Statoil Poland sp.zo.o.

Opinie o Statoil Poland sp.zo.o.

Basia

Coś wiadomo o o Jałmużnie co dali na święta ???

ciężarówka

Proszę o informacje, czy nasza firma ma jakieś regulacje dotyczące ciężarnych pracownic, tzn. model pracy dla takiej pracownicy. Mój kierownik twierdzi, że skoro nie da się dokładnie sprawdzić ile podczas zmiany stoję (choć mamy kasy, które można obsługiwać tylko na stojąco) oraz ile przebywam przed monitorem, to mam przychodzić na 8 godzin i pracować jak zwykle. W związku z tym nie rozumiem po co specjalne przepisy dla kobiet w ciąży, skoro kierownicy nie mają o nich pojęcia lub je lekceważą.

była
@ciężarówka 14.12.2017 16:44

pisz do biuro kierownictwo często niedouczone albo stawiają się dopóki do biura nie trafi

pracow.

Jak w tym roku z bonami płacą na konto czy coś się zmieniło ? Kiedy wypłacają?

@Starszy pracownik z Małopolski 13.12.2017 21:08
Ja kiedyś znalazłam e-maila z listopada że na każde dziecko będzie 200 zł przelane 13.12 o dziwo na dzieci nic nie dostałam a e...

nie przelali kwot na dzieci jeszcze. moze jutro wplynie, albo pojawi sie jakas informacja.

Nina
@Starszy pracownik z Małopolski 13.12.2017 21:08

To dajcie znać jak coś będzie wiadomo, śmieszne pieniądze, ale socjalem się chwalą jak przyjmują do pracy :)))))))))))

Biedak

NIE MA KASY DLA DZIECI

Starszy pracownik z Małopolski

O co chodzi z tymi przelewami na święta?? Dlaczego tak mało dostaliśmy? Czy dzieci też są brane pod uwagę? Przecież to jest śmieszne co dostaliśmy....

Pracownik cyrkla

Witam. Moim zdaniem jeśli chodzi o wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca/kasjer można wyrobić max 4000 brutto ale to musi być naprawdę dobry miesiąc. Dodatkowym plusem jest to że jak stacja ma dobrą lokalizację można wygrywać konkursy co daje dodatkowe dochody. No jeśli chodzi o pracę to trochę jej jest niestety no i te samotne nocki które nie należą do przyjemnych. Awansować do KS też się da ale nie zawsze jest to proste, i początki dla kierownictwa są fatalne bo ledwo 3 ka z przodu, premi kwartalnych które powinny być przeważnie KR zabiera.

Pracownik cyrkla
@anonymous 26.10.2017 18:48
A jakie sa zarobki netto na start?

W pełnym wymiarze pracy ok 2400 brutto plus premie

wiosna
@Pracownik cyrkla 12.10.2017 14:16

na której stacji..do 4000 brutto??? długo pracuję i nie trafiło się nikomu w promieniu 300 km...pozdrawiam

NoBody

Siemka. Jak jest u Was z premią za klienta biznesowego tzn z bonami za załatwienie klienta na routexy??? Dostaliście kaskę za wszystkie podpisane umowy??? Bo u nas to coś jest nie teges. 4 podpisane umowy, a kasy jak nie było tak nie ma. Ktoś to kontroluje w ogóle??? Czy firma jest już tak biedna. Że kasy nie ma nawet na to co obiecuje pracownikom? Czy odkładają na premie świąteczne???

@John Doe 03.12.2017 00:32
A co z umowami typu routex, a nie prepaid??? Bo chyba o te chodziło pytającemu???

również można sprawdzić na portalu. można też skontaktować się z działem B2B. W przypapku routexa jest sporo dokumentów, bo płatności są kredytowane. Czas załatwienia formalności może być znacznie wydłużony.

@NoBody 30.11.2017 16:09

Dokładnie. KS może wszystko sprawdzić. U nas też tak bylo że ktoś wziął prepaida a nie dostał kasy bo klient nagle stwierdził że to nie będzie używał. Sam czekam na 200 zł za 2 takich klientów.

Ten z Córki na Kółkach

Praca nie jest najlepsza ale bywają gorsze. Zarobki ? Tu bywa różnie . W lepszym miesiącu 2200 na rękę a w najgorszym nawet nie 2000. Na uznaniówke nie ma co liczyć chyba że jest się brązowym językiem i pupilkiem ZKS i KS. Pojedyńcze nocki ? W tygodniu do przeżycia, zaś w weekend dramat . Dodatkowo szereg obowiązków nie tylko związanych z obsługą klienta ale także że sprzątaniem kibli , stacji, magazynu, placu . Na pierwszą pracę OK . Na stałą już nie koniecznie

Trolle

Premie uznaniowe to dostaje tylko Zks i ulubiency Ks a reszta nic. Więc zero motywacji do sprzątania dokładania towaru itp sam z siebie. Teraz lepiej się przyspawac do kasy przynajmniej premia jest z tego.

Smok
@Depeches 14.11.2017 21:00
no znalazł się kplejny elokwentny i niezastąpiony pracownik co życie stacji oddał a myśli że pozostali pracownicy to jego kole...

Jakby wszyscy byli tacy elokwentni jak ja to życie byłoby prostsze.nie trzeba się nikomu oddawać tylko robić co do Ciebie należy.

Smok
@Depeches 14.11.2017 21:00

Temat kończę bo do niczego to nie prowadzi.Jest taki wybór lepszej pracy więc korzystajcie i rezygnujcie jeśli nie dajecie już rady.

Rafdam

Prawda zapomniałem kilka rzeczy dodać w ogłoszeniu. Ja tylko jak znalazłem inną pracę uciekłem. Nie będę zniechęcał innych ludzi ale to niestety prawda. Jeżeli masz inną alternatywę nie idź tam.Szkoda że ci z góry nie przyjdą popracować chociaż jedną noc, może to ich by coś nauczyło. Pozdrawiam.

Odchodzę
@Rafdam 13.10.2017 08:29

"Góra" powinna co roku przez miesiąc pracować jak zwykły troll na stacji. Zobaczyć jak w praktyce wyglądają ich pomysły. Na a nocnych zmianach zobaczyliby ile czasu zajmuje robienie kanapeczek, bitej śmietany, lemoniadki i lukrowanie ciasteczek kiedy co dwie minuty wchodzi klient. Polatać trochę między kasą i gazetami do których jest milion dodatków . W międzyczasie sprzątnąć toaletę bo ktoś na co dzień chyba w stodole załatwia swoje potrzeby i jeszcze klepać formułki bo tajemniczy może się trafić ;).Za ten miesiąc powinni dostać wynagrodzenie osoby pracującej od kilku lat bo nowi stoją tylko na kasie i mają większą pensję niż osoby które robią wszystko inne na stacji. Ciekawe ile by wytrzymali bez wolnego weekendu i pracę w święta. Cieszyli by się z wolnego dnia w tygodniu siedząc sami w domu kiedy rodzina w pracy i w szkole? I niech sobie wezwą ochronę jak się poczują zagrożeni ;)

Rafdam
@Odchodzę 13.10.2017 15:58

Zgadzam się z tobą w 100 procentach. Najlepiej jeszcze robić to wszystko za miskę ryżu.

Cyrkowiec

U nas w większości przypadków mamy 8-20 I 20-8 Z czego 8-16 jest ktoś z kierownictwa. Kierownik raczej nie pomaga. Zastepca jak najbardziej. Chociaż ja wolę sam kasować- wiadomo ... większą premia.

Pracownik szeregowy

Jak na waszej stacji wygląda moduł godzinowy pracy? W jakich godzinach pracujecie, jesteście sami na kasie i czy możecie liczyć na swojego ZKS aby przez dłuższą chwilę obsługiwał klientów zanim przyjdzie kolejna osoba do pracy?

rafdam

Jeżeli masz umiejętności: -sprzątaczki/a -baristy -kasjera -kucharza -mercza(wykładanie na półki) -negocjatora -słuchacza i masz nogi oraz psychikę ze stali to jest praca dla ciebie Aplikuj już dziś. Zapewniamy: -brak bezpieczeństwa -zmęczenie -najniższą krajową -stres -kilka nocy nieprzespanych -rozmowa z pijakami -

Robert
@rafdam 10.10.2017 17:13

istnieje jeszcze szansa, że uda Ci się załapać na jakąś przerwę (ale nie nastawiaj się)!

@rafdam 10.10.2017 17:13

A nie jeszcze dodaj bitwy z pijakami .

Kierownik

KS dzięki premię uznaniowa jak chce. Moze nawet cala dac 1 osobie a reszcie 0. Taki jeat regulamin.

zgagens
@Kierownik 05.10.2017 21:45
A co źle niby napisałem ???

Zks dostaje z ZUS-u ????

zgagens
@zgagens 06.10.2017 17:16
Zks dostaje z ZUS-u ????

ZUS im płaci za nic nierobienie????

Ktoś

W nazwie zawarta jest metodą

Stacja707..

Mam pytanie... Jak Wasz KS rozdziela premię uznaniową?? Czy jest gdzieś odgórnie zapisany regulamin przyznawania premii uznaniowej?

@Stacja707.. 27.09.2017 10:10

U mnie jak mu sie podoba :D

Kwadrat

Chyba że na jego stacji był KS, ZKS i oprócz nich to jest KZ. W takim przypadku KZ zlikwidowali i musieli go zdegradowac. Choć myślałem że taka sytuacja już się nie zdarza na stacjach - że jest KS, ZKS i jeszcze KZ.

Zks

Zlikwidowali kierownika zmiany. Ale nie rozumiem skąd degradacja na sprzedawcę? W moim regionie było kilka KZ i od 1.07 dostali umowy na ZKS. Więc czemu Ciebie zdegradowali ? Kto będzie na twojej stacji kierownika?

Kierownik

ByłyKZ... o czym ty piszesz ? Jakie stanowisko zlikwidowali ? Bo nie bardzo rozumiem. Pierwsze słyszę żeby zlokwodowali jakiekolwiek stanowisko. Sądząc po twoim nicku to byłeś kierownikiem zmiany tak ?

BylyKZ

Kiedyś za czasów firmy STATOIL liczył się pracownik jego zdrowie samopoczucie i wiele innych czynników które sprawiały że chciało się przychodzić do pracy i pracować z uśmiechem na twarzy bo liczył się człowiek .A teraz za czasów nowych właścicieli Żydów kanadyjskiego pochodzenia liczy się tylko $$$.Nie liczy się zdrowie i niekiedy życie pracownika bo doszliśmy do czasów zmian jednoosobowych nawet nocnych z przyciskiem życia żeby nas kontrolować czy nie siedzimy za długo a to wszystko w ramach troski o nasze życie i zdrowie . Więc nasz kochany pracodawca jest kryty:) To poprostu wstyd że w innych koncernach potrafią z takich pomysłów bardzo szybko zrezygnować i zapewnić w miarę możliwości godne warunki pracy.A u nas co?? Tylko z krzesła na krzesło skaczą zmieniają samochody wynajmują hotele na to żeby robić pokazy modowe w firmie i sztuczne ognie.A pracownik zostaje na szarym koncu.Kasa idzie na reklamę i pokaż a nie na to co właściwe żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. No i oczywiście standardy obsługi.Powiem tak bywałem na wielu Naszych stacjach ale najciemniej zawsze pod latarnia brud smrud ani be ani kukuryku.Ale są też takie miejsca gdzie podaje się hot dogi na liściu sałaty to jest dopiero hit i dupolizostwo.Mam tyle żółci w sobie że nie starczy mi czasu tu się wysmetniac bo i po co każdy wie jak jest ????????Życzę sobie tylko abym mógł wytrzymać w tym wszystkim jeszcze chwilę BylyKZ

TabiWwa
@BylyKZ 31.08.2017 22:37

Pracowałem w tej firmie prawie 13 lat. Zwolniłem się nie mając nigdzie nagranej roboty. Dziś pracuję. Odżyłem. Zacząłem oddychać zamiast się dusić. Najbardziej przykre dla mnie było to jak centrala traktowała właśnie takich jak My. Starych pracowników. Okazało się pod koniec mojej kariery w tej firmie, że zarabiam mniej od pracownika nowo zatrudnionego bo ja w odróżnieniu od niektórych nie byłem przyklejony do kasy. Przyjemność mi sprawiało dokładanie towaru, zmiana promocji czy robienie śmieci. Dlatego postanowiłem odejść. Oczywiście kierownik robił co mógł by mnie zatrzymać. Już prawie mnie złamał, ale postanowiłem skończyć to zasiedzenie, tą monotonię, tą pracę za psie pieniądze. I szczerze powiedziawszy zrobiłem jeden z największych sukcesów w swoim życiu. Zwolniłem się.

Stary
@BylyKZ 31.08.2017 22:37

Po prostu nie byłeś kierownikiem zmiany tylko P.O. więc skąd to zdziwienie? Wcześniej czy później i tak był byś zdegradowany. Ciesz się, że do starszego, a nie do szeregowego. Pozdrowienia.

BylyKZ

Pracuje w tej firmie osiem lat i powiem wam że takiego szamba to nie widziałem . Co się w tej firmie wyprawia. Praca jest bardzo ciekawy a zarobki gowni_@ne.zaczynalem swoją pracę od sprzedawcy po p.o. KS i po obecnych aneksach zostałem zdegradowany do starszego sprzedawcy w świetle prawa firmy. Chyba powinna się należycie się odprawa za zlikwidowane stanowisko pracy przez firmę .ale o tym się nic nie mówi mamy tyle obowiązków że się w głowie nie mieści.a co do pensji mam 2310 podstawy a z premierem mam tyle co żyd napłakał wychodzi 1980 zł co mc. Jaka to motywacja?? My zapier__ a biuro zmienia stanowiska. Taka jest prawda nie wiedzą co się dzieje na samym dole firmy. Tu gdzie my pocimy się na ich zajeba__e pensje. A co do ludzi jak popatrzyłem po grand openingach na Facebooku to mnie krew zalewa jakie to dupoli__zy. Szczerze to powodzenia w tej firmie ja mam dość. Współczuję tylko tym co rozumieją jaka to ciężka i niewdzięczna praca:) Pozdrawiam Były KZ

Grazia

Ludzie trzeba się ogarnąć i zorganizować. Obcy w naszym kraju robią biznes przy pomocy" Puławskiej "którzy za srebrniki się sprzedali a nas nazywają Trolami. Mówią nam że jak nie pasuje to możemy się zwolić. ale zapytam dla czego?. To oni robią tu biznes i powinni się dostosowac do nas . A jak nie pasuje to do widzenia z Polski. Tylko nas nikt nie broni bo nie mamy związków i brak nam zorganizowania. W dobie internetu to żenada że sobie na to pozwalamy.

Jola

Hej, a czy ktoś pracuje jako Customer Service Representative? Jakie są warunki i stawki?

@Jola 26.08.2017 20:07

pewnie takie jak wszedzie - do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Ktoś

Wiadomość dla biura ,tak to właśnie działa . Zorganizowaliście podwyżki i jakby zadowolenie z pracy wzrosło co widać po liczbie wpisów .

@Ktoś 24.08.2017 08:39

Liczba wpisów spadła bo zakończył się okres podwyżkowy. W tej firmie nie jest tak, ze idziesz do kierownika i negocjujesz podwyżkę w dowolnym momencie. Poza awansowaniem na starszego sprzedawcę KS nie ma żadnych możliwości. W regionach warszawskich jest dalej problem z ludzmi. W pozostałych, biorąc pod uwagę liczbę ogłoszeń na stronie, chyba rzeczywiście się poprawiło.

depeches
@Karol 25.08.2017 13:56

moja wiedza pozwala domniemywać że studenci zaczeli ekspansję na większe miasta i dla tego chwolowa cisza

pracownikSTATOIL

Ja akurat na premię nie narzekam. Bo mój ks jest w porządku. Tyle że według mnie jest to źle zorganizowane że zks bierze z puli sprzedawców.

Były pracownik.

Moja praca w owej ,,fantastycznej,, firmie trwala ok 1,5 roku!!! 1,5 roku straconego czasu z nadzieją, że będzie lepiej. Stacja w Warszawie typu ,,franczyza,, . Pensja najniższa, ok 10 zł netto na godzinę! Warunki pracy fatalne z czajnikiem przy desce klozetowej. / stacja typu 123/ . Budki tak ciasne i zawalone towarem, że mój zwierzak ma lepsze warunki do życia! !!! Zero ustalonych przerw, ok 300 klientów na 8 godzin!!!! Nikomu nie polecam, trzymajcie się jak najdalej od tych miejsc!!!!

pracownikSTATOIL

Wie ktoś może jak wygląda sprawa z premią dla zastępcy? Ponoć temat miał być na nowo przerobiony ?

@pracownikSTATOIL 09.08.2017 12:50

Wygląda tak jak wyglądała. Porozmawiaj z kierownikiem nad sposobem dzielenia premii czy zakresem swoich obowiązków, tak abyś nie miał łącznej premii mniejszej od sprzedawców. Biuro nie widzi problemu z ZKS, zbyt mała rotacja na tym stanowisku. W razie czego KS awansuje któregoś z innych pracowników. Zastanów się czy korzystniej nie byłoby dla Ciebie wziąć kilka zmian nocnych, czy nawet "zejście" na Starszego Sprzedawcę. Jeśli tak, to możesz wspomnieć KS o takiej możliwości ;)

Karol

Aneksy pocztą, albo przywiozą na stację KR. Kompletnie nie rozumiem jak możecie nie wiedzieć jeszcze jaką dostaliście podwyżkę. Rozmawiacie czasem w pracy z KS albo ZKS? Czapki? zamówiłem dwie, gdyby ktoś chciał założyć jak będzie kosił trawę. Olejcie ten temat i się nie stresujcie.

Zks

U nas też nikt nie nosi i nawet nie zamierza nosić. Hahaha

joke

Aneksy były wysłane bodajże 04.08.17, więc na dniach na pewno każda stacja dostanie.

Aneksy przychodza poczta.

Kwadrat

Wiem, wiem. Ale dalej nie wiem jaka podwyżka mnie dotknęła. Dlatego pytam o aneks to tam będzie to zawarte ... Wiem że widać też to na pasku ... Ale KS poszedł na urlop więc paskow szybko nie dostaniemy.

Karol

to kiedy dostaniecie aneksy nie ma wpływu na najbliższą wypłatę. wynagrodzenie będzie już skorygowane o podwyżki. bez obaw.

Cyrkielek

W cyrku klauny mają czapki, jeszcze trochę i nosa każą założyć ????????????????????????

Kropka
@Cyrkielek 03.08.2017 12:33

Ludzie te czapki to cyrk nie dajmy z siebie robić błaznów.

@Kropka 08.08.2017 07:55
Ludzie te czapki to cyrk nie dajmy z siebie robić błaznów.

A nosicie juz? U nas na stacji ogolnie nikt tego nie bedzie nosil nawet jak przyjda :P

Biurowiec

Stawiam że 99%'pracowników będzie miało w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] noszenie tych czapek. I co im kto zrobi ??? Nic ... bo się zwolni i gdzie znajdzie się nowego pracownika w czasach gdy na stronie Statoila przybywa dziennie co najmniej 5 nowych ogłoszeń o pracę.

Leon

W nowym Newsletter pisze że obowiązkowo trzeba cały czas nosić czapeczki z daszkiem. Aż mózg Ci się odparzy i się zwolnisz.

PracownikCyrku

Można odmówić noszenia tych czapek? Jaki jest cel noszenie tych czapek?

@PracownikCyrku 01.08.2017 16:22
Można odmówić noszenia tych czapek? Jaki jest cel noszenie tych czapek?

Jakich czapek?

pracownikSTATOIL

Podwyżka jednorazowa... na kolejną możesz liczyc za rok - czyli czerwiec-lipiec 2017. Tak KS dostał maila z podwyzkami od sprzedawców. Ale co zastepcsmi i kierownikami? W waszych regionach już wiecie ? W moim KR ani słowem na ten temat nie wspomina. A aneksów jak nie było tak dalej nie ma.Ok

Leon

Kolejny super pomysł biura, to czapeczki na głowie przez całą zmianę. Nic tylko pogratulować temu kto to wymyślił. Czarne koszulki i spodnie w taki upał też super sprawa. A aneksów jak nie było tak nie ma. Może się dowiem z paska jaka była podwyżka.

@Leon 01.08.2017 08:45

Decyzja o podwyżkach przychodzi na e-maila do KS. Musisz po prostu iść i zapytać się, bo sami nie poinformują. Jakie to ośmieszenie - nas pracowników, żeby chodzić w tych czapeczkach. Robią z nas [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i tyle! Czy ktoś z was ma informacje, czy ta podwyżka jest jednorazowa do póki rząd nie zrówna nam z najniższą krajową czy będą co roku poprawiac nasz marny zarobek w tej firmie?

Były pracownik.
@Leon 01.08.2017 08:45

Dobrze, że masz pasek i znasz swoje składowe wypłaty, gdyż ja nie miałam bladego pojęcia co na moja jałmużnę się składało. Pozdrawiam

Biurowiec

Dostał już ktoś aneksy do podpisania z nowymi siatkami plac lub podwyzkami? Jeśli tak, to kiedy ?

Stacja707..

U mnie nawet z bogatą premia nie ma możliwości aby wziasc 2500 zl, nawet daleko nam do tego. Podwyżki zostały wszystkim poobnizane przez KR, więc tak super nie jest w tym cyrku. Rotację pracowników mamy strasznie dużą, nowi uczą nowych, jak jeszcze w ogóle do pracy przyjdą bo są i tacy co po pierwszym dniu rezygnują. Brak służbowych ubrań, bo oszczednosci i nie można zamówić. To sa szczyty co tu się wyprawia. Zastanawia mnie, dlaczego zwiazkowcy nic z tym nie robią.. Biedronka przynajmniej strajkiem wywalczyła swoje..

@Karol 28.07.2017 10:35
no i każda stacja dostała informację jaką kwotę ma do podziału dla pracowników z tej puli KR. W dwóch regionach jakie znam...

Ok, skoro tak mówisz, że każda stacja ma swoją pulę do podzialu to proszę wytłumacz mi dlaczego ta nasz pula ze stacji została skradziona przez KR? Wiem jakie propozycje podwyżek dla wszystkich pracowników zostały przydzielone przez KS, natomiast po rozpatrzeniu tych propozycji przez KR podwyżki zostaly przydzielone znacznie mniejsze..

@Stacja707.. 28.07.2017 19:03

Po pierwsze to nie wiem jakie propozycje KS zglosil KR i na podstawie jakiej kwoty je rozdzielal skoro regionalny je zmniejszyl. Druga sprawa, jesli tak bylo... to co z tym zrobiliscie?

Franek

Raczej zadowoleni, zaakceptował :-) aneksy podpisane :-)

@Franek 27.07.2017 08:14
Raczej zadowoleni, zaakceptował :-) aneksy podpisane :-)

Kiedy podpisywales aneks ? Na moją stacje jeszcze aneksy nie dotarły... baaa- nawet nie wiemy ile i kto dostanie podwyżki. Kompletne 0 - brak info. KS i ZKS też twierdza ze nic nie wiedza jeszcze i nawet nie wiedza czy sami się załapali na podwyżki. Jeśli chodzi o nowych pracowników to podwyżek nie ma dla nich. Żeby dostać podwyżkę na dzień 01.11 musisz pracować w firmie. I tego nie da się przeskoczyć.

Stacja707..

Dajcie znać jak u Was na stacji jest po tych podwyżkach? Zadowoleni? Czy Wasz KR zaakceptował czy jednak obniżył propozycje podwyżek?

Zastępca
@Niki 03.08.2017 21:18
Aneksy podpisane z datą od 1 lipca

Niki
@Zastępca 03.08.2017 22:02
No tak bo nowe stawki obowiązują od 01.07 a kiedy one dotarły na Twoją stacje ? Przyszły poczta czy na maila ?...

Tego to już nie wiem.

CK

Ściemniają, niby odbiearają wolne dni, kto ich sprawdzi, kamer przecież KR nie ogląda, ma faktyczne do obebrania np. 2 dni za nadgodziny a odbierją 4, proste :)

Kierownik

Pewnie że na umowie o pracę.

Julita

Urlop przecież każdemu pracownikowi się należy. Dlaczego dla Was to podejrzane? W takim razie wynika z tego, że pracownicy Statoli zatrudnieni są na umowach o pracę ,tak?

Karol

mogą mieć więcej wolnego jeśli pracowali ponad normę w poprzednich okresach rozliczeniowych (Maja godziny do odbioru) lub mają jeszcze urlopy zaległe. znam osoby, które mają niewykorzystane dni urlopowe jeszcze z 2015 roku.

Kwadrat

Pewnie są czarodziejami i wyczarowali sobie dodatkowy urlop. Takie głupoty piszecie tu że szok.

jo

To fajnie sie maja ;] ciekawe co za machlojki robia, ze tak sie dzieje.

Kwadrat

Jak może mieć podejrzanie dużo skoro prawo reguluje ilość urlopu bez względu na stanowisko????!!!

Waldi
@Kwadrat 20.07.2017 18:29

Można, można...

Zostaw opinię o Statoil Poland sp.zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Statoil Poland sp.zo.o.