Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

To dobre miejsce, żeby zorientować się na temat pracy w ich Business Center na Puławskiej? Interesuje mnie pozycja Software Development Managera. Chętnie poznam widełki na tym stanowisku, bądź co bądź seniorskim i z mocno wyśrubowanymi wymaganiami.

Depeches

To może przemyśl dokładnie bo w tej firmie pieniądze robi się na pracownikach nie na rewelacyjnych pomysłach. Na stacjach już tak po obcinali modele pracy że gdzie nie gdzie kierownik stoi kilka godzin sam. Teraz zostało już tylko biuro do włączenia do redukcji etatów i zatyraniu pracowników, ale rok jak zwykle był "Najlepszy" ale sytuacja jest trudna więc podwyżek wielkich nie będzie. Życzę powodzenia w zatrudnieniu i oby praca była przyjemnością.

Telefonista

W osatnim kwartale CK Bsuiness Center połowę IT z umowami o pracę przeniosła do CGI. Nie są to zwolnienia, tylko dobrowolne aneksy, jak się nie godzisz zawsze możesz odejść. Skończą pierwszą falę, to tylko czekać jak zabiorą się za kolejne działy. Ogłoszenia o software development to u nich wiszą od zawsze, co by dział HR miał listę rezerwową jak ludzie odchodzą.

Maruś
@Telefonista

No trudno. Na stacjach nie ma już co ciąć. To przyszło na centralę.

@Maruś

Masz rację, pracujemy ostatkiem sił, na nic niema czasu i ciągle się czepiają wszystkiego. Obecnie szukam pracy bo już nie daje rady.Mam nadzieję że szybko coś znajdę.

@Iga

Szukasz pracy właśnie przez to że były redukcje i mało ludzi do ogarniania roboty? A o co chodzi z tymi aneksami do podpisania o których ktoś wspomniał? Zaproponowali gorsze warunki finansowe czy nie każdy dostał aneks?

Iga

Cięcia jakie porobili są jedna z przyczyn. Ile może pracować na zmianę jednoosobowa i latać między placem a klientami bo inaczej się nie da tego zrobić, ale to i tak po łepkach wszystko jest zrobione bo inaczej się nie da. Druga kwestia to kasa.. premia taka sama praktycznie od kilku lat . Aneksu do umowy w lipcu nie dało bo mam tyle co najniższą więc nie musieli podnieść. Pracuje tu już 10 lat, i zawsze mieliśmy więcej niż najniższa a teraz nas wszystkich zrównają i tyle. Nie wierzę że dostaniemy złotówkę więcej niż bedzie najniższa, nie w tej firmie i w tych ich cudownych mysleniach.

Monika Olejnik

Dzień dobry czy macie już informacje ile dostaniemy bonów na święta i czy będzie coś dla dzieci ? U nas cisza

To już na rękę ten bonus? Rok temu też taki był? W ogóle to chętnie się dowiem czy jeszcze jakieś benefity firma daje?

Hhh

Ogólnie to jest firma krzak ,coraz więcej ludzi odchodzi z niej

D27years
@Monika Olejnik

Bony pieniężne mają być, ja dostanę tylko 550

@D27years

Masz już taką oficjalną informację? od kogo? I czemu 550 akurat? Na podstawie czego się to liczy? Masz na te kwotę jakiś większy wpływ?

Telefonista

A w newsletterze było info, że dział wsparcia stacji będzie outsourcowany do CGI? Na początek będą to te same osoby co dzisiaj, a każdy kto odejdzie będzie zastępowany już pracownikiem CGI. Jakość wsparcia stacyjnego w rok padnie na twarz przy takim zarządzaniu.

Kicha

Pytanko do pracowników. Na waszych stacjach też są przysłonięte ceny towarów w promocji tymi pięknymi dużymi plakietkami? Klienci się burza że nie ma ceny bez karty, góra mówi żeby zasłaniać... a my sprzedawcy musimy wszystkiego słuchać.Do tego często promocje nie wchodzą jak powinny...

Były Kierownik

Pracowałem tam 25 lat,myślałem,że nie poradzę sobie w innej pracy.Jestem szczęśliwy,że wyrwałem się.

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Ktoś

Czy u was na stacjach też robicie za placowych ? Wyrywacie chwasty , myjecie dystrybutory a później idziecie robić hot dogi za kasa ?

Aga
@Ktoś

Niestety tak???? i ciągle wszystko jest źle i regionalny ciągle się do czegoś czepia. Czas szukać nowej pracy bo tu się lepiej nie zapowiada. Kiedyś się tu lepiej zarabiało a teraz opiewany już o najniższą krajowa. Smutne ale prawdziwe.. baj baj stacjo.

Maciek

Circle K Legnica Bardzo miła obsługa ze strony Pani Moniki i Pani Sylwiii . Z chęcią wracam na tą sr stację na kawę i zatankować paliwo

Lena

Hej, można prosić o informację jakie teraz stawki obowiązują na stanowisku sprzedawcy na stacji paliw? Czy może zależy to od lokalizacji? Dodam, że chciałabym się zatrudnić w Poznaniu. Wiem, że pisano tu już jakiś czas temu o minimalnej, ale nowy rok to może i nowe stawki były. Nadal po jednej osobie na nocce jest? Bo faktycznie to może być problematyczne żeby przerwę sobie zrobić czy cokolwiek. Na ich stronie jest informacja, że są podwyżki co roku - prawda to? Jak wysokie?

Wkrótce wsparcie stacyjne zostanie przeniesione do zewnętrznej firmy. Wreszcie zacznie ktoś odbierać telefony i rozwiązywać nasze problemy.

Były
@Michał

O czym piszesz? Możesz coś więcej napisać na czym te wsparcie miałoby polegać?

Jak się pracuje z ludźmi z Circle K Poland?

Igor

Żeby być kierownikiem stacji, trzeba mieć wyższe wykształcenie czy raczej w grę wchodzi doświadczenie w zarządzaniu zespołem?

XYZ
@Igor

Nie trzeba mieć wyższego wykształcenia, musisz umieć rządzić zespołem, mieć dobre wyniki i być na każde zawołanie nie wychodząc ponad szereg z mówieniem co Ci się nie podoba

Mario
@XYZ

O to fajnie, że nie patrzą na wykształcenie. Jak ktoś potrafi zarządzać zespołem to w tej firmie jaką liczbą osób trzeba zarządzać? Tak z ciekawości pytam, jak duża jest to grupa. Ogólnie współpraca na b2b możliwa, czy tylko umowa o pracę?

PlusiMinus
@Igor

Zastanów się dwa razy - bycie kierownikiem w tej firmie oznacza ,że robisz wszystko co wymyśla góra oraz bieżące tematy na stacji; licz się z tym ,że światek-piątek jesteś pod telefonem a nierzadko w robocie kosztem nadgodzin,których nie wykazujesz dla dobra swojego… do tego fochy i dąsy regionalnego - plus jeżeli trafisz na kompetentnego ( w tej firmie takowych nie ma)człowieka - w podkarpackim masz bajkopisarza , w krakowskiem masz przerost formy nad treścią , w lubelskiem karierowicza itp Ale skoro masz ambicje pracować dla idei to jestes na dobrej drodze do samozaorania, powo !

Miśka

Jesteście beznadziejni!!! Właśnie pobrało mi na stacji 500 zł a nie zatankowało, baba z infolini że wróci na konto jak bank odblokuje gdzie (usunięte przez administratora) były to ostatnie pieniądze nie przejechałam dużo ludzie pomagali pchać (usunięte przez administratora) samochód!!! Co to do ... ma być. Będę to nagłaśniać gdzie się da! Dowód paragon u was cholerna kamera!

Eryk

Czy ktoś wie czy będzie podwyżka od lipca?

Yh

U nas na stacji już mówiłi że nie będzie podwyżek, bo nie ma budżetu firma wyrobionego ale niektórzy mają tutaj widzę lepsze informacje

@Eryk

Na pewno nie będzie żadnych podwyżek w tym roku. Podwyżki będą w lutym i ciekawe jak kierownicy będą pamiętali oceny które dawali w czerwcu, aby rzetelnie rozdzielić podwyżki pewnie z przedziału 200-400 zł brutto a inflacja wskazywała by na przedział 1000 do 1200 i nawet najstarsi kajzerzy będą szorować o najniższą krajową, o ile dotrwają do tego czasu przy takiej rotacji i warunkach pracy.

Gg

Czy food kapitan ma płacone wogole? Jeśli tak to czy ktoś miał już z tego tytułu jakąś płatność?

Martyna
@Gg

Dopiero się skonczył kwartał więc dodatek zostanie doliczony do wypłaty w czerwcu, jeśli oczywiście zrobiło się KPI

@Martyna

Ile będzie tego dodatku? Każdy dostaje taki sam czy są różnice?

Ekspert
@Marek

Kasa zależy od wyników. Masz 3 obszary i im lepszy wynik tym większa kasa. Kto jest food kapitanem to wie dokładnie ile i za co się mu należy

Łukasz
@Ekspert

Te wyniki są na bieżąco aktualizowane, że można sobie zobaczyć, kto jest na jakim poziomie? No bo skoro kasa od wyników zależy to chyba pracownik ma prawo wiedzieć, co poprawić. Tak teraz strzelam ale nie znam Waszych procedur. Przybliżysz mi, jak to realnie wygląda?

Martyna1
@Łukasz

Można na bieżąco śledzic wyniki w dashboardzie i food coach z twojego regionu powinien co jakiś czas wysyłać bieżącą realizację KPI

Dariusz
@Martyna1

Czyli można mniej więcej ocenić jakie będą zarobki w następnym miesiącu. A jak wyniki spadają to tylko kasa mniejsza czy są jakieś rozmowy dyscyplinujące z kierownikiem?

Waldi

Za maj już jest, a za kwiecień nie ma do dzisiaj.

Domi

Czy dostaniemy jeszcze dodatek antyinflacyjny? Czy tylko dwa razy był

Nowa

W firmie będą bony na święta Wielkanocne ?

Nowa

No ładnie się ZFSS wytłumaczył, że nie ma środków. Szkoda , że nie doceniają swoich pracowników. Robia wszysto zeby nas zniechęcić do pracy. Już pomijam fakt , że jakaś dziwna rewolucja się dzieje w naszej firmie i ludzie z wiedzą odchodzą (zaraz sobie z palcem do d. Nie trafia cos czuje ). Chyba pora tez na nas

Matylda

No tak, przeciez zamontują Kasy samoobsługowe i to wszytsko rozwiąże. Warunki w tej firmie nadają się do zgłoszenia w PIPie. Oj w końcu się miara im przeleje.

Marketing- Marta

System octan 2000 w 2023 i wielkie zdziwienie, że braki kadrowe. Nawet mi ich nie żal, grafiki ucinają, sprzedaże wymuszają, może dlatego, że panuje tam bieda ale nawet produkty nędza. Odeszłam i znalazłam lepsze miejsce pracy, każdemu polecam pójść w moje ślady. Tutaj to paczki Glovo, kierownicy w biurze, albo przychodzą na 4 godziny a ty stoisz 12. (usunięte przez administratora)(pisanie błędnych maili, zachowywanie się głośno i nie na miejscu pewne zachowania) cały czas w biegu, non stop niskiej jakości jedzenie, warto wspomnieć że po wyczyszczeniu toalety i zatankowaniu np gazu lecisz robić kanapki lub hot dogi(usunięte przez administratora)biuro i ich słabe pomysły, takie jak vege hot dog albo hamburgery, dużo minusów, z plusów w moim przypadku zespół i klienci, tyle z zalet. Zapomniałam dodać o pojedynczych nockach, nie wiem czy to w Warszawie tylko, natomiast przegięcie ewidentne, jeszcze pracownicy biura stacji byłego statoil mają problem do przerw, na szczęście każdy nie zwraca praktycznie uwagi:) ,bo ewidentnie procedury leżą (przynamniej oni nie są zapoznani odpowiednio) Mam nadzieje, cże to miejsce szybciutko upadnie, bo nie ma racji bytu, z tego co wiem są duże braki i to nawet w moim byłym miejscu pracy, Podsumowując nie jest to godne miejsce pracy lepiej iść do bp jeśli komuś zależy na stacji paliw albo jak ja pójść w zupełnie coś innego i mieć spokój, prośby kierowników o zostanie ignorujecie ,bo zapewne takie będą, szanujcie siebie i swoje zdrowie. Powodzenia

OlaW

Czy jak ktoś jest na L4 to dostanie też ta zapomogę? Jak wynosi 470 brutto to ile na rękę dostaniemy przy całym etacie ? Orientuje się ktoś ;)

@OlaW

W trakcie L4 nadal jesteś pracownikiem tej firmy więc jest spełniony warunek konieczny do uzyskania dodatku inflacyjnego. Netto czyli "do ręki" to około 350 zł.

Polak

Chwalą się jaka ta praca w tej firmie jest (usunięte przez administratora) A ludzie tam pracujący głownie kobiety pracują za czapke śliwek. Srednia brutto to około 4 tys brutto. No to w (usunięte przez administratora) dużo. Jezdzi taki regionalny i (usunięte przez administratora) pensje byle on sam się nażarł. Ludzie zapierdzielają świątek piątek czy niedziele po 12 godz i wydaje się takiemu facetowi że to (usunięte przez administratora) pensja.Chodzi o dolnyśląsk. Zero bezpieczeństwa na nockach bo pracują po jednej osobie. Niech (usunięte przez administratora) sam popracuje w nocy i obsługuje pijakó i naćpanych to niejednokrotnie (usunięte przez administratora). (usunięte przez administratora)jezdzi i ucuna etaty godziny traktując ludzi jak (usunięte przez administratora) Zwykły karierowicz. Na stacji jest zero BHP. Nic nie dbają o pracownka. Wyzysk w biały dzień.Ludzie nie przyjmujcie się do tej firmy bo zostaniecie zrobieni w (usunięte przez administratora) i bedziecie białymi niewolnikami.

Pracownik Circle

Czy jak dostajecie talon za założenie kontaktu Prepaid ,to podpisujecie u kierownika ze ten talon otrzymaliście ,czy nie ?

Aha
@Pracownik Circle

Nie wiem jak teraz ale kiedyś przychodziło listem na nasze nazwisko, więc nic nie trzeba było podpisywać.

@Pracownik Circle

Teraz jest razem z listem i wiadomo ile i konu

Iga

Wiadomo ile komu???? mam podpisane kilka prepaidów i dostałam bon za 1. Mam wrażenie nie czekają aż się zwolnimy żeby tylko tego nie dać

Janek
@Iga

Pre-paid klient musi użyć i dopiero po tej operacji będą przyznawane bony.

@Janek

Wiem o tym. Używają klienci tych kart, tankują ....

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland