Opinie o Statoil (Circle K Poland) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Circle K Poland. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Circle K Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Circle K Poland w Warszawa

Dziwie się że jeszcze ktos pracuje jak można sie godzić an prace w nocy samemu??????A kierownicy dajcie sobie spokój sami nocy nie pracujecie darmozjady

TeżPracownik

Pracuje u konkurencji czytam z ciekawości jak jest na innych stacjach u nas tez nie jest idealnie . Dla mnie jesteście mistrzami szacunek praca w nocy w pojedynkę zastanawiam się czy to praca czy już sport ekstremalny :)))jak dajecie sobie radę idzie się do tego przyzwyczaić??Wiem jak jest nocna zmiana klient+wykładanie towaru+robienie hot doga dla klienta plus jechanie z mopem.Nie wyobrażam sobie w pojedynke pracować nawet nie ma jak do kibla wyjść.SZACUN

@TeżPracownik

W jakiej sieci pracujesz ? Jak u was wygląda to z kasą ? Ile wyciąga się na dzień dobry ? Jakie macie socjal?

@Zks

orlen na start dostajesz 1900 z hakiem za sprzedaż szajsów orlenowskich 2300 netto tyle mam różnie bywa zależy od dnia .Social słaby kiedyś był bogatszy prawie nic nie dostajesz .Dodatki za nocki jeśli chodzi o święta i weekendy u nas brak kasy.Ale orlen jest nie równy słyszałem przypadki kraków 2 tys na rękę,pojedziesz za miasto 20 km już 1500.

Ale za to mamy luksów 2 osoby w nocy hehehe

TeżPracownik
@Zks

Zapytam z ciekawości jeśli mogę jak dajecie rade w nocy jeśli macie zmiane np 20-8 cięzko chyba samemu pracować w pojedynkę???

@TeżPracownik

Można się przyzwyczaić. Nie jest aż tak tragicznie. Chociaż kiedyś byłem na stacji przy przelotowej drodze ... I w nocy przyjeżdżał autobusy z turystami. Jesteś sam a tam autobus i wchodzi 60 osób. Teraz pracuje na stacji będącej w centrum i w nocy jest ok.

Czyli z tego wynika że od 20-8 pracujecie sami na zmianie skoro są zmiany jednoosobowe.Zdarzają sie jakieś nie przyjemne zdarzenia na pojedynczych nockach czy raczej jest bezpiecznie nie licząc pijaczków???

Kuura

Jak wyglada praca w nocy na stacjach czy na zmianie pracuje dwóch kasjerow.

Emil
@Kuura

Zależy od stacji. Np. W moim regionie jest tylko 1 stacja na 15, która ma 2 osoby na n9cce. Pozostałe stacje mają 1 osobę.

@Emil

Dzieki za odp:)samemu w nocy trochę chyba Przerabane pracować 12 godz podobno na nocnych zmianach pracuje ochrona czy to prawda ??pozdrawiam

Emil
@Kuura

Jeśli na stacji kradną albo są agresywni klienci to tak. Ale to szybciej wygrasz w lotto niż taka stacje znajdziesz ... bo ich nie ma :) Ochrona pojawia się sporadycznie- np. Był napad na stacje to przez 2 tygodnie codziennie jest ochrona a potem znika

@Emil

Z tego co wiem jest zatrudniana dodatkowa osoba która "pilnuje stacji" na nockach(spi caly czas) + kasjer przynajmniej w naszym regionie tak kiedyś bylo jak byly jednoosobowe zmiany

Sprzedawca

Moje warunki zostały przyjęte, aż się uśmiałem.

Czy sam sobie poradzę na nocce.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Nocne zmiany

Dołączę się do pytania w sprawie grafiku kierowniczka stacji na rozmowie tłumaczyła ze wyglada to 12/24 albo 48/48 czy to sie wogole pokrywa z rzeczywistością ile macie wolnego w tygodniu .Gdzieś na forum przeczytałem ze sa zmiany od 12 w nocy do 6 rano .Dla mnie wielka porażka jest jednoosobowa zmiana nocna ten kto wymyślił zeby samemu w nocy na stacji pracować chyba oszalał , w miesiącu duzo nocek wam przypada .Mam kolegę na innej stacji w innym mieście jak powiedziałem ze samemu w nocy na stacji to nie mógł uwierzyć :) No ale chyba nie jest tak źle skoro pracujecie pewnie idealnie nie jest musze przemyśleć ta prace w tym cyrku.Pozdrawiam wszystkich ;)

Rafal
@Nocne zmiany

U mnie pracuje się po 12h. Jest 8-20 I 20-8. Czasem zdążą się też krótsze zmiany - np.12-20 lub 14-20. Ale to sporadycznie. Nocek każdy ma 4, 5 lub 6 - zależy od miesiąca.

@Nocne zmiany

U nas nawet policjanci jak czasem zajadą na stację to nie mogą uwierzyć, że jest jedna osoba na nocce przy otwartym sklepie, gdzie bez problemu każdy oprych może wejść :-)

@Nocne zmiany

U mnie pracuje sie w 2-4 osoby wiec zmiany sa rozne ale przewaznie 20-8 , 8-20 ale jest np tak 1tydz caly czas nocki 1tydz wolne pozniej 3nocki 2dni wolne itp losowo wszystko.

Nocne zmiany

Jeśli jest zmiana nocna np 20-8 na stacji pracuje w nocy jedna osoba to od 20 godziny do rana jestescie sami już na zmianie ??W cyrklu dostaje się jakieś dodatki za święta,bony,zniżki pracownicze na paliwo itp.Dzieki wielkie za odp :)

@Nocne zmiany

cyrklu dostaje się jakieś dodatki za święta- tak,bony - tak za konkursy,zniżki pracownicze na paliwo itp - tak

Kuura

Mam pytanie jak wygląda u Was na stacji przykładowy grafik pracy w tygodniu ile pracujecie a ile macie wolne myślałem ze praca 12/24 albo dwa dni pracy i dwa wolne to norma.

Karol

Kwestia, która na pewno wiele osób interesuje. Za NIEDZIELE będzie DODATEK. Nie wiadomo jeszcze w jakich godzinach i czy tylko za niedziele, które będą ustawowe wolne.

@Karol

jakiś kolejny ochłap żeby sprzedawcy się nie ciosali że tym razem mają w pojedynke robić w markecie, bo te są zamknięte

Leon
@Depeches

Poniżaniem nas jest również dodatek za święta w godzinach 8 - 20. Święto np. Trzech Króli trwa od 0:00 do 23:59 i wszystko jest pozamykane. Dlaczego nie ma dodatku w tych godzinach tylko za 12 dniówki. Te pozostałe to też użeranie z pijakami itp. Może by sobie biuro przyjechało i samo popracowało w święta.

aldona
@Leon

Poniżeniem to w ogóle jest podejście firmy do pracowników. Jak to możliwe w dzisiejszych czasach, że nie możesz iść do toalety wtedy kiedy potrzebujesz lecz wtedy gdy jest pusty sklep i nikt nie tankuje paliwa. Uwłaczające godności jest proszenie klientów pijących kawę i czytających gazetę o opuszczenie sklepu bo chcesz iść do WC... To tylko jedna sprawa. O rzeczach typu bezpieczeństwo czy komfort pracy nie ma co nawet wspominać. Wszyscy wiemy jak to jest z chociażby dokładaniem towaru, myciem podłogi czy kawiarki jak co chwilę musisz przerywać to co robisz żeby iść do kasy obsłużyć klienta... Także ta firma to jedna wielka porażka!

Mily kierownik
@aldona

Ludzie kochani. Jest bardzo prosty sposób na te wszystko. Nie podoba się to wypowiedzenie umowy o pracę składanie i po sprawie. Jak ktoś nie wie jak napisać to wam mogę pomóc:)

Ala
@Mily kierownik

Przecież składają i to dość często, odchodząc ostrzegają innych co ich tu czeka, pracy KS powinni przyjrzeć sie lepiej KR bo kombinują aż niemiło. ..........

@Mily kierownik

Nie bądź taki do przodu bo ci z tyłu braknie, najlepiej napisz swoje

Mily kierownik
@Depeches

Ja się tutaj nie żale jak to źle i nie fajnie w tej pracy. Jakby było mi w niej źle to bym się zwolnił i tyle. Mało to pracy teraz ?

@Mily kierownik

Tak Ci dobrze, bo siedzisz i nic nie robisz. Pewnie narzekasz tak jak mój Ks, że nieadekwatne zarobki w stosunku do ilości obowiązkow. Bzdury, nic nie robicie, potraficie się tylko rządzić i kombinować, oby tylko pod siebie jak najwięcej. Pan kierownik.. Większość tych wszystkich śmiesznych kierowników to porażka i żenada. Już jeden tutaj wypisywal "idź na kierownika i 8h nie będziesz musiał nic robić, tak jak ja". To tylko pokazuje poziom tych wielkich kierowników.

Kierok
@anonymous

Dam Ci poradnik, jak zostałem kierownikiem. Jeśli z niego skorzystasz to też będziesz miał cudowną pracę. Krok 1 - znajdź na stronie Circle K w zakładce kariera ofertę pracę dla KS. Krok 2 - złóż aplikację. Krok 3 - udaj się na rozmowę i dobrze wypadnij. Krok 4 - gratulacje, zostałeś kierownikiem. Jeśli nie umiesz tego zrobić .... Coz. Pretensje do siebie. Buźka:*

Południe
@Kierok

Dobrze że kierownicy regionalni biorą się za takich kierowników i szybko zwalniają... Małe potknięcie i już zwalniają. Wszystko zależy od regionu, bo niektórzy sobie nie pozwalają na nieróbstwo i olewanie pewnych obowiązków

@Południe

Ciekawe gdzie ? Ilu kierowników zwolnili w ostatnim pół roku ? 0! A 2 odeszli samych :)

@Kiero

w Krk zwolnili, ale nie nazwałbym tego małym potknięciem. ;) Odejście KS to dla regionalnych jest mega problem. Większość KR nie poradziłaby sobie z prowadzeniem stacji nawet przez kilka dni, więc albo dają aneks dla zastępcy albo przydzielają innemu KS drugą stację.

KZ
@Kiero

Bo mają podstawy pensji takie że nigdzie nie dostaną na takim stanowisku, lizują na każdym froncie żeby opitalać sie dalej i tyle.

Dyrektor
@KZ

3500 brutto to stawka na powitanie na stanowisku KS. Na tle konkurencji (inne stacje i markety). Słabo ... nawet bardzo.

Kiszona kapusta
@Dyrektor

I dwa razy tyle też mają

stawka zależy od regionu

KZ
@Dyrektor

O nowych nie mówie bo jest ich garstka, stare pokolenie KS ciągnie kase, załoga się wymienia cała a oni dalej w Cyrku.

@KZ

Co z tymi dodatkami za niedzielę ? Dziś firma przysłała kalendarz z zaznaczonymi niedzielami w które obowiązuje zakaz handlu .... Ale informacji o dodatku brak.

@Zks

A na co u nas nie trzeba czekać? Trzeba uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że pojawi się informacja przed tworzeniem grafików na marzec.

@Karol

W sumie masz rację. Szkoda tylko że takiej informacji, która pewnie ucieszyłaby załogi nie podają szybciej.

@Zks

w srode/czwartek jest spotkanie w biurze odnosnie niedziel ze zwiazkiem.

ola

Witam Czy u Was też grafik jest na dwa dni przed końcem miesiąca? U nas mało tego to póżniej kilka razy ulega zmianie bez żadnego porozumienia z pracownikami.Wskótek czego nie ma możliwości zaplanowania sobie czegos tym bardziej dodatkowej pracy.

@ola

U mnie grafik jest tak ok tygodnia przed. Jak ktoś weźmie L4 to się zmienia. Ale raczej kierownik informuje nas - np. Sms.

kolega
@ola

No dokładnie, czasem jak wypada przed końcem miesiąca parę dni wolnego to musisz się dowiadywać jak przychodzisz do pracy z początkiem nowego. Zmiany w grafiku kilka razy w miesiącu, czasem nie wiadomo dlaczego, często się zdarzało, że ktoś nie przychodził do pracy bo nie wiedział, że nastąpiła zmiana i nie ma już w tym dniu wolnego. Pracując w circle k nie można mieć żadnych osobistych planów, życie dostosowujesz pod stację.

@ola

Bo to jest praca na telefon, odbierasz o 19 że na 20 musisz przyjść tak było jest i będzie to tylko Circlu :) , Twoje plany urlopy kogo to obchodzi.

@anonymous

To lipny kierownik widocznie, u nas jak grafik juz jest to zadnych zmian bez naszego pozwolenia nie moze wprowadzic jedyne zmiany w sumie jakie sa to jak sami sobie zamieniamy.

@123123123

lipny kierownik i słaba załoga, że sobie na to pozwala. nie macie obowiązku odbierać telefonu, ani przychodzić do pracy kiedy kierownik zadzwoni.

CZY WARTO

CHCIAŁBYM SIĘ DOWIEDZIEĆ JAK WYGLĄDA PRACA NA STACJI CHODZI MI DOKŁADNIE O SYSTEM PRACY CZY TEZ PRACUJE SIĘ 12/24 I ILE MOŻNA ZAROBIĆ. DZIEKI I POZDRAWIAM

zmiana 12h, zarobki 2100-2300

Mona
@CZY WARTO

Tyrasz weekendy, święta, nocki a teraz dodatkowo jak inni będą mieć odpoczywać co drugi weekend od handlu, w cyrku dalej w pracy, a zapomniałam dostaniesz mega dodatek :)))))))

Trlolek
@CZY WARTO

Pracuję się po 4,6,8,10,12 to zależy od stacji i zależy od dnia. I nie jest tak że 12h pracy i 24 ma się wolne. Są takie zmiany że trzy dni po 12h się pracuje od 8 do 20. A zarobki są różne zależne od ilości noce i ile sprzedaż. Ale początkujący to 1700-1900 wyciągnie oczywiście mówiąc przy pełnym etacie. Gdzie ciężko dostać pełny etat od razu chyba że stacija ma duże braki kadrowe.

Kuba1996
@Trlolek

Ja jestem tez początkującym . Pracuje od października na 3/4 etatu . I co miesiąc wyciągam zawsze ponad 2 tys. Dużo daje premia od sprzedaży hot dogów , myjni , kawy . U nas schodzi tego bardzo dużo .

@Kuba1996

No to ładnie wychodzisz jak na początek. A jaka masz podstawę? Jaki region - bo to też ma znaczenie i to dość duże ?

Kuba1996

Przez pierwsze trzy miesiące miałem stawkę na godzinę , wychodziło jakoś 10.50 netto . Teraz od stycznia na normalna umowę , już nie na okres próbny , mam stała pensje wychodzi jakoś 1590 zł netto (troszkę więcej niż najniższa krajowa ) . A i mam 3/4 etatu , ale pracuje jak na cały , zawsze prawie te 160 h . Co miesiąc wyrabiam premie w przedziale 500-700 zł . Co daje zawsze ponad te 2 tys :) . Region - dolnośląskie . Stacja przy granicy z Niemcami . ;)

Ala
@CZY WARTO

Daj sobie spokój to jest dno nie praca.

Iza1980

Wie ktoś może jak wyglada sytuacja gdy pracowało się w circle k w miejscowości A i się zwolniło . I za miesiąc chce się iść pracować w miejscowości B w tej samej firmie . Jest taka możliwość ? Jak ktoś był już pracownikiem .

@Iza1980

Tak. Na mojej stacji jest taki przypadek. Osoba zwolniła się a po kilku tygodniach jednak wróciła. Zaczęła od zera. Czyli stawka podstawowa + pół etatu. A wcześniej miała wyższą stawkę i cały etat.

Iza1980
@Maro

Ale dostała znowu umowę na okres próbny (3 miesiące )

@Iza1980

Tak. Od nowa wszystko

@Maro

Niekoniecznie. Wszystko zależy od Kierownika, jeśli nie byłą długa przerwa to bez okresu próbnego. Bo po co? przecież Ks może zadzwonic na stacje gdzie wcześniej pracowałaś i się dowiedzieć jakim jestes pracownikiem.

@Karol

Jeśli do Zalarisa poszło zgłoszenie od kierownika - wniosek o rozwiązanie umowy to według mnie nie ma opcji.

@Kiero

jest, bo znam takie przypadki. pozdrawiam.

Długo szukałem odpowiedniego tematu na wielu forach, nie wiem też czy to miejsce jest odpowiednie abym zadał moje pytanie, jednak spróbuję. Czy zastępca kierownika na stacjach Circle K, powinien pracować w soboty?

Dodam również, że na stacji na której mam nieprzyjemność pracować, kierownictwo wymyśliło dla Nas "wolne poniedziałki". Od rana jest kierownik i zastępca, siedzą 12h i nie robią nic, dosłownie nic. Przychodzę na nocną zmianę a na stacji (usunięte przez administratora) śmieci wysypujace się z koszy, kartony walajace po całej stacji, dostawa nie rozłożona, toalety zapaskudzone. Zastanawiam się nad tymi sobotami dla zastępcy, bo wydaje mi się, że te ich 12sto godzinę zmiany w poniedziałki to wałek i nic więcej..

Karol

Nie ma przeciwskazań aby z-ca pracował w weekend, a nawet w nocy. To jest wyłącznie decyzja KS i jego organizacji pracy na stacji. Wolne poniedziałki to rowniez decyzja Twojego KS, Jeśli problemem jest ich podejście do obowiązków osoby normalnie pracującej jako sprzedawca to zróbcie spotkanie. Zaproszenie na zebranie KR i wyjaśnienie sobie tej kwestii z kierownictwem to najlepsze rozwiązanie.

@Karol

Prawda jest taka, że kierownictwo robi co chce, wychodzą wcześniej z pracy, bardzo często biorą urlopy, nie pytając wcześniej pracowników czy ktoś z Nas potrzebuje wolne dni. Non stop rotują swoimi zmianami, do tego stopnia, że My (pracownicy) nie wiemy który z Nich będzie od rana. Już nie raz, nie dwa dziewczyny płakały na zmianach bo po prostu nie dają sobie rady w niektórych sytuacjach. Dla mnie jest to jawny wyzysk człowieka i eksploatowanie Jego psychiki do granic możliwości (bo praca fizyczna nie jest). Chociaż z drugiej strony stój 12h, obsługując przy tym 300-400 klientów dziennie, rozkładając dostawę, oczywiście większość to piwska bo w tym kraju inaczej się nie da, przy czym kierownicy, którzy pracują łącznie 14h dziennie maja Nas gdzieś i nie raczą pomoc bo jak zwykle maja masę dokumentów do przerobienia. To oszustwo i wykorzystywanie, całe szczęście, że niedługo zmieniam pracę bo jeśli chodzi o mój stan psychiczny to jestem serio wykończony.

Karol

Możemy tu sobie popisać i ponarzekać, ale jeśli chcecie coś zmienić to naprawdę nie ma innego wyjścia niż zebranie, na którym będzie obecny kierownik regionalny.

Kiefas
@Karol

U mnie zks pracuje też weekendy i ogólnie dużo pomaga. Ogarnia myjnie, plac, dostawy. Więc nie mamy powodów do narzekań. Nocek nie robi, Ale nasz kierownik ma 2 stacje.

@Kiefas

Bo tak to powinno wyglądać. Nie twierdzę, że zks powinien zasuwać na pełnych obrotach, ale każda pomoc jest mile widziana, a nie wieczne rozkazywanie i pokazywanie swojej "silnej?" pozycji. Dla mnie to żałosne i już kilka razy odmówiłem zrobienia czegoś co nakazał mi zks. Z drugiej strony jeśli cała premia uznaniowa ląduje w kieszeni zastępcy to niech do cholery uczciwie na to zapracuje. I tutaj kolejne pytanie, co z premią uznaniową? Czy to, że cała kwota ląduje na koncie zastępcy jest zgodne z prawem czy też jest to jakiś wałek?

Depeches

cicha umowa kosztem pozostałych pracowników nie mająca żadnego pokrycia w przepisach, ale z drugiej strony ich nie łamiąca

@Depeches

Kierownik może dzielić premię jak chce. Firmie jest to na rękę ... A dlaczego ? Bo jeśli by dali taka premię jak ma kierownik to by więcej musieli dac zastepca- i to o wiele więcej. A tak KS daje zastępcy z puli stacji - uznaniowke. A sprzedawca podniesiono w maju o 20% premię więc oni wychodzą na zero. A podnieśli dlatego bo zastępcy zaczęli się burzyć.

Karol

No tak zapomniałeś tylko wspomnieć, że KS miał wcześniej uznaniówkę na poziomie 40% i wtedy miał czym dzielić. Mógł dać ZKS znacznie więcej niż teraz. Zastępcami nikt się w firmie nie przejmuje, najwyżej awansuje się jakiegoś sprzedawcę i po problemie.

Zniesmaczony

Widzę ze opinie sa usuwane . Znikła nagle moja opinia o pracy , ze nie polecam . Masakra .

Depeches

I tu znowu prezent dla starszych sprzedawców, nowi podwyżka o 100 kolejna w przeciągu ostatniego roku, ci piersi nic firma jednak dba o pracownika lojalnego wyszkolonego i na każde zawołanie.

Wyplata123

Mieliście dzisiaj może wypłatę ? Takie głupie pytanie . Bo 9 a u mnie cisza ;(

@Wyplata123

Nie jutro jest

Pracownik cyrkla

Witam. Moim zdaniem jeśli chodzi o wynagrodzenie na stanowisku sprzedawca/kasjer można wyrobić max 4000 brutto ale to musi być naprawdę dobry miesiąc. Dodatkowym plusem jest to że jak stacja ma dobrą lokalizację można wygrywać konkursy co daje dodatkowe dochody. No jeśli chodzi o pracę to trochę jej jest niestety no i te samotne nocki które nie należą do przyjemnych. Awansować do KS też się da ale nie zawsze jest to proste, i początki dla kierownictwa są fatalne bo ledwo 3 ka z przodu, premi kwartalnych które powinny być przeważnie KR zabiera.

@Pracownik cyrkla

A jakie sa zarobki netto na start?

Pracownik cyrkla

W pełnym wymiarze pracy ok 2400 brutto plus premie

wiosna
@Pracownik cyrkla

na której stacji..do 4000 brutto??? długo pracuję i nie trafiło się nikomu w promieniu 300 km...pozdrawiam

@wiosna

Może w Warszawie ?

@Pracownik cyrkla

Te 4000 to jestem ciekaw jak ty to chcesz wyrobić bo już widze jak sprzedajesz 1200 artykułów premiowych ale walisz ścieme krawacie z biura

Ciekawy

Wiadomo coś o zakazie handlu w niedzielę wiem że stacije Nie dotyczy. Czy planują zwiększenie obsady czy zostanie jedna osoba ja jest teraz czy planują jakiś dodatek jak np. W święta?

@Ciekawy

Z tego co wiem nic nie dadza ,normalna niedziela jak zawsze.

Trwoga
@Ciekawy

Dajcie im szansę.mozectym razem nas Państwo zaskoczy.

@Trwoga

Około 20 stycznia przychodzą modele pracy na kolejny kwartał. Wtedy będzie można zobaczyć czy jest więc muszę model na marzec i kwiecień niż rok temu. Jak ma być większa obsada to Bedzie większy model. Więc nie wiem po co ktoś pisze pierdoly"z tego co wiem to nie ma być więcej" ... skoro nikt jeszcze nie wie. Trzeba czekać.

Zaqweer
@Kiero

Kiero taki mądry bo nie musi pracować w niedziele ;)

@Kiero

To ile osób jest na zmianie zależy od kierownika. Model mozesz przekroczyc bo i tak liczy sie wskaznik transakcji. bedzie wiekszy ruch to dasz dodatkową osobę, proste. ja sie zastanawiam czy dadzą jakiś dodatek za godziny pracy w te niedziele ;)

Biedroneczka
@Ciekawy

To jest sprawiedliwość , innym w handlu robią raj a wam piekło, będziecie tyrać na innych, Biedra ma wolne i lepsze pensje :)))

Wkurzony
@Biedroneczka

Biedroneczka to prawda ;) . Dlatego nie rozumiem ludzi co się trzymają tej stacji . Pensje takie sobie , i jeszcze te nocki samemu . Przecież to porażka . Wiadomo kierownikom to się fajnie pracuje , nic nie robią , zmiany 8-16 . To raj . Tak by każdy chciał .

@Wkurzony

To startuj na kierownika nikt Ci nie zabroni :) Powodzenia. Będziesz mogła tak jak ja 8-16 pracować i nic nie robić.

zniesmaczony89000

Nie polecam pracy w Circle K . Firma w ogóle nie dba o bezpieczeństwo pracowników . Skazując ich na samotne nocki . Nigdzie poza ta firma nie spotkałem się z takim czymś . LicZy się tylko kasa która im nabijamy. Wytrzymałem 3 miesiące i decyzja o odejściu była moja najlepsza w życiu . Weekendy(dniówki ) nocki wszystkie same . Porażka . Można dostać tam jobla . Jeszczs nasza stacja była na totalnym Zadupiu . Praca taka sobie , więcej wymagań i rozkazów . I na nocki cały notes zadań zapisany . Jestem ciekawy jakby musieli stać sami w nocy ci z góry z biura albo kierownictwo . stacji ;) Dadzą ci śmieszna premie na osłodę i pracuj głupi Polaku . Pozdrawiam :)

@zniesmaczony89000

Zatrudniają na umowę zlecenie czy o pracę?

zniesmaczony89000

Na umowę o pracę ;) .

BylyKZ

Pracuje w tej firmie osiem lat i powiem wam że takiego szamba to nie widziałem . Co się w tej firmie wyprawia. Praca jest bardzo ciekawy a zarobki gowni_@ne.zaczynalem swoją pracę od sprzedawcy po p.o. KS i po obecnych aneksach zostałem zdegradowany do starszego sprzedawcy w świetle prawa firmy. Chyba powinna się należycie się odprawa za zlikwidowane stanowisko pracy przez firmę .ale o tym się nic nie mówi mamy tyle obowiązków że się w głowie nie mieści.a co do pensji mam 2310 podstawy a z premierem mam tyle co żyd napłakał wychodzi 1980 zł co mc. Jaka to motywacja?? My zapier__ a biuro zmienia stanowiska. Taka jest prawda nie wiedzą co się dzieje na samym dole firmy. Tu gdzie my pocimy się na ich zajeba__e pensje. A co do ludzi jak popatrzyłem po grand openingach na Facebooku to mnie krew zalewa jakie to dupoli__zy. Szczerze to powodzenia w tej firmie ja mam dość. Współczuję tylko tym co rozumieją jaka to ciężka i niewdzięczna praca:) Pozdrawiam Były KZ

nick
@BylyKZ

Masz chociaż umowę o pracę?

Zostaw merytoryczną opinię o Circle K Poland - Warszawa

• Jak się pracuje w Circle K Poland?

Zobacz opinie na temat firmy Circle K Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 158.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Circle K Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 150, z czego 6 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 93 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Circle K Poland?

Kandydaci do pracy w Circle K Poland napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Circle K Poland