Opinie o Statoil Poland sp.zo.o. w Warszawa

Statoil Poland sp.zo.o.
2 396 1522 5 1
Dno Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy

Polecam pracę ludziom, którzy mają wszystko w dup....e, dla których nie ma żadnych norm moralnych lub desperatom. Pracę w Cirkle K bardzo łatwo dostać bo nie ma żadnych wymogów ! TAK - ŻADNYCH. Kierownictwo poniżej przeciętnej intelektualnej - nie napiszę prostactwo. W firmie jawny mobbing. Nie ma żadnego działu HR, którym zajmowaliby się profesjonaliści - no ale jak ma być taki dział skoro firma tnie koszty na wszystkim? Na etatach nocnych i bezpieczeństwie pracowników również !!! UMOWY NA NIEPEŁNE ETATY, PRACA NA CAŁY ! Płacenie za paliwo klientów złodziei i codzienne nękanie to standard. U mnie koleżanka płakała na zmianie przy kliencie, po tym jak "pani" kierownik ją zrugała z błotem za kolejną kradzież paliwa i kazała zapłacić - brawooo myślę, że klienci słyszeli jak kierownik gnoi pracownicę ! Kwestie BHP praktycznie nie istnieją kwestie sanepidowskie są naginane - np odświeżanie zleżałych kanapek... Dziwię się, że ten cyrk się jeszcze kręci. Dno

Tak3Nie1
AngryB Nowy wpis
@Dno

Co do pierwszej części wypowiedzi - dostać prace na cyrklu to żaden wyczyn... to ,ze na start dostajesz podstawę taką samą jak ktoś ze starzem kilkuletnim to jest dopiero coś ! Co do mobingu - zgadzam się w 100% Co do płacenia za kradzież paliwa - gdzie jest napisane ,ze to wina sprzedawcy i ma za to zapłacić ? Kwestie BHP czy sanepidowskie - jak ma być audyt to wtedy się maluje trawę na zielono , obcina czy ściąga hybrydy i zamiata (usunięte przez administratora) po dywan , ale to chyba tez stało się standardem ?

Obcy

Podobno ida cięcia ogromne modeli pracy?

Ktoś
@Obcy

Na to wygląda. To musi się wysypać. Tak nie można zarządzać firmą.

@Obcy

Skąd takie info? Dla mojej stacji model pracy jest ok na przyszły kwartał. Nie ubyło ani godziny:)

Ktos
@Ekspert

Najniższa krajowa idzie do góry, a budżet musi się zgadzać.

Martyna
@Ekspert

Masz już model pracy na przyszły kwartał???

@Martyna

Tak.

Ktoś
@Ekspert

Modele mają w tej chwili tylko regionalni.

@Ktoś

I regionalni informują o nich stacje - aby mogły zacząć robić grafiki. Przynajmniej tak jest w moim i 2 sąsiednich regionach.

@Ekspert

Widocznie dobrze dziobiesz swojemu KR :) Swoją drogą nie chce mi się wierzyć ,ze na większości stacji pracuje się w pojedynkę ... przecież modele pracy tez zapewne co region to duże macie ,wiec to może kwestia zorganizowania zebrania ze swoim KS i pogadanka o zmianach 2 os w nocy ?

Tak3Nie1
@AngryB

Ks nic nie może sam zrobić bo musiał by się postawić regionalnemu/nej a watpie żeby poświecił wypłate 4k zł. i drugie tyle kwartalne premii plus 500 na paliwo . Więc nie liczcie na zmiany w zmianach nocnych bo jak stolica nie da zgody to nie będzie i model pracy nie wielkie ma tu znaczenie.

Kierownik Nowy wpis
@Depeches

Te stawki to chyba w Warszawie xD albo i Kanadzie ... W moim regionie najwięcej na paliwo to 200 zł brutto. A 4 k brutto ... marzenie

AngryB Nowy wpis
@Depeches

Dziwne ,bo ja znam stacje gdzie na porządku dziennym są podwójne zmiany dzienne i nocne , co do zarobków KS to jakie 4 k? Haha ... Przecież kierownicy dobrze zarabiają a ryczałt na samochód jakie 200 brutto ? To chyba na jakiejś wsi?!?

Cierpliwy
Nazwa działu: Handlowy

Drodzy Kliecni w związku z tym że sprzedawca na circlek K w większości czasu będzie sam na zmianie nie oczekujcie cudów a tym bardziej porządku i szybkiej obsugi. A o zjedzeniu czegoś dobrego myślę że możecie się nie doczekać. Gratuluję naszym Szefom żebyście tylko się od nadmiaru nie porzy......

Tak6Nie
ciekaw

Czy ktoś pracował w biurze na Puławskiej? Jakie opinie na temat pracy? Pracowników, kierownictwa?

Katarzyna
@ciekaw

A na jakie stanowisko chcesz tam aplikować? Nie znalazłam żadnego ogłoszenia do biura Statoil, prawie wszystkie są na sprzedawców. Wiesz, w ogóle jakie oferują tan warunki zatrudnienia?

@Katarzyna

4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Grzegorz

Praca większość niepełny etat. Godziny pracy ,cóż raz 12g raz 4godz oto W dzień jedna osoba ma 12godz (pełna zmiana),drugi np 5 godz i ten co ma pełną buka się sam na kasie z kierownictwem które siedzi w biurze i ma cię gdzieś ,chcesz siku pampers albo łaskawie czekasz jak wyjdą i z fochem staną na chwilę. Przerwa w pracy ,nie w tej firmie masz przerwę jak nie ma klientów (słowa regionalnego) Więc nie tylko w nocy pracujesz sam w dzień też takie standardy firmy ,niby nie ma godzin. Noce w pojedynkę sklep otwarty bo trzeba dbać o klienta musi być zadowolony a bezpieczeństwo pracownika zapomnij ,wiem wiem przecież wciśniesz przycisk przyjedzie ochrona jasne czasem przyjedzie czasem nie czasem w 15min czasem w godzinę . Atmosfera niby normalna ale nie normalna dobór kierownictwa wszelkiego mówi samo za siebie ,może tak w skrócie regionalni żeby nimi zostać i być muszą włazić w zad wawie ,żeby zostać kierownikiem stacji lub zastępca musisz włazić regionalnemu bo skoro oni włażą chcą żeby im włazili pracownicy ,,ci super,,(bo są jeszcze ci niezbyt super )żeby być super wlazisz kierownikowi i się cieszysz że masz grafik ułożony jak chcesz (nie jesteś od łatania dziur w grafiku)masz wolne albo nie masz nocy ,nie masz grafiku w dostawy ,nie musisz ich rozkładać bo ci nikt nic nie powie przecież jesteś super itd. to wszystko zależy jak bardzo ci zależy ,,czytaj włazisz i się plaszczysz,,więc są równi i równiejsi ale czego można oczekiwać przy takiej piramidzie ,jeśli liczysz że ktoś cię doceni za to jak pracujesz ,Zapomnij , Jedyny plus tej firmy składki opłaca ile zarobisz a jeśli chodzi o podwyżki wszystko zależy jak oceni cię kierownik stacji więc Liz i właz jeśli chcesz coś dostać . Jeśli należysz do takich ludzi co ,,lubią robić dobrze innym,,to praca dla Ciebie jeśli chcesz być dobrym pracownikiem wykazywać się praca to zajedziesz się i nikt w tej firmie cię nie doceni ,wykonczysz się trudno przyjdzie kolejny. Chcesz zostać sprzedawca w tej firmie próbuj ale nie będziesz kasjer sprzedawca będziesz kasjer,sprzedawca ,magazynier,sprzątacz sklepu,kibli,,a z kibla hot doga robisz i sanepidowi nie przeszkadza że na ubraniu wynosisz syfy z kibla ,przecież sprzątasz w rękawiczkach,, dodatkowo pieczenie ciastek,chleba bagietek itp,robisz hot dogi,wrapy,srapy,burgery,kanapki itd. To tak w skrócie na czym polega praca w tej firmie a zarobki jak na taką pracę bardzo mizerne u konkurencji zarobisz tyle samo tyle że pracujesz we dwójkę w dzień i w nocy i masz mniej do robienia mniej foodu.

Tak12Nie1
Gość
Nazwa działu: Handlowy

Za kilka dni mam rozmowe w sprawie pracy w Circle K Czy może ktoś powiedzieć jaka jest stawka godzinowa? Czy są dopłaty za godziny nocne? I ile osob na zmianie jest w nocy? Dziekuje za odpowiedzi:)

Biała z majerankiem
@Gość

Jest doplata za godziny. Mysle, ze na wiekszosci stacji jest jedna osoba. A stawki nie znam...

@Gość

Stawka cóż szału nie ma to zależy od regionu. Minimalna krajowa musi być na pełnym etacie. Na Twoim miejscu ja bym twardo negocjowal, cały etat i tylko cały żadne pół czy 3/4.

@Gość

Napisz jakie miasto to Ci podamy więcej szczegółów. Bo stawka zależy od miasta

Gość
Nazwa działu: Produkcja

Nowy Sącz...

@Gość

Podstawa W okolicy 2300-2500 brutto. Do tego premia ok. 300-400 brutto. Za godzinę nocną 5 zł dodatku. Za pracę w niedzielę bez handlu 5 zł za godzinę dodatku. Za pracę w święta dodatek w wysokości 60% stawki godzinnej. Z benefitow masz ubezpieczenie grupowe, bony ma święta, zniżki na paliwo, myjnie, food i kawę. Po 3 miesiącach prywatną opieką medyczną i karta sportową OK system.

Grzechu
@Ekspert

300-400 zł premii przy dobrym miesiącu, bo jak masz nocki i tylko sprzedajesz fajki i alkohol to tyle nie wyrobisz.

c13

Poznań ?

Nazwa działu: Handlowy

Czy orientuje się Ktoś ile wynosi aktualnie tzw „nagroda jubileuszowa”? Kiedyś za dobrych czasów to było 1000 pln brutto dla sprzedawcy a teraz ?

Dniowa Twoja

@Masa

Dniówka

@AngryB

A ile.lat pracujesz ? Napisz to Ci odpowiem:)

@Ekspert

Dekadę albo 10 lat jak kto woli ;) ile konkretnie hajsu firma na takich trolli przeznacza ? :-)

Mssa

Dniówka Twoją

@Mssa

Serio??????? ????????‍♀️????

@AngryB

Wysokość nagrody jubileuszowej po 10 latach to równowartość 1 dnia pracy wyliczana na podstawie średniego dochodu z 3 miesięcy.

Gość...
Nazwa działu: Produkcja

Czy nie obawiacie się być sami na nockach? Czy ktoś pracuje na pół etatu jak to wygląda w praktyce?

Grzechu
@Gość...

Każdy się obawia nocek, nie wiesz na jakiego świra się trafi. A teraz w czasach dopalaczy i innych używek o takiego nietrudno. Są w tej firmie ludzie którzy pracują na pół etatu po 10 lat. Firma nie szanuje pracowników.

Człowiek z Cyrku
Nazwa działu: Handlowy

W firmie jest jawny mobing, którego nikt nie wyjaśni bo fima nie ma działu personalnego czyli NIE DBA O PRACOWNIKÓW. (usunięte przez administratora)

@Człowiek z Cyrku

Co to za głupoty piszesz? Jak nie ma działy personalnego?

Wyjadacz

A słyszeliście, że we Wro pracownicy już się sądzą z firemką? Najlepszy kierownik regionalny w firmie zwalnia dyscyplinarnie ludzi za kilka darmowych kaw (tak wiem, jest to kradzież), a jak inni pracownicy walili wódę na zmianie albo przychodzili nawaleni w trzy (usunięte przez administratora) do pracy to dostawali za porozumieniem. Oby więcej takich pozwól, również za mobbing... Podwyżki? Jakie podwyżki? Ktoś pracuje kilka lat i zero, ani złotówki... Poziom pracy sięga zeru, managerowie w ogóle nie mają kultury managerskiej,

@Wyjadacz

Taka bogata światowa firma i nie stać jej na kawę dla pracowników? To naprawdę żenada.

@Pracownik

Czekajcie, aż wyjdzie ile z was zabiera dla siebie znaczki na Angry Birds A potem sprzedaje breloki na Allegro i olx. Na Śląsku już kilka osób za to poleciało .. A proceder się dalej szerzy. Wystarczy screena z aukcji i do firmy. Od razu dyscyplinarka. Gratuluję pomysłowości;)

Greg

Bo menadżerowie tej firmy lepiej traktują psy niż pracowników.

@Greg

Cóż Greg w dobie braku rąk do pracy jeszcze nie ma poszanowania. Ale sądzę że grono ludzi lubi ta prace. Jest różnorodna i po mimo słabych zarobków, umów na nie pełne etaty, grupa ludzi siedzi cicho i poprostu pracuje.

Tak1Nie1
Kiedyś.Pracowalam na Circe K.
@Wyjadacz

Jeśli chodzi o pracę na circle k mogę tylko powiedzieć Cyrk a nie praca.Od dłuższego czasu nie pracuje na stacji a pracowałam na stacji koło dworca .Praca koszmar kierowniczka zaprzyjaźniła sie z jedna z pracownic imion nie będę podawać .Jak my pracowaliśmy na nockach a wiadomo jak w tej firmie wygląda nocki w pojedynkę ona jako zwykły pracownik po znajomości nie miala wogole nocek.Dziewczyna uważała sie za co najmniej kierownika a przypominam że była na takim samym stanowisku co ja zwykły pracownik .Nie dogadywała sie z pracownikami , rządziła sie jak prezes firmy .Kiedy odchodziłam powiedziałam jej że współczuję nowym pracownikiem że będą z nią pracować i nie daj Boziu jak kiedyś awansujesz .I co sie okazało ta dziewczyna awansowała na zk na innej stacji we Wrocławiu .Doszły mnie słuchy że ludzie ze stacji gdzie przenieśli ta dziewczynę nie mogą z nią pracować z powodu jej charakteru a uwierzcie mi charakter to miała podły .Podobno dalej sie rządzi nic nie robi potrafi obrażać pracowników przy klientach ,siedzi na tyłku przy komputerze i nic nie robi.Znam sytuację tego pracownika z Wrocławia który został zwolniony właśnie ta dziewczynę tam awansowali na zk .Rozumiem pił kawę mogli go zwolnić za porozumieniem stron nie raz były takie przypadki że pijany ktoś przychodził na zmianę to zwalniali go właśnie za porozumieniem stron .Regionalny sobie nie radzi , zwalnia a później sie dziwi że ktoś idzie do sądu pracy .Anawnuje osoby na stanowisko zk osoby nie kompetentne które potrafią wyzywać sie na zwykłych pracownikach .Brawo dla regionalnego z Wrocławia za awans panny F dobrze że już nie muszę tam pracować .

Człowiek z Cyrku
@CircleRanger

Ta akcja już się skończyła buuuu Nie strasz hahahah

@Człowiek z Cyrku

Skończyła, ale kamery jeszcze będą pamiętały co się działo na stacji. Gdzie wędrowały znaczki :D muszę stać na straży uczciwości firmy.

Łucja
@CircleRanger

A na jakim stanowisku w Statoil Poland sp.zo.o. pracujesz? Nie do końca rozumiem, na czym polega Twoja praca. Bardzo chciałabym się dowiedzieć czegoś więcej.

@Łucja

Specjalista ds. Uczciwości

TakNie2
Nick
Nazwa działu: Handlowy

Dla studenta praca fajna o ile nie trafi na kierownika psychopatę, co jak widzę nie jest w tej firmie rzadkością a raczej standardem. Ciężka praca i zawsze niedobór pracowników na zmianie bo oszczędności kadrowe. Duża rotacja i ogólnie brak szacunku dla pracowników. Plus taki, że nie trzeba mieć żadnych umiejętności żeby pracę dostać ale w zamian też dostaniemy niewiele :D

Tak2Nie1
Miśka
Nazwa działu: Finanse

Wytłumaczy ktoś jak naliczany jest urlop. We wcześniejszej pracy miałam 26 dni, teraz pracuję w Circle na pół etatu i cos mi się nie zgadza.

@Miśka

Poniżej 10 lat stażu pracy masz 20 dni urlopu. Powyżej.10 lat masz 26 dni. Do stażu pracy wlicza się także szkoła średnia lub studia. Zależy co.skończyłaś- najlepiej masz studia bo one liczą się aż jako 8 lat. Najgorzej szkoła zawodowa, bo liczy się tylko jako 3 lata.

Taki
@Miśka

To zależy jak kierownik wpisuje godziny za dzień urlopu. Bo może wpisać 8h za dzień albo 4h. Jak Ci wpisuje po 8h to masz 13 dni przy założeniu że przysługuje Ci 26 dni. A jak będziesz miał po 4h to będziesz miał wredy 26 dni. Na pół etatu powinno być po 4h być wpisywane za dzień

@Taki

Jakie bzdury.. To nie zależy od kierownika jak Ci wpisuję ... tylko od kodeksu pracy. Masz pół etatu to 4 h, masz 3/4 to 6h A masz cały etat to 8 h. A ogólna ilość dni urlopu zależy tak jak pisałem od stażu pracy. Jak wy żyjecie, skoro takich postaw nie znacie?

Miśka
@Ekspert

Ja to wiem, ile urlopu się należy i że szkoła się wlicza. Mam 26 dni i tak w poprzedniej pracy miałam. Teraz pracuję w Circle na 0,5 etatu i mam tylko 9 i zastanawiam się jak oni naliczyli.

Martyna
@Miśka

A od kiedy pracujesz? Może resztę urlopu wykorzystałas już w tym roku w innej pracy? A może nie dostarczyłas świadectw pracy i nie mieli jak wyliczyć urlopu?

@Miśka

Na pasku z wypłaty masz zawsze saldo urlopowe podane na pełen etat, czyli 8h. Jeśli pracujesz na 0.5 etatu to te 9 dni urlopu mnożysz razy 8 a następnie dzielisz przez 4h( bo pół etatu) więc wychodzi że masz 18 dni urlopu, ale po 4h bo jesteś zatrudniona na 0.5 etatu. Zawsze na pasku podają urlop jak dla pełnego etatu. Więc zawsze musisz sobie to wyliczyć według schematu, który Ci napisałem.

Łukasz

Co nowego dzieje się w Statoil Poland Sp. z o.o. w Warszawie? Można liczyć na jakiegoś rodzaju benefity? Czy z własnego doświadczenia moglibyście polecić pracę w tym miejscu?

@Łukasz

Nie ma już Statoila ;)

Były
@Łukasz

Circlo-kołchoz teraz, tragedia szkoda życia.

@Ekspert

Statoil dbał o swoich pracowników.

Dawid

Pochwalcie się jakie na waszej stacji były podwyżki? Kasa już podzielona przez prawie wszystkie stacje

@Dawid

U nas cisza z podwyżkami. Nic nam nie wiadomo. Kiero też nic nie mówił

@Aga

Ja właśnie sprawdziłam na zalaris, podwyżka 200zl do podstawy.

U mnie na pol etatu podwyzki ok 30 zl

Przylepiak
@Dawid

W Łodzi te podwyżki to jakaś kpina. Chyba będzie trzeba żebrać pod stacją jak te nasze lumpy, żeby mieć dodatek do pensji.

@Dawid

Firma zajebiacie dba o Nas. 30 PLN podwyżki.

@Przylepiak

@Dawid

W Krakowie między 100-150 w zależności od zaangażowania w lizaniu do kiero i regio ale i były po 50 a nawet wcale. Najlepszy rok jak twierdzi Warszawa w historii ever a nie dali nawet wyrównania 3% inflacji. Więc zarabiamy relatywnie niej i czym tu się chwalić, no proszę cie.

Ekspert

Do 9 lipca KS ma podzielić podwyżki na stacji. Od 1.08 za pranie odzieży będzie dodatek 60 zł dodatku A nie 30 jak do tej pory.

@Ekspert

A wiadomo jakimi kwotami będą rozdzielać KS?

@Leon

Kwotę otrzymał regionalny. I on ja dzieli na wszystkie stacje jak chce. A na stacji już dzieli kierownik. Jakie to kwoty? Wie to tylko regionalny. I w tym roku nie są dzwigane siatki wynagrodzeń. Całość pójdzie na podwyżki. Życzę powodzenia i proszę o wiadomość jakie u was były podwyżki:)

@Leon

Napewno od 50 zł. Bo to jest min. Młodzież nie dostanie podwyżki. Ponieważ ich uszczęśliwia w styczniu. Sądzę że max. To 200 zł. ☺ Powodzenia.

@Kasa

Mas Rację. KS jeśli już da komuś to nie może dac mniej niż 50 zł... Ale tym Co mają najgorsze wyniki na stacji może dac 0 zł. Nowi pracownicy mogą otrzymać, jeśli są zatrudnieni po 1 lutym 2019

Nigdy 30 zl za pranie nie dostalam. Dodatek jest w pranicach 22-24zl

Mały_Circle
@Ekspert

Zostań zatem praczką - otwórz pralnię i pierz na tarce w rzece. Jest to bardziej opłacalne niż praca w Circle. Wszystkie trzy dychy, które pracownicy Circle dodatkowo w miesiącu zarobią, zostawią u ciebie, gdyż nie stać ich na pralkę. Są to czyste prawa wolnego rynku - otwieraj pralnię, koś na frajerach, których nie stać na pralkę, a świat będzie leżał u Twych stóp. Oj przepraszam, nie stać cię na pralkę, bo przejadłaś swoje trzy dychy? A to peszek ;)

@Aga

Masz cały etat ?

@Ekspert

Hej Ekspert jakimi kwotami dysponowali regionalni ? Chociaż tak mniej więcej jaki to przedział $$$ ? Pochwal się przy okazji czy jakieś rewolucje się szykują na Circle K?

@Wiosna2019

Niestety nie wiem jakie to kwoty. Z tego co wiem żadnych nowości ani rewolucji nie ma.

@Ekspert

A wiadomo od kiedy te podwyżki będą obowiązywać?

Od 1.07

Damian
@Ekspert

"Nowi pracownicy mogą otrzymać, jeśli są zatrudnieni po 1 lutym 2019" Na pewno?

@Damian

Tak. Tak mówi regulamin

@Ekspert

Właśnie na aplikacji zalaris sprawdzałam i dodatek za pranie wciąż 26.50 a u was jak to wygląda?

I czemu jesteś tym zdziwiona ? Że.dodatek to 26.5 zł? Bo nie rozumiem

@Ekspert

Bo podobno ma być 60 zł, no chyba że coś źle zrozumiałam?

PracownikCK
@Marysia

No jest już 60zł, od 1.08. Czyli dostaniesz go dopiero z wynagrodzeniem za sierpień. I 60zł to jest na pełny etat, zmniejsza się adekwatnie do ilości przepracowanych godzin w danym miesiącu.

@PracownikCK

Pracuje na pełnym etacie już od kilku lat

TakNie

Witajcie! Czy u Was na stacji też są zmiany 4h? To jest jakaś masakra. Pracuje od 4 miesiecy na cały etat, podjąłem tę pracę tylko dlatego, że na rozmowie kierownik zapewnial, że zmiany są tylko 12h lub 8h, osoby z większym stażem maja zmiany 12h, 10h, 8h, a my młodzi mamy jakieś 4h po 5x w miesiącu, oszywiście wszystkie niedziele, soboty w święta młodzi stoją..

@Pracownik

W regionie, w którym pracuje nie ma takich zmian. Sporadycznie zdążą się zmiany 6 i 8 h. Ale 90% to właśnie 12 godzinne zmiany

U nas też nie ma zmian taki, 12h i 10h tylko

Rowerzysta

Zgadzam się z opinią przedmówcy jest źle. Firma o której mowa czerpie zyski nie tylko z sprzedaży, zarabia na oszczędnościach. Zatrudnia na niepełne etaty. Po kilka lat. Powinna nazywać się spółdzielnia pracy chronionej.

@Rowerzysta

"Niestety, są też tacy pracodawcy, którzy Ukraińców traktują jako tanią siłę roboczą. Według różnych badań płacą im za godzinę od 9 do 13 złotych „na rękę”. Być może na Ukrainie, gdzie jedne z najwyższych średnich zarobków wynoszą niecałe 6 złotych na rękę, to sporo, ale w Polsce to rzeczywiście głodowa pensja" cytat z super biznesu i tu pracowniku polsku policz swoje zarobki. Pozdrawiam filantropów.

AngryBirds-2

Pytanie do Eksperta - kryptoreklama CK na insta Wojewódzkiego to czyj genialny pomysł i ile to kosztowało :) ? Bo nie sądzę,żeby Wojewódzki przypadkowo tankował na Cyrklu i hasztagował za darmochę swoj pobyt na stacji ?!

@AngryBirds-2

Nie pracuje w marketingu. Czemu o to mnie pytasz ? Jestem pracownikiem stacji A nie biura w Warszawie. Nie znam kosztów tej reklamy.

Mały_Circle

Najgorsza firma, jeśli chodzi o prawodawstwo - nie ma gorzej, nie ma szans, żeby było gorzej. To jest najgorsza firma jeśli chodzi o podjęcie pracy pod każdym warunkiem i jeśli ktoś przeczy, że niby jest jakaś gorsza, idę śmiało w zakład - tłusta stawka, stawiam wszystko, wiem, że wygrywam wa bank. Ten pracodawca jest najgorszy i jest to proste jak "2+2=4".

Tak10Nie
Łukasz
@Mały_Circle

Skoro tak negatywnie oceniasz pracę w firmie Statoil Poland to może napisałbyś, co przyczyniło się do tego, że masz o pracy w tym miejscu takie właśnie zdanie? Nie podałeś przykładów, które potwierdzą Twój komentarz, więc chciałbym Cię do tego zachęcić.

Norton2

Na tej stacji nie lubią rowerzystów, W dn 19.07 2019 ok godz 17.30 podjechałem na stację Circle K w Warszawie przy ul Piechocińska nr.200.Chciałem zakupić coś do picia i gorącą przekąskę czyli hod doga. W środku dwóch panów przy kasie, jeden obsługiwał klienta drugi był wolny. Wybrałem napój z półki i podszedłem do tego wolnego. Powiedziałem dzień dobry, facet nie podnosząc nawet głowy znad monitora, rzucił mi półgębkiem coś w rodzaju "zara" . Postałem jeszcze chwilkę ale gdy ten drugi skończył obsługiwać klienta , podszedłem do drugiej kasy i powtórzyłem, Dzień dobry. Reakcja była podobna do tej przy pierwszej kasie, z tym że ten jegomość nie wydał żadnego dźwięku. Zadałem więc pytanie, czy na tej stacji nie odpowiada się na dzień dobry? W odpowiedzi jegomość z za kasy podniósł na mnie wzrok i wyjaśnił że nie słyszał mojego "dzień dobry" i rzucił słucham. Przeszedłem do zamówienia, poprosiłem hod doga , na co Pan zapytał którego? wskazałem więc piekąca się na ruszcie dobrze wypieczoną kiełbaskę. Wówczas pan z za kasą poinformował mnie że cytuję "nie pokazuje się palcem" Szukałem w pamięci wyjaśniana dla tej mało wyszukanej uwagi, niestety doszedłem do wniosku że mam za słabe wykształcenie aby znaleźć uzasadnianie dla takiego prztyku. W rezultacie dla własnego zdrowia zrezygnowałem z zakupów bo wyczułem że może zechcą się bardziej odegrać . Dopiero po wyjściu ze stacji zdałem sobie sprawę z tego że przecież przyjechałem na stacje paliw ROWEREM i pewnie to było przyczyną zignorowania mojej obecności przez obsługę , bo na tej stacji chyba nie lubią rowerzystów .

@Norton2

Warszawka czasami trafia się gbury. Za kasą. W Stolicy rządzą inne prawa i pracownicy mają pełne etaty. I mają wyższe wynagrodzenia. Z mojej strony no cóż nie zostawił bym sprawy zawsze można zareklamować wspomniane nastawie sprzedawców.

Tak2Nie1
Ryszard

(usunięte przez administratora) w sezonie letnim karzą kosić i sprzątać placw upały po 40 stopni nie wspomnę o podlewaniu. A w zimę na nockach idź sam odsnierzaj plac jak zasypało a może ktoś cię napadnie? Robota ma być zrobione bo dla nich ważne są stadardy.. cały czas to słyszałem aż w końcu dostałem premie świąteczna i odszedłem bo każdy tylko tam na ten zastrzyk gotówki .

@Ryszard

Serio kazali Ci kosić? W godzinach pracy ? Czy dodatkowo na umowie zleceniu ?

Leon

Ktoś coś o podwyżkach dla pracowników które miały być od 1 lipca. Bo na razie jedyne podwyżki które czujemy to podwyżki cen 90 % towaru na sklepie.

ScoobyDoo
@Leon

Tez chciałbym się dowiedzieć. Ile pieniędzy na waszych stacjach ma kierownik do dyspozycji na pozwyzki? Aaaaa I dlaczego jakiś leszcz który przychodzi teraz do pracy w Circle K ma tę samą podstawę co straszy pracownik?

Tak5Nie1
Mati

A czy był już 1 lipca ?

TakNie3
@ScoobyDoo

O nowego pracownika trzeba dbać żeby szybko nie uciekł. A starych pracowników traktuje się raczej jak nieudaczników którzy narzekają ale ciągle będą pracować...

@Pracownik

Niedługo pracowników z 10,15 czy 20 letnim stażem przegonią świeżaki którzy dostaną najniższą krajową (w 2020 ma to być 2450 zł). Niestety ale firma CK nie docenia pracowników. Ludzie którzy pracują po kilka lat dalej na pół etatu, bez perspektyw na cały etat. Cięcie godzin i zmiany jednoosobowe to totalna porażka CK. Nikt nie szanuje zdrowia i bezpieczeństwa pracowników.

Tak13Nie
@Leon

Dlatego chyba warto zacząć się rozglądać za inną pracą

Tak10Nie
Dawid

Był ktoś z was na okres wakacyjny w pracy na stacji we Władysławowie w poprzednich latach albo wybiera się w tym roku ? Jeśli tak to proszę o opinie. Na ile byliście? Ile jest tam osób na zmianie? Bardzo duży ruch ? Pracuje się po 12 h ?

A.
@Dawid

Ruch jest bardzo duży ale w ogóle się tego nie odczuwa bo jest 4-5 osób na zmianie i zawsze można zejść z kasy. Klienci są zazwyczaj mili. Praca tam nie jest więc męcząca. Tylko poten trudno się odzwyczaić od dobrego;)

Julka

Mam pytanie. Czy jeżeli idę na chorobowe to zabierana mi jest premia. Premia z miesiąca na którym jestem na chorobowym czy premia z poprzedniego miesiąca?

@Julka

Premia z miesiącu, w którym jesteś na L4. Z poprzedniego nie.

Julka
@Ekspert

Czyli premia z maja nie będzie ruszona. Tylko premia z czerwca, jeżeli jestem od dziś na chorobowym. Dziękuje za odpowiedz. Pozdrawiam

MarRyja
@Julka

U Was na stacjach chorzy też (usunięte przez administratora)ze smarkiem po pas, i kichają na hot dogi zarażając tez innych czy idą na L4? To zabieranie premii to straszne świństwo ze strony firmy.

u mnie jak ktos jest chory to odrazu na l4 idzie i premi nie ma zabieranej

MarRyja

Kto u Was czyści myjnię, wysepki itp? Nie wspomnę o pieleniu. Pracownicy czy firma zewnętrzna?

@MarRyja

Pracownicy . Zewnętrzna firma tylko kosi trawe.

Biała zakręcona

U nas firma.

CIRCLOZAUR JADOWITY

Cześć, Czy u Was na "cyrklach", kierownik daję naganę osobie, która miała zły wynik - tajemniczego klienta? Naganę czyli (3 mce bez premii sprzedażowej) Jest to w ogóle zgodne z regulaminem?

@CIRCLOZAUR JADOWITY

Za zły wynik TK kierownik nie może dac nagany ani nawet upomnienia.

CIRCLOZAUR JADOWITY
@Ekspert

Skąd ta informacja? Czy jest coś o tym w regulaminie?

Aro
@CIRCLOZAUR JADOWITY

Taka informacje mam od przełożonego, czyli kierownika regionu. Nie jest to nigdzie wpisane. U mnie co najwyżej w regionie to brak premii może Ci grozić za 1 miesiąc, ale to kilka razy byś musiał źle tk obsłużyć.

@Ekspert

I tu drogi Ekspercie mamy rozbieżne info - zależy chyba od KR i jego wizji - czy uwalać premie takiemu pracownikowi czy nie ,ale ostateczna decyzja pozostaje w gestii KS. Faktycznie jako tako regulaminu nagradzania /karania w kwestii audytów nie było ????‍♀️

@Wiosna2019

Dokladnie. Regulaminu nie ma. Więc na piśmie instrukcji nie ma. Wiele zależy od kr- tak jak mówisz.

Może. Głupoty piszesz.

@Kasa

Na jakiej podstawie? Który punkt regulaminu wpiszesz jako powód nagany ?

@Ekspert

Swoje obowiązki pracownicze masz wykonywać tak jak Cie nauczono. Obsługa wg obowiązujących standardów to Twój zas.......... Obowiązek.

Amigo

Czy nasze ubezpieczenie pokrywa wizytę u Laryngologa? Chodzi mi dokładnie o badanie słuchu i czyszczenie

@Amigo

Nie mamy żadnego ubezpieczenia, które pokrywa lekarzy. Mamy opiekę medyczną, która to pokrywa.

Sa

Jest napisane wizytę u lekarza nie lekarza Panie Miodek

Rudy102

Jakie warunki trzeba spełnić aby otrzymać „starszego sprzedawcę”?

@Rudy102

Starasz się, masz dobre wyniki, angażujesz się ... to kierownik daje Ci starszego sprzedawcę i podwyżkę. Podwyżka ok. 5%. Na stacji może być Max 50% starszych sprzedawców. Czyli jak jest was 8 to 4 może być Max.

@Ekspert

Zależy od „starających się” o awans i zdrowego podejścia w tym temacie;) u mnie na stacji niektóre persony wychodziły z założenia ,ze za „wysługę lat” awans sie należy jak psu buda a jak nie to sie będą zwalniać....

Kierownik Regionalny

Ruda napisała: "Jakaś kasa na wielkanoc?" A może białą z bekonem i z chrznowym po same jajka niespodzianki do dupci byś nie chciała?

TakNie2
Uuuuu

(usunięte przez administratora) jesteś

Cxxx
@Kierownik Regionalny

Ale z ciebie (usunięte przez administratora)

Straszyny sprzedawca
@Kierownik Regionalny

Taką przyjemność zafundować regionalnemu po same niespodzianki hej niech i on ma coś od życia smutas ????

Rudy

Fiuta do buzi chcesz?

Ruda
@Kierownik Regionalny

KR a nie wie że na zebraniu była o tym mowa ? Kiełbaske z miłą chęcią Ci Ali że po same gardło:-)

Zbulwarsowana
@Kierownik Regionalny

Do sądu nie chciałby ,,pan,,?

Grygory
Nazwa działu: Handlowy

Witam cieplutko :) czy w firmie circle w dużym mieście na 1/1 etatu uzyskam przeciętne wynagrodzenie miesięczne tzn. 3700 brutto, czy raczej słabe tzn. w granicach 3200 brutto? Z góry dziękuję za odpowiedź i serdecznie pozdrawiam.

Prezez
@Grygory

Dostaniesz 9000 brutto

Zostaw opinię o Statoil Poland sp.zo.o. - Warszawa

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie