57 Concepts Sp. z o.o.

57 Concepts Sp. z o.o.

Opinie o 57 Concepts Sp. z o.o.

Anonim
Zweryfikowany użytkownik

To co mogę powiedzieć pozytywnego o tej firmie to: -spoko ekipa , -spoko zarobki (2500 netto podstawy z umową o pracę na czas nieokreślony) Nie podoba mi się w tej firmie "wymuszanie" nadgodzin, bo to jest dobra wola pracownika czy zostanie dłużej w pracy , a nawet powiem że wyrabianie nadgodzin to NAKAZ ze strony kierowniczki, zatem jeśli masz mocny charakter i umiesz się postawić będziesz pracować od 8 do 16. Kolejna rzecz to pracująca jedna sobota w miesiącu w salonie stacjonarnym, to jest stresujące i niepotrzebne dla ludzi pracujących na zapleczu magazynowym. Jeśli jest brak ludzi do obsługi na sklepie to trzeba ich zatrudnić i niech tylko obsługa klienta zajmuje się obsługą klienta tak jak nazwa stanowiska wskazuje, a reszta z magazynu niech robi swoje bez spiny i stresu przed klientami, to bardzo demotywujące. Od dawna ta firma powinna być pod lupą Inspekcji Pracy i kontroler złapałby się za głowę patrząc na ilość nadgodzin, ludzie tam wyrabiają po 230-250 h w miesiącu.

Xyz

Wyrazna rotacja pracowników od dawna

Antoni

@rododendron stabilność zatrudnienia jest jednym z najważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji o wyborze przyszłej pracy. Użytkownicy forum rozważający wysłanie cv do 57 Concepts, na pewno będą zainteresowani jak wygląda kwestia umów. W związku z tym mam pytanie, jaką umowę i na jaki okres miałaś, zanim firma podpisała z Tobą umowę o pracę? Taka informacja będzie cenna dla zainteresowanych osób.

Lando

Co tam będę się rozpisywać, wystarczające świadectwo dają od ponad roku notorycznie dawane ogłoszenia o pracę na gumtree, pracuj.pl

Łuk
@Lando 10.08.2015 21:21

powyższa opinia jest od gościa, który śmierdział i uciekł z pracy po tygodniu. średnia długość pracy to ok 1,5 roku, dobra pensja jak na warszawe, spoko praca, zero stresu, dobre szefostwo. polecam wszystkim

J.
@Łuk 12.11.2015 23:28

+ wymuszanie nadgodzin, praca w święta od 6 do 20 nie należy do rzadkości. wszystko za te 2300 (jesli uda się wynegocjowac podwyzke).

gal anonim
@J. 22.05.2017 14:54

jak się jest słabym pracownikiem, to się zarabia 2300

rododendron
@gal anonim 26.09.2018 15:52

raczej jak się jest (usunięte przez administratora) ktory pracuje w 57concepts. jeszcze walka jaką musiałam stoczyć o normalną umowę o pracę - dopiero po dłuuuuuuugim czasie się udało.

Antoni

@A czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Na razie ciężko wywnioskować z niej więcej, a użytkowników forum zainteresuje co konkretnie wpłynęło na Twoje zdanie o 57 Concepts i dlaczego polecasz tego pracodawcę. Napisz proszę jakie są warunki zatrudnienia. Każda sprawdzona opinia jest na forum na wagę złota.

A

Polecam pracodawcę, super miejsce i super ludzie!

Antoni

@????, takie opinie powinien wydawać jedynie pracownik 57 Concepts. Komentarz dodany przez @rexa, jakiś czas temu, powinien być potwierdzony aktualnymi informacjami. Może ktoś takimi dysponuje i może pomóc innym?

rex

słabo, śmieszne zarobki jak na warszawę. no i nadgodziny bo ludzi brakuje

????
@rex 19.03.2018 14:01

Zgadza się. Podejrzewam że straszny wyzysk. Byłem jako klient i nietrudno domyslec się o co chodzi. Ludzi masa, kolejki jak po chleb przed świętami. Pomyślałem sobie że to jakaś masakra bo byłem tam około 40min. Współczuję takiej pracy ale jak to mówią świat należy do odważnych! Przy tych warunkach doceniam swoją obecną pracę. A

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w 57 Concepts Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w 57 Concepts Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

w.

Zwalaniają bez powodu bo tak jest im wygodnie, podkładają pracownikom kłody pod nogi, nie szanują prawa pracy i przepisów bhp. Obiecują złote góry, ale tylko na początku + oszukują klientów jak tylko się da, aby hajs się zgadzał :)

Zostaw opinię o 57 Concepts Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 57 Concepts Sp. z o.o.