PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Opinie o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

dr

pracuję ponad pół roku. od tego czasu sporo się nauczyłam w PKF - szkolenia swoją drogą, w zespole ludzie baaaardzo mili, pomocni. otwarci na dzielenie się wiedzą. mnie sie podoba.

Łucja
@dr

A gdybyś teoretycznie, znalazła sobie poza pracą jakieś ciekawe szkolenie, podnoszące Twoje kwalifikacje i w jakiś też sposób być może związane z Twoją pracą w PKF Consult, to czy byłaby szansa na jakieś na przykład częściowe dofinansowanie od pracodawcy?

@Łucja

@Łucja Dziękujemy za pytanie. Tak, dofinansujemy szkolenia i kursy dla pracowników, np. związane z nabywaniem uprawnień biegłego rewidenta, kursów księgowości czy kadr i płac w SKwP . Dofinansowujemy także wybrane przez pracownika kierunki studiów, kiedy zgłoszą nam chęć swojego dalszego kształcenia zawodowego. Pracownicy korzystają też z krótszych szkoleń (2-3 dniowych) dostosowanych do ich potrzeb, do takich możemy zaliczyć m.in szkolenia informatyczne, np. z programu Excel, kursy językowe (współpracujemy ze szkołą językową) oraz szkolenia miękkie.

Cześć, bardzo się cieszymy, że jesteś zadowolona. Dziękujemy! Zespół HR

@dr

Cześć :) Cieszymy się, że jesteś usatysfakcjonowana z pracy w PKF! Pozdrawiamy, zespół HR

@dr

Cześć, cieszymy się, że razem z nami budujesz zespół! Dziękujemy za opinię. Pozdrawiamy, Zespół HR

Hej, bardzo się cieszymy, dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, zespół HR

Bardzo miła rodzinna atmosfera. Pracownicy są bardzo kompetentni przez co można wiele się nauczyć.

Cześć :) dziękujemy za opinię! Pozdrawiamy, zespół HR

Czy ktoś wie w jakiej firmie ma PKF pakiety medyczne?

@Zainteresowany

Cześć, współpracujemy z firmą enel-med. Każdy pracownik zatrudniony na umowę o pracę ma możliwość korzystania z usług lekarskich za 1zł. Dodatkowo takie pakiety można rozbudować i rodzinnie wraz z najbliższymi możemy być wszyscy objęci prywatną opieką lekarską. Pozdrawiamy, zespół HR :)

@Zainteresowany

Wiem, że w niektórych firmach proponują też pakiety dla rodziców. Czy w PKF też jest możliwość ubezpieczenia w Enel-Med rodziców lub/i teściów? Jeżeli tak to czy są jakieś ograniczenia? (np. że mogę tylko rodziców lub tylko teściów wpisać do pakietu medycznego.

@Zainteresowany

Dzień dobry, pracownik ma możliwość objęcia ubezpieczeniem zdrowotnym zarówno rodziców jaki i teściów :) W pakiecie - Członek Rodziny Senior możemy ubezpieczyć rodziców pracownika, rodziców współmałżonka/partnera życiowego (bez względu na wiek), partnera/współmałżonka powyżej 65 roku życia. Pozdrawiamy, zespół HR

Ksiegowy

Czesc, mam pytanie, bo mam nieco ponad 3 letnie doświadczenie w księgowości i chciałem sie dowiedzieć czegoś o obowiązkach albo ścieżce kariery, ale ani na pracuj.pl, ani na stronie firmy nic nie ma o stanowiskach, mógłby mi ktoś napisać o różnicach w obowiązkach i zadaniach między asystentem a starszym asystentem? Starszy asystent to odpowiednik starszego konsultanta jak w innych korpo?

Mateusz
@Ksiegowy

@Księgowy - po 3 latach doświadczenie, szczególnie w spółkach handlowych możliwe, że dostaniesz też pracę jako młodszy księgowy. Ale wszystko zależy jakie spółki do tej pory księgowałeś.

@Ksiegowy

Dzień dobry, asystent zdobywa swoje pierwsze doświadczenie pod nadzorem przełożonego, starszy asystent potrafi już być w pewnych kwestiach samodzielny i jest stopniowo przyuczany i wdrażany przez swoich doświadczonych kolegów i poprzez szkolenia do stanowiska młodszego księgowego. Z naszego doświadczenia wynika, że Asystenci szybko dochodzą do stanowiska Starszego Asystenta. W trakcie rozmowy rekrutacyjnej wspólnie ocenimy na jakim poziomie wdrożenia w pracy w księgowości jesteś i może okaże się, że poradzisz sobie z trudniejszymi zadaniami i trafisz już ze swoim ponad 3 letnim doświadczeniem na wyższe stanowisko niż starszy księgowy :). Jeśli masz pytania odnośnie rekrutacji, zachęcamy do kontaktu mailowego z nami rekrutacja@pkfpolska.pl Pozdrawiamy, zespół HR

Ksiegowy
@PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.

przepraszam za niesprecyzowanie, pytanie dot. pracy w audycie.

X3x

W aucydie wymaga się pracy w nadgodzinach jak w wielkiej czwórce, co nie przekłada się na wynagrodzenie. Wymagają od pracowników za dużo jak na ich stanowiska. Nie polecam nikomu - szczególnie oddział Gdańsk, Warszawa to już swoją droga. Wydzwaniają do pracowników czy sa w stanie w weekend zrobić jakieś zlecenie, bo jest termin. Benefity są jakie są, pożal się (usunięte przez administratora)zł.. (usunięte przez administratora) Padaka

@X3x

Przykro nam, że praca w PKF nie spełniła Twoich oczekiwań. Branża audytu cechuje się dużą sezonowością i prawdą jest, że w tzw. gorącym sezonie są nadgodziny. Nie jesteśmy w stanie ocenić czy w PKF jest więcej / mniej nadgodzin niż w innych firmach audytorskich, nie chcemy podawać niesprawdzonych danych. Wszystkie nadgodziny zawsze są skrupulatnie rozliczane z pracownikami – albo poprzez wypłatę wynagrodzenia za nadgodziny albo poprzez ich odbiór (decyzja należy do pracownika). Staramy się przekazać wiedzę oraz szkolić naszych pracowników – zarówno z aspektów merytorycznych, językowych, z umiejętności informatycznych jak i miękkich. Sami też oczekujemy od pracowników chęci rozwoju i zaangażowania. W aspekcie benefitów – tutaj zdecydowanie nie możemy się z Tobą zgodzić. Z benefitów dla pracowników są dostępne pakiety medyczne, dofinansowania do ubezpieczeń grupowych, dofinansowania do kart multisportu i multikafeterii, dodatki do diet delegacyjnych , dofinansowania do okularów w wysokości 500 zł, darmowe szkolenia językowe, dofinansowania do kursów , studiów i egzaminów (w wielu przypadkach finansowanie w 100%), finansowanie licznych szkoleń, dodatkowe premie za polecenia pracownicze. Są organizowane dla pracowników i ich rodzin webinary o zdrowiu psychicznym oraz liczne konkursy dla pracowników i ich rodzin. Więcej o benefitach w spółce można przeczytać pod linkiem. https://www.gowork.pl/pkf-consult-spolka-z-ograniczona-odpowiedzialnoscia-sp.-k.,58256/benefity Pozdrawiamy, zespół HR !

Moja pierwsza lraca, super atmosfera i dużo się nauczyłem.

Jacek

Jakie szkolenia oferuje firma nowym pracownikom? :)

@Jacek

Dzień dobry, wspieramy ciągły rozwój pracowników dlatego firma oferuje szereg szkoleń które finansuje w 100%. U nas możesz korzystać do woli z platformy do nauki języków obcych oraz uczestniczyć w kursie językowym z native speakerem. Bardzo ważnym narzędziem pracy jest excel więc dbamy o to abyś mógł się przeszkolić na każdym poziomie zaawansowania i co najważniejsze - również to całkowicie sfinansujemy. Oczywiście poza zajęciami językowymi i szkoleniami informatycznymi stale rozwijamy się w tematach merytorycznych. Tutaj bardzo często korzystamy z naszego odrębnego działu – Centrum Szkoleń, który organizuje dla nas bardzo ciekawe i merytoryczne szkolenia. PKF proponuje dofinansowanie do kursów na Biegłego Rewidenta, Doradcę Podatkowego oraz wielu innych szkoleń które przydadzą Ci się do pracy. Najważniejsze to dać nam znać, że chcemy się nauczyć czegoś nowego a my z pewnością pomożemy! Pozdrawiamy, dział HR

Cześć, dziękuję za opinię! :) Życzymy powodzenia, zespół HR

Pracowałam w PKF kilka lat, zaczynając od stanowisko asystenckiego kończąc na koordynatorzy w audycie. Bardzo dużo się nauczyłam, dzięki czemu nie miałam żadnego problemu z znalezieniem nowej pracy gdy chciałam przejść do "biżnesu". Doświadczenie zdobyte w audycie przez te wszystkie lata było bardzo mocną podstawą do pracy w dziale kontrolingowym. Poza doświadczeniem, bardzo fajna atmosfera, wynagrodzenie ok.

@były pracownik

Cześć, cieszymy się, że miałaś możliwość rozwoju w strukturach naszej firmy :) Życzymy powodzenia ! Pozdrawiamy, zespół HR

Konsultant

Pytanie do byłych i obecnych pracowników - jakie są zarobki +- na stanowisku seniora (bądź asystenta) w audycie?

@Konsultant

Cześć, pomiędzy seniorem a asystentem jest duża różnica w zakresie obowiązków. Podając taki przedział należy przede wszystkim kierować się doświadczeniem pracownika. Kandydat aplikując na dane stanowisko podczas rozmowy rekrutacyjnej poznaje ścieżkę rozwoju w firmie i co za tym idzie system premiowania i wynagradzania pracowników. Pozdrawiamy, zespół HR!

Będę wspominać bardzo dobrze. W PKF pracuje się dobrze, oczywiście są czasem trudne momenty, trudne projekty i presją czasu ale nie zostaje się z tym samym. Ludzie i atmosfera to największy plus pracy. Zmieniłem pracę bo zmieniam kierunek rozwoju.

Cześć, dziękujemy, że tworzyłeś nasz zespół. Cieszymy się, że chcesz się dalej rozwijać :) Życzymy powodzenia! Pozdrawiamy, zespół HR

Galyna Matviichuk

Tak się złożyło, że z powodu wojny na Ukrainie pojechaliśmy z synem do Warszawy. Napisałem do naszych polskich kolegów z sieci PKF, a oni od razu wsparli mnie i zaproponowali pracę w Warszawie. Teraz pracuję we wspaniałym profesjonalnym zespole. Mam zamiar wykorzystać zdobyte tu doświadczenie po powrocie na Ukrainę. I każdego dnia czuję wsparcie moich kolegów, którzy teraz stali się moją rodziną. Dzięki rodzinie PKF!

@Galyna Matviichuk

Pani Galyno, cieszymy się, że ma Pani możliwość budowania zespołu PKF. Jesteśmy szczęśliwi, że zyskaliśmy takiego pracownika :) Dziękujemy za zaangażowanie! Pozdrawiamy, zespół HR

Rozczarowany

Jak w wielu firmach atmosfera i organizacja pracy zależy od zespołu, do którego trafisz. W PKF miałem okazję zmienić zespół lub zespół, w którym byłem zmienił menadżera. Wszystko zależy zatem od tego gdzie trafisz. Raz było super- intensywny rozwój i podniesienie kompetencji, a w innym zespole zupełnie na odwrót. Wielu ciekawych ludzi (z czego większość już w PKF nie pracuje). W audycie i biurze spółki taka rotacja, że nawet nie warto zapamiętywać imion nowych osób. Ogólnie wygląda to tak, że jest trzon firmy (często spokrewniony), głównie kompetentnych osób (no ale niestety nie zawsze) i do tego mega rotacja świeżaków wytrzymujących czasem tylko kilka miesięcy (usunięte przez administratora)

@Rozczarowany

Dzień dobry, Prawdą jest, że jedną z charakterystycznych cech pracy w branży audytu jest stosunkowa duża rotacja na stanowiskach asystenckich, trend taki dotyczy wszystkich firm audytorskich. Praca w audycie ma swoją specyfikę, która nie wszystkim odpowiada, często jest też pierwszym doświadczeniem jakim młodzi ludzie wybierają bo daje możliwość bardzo szybkiego rozwoju kompetencji. Więcej o plusach, minusach, wyzwaniach pracy w audycie można dowiedzieć się z naszego webinaru. „Praca w audycie finansowym – detektyw czy księgowy?” https://www.youtube.com/watch?v=vakkLhTlZp8 Prawdą jest, że w biurze spółki pojawiało się dużo nowych twarzy, część naszych pracowników z biura spółki, przenosiła się do pracy w działach stricte audytowych. Oczywiście cieszy nas to, że nasi pracownicy chcą się rozwijać. Jak tylko się da umożliwiamy naszym pracownikom transfery między działami. Do biura spółki przeniosła się też na swój własny wniosek jedna osoba z działu administracji. Powitaliśmy w tym dziale na pokładzie też Wojtka i Małgosię ! Cieszymy się, że pracownicy są chętni do zmian i otwarci na rozwój i nowe projekty. Z Twojej opinii wynika, że Tobie również udało się wynieść wiele dobrego ale też nie wszystko Ci się podobało. Niemniej jednak trudno się zgodzić z tym, że w firmie nadal nie pracują ciekawi ludzie, zdecydowanie mamy na ten temat odmienne zdanie. Oczywiście jesteśmy jako ludzie różni i nie każdy z każdym się tak po ludzku dogaduje więc masz prawo myśleć inaczej. Trudno nam się też zgodzić, że nie wszyscy z naszej najwyższej kadry menadżerskiej są osobami kompetentnymi. Nasza kadra menadżerska to osoby z bardzo wysokimi kwalifikacjami zawodowymi, z certyfikatami i uprawnieniami oraz bardzo dużym doświadczeniem zawodowym. Pozdrawiamy serdecznie! Dział HR

asystent

praca dająca duże możliwości rozwoju i nauki, przed każdym sezonem pakiet szkoleń przygotowujących do pracy. Przełożeni bardzo pomocni i wyrozumiali. jeśli chcesz się rozwijać i nauczyć czegoś nowego to polecem.

Jacek
@asystent

O, a możesz opowiedzieć coś więcej o szkoleniach? Na czym polegają, czego dotyczą? Pracodawca je w pełni finansuje, tak?

@asystent

Cześć, bardzo dziękujemy i cieszymy się, że jesteś zadowolony ze współpracy :) Pozdrawiamy, zespół HR

Pracowałam ponad dwa lata u konkurencji. W obu miejscach zbliżone benefity i wynagrodzenie. PKF zdecydowanie jednak wygrywa w aspekcie atmosfery pracy, zarówno w zespole, z innymi działami i przełożonymi. Wielki plus to ludzie.

Dziękujemy za Twoją opinię!

Student, ksiegowy

Cześć, czy na stanowisko asystenta/seniora w audycie znajomość angielskiego jest kluczową umiejętnością? Jak wyglada „elastyczność” w związku ze studiami?

@Student, ksiegowy

Dzień dobry, dziękujemy za pytanie. Przeważająca ilość projektów w dziale audytu jest realizowana w języku polskim. Więc znajomość języka angielskiego nie jest kluczową umiejętnością, natomiast jest zawsze mile widziana i oceniania jako atut kandydata. Ponadto jako firma dofinansowujemy zajęcia językowe dla chętnych pracowników oraz udostępniamy darmową platformę do podszlifowania swoich kompetencji językowych. Jeśli chodzi o elastyczność pracy, oczywiście staramy się dopasować grafik zajęć studenta z godzinami pracy. Mamy sporo studentów na pokładzie PKF, którzy łączą pracę ze studiami - kwestia indywidualna do ustalenia z osobą przełożoną.

Asystent biegłego rewidenta

Cześć, jak wyglada ścieżka kariery w pkf? Czy praca w dziale audyty ogranicza się do samej rewizji czy tez maja miejsce dd, wyceny, audyty śledcze albo rozwiązywanie kwestii podatkowych?

@Asystent biegłego rewidenta

Dzień dobry, praca w dziale audytu daje możliwość udziału w wielu interdyscyplinarnych projektach u Klientów z różnych branż i o różnej specyfice. Nie ogranicza się ona do usług rewizji, realizujemy również analizy DD, audyty śledcze oraz różne inne analizy zlecone przez Klientów. W aspektach podatkowo – prawnych czynnie współpracujemy na projektach z naszą Spółką PKF Tax&Legal, w zakresie np. wycen z departamentem konsultingu. Oprócz awansów pionowych jest też możliwość awansów poziomów lub/ i odbywania stażów w innych działach. Pracownik ma wpływ na to, w jakich kierunku chce się rozwijać. Gdyby miał/a Pan/i więcej pytań proszę o kontakt pod adresem rekrutacja@pkfpolska.pl. Pozdrawiamy.

Mariusz

Współpracowałem z PKF przez prawie rok przy konkretnym projekcie (Agility). To był bardzo dobrze spędzony czas. Zarówno pod względem merytorycznym (świetny zespół) jak i pod względem samej przyjemności współpracy. Zarząd i cała kadra C-level potrafi stworzyć niepowtarzalną atmosferę, która sprzyja pracy. Aż chce się pracować (usunięte przez administratora) Z pełną odpowiedzialnością polecam pracę w PKF Consult oraz we wszystkich spółkach grupy PKF. I dla tych którzy zaczynają swoją karierę zawodowa jak i dla doświadczonych profesjonalistów. Tak trzymajcie!

@Mariusz

@Mariusz, dziękujemy za Twoją opinię :)

W PKF pracuję od 2 lat, polecam szczególnie tym osobom, które chcą się dużo nauczyć i rozwijać. pracownicy są bardzo pomocni, nie ma wyścigu szczurów. dużo szkoleń merytorycznych, dofinansowane zajęcia językowe. polecam

@Ania

@Aniu, dziękujemy za Twoja opinię!

Wiktoria

Pracuję w PKF w Dziale Audytu drugi rok i jestem bardzo zadowolona. W spółce panuje przyjazna atmosfera, pracownicy zawsze pomagają sobie nawzajem, co jest bardzo ważne w pracy w audycie. Mniej doświadczone pracownicy w zespołach audytorskich są pod opieką bardziej doświadczonych pracowników, w przypadku problemów do nich można zawsze się zwrócić oraz wiele się nauczyć. Ważnym elementem w pracy są szkolenia pracownicze, które regularnie oferuje PKF Consult swoim pracownikom. Ponadto, PKF proponuje dofinansowanie do kursów na Biegłego Rewidenta, co jest szczególnie ważne dla osób, które chcą być Biegłymi Rewidentami. Miłą niespodzianką stały dla mnie konkursy pracownicze oraz inne benefity pracownicze, które pozwalają czasem zając się czym innym, a nie tylko pracą. PKF nie tylko daje wiele możliwości do rozwoju, ale również możliwość spotkać fajnych ludzi :) Zachęcam do pracy w PKF Consult.

@Wiktoria

@Wiktoria, dziękujemy za Twoją opinię :)

Daniel

Mam bardzo dobre wspomnienia z pracy z Zespołem PKF BPO - są zgraną, otwartą ekipą. Widać, że wzajemnie sobie pomagają i że szefostwo dba o swoich pracowników. Duży, głównie kobiecy zespół w którym czuć ducha współpracy.

@Daniel

@Daniel, dziękujemy za Twoją opinię!

Ewelina Balcerzak

Jeśli jesteś zainteresowany/a pracą w przyjaznej atmosferze, przy projektach z wielu dziedzin branżowych oraz jesteś osobą otwartą na nowe wyzwania-to jest właśnie miejsce dla Ciebie. Jasna ścieżka kariery, możliwość rozwoju wspierana przez pracodawcę (kursy, szkolenia, dofinansowania do kwalifikacji na biegłego, dofinansowania do studiów), jak również praca z ciekawymi i bardzo inteligentnymi ludźmi. Pracuję w PKF już prawie 7 lat i ani przez chwilę nie poczułam, że się nie rozwijam. Polecam to miejsce :)

@Ewelina Balcerzak

@Ewelina, bardzo dziękujemy za Twoją opinię!

Zostaw merytoryczną opinię o PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. - Warszawa

• Jak się pracuje w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Zobacz opinie na temat firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 36, z czego 31 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.?

Kandydaci do pracy w PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PKF Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. k.