PKF BPO Consult

Opinie o PKF BPO Consult

PKF BPO Consult
pracodawca
Szanowni Państwo,

bardzo nam miło powitać Państwa na profilu PKF BPO Consult Sp. z.o.o. Sp.k. w serwisie GoWork.pl. Zachęcamy do przejrzenia zakładek, aby mogli Państwo poznać nasze przedsiębiorstwo, panującą atmosferę oraz dowiedzieć się więcej o procesie rekrutacyjnym.

Dziękujemy za pozostawione opinie. Cenimy sugestie oraz konstruktywną krytykę. Pragniemy wyciągać cenne wnioski oraz odpowiadać na merytoryczne pytania, rozwiewając wszelkie wątpliwości, dlatego serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem opinie@pkfpolska.pl.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy w Grupie PKF, które znajdą Państwo pod adresem:

Serdecznie pozdrawiamy,
PKF BPO Consult Sp. z.o.o. Sp.k.

A czy macie jakieś spostrzeżenia jeśli chodzi o pracę w firmie PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.? Czy firma zapewnia benefity?

Mateo
@Administrator 24.02.2018 14:47

Zero jakichkolwiek benefitow. Spółka zazwyczaj daje zlecenia bez możliwości wzięcia urlopu

EL
@Mateo 29.06.2018 20:48

Nieprawda. Jestem zatrudniona na UoP od początku - najpierw 3 miesiące próbnego, później umowa na czas nieokreślony. Z kim nie rozmawiałam, mieli podobnie. Chyba, że byli studentami.

Lulek
@EL 05.07.2018 14:14

Pochwal się benefitami :) Czy nadal pracuje tam niekompetentny zespół kierujący księgowością? (usunięte przez administratora)

Dobrze wspominam

Pracowałam w dziale rachunkowości w Oddziale Warszawa i jestem zadowolona. Dużo się nauczyłam, jest od groma pracy. Przez prawie cały okres jak pracowałam widziałam, że ciągle szukają nowych pracowników. Nasz zespół chyba w każdym miesiącu powiększał się o nowe osoby. Nadgodziny są płatne lub do odbioru ale należy wcześniej ustalać nadgodziny z przełożonym. Duży plus to atmosfera. Ja polecam.

bylypracownik

Jako były pracownik mam inne odczucia. Chodziłam na inne rozmowy i prawie wszędzie oferują podobne stawki osobie z małym doświadczeniem. A tu przynajmniej nauczyłam się czegoś więcej niż księgowanie WB/kasa i skanowania dokumentów. A to na tym mi najbardziej zależało.

monika
@bylypracownik 16.05.2017 12:47

Ok, jeżeli zależało Ci na nauce to jest spoko i dużo się nauczysz. Pieniędzy nie zarobisz.

aqua

Jeżeli ktoś chce podjąć tam pracę, to odradzam. Nie wiem jak jest w innych oddziałach, ale oddział w Łodzi to tragedia. Na rozmowie kwalifikacyjnej jest miło i przyjemnie (mydlenie oczu), a potem tyranie po nocach za friko. Pracowałam tam tylko kilka miesięcy bo dłużej się nie da.

Nie warto tam rozpoczynać pracę, no chyba że ktoś lubi wolontariat.

ja

podpisuję się pod tym. Wymaganie wysokie a zarobki marne. Nawet wstyd się przyznawać że mając taką wiedzę pracuje się za tak marne grosze (poniżej/na granicy średniej krajowej). Nadgodzin full. Inwestycji w pracownika żadnego; sam się kształć, tyraj za "poklepanie po ramieniu" (w zależności pewnie od oddziału zwrot kosztów za egzamin na BR). Socjalu brak. Ogólnie lepiej iść do wielkiej czwórki tam też jest full nadgodzin ale przynajmniej zarobki lepsze i hotele w których się nocuje normalne (nie byle najtańsze bo przecież koszty trzeba minimalizować).

ambitna

Pracowałam w tej firmie kilka miesięcy (w BPO w Łodzi). Piszą tylko o tytułach bo nic innego nie oferują oprócz 'prestiżu'. Socjalu żadnego. Bardzo skromne wynagrodzenie a duże wymagania. W umowie oczywiście wpisane 8 godzin, a pracuje się po 10 i więcej (nadgodziny za darmo).Skandaliczne traktowanie własnych pracowników i klientów.

anka

tak @michał PKF BPO Consult nadal poszukuje księgowego ds rachunkowości i na tym stanowisku możesz liczyć na umowę o pracę , która zagwarantuje Ci stabilność zatrudnienia

ambitna
@anka 05.04.2016 11:38

Napisz za jakie pieniądze...

len

zabawne.. oferta fajna, ale zamiast pisać o umowie, co jest dość istotne. To oni wolą pisać o tytułach :) "Pracę w firmie, która zajęła V miejsce w rankingu najlepszych spółek audytorskich według dziennika Rzeczpospolita"

hjt
@len 01.04.2016 11:02

jakby nie patrzeć w ten sposób pokazują, że są w czołówce w danej kategorii w naszym kraju. Mogą sobie na to pozwolić - w końcu ciężko na te tytuły pracowali

Zostaw opinię o PKF BPO Consult - Warszawa

Zostaw nam swoje dane kontaktowe.

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PKF BPO Consult