Poczta Polska

2 Dodaj opinię
Poczta Polska
2 87 125 5 1
Agata

do (usunięte przez administratora)

Maciek 74
Nazwa działu: IT
 Rekomendacja

Zamówiłem walizkę umowa w sklepie w Warszawie z kurierką z Poczty Polskiej , czekałem 8 dni żeby doszła po 8 dniach przywiózł kurier ze wschodu który wcześniej już zdążył powiedzieć że awizo zostawił w skrzynce gdybym go nie złapał do dzisiaj bym jej nie miał.Nie polecam usług Poczty Polskiej.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w Poczta Polska?

Zobacz wszystkie opinie (125)

Staż 2016-04-19 14:53 przez Stażystka

Przebieg rekrutacji

Rozmowa ok. 20 min. Nikt po mnie nie zszedl na recepcję, kazano mi wjechać na 5p, prosiłam by zadzwoniono po kogoś ale pani recepcjonistka nie widziała po kogo. Jak wjechałam na piętro błąkałam się, bo nie wiedziałam w które miejsce wejsć (w mailu napisano mi z kim będzie rozmowa) ale zapytane osoby nie wiedziały kto to, i gdzie to. Wkońcu jakimś sposoboem znalazłam pokój rekrutacji. Na rekrutacji 3 osoby: przyjacielska, luźna atmosfera. Zaczęto rozmowę od: "musimy się pospieszyć bo mamy mało czasu a jest dużo kandydatów..." Ta... i czujesz się wyjątkowo :P

Pytania

- dotychczasowe doświadczenie - dlaczego to stanowisko - 7% z 7 ile to - zagadka logiczna - jakie mam doświadczenie pod to stanowisko - wszystko.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Poczta Polska