej persony

Ktoś
@typiara

Płacą tak sobie, mała podstawa ,obiecują premie która jest mała, wypłaty nie sa na czas tz. jeżeli ma być do 28 dnia miesiąca i ten wypada np w niedzielę to wypłata powinna być w piątek.... niestety nie ma jej wtedy i czekamy na łaskawy przelew. Czemu tam się dzieje bo ktoś ma innych gdzieś i nie obchodzi go dopilnowanie obowiązków. Przelewy są robione bardzo późno więc długo się czeka na ich potwierdzenie w zależności od banku. Benefity: dostaje się telefon laptop w zależności od stanowiska. Praca biura zarządu brak słów. Podstawa dywizja ich to zero pośpiechu robota nie zając nie ucieknie na kawkę zawsze mają czas a na pilnowanie żeby każdy był zadowolony i wszystko inne było wykonane starannie i na czas to już nie...

Robert

Skoro pracownicy są zadowoleni z pracy to rozumiem dlaczego jest taka mała aktywność na forum. czy firma potrzebuje nowych ludzi, dowiem się tu?

Patrycja

Dla osób, które poszukują pracę na pewno przydatne są informacje na temat panującej atmosfery @typiara. Czy oprócz tego pracownik może liczyć na jakieś ekstra benefity w Aereco Wentylacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Aereco Wentylacja sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Aereco Wentylacja sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Aereco Wentylacja sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aereco Wentylacja sp. z o.o.?

Aereco Wentylacja sp. z o.o.
2.6/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Bema 60A
    01-225 Warszawa

Aereco Wentylacja sp. z o.o.