Poczta Polska

2 Dodaj opinię
Poczta Polska
2 87 117 5 1
Flower
 Opinia

Masakra... te nowe niby ,,lepsze" gabaryty wysyłek to dno i metr mułu. Za małą paczkę o wadze dokładnie 0,25kg zapłaciłam 15,60zl + opakowanie bąbelkowe. Wcześniej za tą samą usługę poleconą płaciłam w granicach 7zl-10zl.

Beata
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Witam. Kolejna porażka poczty polskiej wczoraj nadałam paczkę priorytetową która miala dotrzeć dziś do Goniądza . Niestety paczka od wczoraj utknęła w Warszawie. Okazuje się że priorytet jest obsługiwany przez trzy dni. Więc dlaczego pracownicy poczty okłamują klientów udzielając fałszywych informacji . Gdybym wiedziała że do końca tygodnia paczka nie dotrze to bym wysłała kurieren taniej i szybciej . Poraz kolejny poczta zawodzi wstyd. Niezadowolona klientka poczty.

Joachim
 Opinia

Jak się pracuje w tej firmie to można się tylko domyślać skoro wiecznie niezadowoleni klienci narzekają

Staż 2016-04-19 14:53 przez Stażystka

Przebieg rekrutacji

Rozmowa ok. 20 min. Nikt po mnie nie zszedl na recepcję, kazano mi wjechać na 5p, prosiłam by zadzwoniono po kogoś ale pani recepcjonistka nie widziała po kogo. Jak wjechałam na piętro błąkałam się, bo nie wiedziałam w które miejsce wejsć (w mailu napisano mi z kim będzie rozmowa) ale zapytane osoby nie wiedziały kto to, i gdzie to. Wkońcu jakimś sposoboem znalazłam pokój rekrutacji. Na rekrutacji 3 osoby: przyjacielska, luźna atmosfera. Zaczęto rozmowę od: "musimy się pospieszyć bo mamy mało czasu a jest dużo kandydatów..." Ta... i czujesz się wyjątkowo :P

Pytania

- dotychczasowe doświadczenie - dlaczego to stanowisko - 7% z 7 ile to - zagadka logiczna - jakie mam doświadczenie pod to stanowisko - wszystko.

  • Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie
Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda zgloszenie@gowork.pl

Joanna Koczaj-Dyrda
Joanna Koczaj-Dyrda Ofiara mobbingu - Radca prawny