CD Projekt sp. zo.o.
counter
2 68 70 5 1
Miła Pani

plusy: - ładne biuro - można czasem pogadać z kimś z zarządu - darmowe piwko na imprezach - czasem rozdają koszulki lub stare gry - zgniatarka do plastikowych butelek i duży wybór herbat - jak ktoś jest niedowartościowany to może się pochwalić na fejsie że tu pracuje i to by było na tyle, serio minusy: - dziwne zasady nieprzystające do branży – raz ci mówią że luz i krótkie spodenki, a potem dziewuchy z HR próbują prać mózgi jak w jakimś korpo z Mordoru, to bank czy się gry robi? - zgłaszasz uwagi? dostaniesz w pakiecie kilka spotkań kołczingu od dziewuch z HR jak się uśmiechać i że tak naprawdę to nie myślisz to co myślisz, a to co ci się nie podoba tak naprawdę ci się podoba, tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś, bo to cd projekt i zrobiliśmy wiedźmina, więc musi być super wszystko i zawsze, nie rozumiesz to zrozumiesz - ocena pracownika jak z grupy przedszkolnej 4-latków – co miesiąc dostajesz medaliki, pucharki i łapki w górę (lub w dół), a spróbuj się zaśmiać że dziecinada to – patrz punkt 2 - niby wszyscy miło „cześć, cześć”, a jak spróbujesz wnieść uwagę do wypowiedzi managera (zwanego tutaj dumnie LEADEM), to grożą ci konsekwencje związane z łapkami w dół albo gorzej (patrz punkt 2), chyba nie myśleliście, że ten dziecinny system jest tylko dla beki - miało być miło, a managerowie udają że cię nie widzą na korytarzu, z plebsem się przecież nie rozmawia - dotyczy panisk na stanowiskach kierowniczych a nie zarządu który jest bardziej w porządku niż paniska - ludzie z pasją? są, ale się pochowali i pracują, za to widać dużo takich co w gry w ogóle nie grają i psują atmosferę - poznam jak się robi gry! – nie poznasz, bo nie dostaniesz dostępu do większości materiału a ludzie nie chcą rozmawiać, tylko patrzą wilkiem coś za jeden i kontrolują każdy twój ruch - pogram sobie w gry! – nie, nie pograsz, bo tu się robi gry a nie w nie gra, nawet piłkarzyki zniknęły bo ktoś w nie grał - nawiedzeni fanatycy - cyt. „mógłbym tu pracować za darmo” „kocham Adama B.” - regionalny folklor – „jestem nerdem, ubiorę się w szlafrok i klapki, może ktoś mnie zauważy” - niedojrzałe małolaty - „byłem na imprezie”, „będę na imprezie”, „mam kaca, więc wciąż jestem na imprezie”, „kiedy beer Friday?”, „idziemy do kina, yeee!, before przed wejściem?” – przynajmniej browar z firmowej lodówki sprzątnijcie, bo wstyd przed gośćmi kiedyś będzie - lansiarze - „pokażę swoje nowe białe buciki / pomaluję włosy na fioletowo / będę spacerować pół dnia z pieskiem po biurze albo najlepiej pięcioma żeby dostać +10 do lansu w towarzystwie” – to schronisko dla zwierząt czy gry się robi? - moje konto bankowe płakało jak widziało co na nie wpływa, nigdy nie widziało mniejszego datku, ale tutaj pracuje się dla wartości a nie pieniędzy, tak mówili na początku, tylko w sklepie mówią że nie akceptują tego środka płatniczego - bonusy obiecywali duże i pewnie takie były ale nie dla mnie i innych maluczkich, za to widziałem na parkingu kto maluczki nie był - nadgodziny są płatne ale jak ci je pozwolą rozliczyć – jak myślicie, zawsze pozwalają? przecież nie musisz siedzieć po godzinach, nikt nie każe, tylko praca ma być na czas - szkolenia? rozwój? plan na pracownika? - cyt. ”eeee yyyy eeeee a nie masz zakresu obowiązków?”, „nie narzekaj, wiesz ile osób chce być na twoim miejscu?” Rozważ wątpiący kandydacie przy dobrym trunku, czy aplikując tutaj zmierzasz w dobrym kierunku.

NIE

Bardzo złe wspomnienia z rozmowy rekrutacyjnej - aplikowałam do obszaru HR. Zostałam zaproszona na spotkanie i wzięłam w nim udział. Pomimo, że obiecywano mi to podczas spotkania, od 5 miesięcy nie dostałam informacji zwrotnej po spotkaniu, nawet mailem. Jestem zażenowana poziomem Działu Rekrutacji. Osoba, którą znam również była tam w rekrutacji i też potraktowali ją poniżej jakiekolwiek krytyki.

Jaskier
Klient

Czy nie jest tak, że tę polską firmę spotyka fala hejtu bo jest polska? Nie twierdzę, że wszystko wyjaśnia moje pierwsze zdanie, na pewno istnieje wiele rzeczy do poprawy, ale w zagranicznych firmach nie jest lepiej, więc what's the problem?

Tom

Pracowałem. Osobiście bardzo nie polecam, ale niektórym się tam podoba. Przedewszystkim trzeba lubić korpo i crunch

@Tom

Hej @Tom, miałabym prośbę o podanie większej ilości szczegółów. Napisałeś: bardzo nie polecam, ale dlaczego? Podaj konkretne przykłady sytuacji, które wpłynęły na Twoją opinię o pracy w CD Projekt.

Aga
Kandydat

Czy CD Projekt daje benefity lunchowe, kupony, karty, jedzenie w pracy? I czy opłacają pakiet medyczny dla rodziny?

@Aga

Cześć @Aga, jedyne benefity o jakich informują na swojej stronie to Multisport, Allianz, system premii. Zdecydowałaś się może aplikować do pracy w CD Projekt?

Kandydat

Okropna rozmowa rekrutacyjna. Pytania były trudne, ale stanowisko wymagające więc tutaj rozumiem to. Odpowiada się na nie jeszcze trudniej kiedy widzisz jak siedząca obok dziewczyna z rekrutacji próbuje powstrzymywać śmiech kiedy na nie odpowiadasz. Najwyraźniej widok jak ktoś się stara pracować gdzieś gdzie zawsze chciał jest przekomiczny, od razu czujesz się ponad nim. Niedługo potem dostałem maila z podziękowaniem. Na szczęście po tym doświadczeniu nie było mi nawet przykro, a po wyjściu na jaw wszystkich kontrowersji związanych z warunkami pracy przy CP2077 to się nawet cieszę że tak wyszło.

@Kandydat

Hej, zdradzisz na jakie stanowisko w CD Projekt dokładnie aplikowałeś? Ciekawi mnie też, jak długo czekałeś na telefon od firmy po przesłaniu CV?

HajsuJakLodu
Kandydat

Programista Java w Warszawie wyciąga na Umowie o.prace ponad 20000 k Brutto. Ile można u Was zgarnąć?

ProgramistaJava&DotNet_12stażu
@HajsuJakLodu

Przepraszam, ale chyba w mokrych snach juniorów. Jestem z Warszawiakiem. W branży IT od 12 lat. Niestety coraz częściej słyszę taki bzdury i jakoś zawsze pochodzą one od młodszych programistów :),Niestety szczególnie od tych najmniej zaangażowanych, którzy myślą, że za samo to że są będą przychodzili do pracy mają mieć "Hajsu jak lodu" ;) Gimbaza w IT:/ Odnośnie zarobków w IT to 16k netto na fakturze to już bardzo dobre pieniądze dla backednowca. Niektórzy wyciągają 20K, ale przypominam, że mówimy o IT,a nie o branży gier oraz o osobach z dużym doświadczeniem, którzy potrafia ciągnąc sami cały zespół i projekt. Ewentualnie o ludziach, którzy siedzą na takim lagacy code, że nikt za mniejszą kasę nie zgodzi się w tym grzebać. Ale to ma bardzo krótkie nogi..

@ProgramistaJava&DotNet_12stażu

Hej, jesteś pracownikiem CD Projekt? Jeżeli tak, opowiedz proszę o zakresie swoich obowiązków w firmie, wspominasz o 12 letnim doświadczeniu w pracy w branży, od jak dawna jesteś zatrudniony w tej firmie i czy przez ten cały czas dostałeś jakąś podwyżkę, bądź awans?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Jolanta

Cześć, możecie opisać styl zarządzania przełożonych w CD Projekt? Widzę, że poszukują obecnie trzech pracowników, w tym Specjalisty ds. Sprzedaży: https://www.gowork.pl/oferta-zewnetrzna/specjalista-ds.-sprzedazy,lento.ple5bfc4fc214c0871e71cf332f33f55c6,warszawa. Ktoś z pracowników tego działu obecny na forum?

Gracz
Użytkownicy czekają na odpowiedź 6 dni.
Kandydat

Jak się sprzedaje CP 2077 w 2021 roku? W/g moich informacji bardzo słabo. Czy to prawda? Kto bedzie wiedzial lepiej jak nie ludzie CDR :).

Jaskier

@Jaskier

Tyle, że CDPR chciał uchodzić za bohatera branży. Sami nazywali siebie buntownikami itd. Tak naprawdę CDPR to korpo nie różniące się od innych tylko ubrane w złoty papierek

ostr
@Jaskier

Masz na myśli krytyków z Polski? Zobacz wypowiedzi na międzynarodowych serwisach, forach, pod filmikami na YT. Myślę, że wielu komentujących może nawet nie wiedzieć z jakiego kraju wywodzi się firma. A co do hejtu w Polsce - są zarówno hejterzy jak i fanboje. Firma na pewno nie pomogła sobie też angażując się politycznie po stronie radykalnej, wulgarnej lewicy. Ale to w sumie klimaty jak w CP.

@ostr

No tak większość osób nie wie z jakiego kraju jest CDPR, a kojarzy ich poglądy polityczne. Ta logika poziom AI w cyberpunku. Gra jest w złym stanie na podstawowe konsole, a miała tu działać "zaskakująco dobrze" + spektakularne bugi. Koniec tematu

ostr
@Moira

Moira, Nie unoś się tak. W żadnych miejscu nie sprzeciwiłem się twierdzeniu, że głównym powodem całej sytuacji jest to, co opisałaś/eś. W wątku padło pytanie czy ten hejt nie bierze się stąd, że to polska firma i do tego się odnoszę, bo nie zrozumiałem o co chodzi: a) O to, że Polacy z jakichś powodów hejtują bardziej polską firmę b) O to, że społeczność międzynarodowa hejtuje firmę bardziej niż zasługuje dlatego że jest z PL A wątek o zaangażowaniu politycznym to dodatkowy komentarz tyczący się opcji "a". Z pewnością wśród graczy w PL są przedstawiciele przeróżnych poglądów, ale zaangażowanie się po stronie chorej z nienawiści opcji politycznej zapewne ma wpływ na odczucia pewnej części graczy i klientów w Polsce.

Klient

Nie potrzebuję tęczowej koszulki. Naprawdę myślisz, że przeciętny konsument śledzi pracowników firmy na Twitterze? Na jakim Wy świecie żyjecie. Zresztą poczytaj komentarze dotyczące gry w różnych mediach.

@SIR_Runalot
@Moira

Nie no, są buntownikami branży IT. Tak jak prawie wszędzie się dobrze zarabia, to tutaj kiepsko i na dodatek masz ochotę zatłuc się bananem (organicznym). Rebele jak diabli. Nawet logo wygląda jak rozjechany kurczak.

@SIR_Runalot
@ostr

Chętnie odpowiem. a) Nie b) Nie Dzięki, cieszę się że mogłem pomóc ;)

Dariusz
@@SIR_Runalot

Pomożesz, jak wyrazisz swoje dokładne zdanie o tym właśnie pracodawcy. Nie ukrywam, że chętnie dowiedziałbym się od Ciebie, czy firma ta pod względem warunków zatrudnienia Twoim zdaniem jest godna polecenia. Będziesz na tyle uprzejmy, aby napisać mi, jak pod tym kątem postrzegasz tego pracodawcę? Twoja aktywność będzie pomocna, więc bardzo Cię proszę o opinię. Zrobisz to dla mnie?

CzyTySieDobrzeCzujesz
@ostr

@ostr myślisz, że jesteś taki fajny, bo dałeś się wciągnąć w bezsensowną wojenkę na poziomie podstawówki, to jest lewica-prawica. Ale ta twoja "prawica" (w Polsce prawica nie ma nic wspólnego z tym co w Ameryce) to tak naprawdę niestety tylko fundamentalizm religijny, który ma na celu między innymi zdekryminalizować przemoc w rodzinie. Tacy jesteście beznadziejni w szukaniu partnerek, że musicie zmuszać je do stosunku prawnie? :)

AntyPajac
@CzyTySieDobrzeCzujesz

Ty się za to nie dałeś wciągnąć. Z tego wpisu aż bije otwartością, tolerancją i neutralnością.

Użytkownicy czekają na odpowiedź 66 dni.

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w CD Projekt sp. zo.o.?

StopMmm
Kandydat

Czy nie uważacie, że project manager to coś co odchodzi do lamusa? To prawda ze u was zarabia więcej niz programista? No i co cisneliscie z czasem i wyszła taka premiera.. Zobaczcie jak sa budowane zespoly u najlepszych jak np. w Alllegro, brak PM'ow,. samoorganizujace sie zespoly.

agile
@StopMmm

Nie jestem zorientowany jak jest w allegro i innych firmach, ale czy samoorganizując się zespół nie ma Scrum Master'a? Patrząc z perspektywy różnych branż w których pracowałem, ktoś taki jak PM, Scrum Master czy jakiś menago jest potrzebny w zespole. Jednakże jego rola, obowiązki i sposób prowadzenia projektu powinien być zdefiniowany jakąś metodyką zarządzania projektami, by mieć sposób w jaki przedstawia się zarządowi i dyrektorom postępy w pracy nad produktem i ewentualne niedociągnięcia i braki. Metodyki, takie jak np. Prince2 zakładają odniesienie postępów i wyjaśnienia ryzyk decydentom. Jeśli obwiniać kogoś za to co robi PM w zespołach, to obwiniać można jedynie dyrektorów czy zarząd, że nie wdrożono metodyki zarządzania projektami, która dała by informację na temat jak wygląda produkt w obecnym stanie, wraz z informacjami co spowoduje wydanie produktu w tym momencie developmentu. Jeśli były jakieś zmiany dobry PM powinien zebrać info od zespołu i przedstawić zarządowi, że ciągłe zmiany to wyrzucanie kodu do śmieci, testerzy wykonują robotę od nowa i pojawiają się nowe bugi i należy przyjąć daną wizję, gdzie zmiany mogę być do określonego poziomu.

CzyPmJestPotrzebny
@agile

Ale ogarnięci programiści project managera nie potrzebują. Robi sie demo i sie pokazuje wyniki. czego brakuje i sie argumentuje na bieżącą gdzie sie jest. Bez przesady nie róbmy z ludzi dzieci. Rynek sie zmienia a wymagania przed inżynierami rosną. No bez jaj czy inżynier nie zna scruma...Ja sobie z zespołem sam planuje, retro robię, decyduje co mamy robić w sprincie, czasem się włącza do tego osoba z biznesu, która pomaga zdobyć trochę wiedzy. W zespole same techniczne osoby, brak także analityków, bazodanowcow, nowoczesne podejście.

PM
@CzyPmJestPotrzebny

W Twoim zespole to Ty przejąłeś/łaś rolę PM/Scrum Mastera. Moim zdaniem musi być taka osoba, która w jakiś sposób przejmie inicjatywę lub przynajmniej zapewni zespołowi jakieś oparcie, żeby nie latali jak wolne elektrony, ale żeby mieli jakiś punkt wspólny.

Cyberknur 0.2077 codename miek
Klient

Kupiłem tę grę na konsole , series x . Ale wersja dedykowana na tą konsole ponoć będzie za rok , a na starsze to ponoć mizerne jest. To oddam tę grę i kupię za rok za 30 złoty. Bo w sumie nie ma wersji dedykowanej a na game pass mam 100 gier za 50 zeta. Nie lubię też dennych fabul że bohater musi umrzeć i to wiadomo w 10÷ gry. Wtedy od razu robię uninstall , bo to zniechęca do gry.

Ucz się od najlepsxych
Użytkownicy czekają na odpowiedź 141 dni.
Kandydat

Zaprojektuj auto , sprzedaj , trzy dni później holuj samochody do fabryki i sprzedawaj je po cenie hulajnogi ... Napisz ksiazke o angolach i zabij ich króla w pierwszym akcie. Potem sprzedaj to w jedynym sklepie jaki mają Angole ... Czy są praktyki na stanowisko strateg biznesowy ? Chętnie we piszę sobie parę Miechów w tak znamienitym towarzystwie. Ewentualnie gorzelnik junior.

CzyPmJestPotrzebny

Kolejny błąd (usunięte przez administratora) Może warto zrezygnować z poganiaczy programistów, po co komu Project Manager, to nie są lata 90-te.

EloStopLewakom
Użytkownicy czekają na odpowiedź 148 dni.

Czemu u Was PMowie nie maja wykształcenia technicznego i nie programistami, ktorzy pelnia funkcje leada/PMa? Wstyd!!!!!!!!

loks
Użytkownicy czekają na odpowiedź 149 dni.

no to po tej premierze cyberpunk chyba sporo osób opuści tę pracę nie ?:)

tester

Miałem okazję krótko popracować w CD Projekt RED, jeszcze na etapie robienia Wiedźmina 3. O ile poszczególni ludzie trafiali się fajni (ale to norma, nawet w dyskoncie spożywczym trafisz niektórych fajnych), to cała firma miała specyficzną atmosferę korpo udającego, że nie jest korpo. Przebywanie tam i obcowanie z osobami z wyższych stanowisk pozostawiało nieprzyjemne wrażenie - miłe, pozbawione znaczenia uśmiechy, kompletnie niezgodne z tym, co później ci ludzie robią. To jakieś androidy. Wśród szeregowych pracowników z kolei było trochę aspirujących fanatyków, zachowujących się, jakby należeli do sekty. Ogólnie cyniczne podejście do community i "fanboyów", tak niezgodne z wizerunkiem, który do dzisiaj firma utrzymuje. Szedłem tam przekonany, że to rzeczywiście team zbudowany z fajnych ludzi, okazało się, że za marketingową fasadą ukrywa się niezbyt ludzkie oblicze.

***** ***
Użytkownicy czekają na odpowiedź 159 dni.
Klient

Czyżby solidarnie 8 gwiazdek i ocena 8/10?

Zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 164 dni.
Kandydat

Czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat pracy w teamie Zakupowym ;)? od roku pojawiają się dosyć często ogłoszenia na Procurement specialist. Aż taka rotacja? Czy poszerzanie składu?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 167 dni.

Jaka jest kultura pracy w CD Projekt sp. zo.o.? Obowiązuje typowy dress code?

wow

@szczepan wow w tak znanej firmie programista może liczyć tylko na połowę stawki rynkowej? A jakieś premie czy cokolwiek?

olek

to ILE można zarobić pracując w tej firmie, wszyscy piszą "zarobki marne", "słabe" itp. itd. Konkretnie ILE na rękę ?

szczepan
@olek

A co chcesz robić? Przeważnie pensja w okolicach minimalnej. Chyba że chcesz zostać programistą, to licz na połowę stawki rynkowej. W końcu praca przy produkcji gier to PRESTIŻ.

Żenada
@olek

Ale najważniejsze jest, że marnagiery firemki zdecydowały, żeby poprzeć lempart, burdy i dewastacje na ulicach. "Poparcie dla kobiet". Ta. Jasne. To ile dni w tygodniu się u was teraz pracuje? Kobiety są z tego wyłączone? Ich mężowie i ojcowie też? Ciekawe ile kobiet miało w tej firmie zaburzenia cyklu menstruacyjnego z powodu stresu. "Obrońcy wyboru". Zajmijcie się lepiej pracą, bo coś mi się wydaje, że upadek się zbliża. W końcu, jak mówią: buta kroczy przed upadkiem.

Zostaw merytoryczną opinię o CD Projekt sp. zo.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CD Projekt sp. zo.o.