57 Concepts Sp. z o.o.

Adres: Aleja Wincentego Witosa 31 lok. 115, 00-710 Warszawa

NIP: 9512302393 REGON: 142269321 KRS: 0000348648

57 Concepts Sp. z o.o.
2 8 22 5 1

Opinie o 57 Concepts Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

MM
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Może ustosunkuję się do głównych zarzutów dotyczących pracy w firmie: 1. Rotacja kadr - wszystko zależy jak dobrym pracownikiem jesteś. Pracuję w firmie ponad 2 lata, wykonuję swoją pracę sumiennie i jeszcze nie doszły mnie słuchy, żeby ktoś planował mnie zwolnić. 2. Pensja - na start może nie jest oszałamiająca, ale można w ciągu roku dostać nawet kilka podwyżek. Po dwóch latach spokojnie wystarcza na utrzymanie rodziny w centrum Warszawy i odłożenie nieco na potem. 3. Nadgodziny - owszem, zrobiłem ich sporo, ale nigdy nie był to wymóg. Raczej wynikało to z potrzeby chwili i własnego poczucia obowiązku. Obecnie daje się nawet odczuć, że nadgodziny nie są preferowane przez właściciela, a zamiast tego zatrudniane są - może stąd tyle ogłoszeń - nowe osoby.

Tak1Nie
były pracownik
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

Sklep Zegarownia to naprawdę dobre miejsce pracy. Przede wszystkim stabilność zatrudnienia plus wynagrodzenie (podstawa atrakcyjna i premie kwartalne i roczna). Młody zespół, który tworzy przyjazną atmosferę.

Tak1Nie2
Nazwa działu: Handlowy
 Opinia

UP od 1 dnia, dobra pensja + premia, młoda ekipa, sklep ciągle się rozwija przez co pracy nie brakuje.

No.
Nazwa działu: Marketing
 Opinia

Niskie wynagrodzenie, niejasny podział obowiązków i niekompetentne kierownictwo to główne cechy tego miejsca pracy. Wyposażenie biura i warunki wołają o pomstę do nieba. Brak toalety, kuchni, szukanie oszczędności na bezpłatnych ogłoszeniach i niskich pensjach.. Nic dobrego nie da się o tej firmie (?)napisać. Stanowczo odradzam.

Tak6Nie1
klient
@No. 20.04.2019 13:34

chyba konkurencja tutaj ostro działa, sklep jest w galerii panorama, a w galerii sa łazienki :)

Anonim

Zweryfikowany użytkownik

Opinia

To co mogę powiedzieć pozytywnego o tej firmie to: -spoko ekipa , -spoko zarobki (2500 netto podstawy z umową o pracę na czas nieokreślony) Nie podoba mi się w tej firmie "wymuszanie" nadgodzin, bo to jest dobra wola pracownika czy zostanie dłużej w pracy , a nawet powiem że wyrabianie nadgodzin to NAKAZ ze strony kierowniczki, zatem jeśli masz mocny charakter i umiesz się postawić będziesz pracować od 8 do 16. Kolejna rzecz to pracująca jedna sobota w miesiącu w salonie stacjonarnym, to jest stresujące i niepotrzebne dla ludzi pracujących na zapleczu magazynowym. Jeśli jest brak ludzi do obsługi na sklepie to trzeba ich zatrudnić i niech tylko obsługa klienta zajmuje się obsługą klienta tak jak nazwa stanowiska wskazuje, a reszta z magazynu niech robi swoje bez spiny i stresu przed klientami, to bardzo demotywujące. Od dawna ta firma powinna być pod lupą Inspekcji Pracy i kontroler złapałby się za głowę patrząc na ilość nadgodzin, ludzie tam wyrabiają po 230-250 h w miesiącu.

Tak7Nie
M. K.
@Anonim 12.11.2018 12:02

2500 netto podstawy to zarobki na poziomie biedronki. Ale fakt poza wszystkim najbardziej denerwujące wymuszanie nadgodzin...

Xyz
 Opinia

Wyrazna rotacja pracowników od dawna

Opinia

@rododendron stabilność zatrudnienia jest jednym z najważniejszych czynników przy podejmowaniu decyzji o wyborze przyszłej pracy. Użytkownicy forum rozważający wysłanie cv do 57 Concepts, na pewno będą zainteresowani jak wygląda kwestia umów. W związku z tym mam pytanie, jaką umowę i na jaki okres miałaś, zanim firma podpisała z Tobą umowę o pracę? Taka informacja będzie cenna dla zainteresowanych osób.

Lando
 Opinia

Co tam będę się rozpisywać, wystarczające świadectwo dają od ponad roku notorycznie dawane ogłoszenia o pracę na gumtree, pracuj.pl

Tak5Nie
Łuk
@Lando 10.08.2015 21:21

powyższa opinia jest od gościa, który śmierdział i uciekł z pracy po tygodniu. średnia długość pracy to ok 1,5 roku, dobra pensja jak na warszawe, spoko praca, zero stresu, dobre szefostwo. polecam wszystkim

Tak3Nie2

J.
@Łuk 12.11.2015 23:28

+ wymuszanie nadgodzin, praca w święta od 6 do 20 nie należy do rzadkości. wszystko za te 2300 (jesli uda się wynegocjowac podwyzke).

Tak12Nie

gal anonim
@J. 22.05.2017 14:54

jak się jest słabym pracownikiem, to się zarabia 2300

rododendron
@gal anonim 26.09.2018 15:52

raczej jak się jest (usunięte przez administratora) ktory pracuje w 57concepts. jeszcze walka jaką musiałam stoczyć o normalną umowę o pracę - dopiero po dłuuuuuuugim czasie się udało.

Opinia

@A czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? Na razie ciężko wywnioskować z niej więcej, a użytkowników forum zainteresuje co konkretnie wpłynęło na Twoje zdanie o 57 Concepts i dlaczego polecasz tego pracodawcę. Napisz proszę jakie są warunki zatrudnienia. Każda sprawdzona opinia jest na forum na wagę złota.

A
 Opinia

Polecam pracodawcę, super miejsce i super ludzie!

Opinia

@????, takie opinie powinien wydawać jedynie pracownik 57 Concepts. Komentarz dodany przez @rexa, jakiś czas temu, powinien być potwierdzony aktualnymi informacjami. Może ktoś takimi dysponuje i może pomóc innym?

rex
 Opinia

słabo, śmieszne zarobki jak na warszawę. no i nadgodziny bo ludzi brakuje

Tak15Nie

????
@rex 19.03.2018 14:01

Zgadza się. Podejrzewam że straszny wyzysk. Byłem jako klient i nietrudno domyslec się o co chodzi. Ludzi masa, kolejki jak po chleb przed świętami. Pomyślałem sobie że to jakaś masakra bo byłem tam około 40min. Współczuję takiej pracy ale jak to mówią świat należy do odważnych! Przy tych warunkach doceniam swoją obecną pracę. A

Opinia

Co od czasu dodania ostatniego wpisu zmieniło się w 57 Concepts Sp. z o.o., jeśli chodzi o wynagrodzenia?

Opinia

W czasach korzystnej dla kandydatów sytuacji na rynku pracy, atmosfera w miejscu zatrudnienia odgrywa coraz większą rolę. Czy tak samo jest w 57 Concepts Sp. z o.o.? Podzielcie się swoimi wrażeniami, wyrażając swoją opinię na ten temat!

w.
 Opinia

Zwalaniają bez powodu bo tak jest im wygodnie, podkładają pracownikom kłody pod nogi, nie szanują prawa pracy i przepisów bhp. Obiecują złote góry, ale tylko na początku + oszukują klientów jak tylko się da, aby hajs się zgadzał :)

Tak18Nie

Zostaw opinię o 57 Concepts Sp. z o.o. - Warszawa