Opinie o vedion.pl - ZM Holding Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kamil Krawczyk Vedion. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Kamil Krawczyk Vedion o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kamil Krawczyk Vedion w Warszawa

opinie o firmach | GoWork.plznak

Twój głos ma znaczenie,

podziel się swoją historią!

Chcę opowiedzieć o firmie
Pytanie Nowy wpis

Czy jest możliwość pracy na podstawie B2B w Vedion (ZM Holding Sp. z o.o.)?

abc Nowy wpis
@Pytanie

Owszem, zdarzają się umowy B2B. Szczególnie handlowcy.

Damian
Inne

Czy przy większych zakupach można negocjować cenę? Mam zamiar kupić komputer za około 5000 zł, Vedion daje jakieś upusty przy takich kwotach? :)

Ja Nowy wpis
Inne
@Damian

Czy w dzisiejszych czasach 5000zl na kompa to dużo?... Nie wygłupiaj się z pytaniem o rabat do takiej kwoty.

Zostaw merytoryczną opinię o Kamil Krawczyk Vedion - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie
Kamil Krawczyk Vedion
3.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Kijowska 11 lok. 379
    03-743 Warszawa
  • NIP: 1132613177 REGON: 140771944

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

1. GoWork.pl 3 725 514
  2. pracuj.pl 3 349 188