Capco Poland Sp. z o.o.

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Capco Poland Sp. z o.o.

kandydat Nowy wpis

Szukają architekta IT za stawkę poniżej rynkowej. Nie warto.

@kandydat

Cześć wam, nie widziałam tego ogłoszenia, możecie napisać, jaka jest ta stawka? Czy to jest pensja miesięczna, czy kasa za godzinę lub za projekt? I czy wiecie, czy ta kasa jest na start tylko, a potem z czasem po jakimś okresie próbnym rośnie do rynkowego poziomu??

Jak często w Capco Poland Sp. z o.o. odbywają się szkolenia pracownicze? W ogłoszeniu, które umieścili 29 września na Pracuj.pl, obiecują bogaty rozwój.

@Pracodawca

Dzień dobry, Firma zapewnia szkolenia, plan szkoleniowy ustalany jest indywidualnie według potrzeb i celów każdego pracownika. Do wykorzystania jest również platforma Udemy z ponad 3000 szkoleń, dostępnych cały czas.

Szkolenia

Od jakiegos czasu juz tam nie pracuje. Jednak przed ostatni rok odbylo sie jedno szkolenia grupowe - takie samo dla wszystkich chetnych na UoP, ktorzy spelnili wymogi. Na poczatku roku nie bylo mowy o jakichkolwiek szkoleniach, wiec moja skromna opinia - moze cos rzuca znowu w grudniu :). Maja Udemy co jest oczywiscie plusem. To sa dosc tania szkolenia, ale zawsze cos. Mozesz jednak robic the szkolenia tylko poza godzinami pracy (przynajmniej oficjalnie tak bylo - chyba ze mialo sie approval od klienta, ale to dosc normalne). Nie zgadzam sie wiec z opinia @Pracodawca ze szkolenia sa w pelni szyte na miare dla kazdego pracownika :). Nawet jak byly dwa szkolenia do wyboru w ankiecie i ludzie wybierali co wola - ruszyli po prostu z opcja ktora miala woecej glosow. Jesli chodzi o szkolenia po stronie klienta - zalezy jak sie trafi i do ktorego zespolu. Niektore byly super i pomagaly (przypisywaly pomocnego buddy'edo), w niektorych ludzie byli rzuceni na gleboka wode. Wiec nie to ze z gory dostawalo sie szkolenia, klient szukal ludzi juz wykwalifikowanych.

Misia
@Szkolenia

A co spowodowało, że już tam nie pracujesz? Te szkolenia to ciekawa kwestia, szczególnie jak pozwalają podnosić kwalifikacje, a możesz zdradzić z jakiej tematyki?

Odpowiedz Nowy wpis
@Misia

Jeśli zainteresowana jesteś złożeniem CV - wszelkie informacje, aby znaleźć na Linku jakie to było szkolenie, są w pierwszej wiadomości :) W konsultingu nie dostaje się rzeczy na tacy. A powodów do mojego odejścia było wiele. A firma za mała, żeby po opisie nie wywnioskować kto się do niego przyczynił. Musi wystarczyć krótkie zdanie - nasze priorytety się rozjechały, wiec człowiek poszedł szukać lepszej dla siebie firmy.

@Odpowiedz

I właśnie te rozjeżdżające priorytety teraz zastanawiają, dobrze jednak rozeznać się wcześniej ze szczegółami odnoszącymi się do samej kultury pracy, żeby kogoś jeszcze cos podobnego nie spotkało. Napiszecie o niej nieco wiecie? No i o głównych predyspozycjach bez których nie warto się nawet pchać? Nie chce czasu zmarnować

Klara

Interesuje mnie stanowisko Business Analyst, widziałam, że dwa lata temu firma prowadziła rekrutację na to stanowisko. Praca jest zdalna co jest dla mnie sporym atutem. Podstawa z ogłoszenia to 3 tysiące plus prowizje. Jaka wychodzi miesięczna średnia? Chciałabym podesłać swoje dokumenty ale głównie interesują mnie zarobki. W razie jakiś problemów można liczyć na pomoc koordynatorów?

Niezła lista. Ale jak właśnie pracownik dostarcza czegoś nieodpowiedniego, to jest jakaś specjalna ścieżka do zgłaszania tego do HR? Może jakiś adres mail aby wysłać odpowiednią informację? Hr zbiera takie info jakkolwiek?

Jakie zadania lub pytania rekrutacyjne otrzymałeś od rekrutera w firmie Capco Poland Sp. z o.o. na stanowisko Tech Data Analyst with GCP? Czy były zgodne z wymaganiami wskazanymi w ogłoszeniu? Kiedy otrzymałeś odpowiedź zwrotną?
Nickra

Company doesn't have enough projects to keep the employees and fires employees without any prior notice.

@Nickra

Dear Nickra, Thank you for your comment. However, the projects timing and scoping are adjusted with the clients’ needs and requirements. This includes changes to the sets of skills and/or seniority of the role and therefore requires either reskilling (Capco provides trainings) and being able to quickly take up new role or recruiting new teams aligned with the clients’ expectations.

Lidia

Jak to brak warunków, podczas rekrutacji nie ma ustalania podstawowych kwestii? Z czego wynika rotacja, często są wolne etaty?

Ship-02

Podsumować firmę można w 2 wyrażeniach: (usunięte przez administratora)i toksyczne środowisko. Nie polecam !

Ooo
@Ship-02

Widzę tylko toksyczne środowisko, bo pierwsze wykropkowali. Możesz ująć jakoś inaczej, żeby było wiadomo o co chodzi? O atmosferze trochę ludzie tutaj napisali m.in. ze wsparcia brak. Ty coś dodasz od siebie? Tutaj na każdym stanowisku trzeba się spodziewać nadgodzin? - bo ktoś pisał, że masa ich tutaj. Można się na nie zgodzić?

Jadźka

O co obwiniają pracowników? Co w przypadku jeśli ktoś się sprzeciwi szefowej i nie będzie chciał kłamać? Dużo osób pracuje bez umowy o pracę?

Na stronie Pracuj.pl zamieszczono 29 września kilka aktualnych ofert pracy do firmy Capco Poland Sp. z o.o.. Poszukiwana jest osoba do pracy jako Data Analyst. Co sądzicie o warunkach pracy zaproponowanych przez pracodawcę?

W życiu, ta firma to pomyłka! Jako były na szczesxie pracownik mogę powiedzieć, ze ludzie uciekają bardzo szybko. Zero szacunku do pracownikow, masz robić wszystko co klient każe niezależnie od twojego profilu, Capco nic nie pomoże tylko będzie zwalać wine na swoich pracowników. Zero wartości, zero wsparcia, zero merytoryki. To taka fabryka gdzie mielą ludzi nie patrząc na nich. A management - poziom dno, aż wstyd ich czasem słuchać

Kubi

Piszesz, że zero wsparcia. A jak się przychodzi do pracy, to przygotowują jakoś do objęcia stanowiska i czy to wdrożenie - jeśli jest - faktycznie pomaga w pracy z klientem?

tez byly pracownik
@Kubi

nie i nie. Wdrożenie to tylko to musi sie pojawic czyli bhp itp. + to czego oczekuje klient czyli wdrożenie po jego stronie

Tatiana

Zwalają winę na pracownika przed klientem? A potem sa z tego konsekwencje? Jakieś kary czy coś, właśnie jak coś pójdzie nie tak i klient nie jest zadowolony?

Zdecydowanie nie polecam

Jesli szukasz miejsca ktore zaplaci dobre pieniadze, trafiles/as dobrze! Ale to jedyna pozytywna rzecz jaka mozna napisac. Dla mnie ta firma juz nie istnieje, a o zmarlych nie mowi sie zle - wiec tutaj postawie kropke.

Nigdy wiecej

Jako juz niedlugo byly pracownik moge powiedziec,ze zatrudnuenie sie tam bylo najgorsza decyzja jaka podjalem.(usunięte przez administratora)Czegos takiego jeszcze nie widzialem. Zero doswiadczenia i oglady. Co do projektow to trafiasz pod skrzydlo mikro managera, ktory uprzykrzy Ci zycie na tyle, ze sam zdecydujesz sie odejsc. Nikt nic nie wie, a o wszystko pretensje

Barbara

Napiszecie w końcu o co dokładnie chodzi? Jak ten manager uprzykrza życie? Jaki konkretnie był powód zwolnienia? Mógłbyś dać znać?

Firma porazka

Senior Partner nie wytrzymal nawet roku w firmie. Totalnie nieprofesjonalni. Stawki jedne z nizszych na rynku. Zadnego rozwoju zawodowego bo nie oferuja szkolen przydatnych tylko te obowiazkowe. Pracowalem tam i juz szczesliwie mam to za soba. Nie ma co tracic czasu. Sa o wiele lepsze firmy na rynku. Jak rekrutuja to nawet joe wiedza na jaki projekt.

FidelCastro
@Firma porazka

No cóż. Consulting w najgorszym możliwym wydaniu ( obecnie pod hinduskim właścicielem czyli Wipro). Firma bierze każdy projekt jaki się nawinie a później panicznie robi rekrutacje. Jak już się zrekrutujesz to może będziesz robił to co Ci obiecywali a może zupełnie co innego bo taka będzie potrzeba - Twoje zdanie nie ma znaczenia. Na dobrą sprawę jesteś przypisany do projektu/klienta i masz siedzieć cicho i robić co tam klient chce. Jak są jakieś problemy to Capco umywa ręce bo klient jest Bogiem a Ciebie jak będzie potrzeba szybko zastąpią. Kto jest Twoim managerem tego się nie dowiesz ( niby ktoś tu na miejscu a dodatkowo ktoś po stronie projektu) I w sumie nie ma to znaczenia bo w większości przypadków jesteś potrzebny tylko do tego żeby billować klienta. Chaos, przedmiotowe traktowanie pracownika, brak możliwości rozwoju. Trudno polecić.

@FidelCastro

Dokladnie tak jest. Najgorsze jest traktowanie pracownikow na kontrakcie jak (usunięte przez administratora). Skonczy sie projekt i lecisz na bench. Jak nic nie znajda (a wyboru nie maja) to szybkie zwolnienie zeby tylko nie placic.

Gabriela

Komentarz został zgłoszony do admina do usunięcia w dniu 20.12.2022 z adresu mailowego autora. Wpis ten nie powinien się tutaj znaleźć, za co bardzo przepraszam.

Gabriela

Komentarz został zgłoszony do admina do usunięcia w dniu 19.12.2022 z adresu mailowego autora. Wpis o takiej tematyce nie powinien się tutaj znaleźć, za co bardzo przepraszam.

Niedoszły pracownik

Była rekrutacja, wszystkie etapy, pozytywna ocena, chęć zatrudnienia przez managera u jednego z klientów i… przestali się odzywać. Totalny brak profesjonalizmu, zero kompetencji

QQA

Bardzo polecam pracę w Capco Poland! Jest rodzinna atmosfera i dużo możliwości rozwoju!

Lol
@QQA

Sami sobie piszecie te opinie?

CF

I liked the possibility of working in a diverse environment with an open road to implementing new solutions, tools, and systems, that you proposed. Management is ready for your ideas and support in providing them.

Hej hej. Mam pytanie w kwestii firmy Capco Poland Sp. z o.o.. Czy zespół szkoli nowo zatrudnionych kandydatów? Dziękuje bardzo za pomoc.

Hs

Nie ma zadnych szkolen. Firma albo wrzuci Cie momentalnie na projekt albo bedziesz siedziec na benchu.

Irena
@Hs

I chociaż z takiego projektu idzie się czegoś nauczyć czy tutaj też idzie opornie?

@Irena

Zalezy od klienta. Capco jedynie bedzie probowalo od Ciebie wyciagnac informacje, ktore przydadza sie im do rozrostu firmy… w niektorych projektach jest mozliwosc nauczenia sie czegos nowego.

TSKC

Hej szkolenia są zarówno po stronie Capco (onboarding, conducting etc) jak i po stronie właściciela projektu. Dodatkowo jesli chcesz pdonosić kwalifikacje możesz wybrać coś z ogólndostępnych szkoleń, które mogą przydać się na projekcie.

Poszukuję zatrudnienia na Data Analyst. Capco Poland Sp. z o.o. oferuje taką pracę. Czy zdarza się zmiana formy zatrudnienia w późniejszym czasie?

MMA

Dzień dobry, Tak poszukujemy osób na stanowiska Data Analyst, zapraszam do przesłania CV na: (usunięte przez administratora) Pozdrawiam

Firma Capco Poland Sp. z o.o. poszukiwała ostatnio pracowników na stanowisko QA Engineer. Czy dalej można tam aplikować?

MMA

Dzień dobry, Tak, stanowisko jest nadal aktualne Mobile i Web QA Engineer. Zapraszam do aplikowania na: Web QA: https://www.capco.com/Careers/Job%20Search/Office%20Detail?gh_jid=3533076&location=2604fd1d1ea34c9a8a94d9b0e0670176&department=&keywords= Mobile QA: https://www.capco.com/Careers/Job%20Search/Office%20Detail?gh_jid=3533113&location=2604fd1d1ea34c9a8a94d9b0e0670176&department=&keywords= jak również zapoznania się z nami na www.capco.com Pozdrawiam :)

Hs

Nie polecam. Plaska struktura, ale jednak narzucanie poszczegolnym pracownikom „nieoficjalnego” line managementu. Brak wsparcia na projekcie. Wrzucanie w projekt niezgodny z doswiadczeniem. Firma ma za nic Twoje zdanie - wazne, ze wplywa kasa od klienta. Firma nastawiona na zysk bez dbania o pracownikow. Obecnie maja cisnienie zeby zatrudnic jak najwiecej osob w tym roku, wiec robi sie jeszcze gorzej.

Irena
@Hs

Piszesz, że struktura płaska, a nie chcesz dokładnie przybliżyć jakie są stanowiska do obsadzenia i ich przybliżoną ilość?

Kuba
@Irena

W innych Capco są menedżerowie, do których raportują poszczególni pracownicy. W Polsce wszyscy raportują do partnera, więc trochę ciężko skontrolować potrzeby i problemy pracowników jak jest ich już ponad 100. Myślę, że o to chodziło w kontekście płaskiej struktury.

Zostaw merytoryczną opinię o Capco Poland Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Capco Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Capco Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capco Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Capco Poland Sp. z o.o.