PKF Consult Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 2/6

na podstawie 19 ocen.

Opinie o PKF Consult Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF Consult Sp. z o.o.

Pracownik HR

Jako pracownik HR przytoczę kilka faktów odnoszących się do opinii powyżej. 1.Nadgodziny : w PKF obowiązują regulaminy, zgodnie z którymi nadgodziny zatwierdzone przez przełożonego są ewidencjonowane, a następnie albo odbierane albo wypłacane w okresie rozliczeniowym. W przypadku tak sformalizowanej procedury nie ma miejsca na nie rozliczanie wymagalnych roszczeń pracownika. 2.Socjal i szkolenia – w PKF zapewniamy dobre warunki pracy, udostępniamy narzędzia pracy poprzez dostęp do szerokiej strefy wiedzy, mamy opiekę medyczną, multikafeterię, bony świąteczne, dofinansowanie do szkoleń językowych, wyjazdy/wyjścia integracyjne. Dodatkowo są dofinansowane szkolenia lub kursy o charakterze zawodowym, a także studia na zasadach określonych w regulaminach. Dlatego dziwią mnie niektóre powyższe opinie i uważam, że są niezgodne ze stanem faktycznym.

Ania
@Pracownik HR 24.08.2017 13:17
Jako pracownik HR przytoczę kilka faktów odnoszących się do opinii powyżej. 1.Nadgodziny : w PKF obowiązują regulaminy, zgo...

Coś trzeba bylo napisać...Ładna bajka.Jak jest naprawdę?

anonymous
@Ania 10.11.2017 07:54
Coś trzeba bylo napisać...Ładna bajka.Jak jest naprawdę?

Jedno wielkie mydlenie oczu - to nie brzmi jak pracownik hru tylko jak jakieś dyktando zarządu:/

Basia

Nie warto poświęcać swojego czasu i nerwów.

Ania

W tej firmie jest jak w reklamie pracuj.pl "pieniądze szczęścia nie dają". Na koncu mają z ciebie ubaw.

Pracownica

Dużo pracy to fakt ale niestety ile byś z siebie nie dawała to i tak za mało. Kasa średnia,(usunięte przez administratora) Dokładnie tak jak pisali przedmówcy. Niestety pracować gdzieś trzeba ale jeśli macie wybór omijajcie szerokim łukiem!!

księgowa

Zgadzam się. Ludzie (zwykli pracownicy) w większości są tam ok. Jestem tam taka spółka córka na literę "B"?:) Najważniejszym wydarzeniem w firmie jest ogłoszenie miejsca PKF na rynku( jak się nie mylę przez Parkiet). Cały rok zarządzający tym żyją. Zawsze wielka czwórka a potem "reszta". Jak przychodzi do ogłoszenia rocznego wyniku, to okazuje się jest fatalnie, zysk jest ale jakby go nie było. Nie stać firmy na szkolenia itp. Tak co roku. Zwozi się przymusem ludzi z całej Polski, żeby takie bzdury ludziom opowiadać. Oczywiście jak są "słabe" wyniki to nie ma mowy o podwyżkach. Jest tylko prośba, o to żeby zakasać rękawy i bardziej się wziąć do roboty.

anonimowa pracownica na wypowiedzeniu

Witam. Nie polecam tej firmy. Socjal zero, niska pensja, duże wymogi, brak wypłacanych (lub odbieranych) nadgodzin. To co inni napisali wyżej o tej firmie to niestety prawda.

Patrycja

@Anonim, kwestia nadgodzin pewnie jest do ustalenia, zazwyczaj to dni do odbioru lub wypłata ich, to raczej kwestia dogadania się z pracodawcą. Poza tym żadna firma nie zmusza nikogo do spędzania dodatkowych godzin w pracy ale jeżeli jesteś dobrze zorganizowany to podejrzewam, że nadgodziny są zbędne?

Magda
@Patrycja 20.07.2017 19:41
@Anonim, kwestia nadgodzin pewnie jest do ustalenia, zazwyczaj to dni do odbioru lub wypłata ich, to raczej kwestia dogadania s...

Możesz napisać czy jesteś pracownikiem pkf czy nie a jeżeli tak to jakie miasto? Oczywiście że nie zmusza. Oczywiście że jak jesteś dobrze zorgnizowany to są zbędne. Tyle w kwestii życzeń. Rzeczywistość jest inna. Tylko nie zrób czegoś na czas. Powodzenia. Widziałam odbiór nadgodzin w tej fimie jak świnia niebo.

Magda
@Patrycja 20.07.2017 19:41
@Anonim, kwestia nadgodzin pewnie jest do ustalenia, zazwyczaj to dni do odbioru lub wypłata ich, to raczej kwestia dogadania s...

Możesz napisać czy jesteś pracownikiem pkf czy nie a jeżeli tak to jakie miasto? Oczywiście że nie zmusza. Oczywiście że jak jesteś dobrze zorgnizowany to są zbędne. Tyle w kwestii życzeń. Rzeczywistość jest inna. Tylko nie zrób czegoś na czas. Powodzenia. Widziałam odbiór nadgodzin w tej fimie jak świnia niebo.

byłem, widziałem i odszedłem za wcześnie...

hmmm...no nie wiem - pracowałem tam 2 lata i było OK. Co prawda w Warszawie więc o Katowicach wiem tyle ile się dowiedziałem od tamtejszych pracowników na dorocznych wyjazdach integracyjnych (co prawda nie wyglądają jak film o tym samym tytule :P ale są równie pełne akcji - co roku jakieś inne formy rozrywki - tu się NAPRAWDĘ ktoś stara) ale tam nic złego o szefie z katowic nie słyszałem... a co do płacenia za artykuły - ONI PŁACĄ ZA TEKSTY DO PRASY??? no cholera ;] jak ja pracowałem to nie płacili :/ bez sensu - to jest naprawdę nie OK ...nie mogli płacić od początku??....-_-......

Realista który sprawdził tę firme

Założę się ze ten "kg" jest z działu HR w pkf

anonim

(usunięte przez administratora)

anonim
@Marta Ana 19.06.2017 20:04
Hello - tu Marta Ana z marketingu w PKF ;) nie piszemy incognito bo i nie ma powodu :) Jak jest w PKF hmmm....no więc tak :...

To każdego sprawa jak będzie pisać czy z imienia i nazwiska czy nie. Co was to obchodzi!!! W Łodzi są płatne nadgodziny? Chyba żartujesz!!! Przez chwilę były wypłacane i się skończyło. "Jak masz projekt i chcesz go skończyć to albo robisz go 8 godzin dziennie przez x dni albo w trochę więcej godzin dziennie w odpowiednio mniejszą ilość dni"?!!!! TYLKO ŻE MENEDŻEROWIE ZASYPUJĄ CIĘ TAKĄ ILOŚCIĄ ROBOTY ŻE NIE DA SIĘ TEGO ROBIĆ NAWET 10H DZIENNIE. TRZEBA TO ROBIĆ PO NOCACH. SAMI TEŻ SIEDZĄ . NIE OPOWIADAJ BAJEK!!!!!!!!!! Jak jesteś z marketingu to powiedz dlaczego jest taka rotacja pracowników? Rozumiem że w twoim mniemaniu idą pracować gdzieś gdzie się nie "nudzi" i jest jeszcze więcej nadgodzin? Marketing w tej firmie należy traktować jako dział propagandy. Hipokryzja i obłuda jaka panuje w tej firmie sięga zenitu.

Marta Ana
@anonim 22.07.2017 08:37
To każdego sprawa jak będzie pisać czy z imienia i nazwiska czy nie. Co was to obchodzi!!! W Łodzi są płatne nadgodziny? Chyba...

pisałam "nie piszemy incognito bo i nie ma powodu :)" mając na myśli siebie. "Jak jesteś z marketingu to powiedz dlaczego jest taka rotacja pracowników?" - no z tego co wiem, po rozmowach z pracownikami z Warszawie - to idą tam, gdzie chcą ;) a poważnie - to każdego indywidualna decyzja jeżeli chce zmienić pracę :) "Rozumiem że w twoim mniemaniu idą pracować gdzieś gdzie się nie "nudzi" i jest jeszcze więcej nadgodzin?" - hmmm nie wiem, nigdy się nad tym nie zastanawiałam :) "Marketing w tej firmie należy traktować jako dział propagandy." - ja nie będę przepraszać za to, że lubię swoją pracę w marketingu ;) a że praca w PKF jest świetna głównie dzięki ludziom i tym fajniej się pracuje to jest "propaganda"?? :D acha Nie mogę nic poradzić na to, że są ludzie którym praca się nie spodobała - ale można chyba prosić o to, by trzymać się argumentów i faktów zamiast inwektyw? I nie do końca rozumiem, jak to jest - że pracując ktoś ma z czymś problem i nie porozmawia o tym ze swoim przełożonym? Przecież prezentując konkretną sytuację i swoją opinię na jej temat - zawsze otrzyma się jasny feedback...??

SmutnaZawiedziona

Nie docenia się ludzi - zarabia wyłącznie zarząd czyli właściciele firmy. No i ich rodzina :/ i tylko oni zarabiają. Nadgodziny nie są płatne a projekty dawane na potęgę. Oczekiwania nierealne i żadnej grqtyfikacji. Niby jest multisport ale pracownik płaci kolo 80% ....niby płacą za pisanie artykułów do prasy ale odkąd zauważyli ze pracownicy piszą sporo - kilka razy obniżyli stawki...niby pracownik się liczy ale fakty całkowicie temu przeczą.

allo allo

Pani Prezes to rzeczywiście ciekawe zjawisko. Człowiek czasami przeciera oczy ze zdumienia

iwanka

jakoś powiem szczerze nie chce mi się wierzyć w twoje strasznie... niby w jaki sposób miałoby mieć miejsce terroryzowanie?

anonim
@iwanka 16.09.2016 12:11
jakoś powiem szczerze nie chce mi się wierzyć w twoje strasznie... niby w jaki sposób miałoby mieć miejsce terroryzowanie?...

To się tam zatrudnij to się przekonasz. Daj znać po kilku miesiącach jak jest. Życzę powodzenia i owocnego wolontariatu.

anonim

Dużo nadgodzin, płaska struktura, czyli z asystenta zostajesz koordynatorem i na tym koniec.

anonim

Firma, ktora docenia wartościowych pracowników

kaz

Wie ktoś może ile się zarabia w PKF Consult? Czy wszyscy mają takie same zarobki na danym stanowisku, czy jest to negocjowalne?

Zostaw opinię o PKF Consult Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF Consult Sp. z o.o.