Poczta Polska
2 83 6 1
JotDe

Przesyłka ekspresowa 24 prawidłowo zaadresowana potrafi iść z Gdańska 5 dni. Składałem reklamację, przeprosin się nie doczekałem. Przesyłka wysłana Bolesławca zaginęła... List może iść z Wrocławia dwa dni, albo dwa tygodnie. CZY KTOŚ TYM KIERUJE?

Ola

To co czytam, jestem w szoku. (usunięte przez administratora) To dlaczego (usunięte przez administratora) robią monitoringi na pocztach ? Może by (usunięte przez administratora) pomyśleli o zainteresowaniu monitoringowe w WER - Warszawa. Gdyby takie monitoringi były w WER i obserwowały (usunięte przez administratora) Jestem pewna że nie byłoby możliwości kradzież.

Marius

Poczta polska to jakaś jedna wielka porażka kurier 48 w sumie to 4dni i 8 godzin . Przy każdej paczce jest jakiś problem jak nie zgubią to utknie gdzieś w miejscu i można sobie czekać , teraz np czekam już szósty dzień. Na paczkę i widzę ze od pięciu dni stoi w centrali i chyba nie wiedza co z nią zrobić .

Staż 2016-04-19 14:53 przez Stażystka

Przebieg rekrutacji

Rozmowa ok. 20 min. Nikt po mnie nie zszedl na recepcję, kazano mi wjechać na 5p, prosiłam by zadzwoniono po kogoś ale pani recepcjonistka nie widziała po kogo. Jak wjechałam na piętro błąkałam się, bo nie wiedziałam w które miejsce wejsć (w mailu napisano mi z kim będzie rozmowa) ale zapytane osoby nie wiedziały kto to, i gdzie to. Wkońcu jakimś sposoboem znalazłam pokój rekrutacji. Na rekrutacji 3 osoby: przyjacielska, luźna atmosfera. Zaczęto rozmowę od: "musimy się pospieszyć bo mamy mało czasu a jest dużo kandydatów..." Ta... i czujesz się wyjątkowo :P

Pytania

- dotychczasowe doświadczenie - dlaczego to stanowisko - 7% z 7 ile to - zagadka logiczna - jakie mam doświadczenie pod to stanowisko - wszystko.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę