Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

iglo

oszukują na tankowaniach, ja mam zbiornik 36 litrów a weszło mi 41, 5 litrów na zbiorniku, a pracownik jak mu powiedziałem że nigdy już tu nie przyjadę i wszystkim o tym powiem powiedział, że dopiero sprawdzali dystrybutory, to trochę przeskalowali liczydła, ODRADZAM tankowanie na Cirkle!!! hej

Buhahaha

Hahahaha. Na pewno. Pewnie w twoim Januszowym Passacie coś nie tak

@iglo

Iglo a mów sobie komu chcesz kogo to obchodzi. Pracownik stacji ma w du**e czy mu powiesz że nigdy tu nie przyjedziesz.U nas są setki klientów dziennie co z tego że jeden janusz pojedzie gdzie indziej naprawdę mamy to w d**ie .Wyżalić idz się do żony :D

Bangla
@iglo

Pewnie tam jest takie pokrętło co nim kręcę jak tankuję i jest taniej .Ale to nie jest dla idiotów

Zgagens
@iglo

Twój ojciec oszukuje na tankowaniu. Ogarnij się chłopie.

Mieliście już wypłacine???? Podwyżka by się przydała ale raczej nie ma na co liczyć :0

Kama

Czy na każdej stacji CIRCLE K jest 12 godzinny dzień w pracy? Czy jest możliwość 8 godzinnego dnia pracy? Od kogo to zależy? Nasza kierownik uważa że nie ma innej opcji, aby zmiany były krótsze. Ludzie są zmęczeni już takim systemem i taką ilością godzin pracując przy tym w pojedynkę. To istne niewolnictwo.

@Kama

większość osób jednak woli być mniej dni w pracy, bo godzin w miesiącu przepracujesz tyle samo. Policz sobie ile zmian do obstawienia byłoby przy zmianach 8h w weekend. Na pewno chcielibyście pracować w każdy weekend? P.S. Z ciekawości ile masz transakcji na dziennej zmianie?

@Karol

Pracuje na niecały etat i jak mam 6 dni w miesiącu wolne to jest sukces. W tym miesiącu żadnego weekendu wolnego. Same maratony. To w niczym.nie zyskujemy. Myślałam ze jak będę pracować na 3/4 etatu to chociaż z 10 dni w miesiącu będzie wolne a tutaj nic. A do tego nie ma tygodnia aby grafik nie był zmieniany i dokladane są zawsze godziny.

@Kama

to kierownik cos nie ogarnia ja majac pelny etat w tym mies 17 dni wolych w sumie.(gdzie duzo mam np 4 dni pod rzad wolne)

@123123

U nas tak nie ma. Ma się kilka dni wolnych i to przeważnie pojedynczych. Zdarza się i to dość często że jesteśmy po 10 dni z rzędu w pracy a czasem i więcej. Są to różne zmiany. Kilka dni po 12 godzin w tym nocki a w inne dni nagle po 4 czy 6 godzin. Potem dzień wolnego i dalej do pracy. Już była rozmowa na ten temat - bez skutków.

@Kama

ile przepracowałaś godzin w ostatnich miesiącach czyli (luty, marzec) i ile zaplanowanych masz na kwiecień?

@Karol

Pracuje na pół etatu. W tym miesiącu mam ponad 150 godzin pracy. W tym 70 godzin nocnych. 12 dni pod rząd w pracy. Każdy weekend w pracy. W całym miesiącu tylko 6 dni wolnego. W inne dni trzeba przyjść na 4 albo 5 godzin do pracy. Grafik jest bez sensu zawsze robiony. Pół etatu a nic prawie się nie ma wolnego.

U nas jest 12 godzinny system pracy cos za cos siedzisz cały dzień w pracy ale za to mam sporo wolnego w miesiącu .Nasz kiero jest spoko grafik potrafi układać.Kiedyś słyszałem ze u nas na stacji był 8 godzinny system pracy ale ludzie nie zadowoleni i przywrócił 12 godzin.Pojedyncze zmiany , sa stacje na których pracuje sie 12 godz samemu u nas tak nie jest max 6 godz jesteś osamotniony .Jak widać wszystko zależy od stacji i kiera.

@anonymous

Sorki za brak interpunkcji to ze zmęczenia :))

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.

Jakies ciekawe info po zebraniu w Łodzi?

Leon
@Marek

Może Mily kierownik się podzieli wiedzą. Prosimy.

Tjago

Ludzie zmieńcie tą robotę zamiast wypisywać te pierdy na forum. Ja zwolniłem się z tej firmy 3 lata temu gdy tępe głowy z Warszafki* wymyśliły, że nie należy mi się głupi 1000zł brutto za 10 lat pracy. Zwolniłem się z dnia na dzień, ot tak po prostu. Po 3 dniach miałem robotę w której owszem pracuję po 168h i zapieprzam tak, że koszulkę w czasie 8h zmieniam 2 krotnie ale zarabiam 3400. Można. Naprawdę wierzcie mi, że można. Ja w Statoil straciłem 10 lat życia a dodatkowo firma przez to, że kiedyś postawiła automaty do gry, zrobiła ze mnie hazardzistę, który ma 300 patyków do spłacenia i wylądował 2 razy w psychiatryku ze względu na niestety nieudane próby samobójcze z powodu długów.. Czy mam za co dziękować tej firmie ? Owszem. Za to, że poznałem super kierownictwo, które zawsze było w porządku i jakieś 170 osób, które przewinęly się przez te lata ze mną na stacji. Dziękuję za uwagę....

Kiefas
@Tjago

Firma nie zrobiła z Ciebie hazardzisty... sam się nim stałeś. Skoro w sprzedaży jest alkohol to też jest wina Statoila że ktoś został alkoholikiem ?

Tjago
@Kiefas

Nigdy nie miałem żyłki hazardzisty. Nawet zdrapki nigdy wcześniej nie kupiłem bo hazard mnie zwyczajnie nie interesował. Ale jeśli widzisz, że ktoś z 20zł wyciąga 5000zł to nie powiesz mi żeby cię to nie zainteresowało

@Tjago

rozumiem, że Twoi koledzy z pracy nie byli świadkami jak ktoś wygrywał i dlatego się nie wciągnęli w hazard.

Logan

Właściciel sieci biedronka zaproponował pracownikom pracującym w niedzielę wolną od handlu 125 zł brutto. I co? Został wyśmiany że to upokarzające. A w Circle ......zero, nic, myślą!!!! Przeciągają temat żeby jak najdłużej nie płacić.

TrollzCyrku
@Logan

Podobnie rzecz ma się z płaceniem dodatku za święta. Dla biura np. 1 i 3 maja zapłacą dodatek za pracę w godzinach 8-20, a co z pracą w godzinach 0:00 do 7:59 i od 20:01 do 23:59 to nie jest święto. Też się ma cały sklep klientów i trzeba samemu ogarnąć temat. Dla biura najważniejsze są słupki i raportowanie do centrali jaką to kasę zarobili dla firmy. My zwykłe trolle to tylko numerkami jesteśmy.

Mily kierownik
@TrollzCyrku

Idź do Biedronki. Co za problem ???

Logan
@Mily kierownik

Wszyscy maja pójść do innej firmy kierowniczku?, widać na odległość jak liczą się dla ciebie pracownicy.........Przyrosła d..a do stołka co?

Precz
@Mily kierownik

Popieram, dlaczego sam nie pójdziesz? zęby zaciskasz i orzesz bo nigdzie tyle nie dostaniesz co kiedyś ci dali , za was też sie wezmą , kwestia czasu.

Mily kierownik
@Precz

A po co mam iść? Czy ja się żale na forach jak to źle i czekam na niewiadomo co ? Na co liczycie ?

Dana

Witam. Pracuje w Circle K od niedawna. Czy ktoś może się z kim się skontaktować w sprawach kadrowych? Chodzi o urlop. Źle mam naliczony. Na stacji nie chcą mi takich informacji udzielić. Jakby to była jakaś tajemnica. Nie ma z kim porozmaw3na ten temat a wiem, że coś jest nie tak. Może ktoś poda jakieś namiary?

@Dana

Nie ma już numery do kadr. Można jedynie wysłać maila. Na twojej stacji powinien być taki plakat i tam jest mail do nich. Nie znam go na pamięć bo jest dość skomplikowany. Lub spytaj kierownika lub zastępcę to Ci go podają.

Dana
@Zks

Oto chodzi że żaden z kierowników mi nie chce podać tego numeru czy adresu. Od miesiąca się o to proszę.

@Dana

Mail do kadr: hrsupport.pl@circlekeurope.com

Ala
@Zks

To norma w Cyrklu, kiero nie wiem za co kase bierze, porządek z nimi wypadałoby zrobić i wymienić na młodszą kadre bo panoszą sie "staruchy".

Ja mam super kiero nie ma opcji zeby taka sytuacja sie zdarzyła co u Oli .Wszystko zależy od ks i ekipy z ktora sie pracuje ja nie narzekam trafiła mi sie fajna ekipa przez co praca jest spoko i nie narzekam na prace w circle .

XYZ

Rekompensata pracy w święto Pracownikowi wykonującemu pracę w święta pracodawca ma obowiązek zapewnić inny dzień wolny od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego. W razie braku możliwości udzielenia dnia wolnego od pracy w ciągu okresu rozliczeniowego pracownikowi przysługuje prawo do dodatku do wynagrodzenia w wysokości 100% za każdą godzinę pracy w święto. Praca w święto jest rekompensowana na tej samej zasadzie jak praca w niedzielę. Różnicą jest udzielenie czasu wolnego, które powinno nastąpić do końca okresu rozliczeniowego (art. 15111 § 1 pkt 2 kp).

Misttz
@XYZ

No i tak masz. W grafiku i time gripe masz zaznaczone dni wolne za święta i niedzielę. Jest to oznaczane skrótem WN. Więc o co chodzi ?

Dzięki wielkie za odp :)))) Wam też na początku pracy zdarzały się manka na minusie na drobne kwoty ???

@Marta

Oczywiście. Na początku się stresujesz klientami, osobą która Ci pomaga. Nie śpiesz się, każdy się kiedyś uczył. Nie musisz wiedzieć wszystkiego od razu. Jak masz wątpliwości to pytaj. :)

Witam wszystkich :)wczoraj był mój pierwszy dzień pracy w circle,mam do Was pytanie może trochę głupie. Na koniec zmiany wydrukowal sie raport z kasy wyszła mi nie zgodność taka suma 11.34- Czy ten minus na końcu oznacza ze brakowało takiej sumy czy bylo za duzo w kasie .Czy jesli jest minus w kasie to na początku powinien być -11.34. Pytanie głupie ale pierwszy raz pracuje na kasie .Dzieki za pomoc :))))

@Marta

brakowalo 11,34 zł jesli wychodzisz na PLUS to poprostu pisze np 0,2 jak brakuje 0,2- , Na poczatku duzo razy tak sie zdarza nie przejmuj sie ;p

Pewne źródło

Jak tam po niedzieli bez handlu ? U nas 2x więcej klientów niż normalnie i 3.5x większy obrót na sklepie niż w zwykłą niedzielę.

PracownikCyrku
@Pewne źródło

U nas klientów 300% więcej niż 2 normalna niedzielę, no a sklep wzrost 400%. Warszawska pewnie zadowolona, a o dodatku za te niedzielę cicho dalej.

@Pewne źródło

U nas ludzi 2x tyle co w niedziele zwykłą, a ze sklepu kasa też chyba w górę bo przez 7 godzin jeden pracownik dokładał towar a i tak prześwity były. Ale nie sądzę żeby ktoś się tym w ogóle zainteresował że trole są zatyrani.

Senior director
@PracownikCyrku

Jak nie będzie miał kto pracować. Przecież Ci co tu piszą nigdy się nie zwolnią. Oni będą:)

Batman

Za tydzień wolna niedziela od handlu. Gdzie dodatek za niedzielę? Kiedy mają zamiar powiedzieć? A może trzeba wziąźć urlopy na żądanie to się kierownictwo obudzi. Naczelni wodzowie nasi !!!!

Kiero

Zachęcam

@Batman

Dodatku nie ma i nie będzie bo firma podała już plan dodatków na ten rok, nie widziałeś to podejdź do swojego kierownika. U nas nawet nie dali wsparcia bo nie ma godzin, ciekawe jak laska ma sama ogarnąć 12 na noc w niedziele. Będzie dobrze w tej firmie szkoda że tego nie dożyjemy.

Maro
@Depeches

A ja wam powiem że na dodatki jest szansa. I to dość fajne dodatki. Ale niestety po 1 maja dopiero.

Marck1990
@Batman

Jezu po co wy ludzie tutaj narzekacie ;) nie podoba się , to czy każe ktoś pracować wam w tej firmie na siłe ? Pokazać wam jak się pisze wypowiedzenie ? Pracyjest dużo :) pozdrawiam

@Maro

Tak, pisałem o tym pisałem. Kwiecień jest ostatnim miesiącem w roku finansowym, więc na dodatki jest "szansa" od maja.

lolek
@Karol

Ha ha szansa jest ale zerowa :-) Jak nie od maja to od czerwca, jak nie od czerwca to od lipca :-) A póki trole zaliczają TK na 100%, wciskają tak jak biuro chce klientom jakieś promocyjne produkty i jedynie co potrafią to lamentować na forum - po co cokolwiek zmieniać? Najpierw było oburzenie jednoosobowymi nockami, teraz już poniżacie się piszczeniem o jakieś smętne dodatki za niedzielę. A oni mają z was ubaw :-) Nie macie jaj żeby coś zmienić albo iść do innej pracy to siedźcie cicho i przestańcie płakać. A teraz przetrzeć łzy i za kasę do roboty!

@Karol

No nie bardzo bo zarząd przesłał już za które dni będzie dodatek i NIESTETY niedziele nie są brane pod uwagę, i rok zamykanie roku finansowego nie wiele zmieni (a rok finansowy chyba kończy się w marcu).

@Depeches

kończy się w kwietniu. Zamkniecie roku fiskalnego ma ogromne znaczenie ( w ostatnim czasie jest to bardzo mocno przypominane kierownikom szczególnie jeśli chodzi o koszty) Zadna decyzja wysłana przez zarząd nie oznacza, że nie można jej zmienić/zaktualizować.

Janek
@Maro

wiosna już tuż tuż - nie będzie miał kto pracować...

Prośba, czy ktoś posiada bezpośrednio numer telefonu do kadr w firmie, bądź do Zalaris ,żeby się połączyć z działem personalnym odrazu.

Cyrkiel**

‭22 307 48 60‬ , proszę :) . Numer do Zalaris

@Cyrkiel**

Dzięki: )

Od 5.03 Zalaris nie będzie już obsługiwał Circle K

Ciekawy11111

Naprawdę ? Wiesz dlaczego ? Ktoś inny będzie ?

Giru

Jak wszystko w tej firmie padło na pysk, nawet kadry nie ogarniaja podstawowych spraw, dodzwonić graniczy z cudem a później oczy stawiają o co kaman?

Miras handlarz
@Giru

A czy Zalaris jest połączony z Circle ? Bo piszesz że kadry nie ogarniaja. Najpierw się zorientuje co jak działa a potem pisz głupoty.

Giru
@Miras handlarz

Co mnie interesuje że nie połączone ja chce załatwić sprawe jako pracownik Circle, to niech wezmą firmę kompetentną, ja mam być przez to poszkodowany, niestety widocznie struktury firmy są do bani.

@Miras handlarz

od dzisiaj wszystkie wnioski wysyła się do nas, nie do zalaris.

Czy do obowiązków kasjera należy tankowanie paliwa czy gazu na stacji ,klient sam się tym zajmuje ?????

migo23

Trzeba tankować gaz

@migo23

Z tego co ja wiem sprzedawca ma prawo odmówić tankowania gazu, przynajmniej tak jest na Orlenie (pracowałem więc wiem), ale z tym chorym CircleK może być różnie

Dorian
@anonymous

Jesteś sam na zmianie nie wychodzisz po za sklep, więc nie tankujesz gazu czy innego paliwa. Jeśli są dwie osoby i klient grzecznie poprosi o zatankowanie gazu to wychodzisz z litości zatankowac, a tak to mówisz, że jest samoobsluga i instrukcja na dystrybutorze lpg. Tak jest u nas. :-) brak kultury = brak reakcji.

Dudek

Karol

Firma musi sie jeszcze zastanowic czy za niedziele bedzie jakis dodatek...

@Karol

Serio ? Do kiedy ma dac znać jaka decyzja ?

@Zks

Chcą przeanalizować jak będzie wyglądal ruch i sprzedaż w marcu... czyli skoro nie są zobligowani do płacenia dodatku to nie będą się śpieszyć.

lolo
@Karol

Ha, ha, chcą raczej sprawdzić czy ludzie pokornie pochylą głowę i dalej będą zasuwać w coraz gorszych warunkach :-D Sprzedawajcie hot-dogi i kawę, biuro potrzebuje kasy, wyjazdy na snowboard w Alpy kosztują :-D A Wy trolle musicie na to zarobić :-D

@Karol

Czyli szansa na to że będzie dodatek za marzec jest zerowa? Raczej można liczyć na coś od kwietnia ?

@Zks

jak zwykle można liczyć i się przeliczyć, bo nie wiadomo ile, za ile, komu, kiedy i czy w ogóle się należy, a państwo kierownicy i regionalni przecież troli nie będą bronić i wspomagać, bo po co się narażać Kongresówce,

@Zks

Jeśli teraz nie dali, to w kwietniu też nie dadzą bo kończy się rok finansowy.

Praca circle

Dzieki za odp depeches:) Chciałem zapytać ile czasu minęło zanim wysłali was na pierwszą samotna nocke.Podobno na okresie próbnym 3 miesiące nie pracuje sie samemu czy to prawda .Dzięki wielkie jeszcze raz pozdrawiam

szmajdz20
@Praca circle

Słucham ? Pracowałem 2 dni , miałem zaraz nockę w 2 osoby (żeby zobaczyć co się robi ) . I kolejna nocka już samotna była moja ;)

@Praca circle

No tak powinno być bo do końca okresu próbnego nie jesteś wyszkolony w pełni i możesz wszystkiego nie wiedzieć ale to tylko teoria według kodeksu pracy, a niestety zależy to w dużej mierze od Kierownika, i stanu osobowego na stacji. U mnie jest o tyle komfortowo że z kolegą obstawiamy 26-28 na 30 nocek więc reszta nie za wiele ma i nowi spokojnie mogą się nauczyć nim zrobią jakąś nockę samotnie.

ile można wyciągnąć kasy pracując na pełnym etacie.Podstawa to 2500 brutto(tyle mi zaproponowali) zks powiedział że na spokojnie w miesiącu można zarobić 2200 netto czy to są realne zarobki??czy w weekend też są jedno osobowe zmiany???

@anonymous

No to w fajnym regionie pracować będziesz. W moim regionie dla sprzedawcy jest 2150 brutto. Jak masz 2500 podstawy to premii będzie ok 500 brutto. Chyba że to jakaś stacja z bardzo dużymi obrotsmi w jedzeniu i myjni. To możesz i więcej wyjść. A 3000 brutto to ok. 2200 na rękę.

@anonymous

Wyliczenia potwierdzam u mnie jest to samo , ale tylko nowi pracownicy mogą liczyć na takie warunki bo starsi pracownicy są ciągle pomijani w podwyżkach i wyrównaniach, tak więc przyzwyczajaj się że to stawka na stałe na dłuższy okres czasu, powodzenia póki psycha zdrowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland