57 Concepts Sp. z o.o.

Opinie o 57 Concepts Sp. z o.o.

w.

Zwalaniają bez powodu bo tak jest im wygodnie, podkładają pracownikom kłody pod nogi, nie szanują prawa pracy i przepisów bhp. Obiecują złote góry, ale tylko na początku + oszukują klientów jak tylko się da, aby hajs się zgadzał :)

Lando

Co tam będę się rozpisywać, wystarczające świadectwo dają od ponad roku notorycznie dawane ogłoszenia o pracę na gumtree, pracuj.pl

Łuk
@Lando 10.08.2015 21:21

powyższa opinia jest od gościa, który śmierdział i uciekł z pracy po tygodniu. średnia długość pracy to ok 1,5 roku, dobra pensja jak na warszawe, spoko praca, zero stresu, dobre szefostwo. polecam wszystkim

J.
@Łuk 12.11.2015 23:28

+ wymuszanie nadgodzin, praca w święta od 6 do 20 nie należy do rzadkości. wszystko za te 2300 (jesli uda się wynegocjowac podwyzke).

Zostaw opinię o 57 Concepts Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie 57 Concepts Sp. z o.o.