Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

pomoc

Wiecie może jak zadzwonić do kadr ?

@pomoc

wybierasz numer, następnie zielona słuchawka. jeśli potrzebujesz numer to zapytaj swojego KS albo wpisz w wyszukiwarkę ZALARIS. wygoogluj zalaris.

Basia

Coś wiadomo o o Jałmużnie co dali na święta ???

@Basia

Co dokladnie chcesz wiedzieć?

Basia

Czy na dzieci coś dają w tym roku?

Już wszystko jasne , dzięki.

@Basia

A to kierownik nie wywiesil wam informacji o kasie jaka będzie na święta ??

Starszy pracownik z Małopolski

Nie, bo nie każdy kierownik dba o swojego pracownika

@Starszy pracownik z Małopolski

i dlaczego nic z tym nie robicie?

ciężarówka

Proszę o informacje, czy nasza firma ma jakieś regulacje dotyczące ciężarnych pracownic, tzn. model pracy dla takiej pracownicy. Mój kierownik twierdzi, że skoro nie da się dokładnie sprawdzić ile podczas zmiany stoję (choć mamy kasy, które można obsługiwać tylko na stojąco) oraz ile przebywam przed monitorem, to mam przychodzić na 8 godzin i pracować jak zwykle. W związku z tym nie rozumiem po co specjalne przepisy dla kobiet w ciąży, skoro kierownicy nie mają o nich pojęcia lub je lekceważą.

była
@ciężarówka

pisz do biuro kierownictwo często niedouczone albo stawiają się dopóki do biura nie trafi

cieżarówka
@była

nie wiem jak się z nimi skontaktować nie mieszając w to kierownika, bo zawsze twierdził, że tylko on może, w naszym imieniu oczywiście, kontakować się z biurem :(

@cieżarówka

Musiałabyś zadzwonić bezpośrednio do Zalaris. Oni się tym zajmują. Fakt faktem tylko kierownik jest upoważniony do załatwiania takich spraw. Ale informacji powinni Ci udzielić.

Odeszłam
@cieżarówka

Zadzwoń normalnie do biura, połączą Cię z odpowiednim działem i wyjaśnisz wszystko, kierownik nie musi nawet wiedzieć, że dzwoniłaś. Wcale nie jest potrzebne jego pośrednictwo.

@Odeszłam

Nie pisz głupot. Kierownik musi być. Niby z jakim działem mają połączyć ja ?

Była
@Kiefas

Napisz bezposrednio na e-mail główny, tam odpowiednio przekierują sprawę, ja też miałam taką sytuacje gdzie kierownictwo chciało być "Bogiem" i pozniej nagana była dla pseudokiero

Zizu
@Kiefas

Bujasz w obłokach chłoptasiu, doksztalć mózg, że niby dziewczyna zależna od kierownika , ma swoje prawa pustaku.

pracow.

Jak w tym roku z bonami płacą na konto czy coś się zmieniło ? Kiedy wypłacają?

depeches
@pracow.

13.12.2017 taka data w mailu była

@depeches

obecnie nie mam kontaktu z pracodawcą, mogę o date kiedy mają dawać jak coś wiecie?

dzięki

pracow.
@depeches

A jakie stawki obowiązują w tym roku? Pozostało tak jak było czy coś zmienili?

Nina
@pracow.

podpinam się bo coś mało przelewu było , a nie ma wglądu ile dla pracownika i dzieci?

@Nina

Ja kiedyś znalazłam e-maila z listopada że na każde dziecko będzie 200 zł przelane 13.12 o dziwo na dzieci nic nie dostałam a e-maila teraz znaleźć nie mogłam więc o co tu chodzi?

@Starszy pracownik z Małopolski

nie przelali kwot na dzieci jeszcze. moze jutro wplynie, albo pojawi sie jakas informacja.

Nina
@Starszy pracownik z Małopolski

To dajcie znać jak coś będzie wiadomo, śmieszne pieniądze, ale socjalem się chwalą jak przyjmują do pracy :)))))))))))

@Nina

Kasa ma być w poniedziałek. Wiesz jak Ci się warunki nie podobają to wypad z firmy. Nikt nie trzyma na siłę.

@Kiefas

Co to za odpowiedź, że jak Ci się nie podoba to wypad. Pracuje już tu bardzo długo i nigdy nie usłyszałam od nikogo takich słów. Proszę zachować kulturę dla siebie.

@Nina

Pieniążki dziś są już na koncie. Sprawdzanie.

Leon
@Kasia

Pieniędzy na dzieci nie ma jeszcze na koncie. Może będą w poniedziałek. Poczekamy.

@Kiefas

Bo jak słyszę narzekanie, śmieszne pieniądze, źle itp. To nie rozumiem. Skoro tak źle to czemu ktoś siedzi w tej firmie ?

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Starszy pracownik z Małopolski

O co chodzi z tymi przelewami na święta?? Dlaczego tak mało dostaliśmy? Czy dzieci też są brane pod uwagę? Przecież to jest śmieszne co dostaliśmy....

@Starszy pracownik z Małopolski

Błąd systemu. Nie przesłali wszystkim na dzieci. Kasa zostanie doslana.

Biedak

NIE MA KASY DLA DZIECI

NoBody

Siemka. Jak jest u Was z premią za klienta biznesowego tzn z bonami za załatwienie klienta na routexy??? Dostaliście kaskę za wszystkie podpisane umowy??? Bo u nas to coś jest nie teges. 4 podpisane umowy, a kasy jak nie było tak nie ma. Ktoś to kontroluje w ogóle??? Czy firma jest już tak biedna. Że kasy nie ma nawet na to co obiecuje pracownikom? Czy odkładają na premie świąteczne???

@NoBody

podpisanie umowy prepaid nie oznacza, że otrzymasz bony. klient musi jeszcze zaplacic ta karta za przynajmniej jedno tankowanie. KS moze sprawdzic czy karta byla juz uzyta. Jeśli widzisz, ze klient którego zgłaszałeś płaci już kartą, a bonów nie otrzymałeś to musisz to wyjasnic z KS, (poproś o pokazanie kontaktu w systemie , zobacz kto jest do niego przypisany i co sie z nim dzieje/działo) U mnie jest wszystko w porzadku, pracownicy regularnie dostaja bony. P.S. raz na jakiś czas jest również informacja mailowa z listą osób z całej sieci, które otrzymają bony.

John Doe
@Karol

A co z umowami typu routex, a nie prepaid??? Bo chyba o te chodziło pytającemu???

@John Doe

również można sprawdzić na portalu. można też skontaktować się z działem B2B. W przypapku routexa jest sporo dokumentów, bo płatności są kredytowane. Czas załatwienia formalności może być znacznie wydłużony.

@NoBody

Dokładnie. KS może wszystko sprawdzić. U nas też tak bylo że ktoś wziął prepaida a nie dostał kasy bo klient nagle stwierdził że to nie będzie używał. Sam czekam na 200 zł za 2 takich klientów.

Ten z Córki na Kółkach

Praca nie jest najlepsza ale bywają gorsze. Zarobki ? Tu bywa różnie . W lepszym miesiącu 2200 na rękę a w najgorszym nawet nie 2000. Na uznaniówke nie ma co liczyć chyba że jest się brązowym językiem i pupilkiem ZKS i KS. Pojedyńcze nocki ? W tygodniu do przeżycia, zaś w weekend dramat . Dodatkowo szereg obowiązków nie tylko związanych z obsługą klienta ale także że sprzątaniem kibli , stacji, magazynu, placu . Na pierwszą pracę OK . Na stałą już nie koniecznie

Trolle

Premie uznaniowe to dostaje tylko Zks i ulubiency Ks a reszta nic. Więc zero motywacji do sprzątania dokładania towaru itp sam z siebie. Teraz lepiej się przyspawac do kasy przynajmniej premia jest z tego.

@Trolle

Tak masz rację bo tylko wy ciężko pracujecie a zks nic nie robi.swiete krowy z siebie robicie.zycze ci dobrego spawu żeby nie puscil.

Depeches
@Smok

sprawdz sobie swoje obowiazki a potem się szarp kase dostajesz kosztem innych pracowników u Ciebie na stacji za to że kierownika wyręczasz ty cieżko zarobiony

@Trolle

Ze wszystkiego może nie. Robi na bank więcej od was. Z batem ktoś nad wami stoi? Pracujemy razem ,przebywamy razem,nie musimy się kochać. Po prostu szanujmy się. Nikt piniendzy za nic nie da.

@Depeches

Gdzie ty pracujesz że tak Cię Biedaku wykorzystują.Moja rada weź się za uczciwą pracę a będziesz zauważony.

@Depeches

A i jeszcze jedno ja swoje znam a Ty wiesz po co przychodzisz do pracy ....a wiem pomarudzic.

Depeches
@Smok

no znalazł się kplejny elokwentny i niezastąpiony pracownik co życie stacji oddał a myśli że pozostali pracownicy to jego koledzy szcun trzymaj się tego

@Depeches

Jakby wszyscy byli tacy elokwentni jak ja to życie byłoby prostsze.nie trzeba się nikomu oddawać tylko robić co do Ciebie należy.

@Depeches

Temat kończę bo do niczego to nie prowadzi.Jest taki wybór lepszej pracy więc korzystajcie i rezygnujcie jeśli nie dajecie już rady.

Rafdam

Prawda zapomniałem kilka rzeczy dodać w ogłoszeniu. Ja tylko jak znalazłem inną pracę uciekłem. Nie będę zniechęcał innych ludzi ale to niestety prawda. Jeżeli masz inną alternatywę nie idź tam.Szkoda że ci z góry nie przyjdą popracować chociaż jedną noc, może to ich by coś nauczyło. Pozdrawiam.

Odchodzę
@Rafdam

"Góra" powinna co roku przez miesiąc pracować jak zwykły troll na stacji. Zobaczyć jak w praktyce wyglądają ich pomysły. Na a nocnych zmianach zobaczyliby ile czasu zajmuje robienie kanapeczek, bitej śmietany, lemoniadki i lukrowanie ciasteczek kiedy co dwie minuty wchodzi klient. Polatać trochę między kasą i gazetami do których jest milion dodatków . W międzyczasie sprzątnąć toaletę bo ktoś na co dzień chyba w stodole załatwia swoje potrzeby i jeszcze klepać formułki bo tajemniczy może się trafić ;).Za ten miesiąc powinni dostać wynagrodzenie osoby pracującej od kilku lat bo nowi stoją tylko na kasie i mają większą pensję niż osoby które robią wszystko inne na stacji. Ciekawe ile by wytrzymali bez wolnego weekendu i pracę w święta. Cieszyli by się z wolnego dnia w tygodniu siedząc sami w domu kiedy rodzina w pracy i w szkole? I niech sobie wezwą ochronę jak się poczują zagrożeni ;)

Rafdam
@Odchodzę

Zgadzam się z tobą w 100 procentach. Najlepiej jeszcze robić to wszystko za miskę ryżu.

Cyrkowiec

U nas w większości przypadków mamy 8-20 I 20-8 Z czego 8-16 jest ktoś z kierownictwa. Kierownik raczej nie pomaga. Zastepca jak najbardziej. Chociaż ja wolę sam kasować- wiadomo ... większą premia.

Pracownik szeregowy

Jak na waszej stacji wygląda moduł godzinowy pracy? W jakich godzinach pracujecie, jesteście sami na kasie i czy możecie liczyć na swojego ZKS aby przez dłuższą chwilę obsługiwał klientów zanim przyjdzie kolejna osoba do pracy?

rafdam

Jeżeli masz umiejętności: -sprzątaczki/a -baristy -kasjera -kucharza -mercza(wykładanie na półki) -negocjatora -słuchacza i masz nogi oraz psychikę ze stali to jest praca dla ciebie Aplikuj już dziś. Zapewniamy: -brak bezpieczeństwa -zmęczenie -najniższą krajową -stres -kilka nocy nieprzespanych -rozmowa z pijakami -

Robert
@rafdam

istnieje jeszcze szansa, że uda Ci się załapać na jakąś przerwę (ale nie nastawiaj się)!

Ktoś
@rafdam

A nie jeszcze dodaj bitwy z pijakami .

Kierownik

KS dzięki premię uznaniowa jak chce. Moze nawet cala dac 1 osobie a reszcie 0. Taki jeat regulamin.

Rush
@Kierownik

Te, Kierownik - doczytaj zasady premiowania i nie pisz farmazonów !

@Rush

A co źle niby napisałem ???

@Kierownik

Zks dostaje z ZUS-u ????

@zgagens

ZUS im płaci za nic nierobienie????

Ktoś

W nazwie zawarta jest metodą

Stacja707..

Mam pytanie... Jak Wasz KS rozdziela premię uznaniową?? Czy jest gdzieś odgórnie zapisany regulamin przyznawania premii uznaniowej?

@Stacja707..

U mnie jak mu sie podoba :D

Kwadrat

Chyba że na jego stacji był KS, ZKS i oprócz nich to jest KZ. W takim przypadku KZ zlikwidowali i musieli go zdegradowac. Choć myślałem że taka sytuacja już się nie zdarza na stacjach - że jest KS, ZKS i jeszcze KZ.

Zks

Zlikwidowali kierownika zmiany. Ale nie rozumiem skąd degradacja na sprzedawcę? W moim regionie było kilka KZ i od 1.07 dostali umowy na ZKS. Więc czemu Ciebie zdegradowali ? Kto będzie na twojej stacji kierownika?

Kierownik

ByłyKZ... o czym ty piszesz ? Jakie stanowisko zlikwidowali ? Bo nie bardzo rozumiem. Pierwsze słyszę żeby zlokwodowali jakiekolwiek stanowisko. Sądząc po twoim nicku to byłeś kierownikiem zmiany tak ?

BylyKZ

Kiedyś za czasów firmy STATOIL liczył się pracownik jego zdrowie samopoczucie i wiele innych czynników które sprawiały że chciało się przychodzić do pracy i pracować z uśmiechem na twarzy bo liczył się człowiek .A teraz za czasów nowych właścicieli Żydów kanadyjskiego pochodzenia liczy się tylko $$$.Nie liczy się zdrowie i niekiedy życie pracownika bo doszliśmy do czasów zmian jednoosobowych nawet nocnych z przyciskiem życia żeby nas kontrolować czy nie siedzimy za długo a to wszystko w ramach troski o nasze życie i zdrowie . Więc nasz kochany pracodawca jest kryty:) To poprostu wstyd że w innych koncernach potrafią z takich pomysłów bardzo szybko zrezygnować i zapewnić w miarę możliwości godne warunki pracy.A u nas co?? Tylko z krzesła na krzesło skaczą zmieniają samochody wynajmują hotele na to żeby robić pokazy modowe w firmie i sztuczne ognie.A pracownik zostaje na szarym koncu.Kasa idzie na reklamę i pokaż a nie na to co właściwe żeby osiągnąć jak najlepszy wynik. No i oczywiście standardy obsługi.Powiem tak bywałem na wielu Naszych stacjach ale najciemniej zawsze pod latarnia brud smrud ani be ani kukuryku.Ale są też takie miejsca gdzie podaje się hot dogi na liściu sałaty to jest dopiero hit i dupolizostwo.Mam tyle żółci w sobie że nie starczy mi czasu tu się wysmetniac bo i po co każdy wie jak jest ????????Życzę sobie tylko abym mógł wytrzymać w tym wszystkim jeszcze chwilę BylyKZ

TabiWwa
@BylyKZ

Pracowałem w tej firmie prawie 13 lat. Zwolniłem się nie mając nigdzie nagranej roboty. Dziś pracuję. Odżyłem. Zacząłem oddychać zamiast się dusić. Najbardziej przykre dla mnie było to jak centrala traktowała właśnie takich jak My. Starych pracowników. Okazało się pod koniec mojej kariery w tej firmie, że zarabiam mniej od pracownika nowo zatrudnionego bo ja w odróżnieniu od niektórych nie byłem przyklejony do kasy. Przyjemność mi sprawiało dokładanie towaru, zmiana promocji czy robienie śmieci. Dlatego postanowiłem odejść. Oczywiście kierownik robił co mógł by mnie zatrzymać. Już prawie mnie złamał, ale postanowiłem skończyć to zasiedzenie, tą monotonię, tą pracę za psie pieniądze. I szczerze powiedziawszy zrobiłem jeden z największych sukcesów w swoim życiu. Zwolniłem się.

Stary
@BylyKZ

Po prostu nie byłeś kierownikiem zmiany tylko P.O. więc skąd to zdziwienie? Wcześniej czy później i tak był byś zdegradowany. Ciesz się, że do starszego, a nie do szeregowego. Pozdrowienia.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland