Nie wiem jak jest w NSE C. ale w NSE Gruppen ( Mongstad Rafineria ) praca jest, wyżywienie i nocleg płaci firma. Teraz kwestia foremanów. Zrobili sobie z Mongstad własną prywatną firmę. Foreman który kilka wcześniej był ,,robolem'' , został foremanem zachowuje się jak Królowa Elżbieta. Pisać po nazwiskach nie będę, kto tam pracuje i to przeczyta to wie. Jak wozisz alkohol dla foremana to i robotę masz lżejszą, układy no i prezenty, suveniry otrzymasz na zebraniu, oczywiście foreman pochwali. Jeżeli chcesz zarobić koronek, 2 czy 3 rotację można się nastawić a może wytrzymasz. Praca jak praca tylko foremani i często ludzie jak to Polacy za granicą to zwykłe ....Resztę proszę sobie do powiedziec. Pozdrawiam