Opinie o Circle K Polska Sp. z o.o. w Warszawa Puławska 86

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Polska Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Circle K Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Polska Sp. z o.o. w Warszawa Puławska 86

pracownik Nowy wpis

nie polecam tam pracy non stop presja na sprzedaz nie do wytrzymania. Jest sie samemu na takim obiekcie do 15 jest sie z kieownikiem a potem samemu.nocki 1 osoba.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 56 dni.

Jakie warunki pracy są w Circle K Polska Sp. z o.o.? Czy jest szatnia i/lub stołówka pracownicza? Czy organizowany jest dojazd do pracy dla osoby pracującej na stanowisku Sprzedawca?

Czy istnieje możliwość rozwoju w Circle K Polska Sp. z o.o.?

Xxx Nowy wpis

Nie istnieje. To są wyjadacze. Oni nie pozwolą Ci iść wyżej i dalej, nikt nie widzi i nie docenia tego co robisz. Jesteś tylko pionkiem. Chyba ze zatrudnisz się gdzieś w jakichś działach informatycznych, albo tam u góry ????

Czoper

Bardzo nieprofesjonalne uwagi pracownika Circlek ul.Radzymińska 96 Warszawa do klienta. Ten człowiek nie powinien pracować bezpośrednio z klientem.

Jajko
@Czoper

Tak sam z siebie ten sprzedawca robił te uwagi, czy raczej został sprowokowany? Należy pamiętać zawsze o zasadzie: jest akcja - jest reakcja

logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH

Jak jest z pakietem medycznym w Circle K Polska Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Aga

Można dołączyć, ale dość dużo to wychodzi. Ogólnie nie polecam u nas pakietu medycznego. Wieczny problem Abu gdzieś się dostać do lekarza, nie jest tak jak w umowie. Do lekarza pierwszego kontaktu czekałam 10 dni i to była jeszcze teleporada , do innych lekarzy nie szło się zapisać w ciągu 3 miesięcy. Lekarze wola teraz współpracować z PZU niż z luxmedem

flash

Chyba najgorsza sieć jaka istnieje w Warszawie!!! Częste problemy z dystrybutorami (głównie LPG) awarie i brak informacji np. o nie działających terminalach płatniczych. Obsługa bardzo nie miła. Jakość serwowanych parówek pozostawia wiele do życzenia. Ceny paliw na stacjach to wielkie różnice. Najlepiej omijać!!!

Ogólnie to nie polecam pracy na stacji ul. Dzika 29, atmosfera wśród pracowników coraz gorsza, kierownictwo jak kogoś lubi to ta osoba ma względy u szefostwa. Do tego często dochodzą pojedyncze nocki. Jest bardzo duży nacisk na sprzedaż masz wmawiać klientowi pomimo że niechce i koniec. Albo wyrobisz sobie premie albo nie. Pozabierali dodatki za to można sobie zrobić kawę z ekspresu. Klienci przychodzą bardzo opryskliwi o wszystko się czepiają aż strach być samemu na nocce. Wynagrodzenia jest adekwatne do takiej odpowiedzialności. Ogólnie nie polecam...

Mrówka

Sama prawda

Weronika

czy takie komentarze nie podchodzą przypadkiem pod rodo...? pisał o tych dodatkach, które podobno zabrali jakie wtedy były i co tak naprawdę na bieżący okres pracy tutaj przysługuje? jakieś zmiany po nowym roku?

Polak

Wspolczuje pracownikom tej stacji cyrcle k a zwlaszcza kobietom tam pracujacym. Zero bhp zachowanych w pracy ale nie z ich winy. Przy rozladunku wozkow dosc wysokich cholernie ciezkich nawet nie maja roboczych rekawic i chelmow ochronnych zeby nie ziostaly uderzone spadajacymi towarami z gory przy rozladunku Te wozki sa ciezkie jak skorwysyn chlop ledwo co to moze uciagnac. Juz nie wspomne o nockach. Co to za zwyczaje zeby pracownica miala nocke sama . Pelno lumpow pijakow nacpanych chodzi w nocy i zachodzi na stacje zeby kupic flache czy piwo . Niejednokrotnie sa agresywni i co niby taka kobie ta ma zrobic gdy przyjdzie na stacje paru pijakow ? Moze tylko (usunięte przez administratora) I to ma byc zachowane bezpieczenstwo ?????????? To jakas kpina ta praca w tej stacji. Mam wrazenie ze dyrekcja tej stacji ma w (usunięte przez administratora) warunki i bezpieczenstwo w tej stacji. Nie wspomne juz o zarobkach.

Iza
@Polak

Nie ma na tej stacji żadnego ochroniarza wieczorem albo chociaż drugiego pracownika?

Kijwmrowisko
@Iza

Firma (o ile można to tak nazwać) tnie koszta. Taniej jest płacić za jednego pracownika który ogarnie zmianę sam byle jak niekiedy, i jeszcze dodatkowo zostanie zwyzywany, usłyszy jakieś tam groźby pod swoim adresem niż dwójka pracowników, która dopełni obowiązków i będzie się czuła na pewno bezpieczniej. Ochrona na miejscu ? To nie jest Rossman lub Lidl żeby ochrona siedziała na miejscu. Co najwyżej powciskać sobie trzeba od 3-10 razy więcej na napadówkę - może przyjadą .

Iga
@Polak

Masz rację. To jest chyba jedna z nielicznych sieci, gdzie na nocce jest sam jeden pracownik. W orlenach, lotosach shelach na nocce są obowiązkowo we 2 a w ciągu dnia nawet 3, a tu zawsze pojedyncze zmiany. Firma nie broni swoich pracowników aż dojdzie do tragedii, może wtedy się ogarną. Dodatkowo na minus działają zabrane punkty, sorry wolę jechać teraz gdzie indziej i na pewno dużo ludzi też tak ma. Te wouczery jako rabaty to śmiech na sali kto to wymyślił

@Iga

Teraz to naprawdę jestem zaskoczona. Tak sama to bym raczej czuła się niepewnie i zapewne jest tak, że każdemu nocka w grafiku wypada i nie ma mowy o zmianie? Czyli z tego co piszesz plus jest taki, że jeszcze nikomu nic się na szczęście nie stało?

Piotrek kkkk

Witam. Tankuje u was ciężarówki od ponad 5lat. Robicie nam naprawdę krzywdę zabierajac punkty. Każdy kierowca zawsze chciał się tankować wlasnie u was że względu na punkty. Szkoda że tych korzyści już nie będzie. Czas zmienić flotę na inną bo nic już od was nie ma.... Sami sobie chcecie stracić klientów. Pozdrawiam.

Jolanta
@Piotrek kkkk

Chodzi o jakieś lojalnościowe? Wiadomo czemu je zabierają?

@Piotrek kkk
@Jolanta

Nie wiadomo. Likwidują punkty i korzyści dla kierowców. A nie powiem bo do tej pory byłem bardzo zadowolony z tej stacji.

@@Piotrek kkk

No jeśli nie wiadomo o co chodzi to o pieniądze pewnie? Może im się to już nie opłacało czy coś?

Maciej

Witam. Jak wygląda system pracy na stacji jako sprzedawca? Są to zmiany 8 godzinne czy 12 godzinne ?

lolek

witam, czy napisze ktoś z pracowników, badz byłych pracowników anonimowe rzecz jasna, o stacji na ul.dzika 29, ogólnie atmosfera kierownictwo, itd z góry dziekuję

Mała

Niby zastępca ma stać na kasie, ale tak na prawdę to robi wszystko za kierownika, a nie powinno być tak, że zastępca wykonuje pracę kierownika tylko wtedy kiedy kierowniki ma urlop? NAM SPRZEDAWCOM OBCINAJĄ WSZYSTKO, GODZINY, ZMANY DWU- OSOBOWE,( faktycznie kierownik czy zastępca pomagają stojąc na kasie ale wszystko inne do zrobienia jest przez sprzedawcę) jest pracy więcej w tak zwanym między czasie dokładaj, sprzątaj, sprzedawaj aktywnie, dezynfekuj, plac, myjnia, piecz ciastka, rób kanapki. Na nockach pracują tylko sprzedawcy Zastępca nie pracuje W niedzielę kierownik wstawi sobie zmianę w grafiku, ale nie przychodzi a Ty jedziesz 12 godz sam A on ma dodatek. Gdzie jest przerwa. (Można zamknąć stację ale Zamknę stację mniej klientów, to znowu będą chcieli godziny ciąć Choć chyba bardziej się nie da :) ) Gdzie starać się o szkodliwe za pracę w nocy Bo to na pewno pozostawia uszczerbek na zdrowiu szkoda że nasze związki zawodowe się nie udzielają i nie dbają o pracowników Szkoda, że firma która wydaje kolorowe gazety jak to prezes czy dyrektor spędza wolny czas nie dba aby pracownik miał wolny czas lub większe pieniądze za pracę w nocy 5 zł brutto to nie jest dodatek to każe kodeks pracy Dzień przed nocą i dzień po noce to nie jest wolny dzień!! Oszczędzamy na pracy ludzi którzy robią wszytko i są na pierwszej linii. No chyba, że w biurze jest tyle pracy w dzisiejszych czasach cyfryzacji że potrzeba 2 osoby do biura Moje Pisanie nic nie zmieni, ale mi trochę lepiej :)

@Mała

Mała w zupełności się z Tobą zgadzam. Dodam od siebie to, że pracuję w cyrku ponad 5 lat i jeszcze nie widziałem sytuacji w której ktokolwiek z duetu biurowego powiedział, że jest na tyle wyrobiony z pracą by móc postać za kasą a Ty rób co tam masz do zrobienia. A zwróć tylko uwagę, że robisz za 2 lub 3 na zmianie gdy kierownictwo jest to zaraz jest duet obrażony na długie tygodnie i jakimś dziwnym trafem dostajesz coraz więcej do roboty. Banda ignorantów, siedzi wygodnie na (usunięte przez administratora) ZAWSZE mają górę obowiązków w biurze ale nie raz gdy wchodzisz do biura to albo ogląda filmy na (usunięte przez administratora) albo słucha muzyki i to jest praca kierownika?? Wieczne niezadowolenie, że coś jest nie zrobione, że tajemniczy źle wyszedł, że niski poziom aktywnej sprzedaży. Ale to, że samo kierownictwo i podejście tego kierownictwa tak działa na pracowników to już nie jest widoczne?? Gdyby możliwość zatrudnienia, ukarania czy zwolnienia pracownika była dyktowana poprzez kogoś z zewnątrz na podstawie dowodów i rozmów to na co drugiej stacji kierownictwo zmieniałoby się szybciej niż trwa okres próbny. Trzeba tępić taką ignorancje bo to jest głównym powodem takiej nie innej pracy sprzedawców. A i prosiłbym firmę o INFORMOWANIE pracowników a nie tylko kierownictwa o zmniejszeniu premii czy pensji. Bo to już podpada pod łamanie prawa. Nie tylko ja ale wielu moich znajomych po fachu widzimy co innego na kartach pracy a co innego na rachunkach bankowych po przyjściu przelewu "wypłaty". Dziękuję.

Joe
@Mała

Cześć. Prawda jest taka że firma w której pracujemy spadła na samo (usunięte przez administratora) W tej chwili jej motto brzmi,, Byle Jak, byle tanio,,!!! Duża większość fajnych pracowitych ludzi odeszło a dyrekcja ma to w (usunięte przez administratora) I tyle w temacie. Narzekanie nic nie da po prostu kto może niech odejdzie do innej firmy i tyle. U nas kruluje (usunięte przez administratora) a nasi przełożeni wola zysk czt. Mamonę niż dobry uczciwy sprawny pracowity personel. Amen

Olala

Hej, słyszeliście ze kierownicy maja nowy obowiązek.Maja komisyjnie sprawdzać jak pracownik korzysta z L4. Czy jest w domu. Jak go nie będzie to zgłoszenie do ZUS maja wysyłać. Ciekawe kto będzie w tej komisji napewno nie ja

Luka
@Olala

O kurczę, to się będzie działo. Będą mieli problemy jak ich złapią

Koles
@Olala

Jeżeli w l4 masz napisane ze mozesz chodzic to nie mogą zrobic

Czy Circle K Polska Sp. z o.o. oferuje wszystkim swoim pracownikom umowę o pracę, czy jednak należy spodziewać się umowy zlecenia?

Spoko spoko

Umowa o prace na okres próbny

Biuro Circle k

Większość osób narzeka na prace na stacji natomiast sytuacja w biurze wcale nie jest lepsza. Różnimy sie tylko tym że możemy pracować zdalnie. Są działy w firmie o które się dba, są działy które są odstawione w kąt i skazane na wykonywanie swojej roboty. Są pomijane we wszystkich spotkaniach,, firmowych " A tak na prawdę spotkaniach dla wybranych. Na podwyżkę nie ma co liczyć bo taka,, polityka firmy" Raz na rok marne 2%, ale lista obowiązków jest niekończąca i cały czas ich przybywa. Chcą wyrównać poziom obsługi do poziomu Europejskiego, najniższym kosztem, nie zatrudniając pracowników tylko dokładając roboty tym obecnym,nie dając nawet grosza więcej. Nie polecam

Czy można liczyć w Circle K Polska Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Circle

Jeśli myślisz o podjęciu pracy na Circle to wybij to sobie z głowy i szybciutko szukaj czegoś innego :-) A jak koniecznie chcesz pracować na stacji to pomyśl o Orlenie tam jest o niebo lepiej, wiem co mówię.

Odpowiedź

Pakiet Luxmedu coś koło 150 specjalistów i badań.

@Circle

Zgadzam się w 100% Wyzysk człowieka. Obcinanie etatów co przedkłada się na niższą pensję. Obowiązków coraz to więcej i końca nie widać.

Zdenek

Pracownicy stacji mają obecnie dostęp do pakietu Luxmed (dopłacają chyba 7,50 zł miesięcznie) z całkiem niezłym zestawem badań i lekarzy specjalistów. Oczywiście poza placówkami Luxmedu można korzystać z przychodni mających podpisane umowy z Luxmedem. Szczerze mówiąc za te kilka złotych jest to całkiem dobra oferta.

@Circle

@Circle w każdej firmie bywa różnie. Pójdziesz do innego pracodawcy i możesz powiedzieć podobnie. Dobrze abyś porównał konkretne rzeczy na plus i minus. Daj znać, jakie warunki umowy i benefity pracownicze oferuje ten pracodawca?

Wiesiek

@Izi Nie rozumiem dlaczego taki wpis znalazł się na forum pracowniczy? Konkurencja inspiruje do oczerniania?

Izi

Tankowalam stale na tych stacjach ,,ale już chyba przestanę ,,,zauważyłam że kwota która jest na dystrybutorze jest inna w momencie podjechania do kasy już jest wyższa ,,,zrobiłam zdjęcie po zakończeniu poboru paliwa ,,było 98.50gr.pojerzdzam do kasy jest 100.1zl.moze coś nie kumam ,,ale przy ich obrotach to już jest duża kwota ....Pani mnie wyśmiała jak jej zdjęcie pokazałam,...

Dzul
@Izi

Przecież kasjer nie może zmienic kwoty i ceny za paliwo... Kasjer nie wpisuje nawet ile litrów ktoś zalał, wywołuje numer dystrybutora i kwota wskakuje automatycznie. To jest nie możliwe..

Aga

Jak w tym roku wygląda jakaś premia na święta? Ktoś tu pisał że w newsletter pisze, ale się nigdzie nie doczytałam. Oraz jak z podwyżkami po nowym roku?Pewnie ci co teraz maja np. 2900 lub 3000 nie moga liczyc na podwyżke?

Klient

Na jednej z waszych stacji w Łodzi panuje mobbing. Byłem tego świadkiem. Mam nadzieję, że pracownicy nie dadzą się zastraszyć.

@Klient

Niech Pan spojrzy na daty wszystkich komentarzy i porówna sobie sytuację w której był Pan świadkiem oraz doda do tego fakt, że na KAŻDEJ stacji takie sytuacje lub gorsze mają miejsce. A jeśli sam z siebie Kierownik jest taki to nie przestanie z racji tego, że to JEGO pieniądze i posada są najważniejsze a na miejsce zwykłego pracownika 10 innych się znajdzie. ZWŁASZCZA TERAZ. Proszę udokumentować na filmie taką sytuację i iść z tym nie do kierownika tylko od razu do biura gdyż każdy kierownik obiecuje jedno a robi drugie.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Polska Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Polska Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Polska Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Circle K Polska Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Polska Sp. z o.o.