CD Projekt sp. zo.o.

Opinie o CD Projekt sp. zo.o.

Agent 21

Witam! Mam jak najgorsze skojarzenia z tą firmą. Uzyskać jakąkolwiek pomoc w tej mizernej firmie graniczy z cudem. Miałem problem z grą dystrybuowaną prze CDP. Zadzwoniłem do nich o pomoc, odebrał mało kompetentny pan który nie przejawił odrobiny zainteresowania moim problemem, co więcej w sposób beszczelny i arogancki stwierdził że oni są tylko od sprzedaży płyt z grami, a wszelki problemy z grą to już nie ich bajka i żebym dzwonił lub pisał do Szwajcarii. Dal mnie to niewyobrażalne w dzisiejszych czasach tak potraktować klienta który kupił już u nich nie jedną grę, ale na pewno nie kupi już innej. Wszystkim którzy nie muszą u nich kupować, odradzam dorabianie zwykłych handlarzy. NIEKOPETENCJA i PRZEDMIOTOWE (zarobić kasę na Tobie) TRAKTOWANIE KLIENTA to ich twarz. Pozdrawiam.

Agent 22
@Agent 21 16.10.2017 11:24

Jaki był problem z grą? Jestem ciekawy, czy problem rzeczywiście był związany z czymś z czym mogli ci pomóc, czy też powiedzieli ci prawdę, że jest to temat do producenta. Z tego co opisałeś nie mam pewności, czy to oni byli niekompetentni, czy może ty.

MaXX

Brak szans na rozwój/awans. Praca dla studentów, dobra na start. Zarobki raczej marne.

xD

Wszystkie opinie wykasowane :D Aż tak jest źle?

Kabuto

Na tę chwilę z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością zakładam, że w tym kraju nie znajdę lepszego miejsca do pracy. Dumny jestem, że jest to polska firma i jeśli chodzi o polski rynek to jest to diament w górze kompostu :)

Antek
@Kabuto 13.09.2016 12:30

Jakie zarobki?

Miś uszatek

Nie polecam

Słowa kojarzące się z CD Projekt sp. zo.o.: solidna, profesjonalna, rozwojowa, rzadko stresująca, czasem wyczerpująca psychicznie. Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako dobrą. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo mili, życzliwi i chętnie pomagają. Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w CD Projekt sp. zo.o.: traktowanie ludzi na równi - wynagrodzenie adekwatne do pracy. Najbardziej nie podobało mi się w CD Projekt sp. zo.o.: brak zabezpieczenia finansowego "na czarną godzinę". Dlatego straciłem pracę.

Zostaw opinię o CD Projekt sp. zo.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CD Projekt sp. zo.o.