Opinie o Circle K Polska Sp. z o.o. w Warszawa

0 0 14 5 1
Taryfiarz

Ostatnia stacja na którą zajeżdżam moją Kią to Połczyńska na której lubiłem najbardziej przesiadywać nocami gdy był taki jeden młody co to pracuje praktycznie za wszystkich. Wiecznie ma pracy tyle, że zastanawiam się czy on sam nie pracuje na tej stacji. Podziwiam takich pracowitych ludzi. Wracając do tematu: Pisałem, że lubiłem gdyż poprzez eksperyment jaki przeprowadziłem doszedłem do wniosku, że choć kierownictwo prawie codziennie jest przynajmniej do 12 na kasie to innych obowiązków poza obsługą klienta nie robi. Nic. Wiecznie pozostawiają nie zrobione przez siebie obowiązki na następną zmianę, wiecznie nie mają czasu. Wiecznie zarobione. Nie (usunięte przez administratora) to nie przez to tylko przez wasz chory grafik który pokazuje, że nie ma 12h zmian przynajmniej dwójki pracowników tylko jedna 12h a druga z 7-8h. Raz, że to Leniwe jak każde inne kierownictwo to też (usunięte przez administratora) na grafiku. Obsługa mogę rzec nawet lepsza niż na Towarowej. Gdyby było takich pracowników jak Pan Piotr lub ten młody, którego imienia nie mogę zapamiętać to kierownictwo nie byłoby potrzebne. Moja ocena to 6 dzięki tej dwójce pracowników.

Tak7Nie
Nikola Nowy wpis
Nazwa działu: Handlowy
@Taryfiarz

To może Pan nie był na innych zmianach pracowników tej stacji

Taryfiarz Nowy wpis
@Nikola

Zaczynając opisywanie tych stacji byłem już klientem ze stażem ponad 7 lat więc mogę szczerze poinformować Panią, że BYŁEM na zmianach wszystkich pracowników. Od momentu opisania tych stacji jedyna zmiana jaka się pojawiła to na Towarowej. Na reszcie stacji nie zauważyłem zmian. Poinformowałem jakiś czas temu biuro o zaistniałych sytuacjach i mogę rzec, że biuro żadnych kroków odnośnie przyglądania się pracy kadr zarządzających na wymienionych stacjach nie zrobiło. Ta jedna jedyna zmiana na wymienionej stacji przypuszczalnie miała "zapalnik" przez przeczytanie tych właśnie opinii.

Irek

Wiecie może coś o rekrutacji w firmie? Warto aplikować, jak zarobki?

Pracownik Nowy wpis
@Irek

Najwięcej zarobisz na Towarowej lub Puławskiej lecz szykuj się na to, że to nie przelewki. Wprost proporcjonalnie do zarobków jest cięższa i bardziej odpowiedzialna praca. Lżej i nie gorzej płatne jest na Połczyńskiej. Co do rekrutacji to idziesz na wybraną stację z cv, jeśli się zgodzą to wysyłają Cię do lux medu na badania i mniej więcej po tygodniu czasu możesz pracować.

Olga Nowy wpis
@Pracownik

Super! Takich informacji było mi właśnie potrzeba. Dobrze jest także wiedzieć, że zarobki w Circle K są uzależnione od punktu umiejscowienia stacji. Ciekawi mnie jeszcze jedno. Czy pracownikom oferuje się tam jakiś pakiet socjalny? Jeśli tak, to napisz proszę, co wchodzi w jego skład.

Nowy

Remont stacji i biura circle K na Puławskiej w Warszawie Porażka na Maxa, zero kompetencji że strony inwestora, inspektorów itp. Planują remont, ale w 100 procentach nie mają nic zaplanowane, zmiany, zmiany jeszcze raz zmiany kiblel na Maxa. Nie polecam potencjalnym wykonawca współpracy z tą firmą. Pozdrawiam

Taryfiarz

Następna stacja to Wrocławska gdzie dla odmiany kierownik zamiast być wzorem do naśladowania prosi się o skargi klientów na traktowanie pracowników. Dlaczego? Dlatego, że nie pilnuje się wcale przy klientach i obraża od najgorszych wszystkich pracowników. Nie obiera w słowach. Powiedziałbym, że lepiej włada "łaciną" niż językiem ojczystym. Dla mnie to Mobing w czystej postaci. Nie powinno się dopuszczać takich ludzi do pracy na takich stanowiskach. Ocena? Brak słów...

Tak1Nie7
Arczi
@Taryfiarz

Ma pan w zupełności rację (usunięte przez administratora) kierownictwa w czystym wydaniu już wcześniej kiedyś pisałem o zachowaniu pana kierownika względem pracowników zastanawia mnie tylko dlaczego góra na to nie reaguje jeżeli jeden pracownik będzie wychwalany a drugi karcony za byle co to nie będzie z niego dobrego pracownika i cały koncern CK będzie dostawał tylko po (usunięte przez administratora)

@Arczi

Każda firma zlewa sobie zdanie pojedyńczych osób. Dopiero gdy tłum nie będzie miał podobnego zdanie czy też media nie będą o tym trąbić to firma będzie milczeć.

Ranking
  1. olx.pl 3 303 344
  2. pracuj.pl 2 979 558
  3. GoWork.pl 2 702 543
  4. linkedin.com 2 417 265
  5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
Taryfiarz

Kolejna to Towarowa gdzie Panią kierownik można jedynie spotkać gdy przychodzi do pracy, idzie na papierosa 10 razy lub gdy pomiędzy papierosami wychodzi na stację by (nie, nie. Nie dlatego by stanąć na kasie) wyżalić się, że coś jest nie zrobione. Tylko przepraszam bardzo kiedy mają być inne obowiązki zrobione gdy kolejki na tej stacji nie mają końca a Pani kierownik wraz z zastępczynią zamiast dokładać sklep czy wziąść się za robotę wolą siedzieć w biurze. Jakby nie patrzeć to również jest Mobing w innej postaci. Gdyby nie obsługa klienta jaką przedstawia Pani Ewa i Pani Barbara to wystawiłbym taką samą jak na Wrocławskiej. A tak dam ze 4.

Tak8Nie
Taryfiarz

Witam. Jestem taksówkarzem od wielu lat. Tankuję jedynie na waszych stacjach. Przed dwoma laty firma prosperowała całkiem dobrze do momentu zmiany na Circle-K. Dlaczego do tego momentu? Już wyjaśniam zacznijmy od stacji Dzikiej: Kierownictwo za punkt honoru obrało sobie siedzenie w biurze na fotelu usprawiedliwiając się dużymi obowiązkami na stanowisku pracy. Ok, rozumiem obowiązki, obowiązkami ale dlaczego obowiązki kierownika stacji są przedkładane nad obowiązkami pracownika-sprzedawcy?? Skoro obsługa klienta jest 5 w kolejności obowiązkiem do wykonania?? Dlaczego 5tym? Ponieważ przygotowanie stacji na nadejście klientów jest najważniejszą kwestią. Lecz kierownictwo najwyraźniej albo nie zdaje sobie z tego sprawy albo czuje się na swoim stanowisku tak pewnie by innych obowiązków nie obierać sobie za cel. Stacja Dzika w mojej ocenie to 1. Dlaczego nie 0? W matematycznym toku rozumowania 0 jest liczbą "parzystą"

TakNie7
Niki

Firma dobrze sobie radzi na rynku paliw. Jeszce jak trafi się na dobry zespół ludzi w pracy to jest super praca!!

Tak2Nie

Jak wygląda oferta u pracodawcy jakim jest Circle K Polska Sp. z o.o. w mieście Warszawa? Czekamy na aktualne info.

Zostaw opinię o Circle K Polska Sp. z o.o. - Warszawa

5. goldenline.pl 2 097 664
... pełny raport Gemius
0/5 Na podstawie 0 ocen.
×
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie