Opinie o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Giganci Programowania Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

JG

Nie polecam. Pozytywne opinie są fabrykowane przez firmę. W ogłoszeniach fałszywe stawki, obiecują możliwość doszkolania się, kiedy w rzeczywistości najbliższe doszkalaniu są maile sprawdzające kwalifikacje, które potem przydzielający kursy mają gdzieś i i tak będą wciskać zastępstwa lub kursy z rzeczy z którymi nie miało się doczynienia. Firma ma takie parcie na kasę że zapomina o organizacji i może dzień przed zajeciaciani odwołać kurs, zmienić placówkę, datę albo próbować wciskać kursy na siłę, bo zapisy trwają do ostatniej możliwej chwili. Oprócz tego konspekty są po prostu marne, pisane przez ludzi którzy z programowaniem mieli styczność chyba tylko na YT i często trzeba poprawiać w nich błędy albo dorabiać własną część materiału bo nie pokrywają 1,5h zajęć. Materiał też rozciągnięty na siłę skrajnie utrudniający pracę prowadzącym kursy. A no i za to nikt nie dopłaca, ale jak ktoś przyjdzie na kontrolę i zrobicie cały konspekt a zostanie czas to dostaniecie ochrzan że nic nie przygotowaliście. Ludzie na kontrolach też najmniejszy błąd wyolbrzymią żeby poczuć się lepiej. Ewidentnie niespełnieni programiści. Podwyżki ani awansu też nie oczekujcie. Zastępstwa i kursy będą wam wpychali na siłę i posuną się do grania na emocjach żeby tylko ktoś wziął i była kasa. Jednym słowem - żałosne. Polecam iść do biedry na kasę bo mniej się wkurzycie a doświadczenia programistycznego zdobędziecie tyle samo. Bawi mnie próba ratowania opinii poprzez odpowiadanie na negatywne komentarze - nie wychodzi wam szkoda czasu.

Śliwka
@MrPotato

Na lekcji wstępnej poprawiałem osobę prowadzącą, która nie potrafiła prostego błędu znaleźć. Tyle w temacie.

O

Firma bardzo słabo zorganizowana. Panuje chaos informacyjny. Jednocześnie pracy jest bardzo dużo, a zarobki niskie, znacznie poniżej średniej krajowej. Szansa na UoP prawie żadna. Firma wciska B2B i śmieciówki. Brakuje specjalistów, którzy ze względu na oszczędność zarządu nie są zatrudniani, w zamian do granic możliwości są poszerzane zakresy obowiązków aktualnych pracowników. Na poziomie decyzyjnym widoczny jest szowinizm i (usunięte przez administratora) ze strony ze strony zarządu. Zdanie kobiet, nawet tych na stanowiskach menagerskich jest umniejszane i ignorowane. Do tego mimo, że firma ma profil informatyczny, sprzęt który dają do pracy jest stary i bardzo awaryjny. Gdyby nie to, że trafiłam na fajnych ludzi w dziale, ta współpraca byłaby w całości do wyrzucenia. Omijać gigantów z daleka.

Zygi
@O

A czy to poszerzanie obowiązków przekłada się w jakikolwiek sposób na wyższe wynagrodzenia albo chociaż jakiś dodatek? Piszesz też o śmieciówkach, zdarza się, że można przejść na UoP? Od czego to zależy?

Ewelina
Inne

Na jakiej umówię jest zatrudniany trener ? Praca jest elastyczna itd wiec podejrzewam że zlecenie ,ale nie widzialam informacji czy można ew.umowe o pracę. Czy jakieś benefity są dostępne, np.prywatna opieka medyczna ? Interesuje mnie też czy jest możliwość wyłącznie pracować online ,bez zajęć stacjonarnych.

Tutor
@Anon

Pakiet szkoleń mógł ulec zmianie od momentu, kiedy miałeś okazję współpracować z Gigantami widzę że żal jakiś masz ogromny, coś cię musiało spotkać złego...ale szerzenie nieprawdziwych informacji nie jest fajne... Z moich, stosunkowo świeżych informacji wynika, że szkolenie wdrożeniowe jest teraz bardzo kompleksowe, na żywo prowadzone przez doświadczonych Trenerów a i szkolenia doszkalające nazywają się teraz bodajże Akademia Trenera i są organizowane na żywo.

Blanka Nowy wpis
Inne

Skoro widełki dla Konsultanta ds. sprzedaży w Call Center wynoszą 4 500–7 500zł, to jest to sama podstawa, czy już tę premię wliczyli o której mowa w ofercie?

JG

Paweł
@JG

W pełni zgadzam się z przedmówcą. Konspekty są na lichym poziomie. Dzieciaki pozapisywane na siłę przez rodziców, a później w czasie kontroli to twoja wina bo ty masz być przebojowy. Płaca 110 brutto za 1.5h, a oczekują, że bedziesz 15 szybciej na zajęciach, zrobisz dodatkowe badziew szkolenia czy posiedzisz z dzieciakami na Discordzie. Część pracowników będąca tak zwanym supportem zachowuje się pretensjonalnie i nie rozumie,że ktoś tu pracuje dla pieniędzy i nie będzie poświęcał prywatnego czasu na potrzeby firmy (czasu, za który oczywiście nikt nie płaci) Ogólnie polecam studentom lub wyjatkowo cierpliwym ludziom. Kolegom i koleżankom z branży IT serdecznie odradzam, bo doswiadczycie regresu za śmieszną kasę

Kamila
@Paweł

No z kasą to faktycznie tak średnio bym powiedziała. Czyli te szkolenia to samemu się ogarnia, można postawić na własną kreatywność czy są jakieś standardy? Ile czasu średnio schodzi na szykowanie tego wszystkiego?

Kitsune
@JG

Ich kursy są słabe, a mają wyłącznie pozytywne opinie. Co jest bardzo dziwne, zważywszy na fakt, że instruktorzy to szeregowi klepacze kodu, a nie programiści. Osoby dopiero po szkole, nie mające styczności z branżą IT. Z innych źródeł napływają informacje o osuwaniu opinii oraz wstawianiu fałszywych opinie przez samą firmę.

AP
@JG

xD Tak to jest jak się nie przeszło wstępnych kontroli. Niektórzy po prostu się nie nadają do uczenia.

nick
@Kitsune

xD uuuu chyba urażona duma jestem trenerem, to moja praca dodatkowa, dla własnej satysfakcji prowadzę zajęcia dla dzieciaków po godzinach "klepania kodu" bo to fajne, można patrzeć na dzieciaki zajarane tworzeniem własnej gry!

prawdziwekPrawdziwy
@nick

(usunięte przez administratora) do rzeczywistości się to tak przekłada że aż wcale nie ma podstawowego zrozumienia kodu i składni. Nikt po czymś takim się nie stanie a sam kurs posiada pełno błędów których od początku da się uniknąć i uczyć poprawnej zasady pisania kodu typu SOLID. Jeśli ktoś sobie myśli "omg fajnie nauczę dziecka tworzyć gry" to jest tak odlepiony od rzeczywistości niczym antyszczepionkowcy. Firma nastawiona na szybki zarobek. Nie polecam nikomu

...
@prawdziwekPrawdziwy

Z takim słownictwem, choćbyś był seniorem nie powinieneś się zbliżać nawet do tematu edukacji DZIECI...

MrPotato
@JG

OMG. Chyba jesteśmy w odmiennych rzeczywistościach. Przecież prowadzę te zajęcia już długo i prawie nic z tego co piszecie nie jest zgodne z prawdą. Masa frustracji i tyle.

Śliwka Nowy wpis

anonim Nowy wpis
Inne

Będę kandydowała na stanowisko opiekuna sal szkoleniowych. W pracę są wpisane delegacje i elastyczność, to dla mnie nie problem, ale tak z ciekawości, te wyjazdy odbywają się w obrębie danego województwa, czy po całej Polsce? Jeździcie na nie zespołowo, czy to byłby jedynie mój obowiązek:) Jeśli możecie, prosiłabym także o kilka slow o systemie premiowym. Dzięki!

Karolka
Inne

Z przykrością stwierdzam, że pytania o pracę w CC są tu ignorowane. Naprawdę nie zajrzy tu nikt z trenerów z dowolnego miasta? Jest nabór m.on. do Gorzowa i bardzo mi zależy na ustaleniu stawek zarobków oraz wielkości zespołów przypadających na jednego trenera.

milf Nowy wpis
@Karolka

No ale praca trenera to nie praca w CC (call center). Stawkę dla trenera masz podaną w ofercie, wielkość grup - od 4 do 12 osób, zalezy od grupy.

brak
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa z HR na nim pytania i przedstawienie obowiązków wynikających ze stanowiska oraz ogólnego sposobu działania firmy. Rozmowa nie weryfikuje aniu trochę realnych umiejętności twardych ani miękkich, a tylko bardzo wstępnie sprawdza ich istnienie. Później umowa, szkolenia i na koniec lekcja próbna. Umowa relatywnie rygorystyczna ale napisana w miarę przejrzystym językiem.

Pytania

doświadczenie w wymaganych technologiach umiejętności miękkie powód mojego wyboru pracodawcy

• Poziom rozmowy:
  • Rezultat: Dostałem pracę
MarekS
Inne

Odwoływanie zajęć na 15 minut przed ich rozpoczęciem to mało profesjonalne. Trener się nagle rozchorował na kwadrans przed zajęciami. Nie wiem czy to fakt, czy ktoś miał ciężki piątkowy wieczór. Nie zmienia to faktu, że musiałem zawrócić do domu, będąc już w drodze. Do tego rozgoryczenie mojego 8 latka ...Pierwsza lekcja i taka wtopa....Ake do podpisania umowy kilkadziesiąt SMS, maili , telefonów... Po sprzedaży jak widać determinacja do zaopiekowania klientem znika...

Inne

I to, że nie zrozumiałeś przedstawienia pani z hr-u to kpina? Bo nie do końca rozumiem? Bardzo mocnych słów użyłeś, a przykład przytoczyłeś.. taki sobie:) No chyba, że pochopnie oceniam i coś jeszcze wydarzyło się na rozmowie?

Jakie są warunki zatrudnienia w Giganci Programowania Sp. z o.o.?

kandydat
Kandydat

Nie dają feedbacku po rekrutacji i decyzji odmownej, mimo próby kontaktu ze strony kandydata, totalna olewka.

qwerty
@kandydat

a powiesz ile procesów rekrutacyjnych miałaś? to była jedna rozmowa czy kilka? a próbowałaś skontaktować się z HR, żeby dowiedzieć się o wyniku rekrutacji? może przedłużyli rekrutację lub ją wstrzymali....

Henia
Inne

W internecie wisi oferta pracy na stanowisko konsultanta ds. sprzedaży w call center. Firma oferuje zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę zlecenie. Od kogo zależy rodzaj umowy, który się otrzymuje? Decyduje o tym pracownik, czy szefostwo? Tak samo, jeśli chodzi o formę zatrudnienia, bo oferowana jest praca zdalna bądź hybrydowa. Dodatkowo, firma zapewnia dofinansowanie do karty MULTISPORT i prywatnej opieki medycznej LUXMED. W jakiej części są opłacone te dwie rzeczy ? Napiszcie proszę :-)

Monika
Kandydat

Trzy razy dzwoniłam do firmy w celu otwarcia franczyzy Gigantów i trzy razy dostałam informację "odezwiemy się ze szczegółami". Do tej pory żadnych informacji nie dostałam. Take podejście do potencjalnego franczyzobiorcy bardzo zniechęca do współpracy. Proszę o przyjrzenie się pracy osoby odpowiedzialnej za franczyzę.

Niekompetentna firma
Kandydat

Jeżeli jesteś fachowcem nie aplikuj do tej firmy, mam 30lat i posiadam 10lat doświadczenia w marketingu w projektach IT jak również w promowaniu firm szkoleniowych, dowiedziałem się że odrzucili moją kandydaturę bo firma szuka najtańszych studentów ze statusem a najlepiej jeszcze niepełnosprawnością za 20zł/h a nie fachowców, rekruterzy to jakieś dzieci, studentki 20letnie które nawet nie wiedzą kogo szukają i na jakie stanowisko, najważniejsze dla nich jest to czy mam status studenta a nie doświadczenie i to że dla firm dla których pracowałem wygenerowałem zysk kilku milionów, jak bym powiedział że moja stawka to 100zł/h to chyba by zawału dostali. Straciłem tylko czas na rozmowy.

XXL
@Niekompetentna firma

Warto byłoby napisać, na jakie stanowisko aplikowałeś. Bo może po prostu jesteś przekwalifikowany? To że stanowisko nie jest dla Ciebie nie oznacza od razu, że cała firma jest "be".

Adx
@Niekompetentna firma

Ale zdecydowana większość uczniów to dzieci, które mają pierwszą styczność z programowaniem. W takim wypadku zatrudniane specjalisty z 10 letnim doświadczeniem jest absurdem. Zarówno firmie bardziej opłaca się zatrudnić studenta, jak i studenci mają okazję dorobić i zdobyć doświadczenie. Ludzie doświadczeni pchają się na takie stanowiska, a potem juniorzy nie mogą znaleźć pierwszej pracy.

Judyta
Inne

Hej, sporo ogłoszeń w sieci wrzucili, ale mnie interesuję praca na stanowisku Specjalista/tka ds. obsługi klienta, myślę nad aplikacją. Oferują umowę zlecenie, ale z możliwością przejścia na umowę o pracę, kiedy mogłabym ubiegać się o stabilne zatrudnienie? Zarobki na tym stanowisku to 3800-6000 brutto, plus premia. Ktoś napisałby ile na czysto co miesiąc z premią można wyciągnąć i czy ta premia jest realna do zrealizowania?

HiT
@Judyta

Nie premii co miesiąc na tym stanowisku tylko co "Koduj z Gigantami", czyli 2 razy do roku przed startem semestrów. Brak wyrobienia, brak premii :)

Inne

Czytam ogłoszenie o pracę dla konsultanta ds. sprzedaży w call center. Niejasne jest dla mnie, jak konsultant rozpoznaje i określa potrzeby klienta w trakcie video lekcji próbnej. Wysyła link do niej i następnie dzwoni? Ogląda z klientem na lajvie? Skoro praca jest zdalna lub hybrydowa, to rozumiem, że tylko online i telefonicznie załatwia się te sprawy. PS. jaka jest podstawa i system premiowy? Dzięki!!!

O

@O

No dobra, ale czy na tym B2B można spodziewać się chociaż benefitów pracowniczych? Mówię tu m.in. o płatnych dniach urlopowych, czasem firmy się na to decydują. Zarobki niskie, tzn.? Chciałabym chociaż widełki poznać, aby wiedzieć czy ewentualnie tę działalność opłaca się zakładać. Co do zwiększania zakresu obowiązków - czy to szło w parze z podwyżką stawki?

Alex
@anonim

Pracownicy w biurze mają normalnie UoP. Umowy zlecenia lub B2B mają trenerzy. Trener prowadzi zajęcia 2-3 razy w tygodniu po 1,5-3h. To nie jest praca „etatowa” tylko dodatkowa - dla osob już pracujących lub studiujących. W takim przypadku trudno mówić o płatnym urlopie, to nie ten charakter zatrudnienia.

@Alex

Cześć, widzę przy trenerze widełki od godziny od 40 do 60 zł (nie wiem czy od kolejnego roku nie będzie nieco więcej ??)ta rozbieżność miedzy nimi od czego będzie zależała?

...
@anonim

jak wszędzie - wynagrodzenie warunkuje doświadczenie i przygotowanie do wykonywanej pracy...

Zygi

Was
Kandydat

Witam jak wygląda praca promotora i ile realnie da się zarobić?

Marta
Kandydat

Ma ktoś informacje jak wygląda praca promotora? Jakie są realne zarobki i czy warto podjąć się tej pracy?

Niki
@Marta

Zbierasz kontakty do osob zaintersowanych lekcja próbna. We wrześniu zbierałam 20-30 dziennie. Praca ok.

@Niki

I ile za taka liczbę można było wyciągnąć tak mniej więcej? Dało się utrzymać ? Ktoś poniżej napisał ze niska płaca i umowa zlecenie, to prawda ? Właśnie przeczytałam ze to praca dodatkowa i chciałabym sobie moc tak dorobić 1000/2000 zł. Czy tutaj jest to możliwe ?

Inne

Nie wiem, co myśleć @O, bo akurat w ofercie pracy na stanowisku Junior Training Coordinator jest wzmianka o umowie o pracę. Zarobki do 5.000 na uop właśnie... Czy miałaś na myśli tego typu pozycje, czy raczej coś ściśle związanego z programowaniem?

Czy braliście udział w rekrutacji na stanowisko Trener w Giganci Programowania Sp. z o.o.? Jak wyglądało spotkanie z przedstawicielem firmy?

Kandydat

Rozmowa na stanowisko Lidera w CC. Spotkanie online. Osoba prowadząca nie była przygotowana. W trakcie moich odpowiedzi wyciszała mikrofon i rozmawiała z kimś, kto stał za monitorem. Lekceważące podejście. Mimo deklaracji informacji zwrotnej zero kontaktu. Nie polecam.

Expracownik

Nie polecam tej pracy najgorszemu wrogowi, Umowa zlecenie ( praca jako konsultant) - telefonów musisz wykonać minimum 100 połączeń, praca wtórna, nudna i nie rozwojowa...jedyny plus że zdalna....Zwykły telemarketing

ktoś
@Expracownik

jak długo pracowałeś? tak z ciekawości tylko, po jakim czasie się przejada

Mari
@Expracownik

100 połączeń dziennie? :o I ma się płacone od wykonanego telefonu, czy od przepracowanej godziny?

MrPotato
@Mari

Nie 100, tylko 1000, kolega zapomniał o jednym zerze. A zatrudnił się najwyraźniej do zespołu call center i nagle wielkie zaskoczenie, że w call center się dzwoni. Tak, się dzwoni.

Gośka
@MrPotato

I o każde 100 więcej jest może premia? 1000 połączeń od początku, czy dla świeżaków są inne limity dzienne?

Albert
@Gośka

Dla świeżaków 2000, wiadomo, muszą się wykazać

Zostaw merytoryczną opinię o Giganci Programowania Sp. z o.o. - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Drogi Użytkowniku,

NIE dodawaj opinii, która:

łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
jest wulgarnym komentarzem
jest niemerytoryczna

przebieg on-boardingu nowego pracownika
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Giganci Programowania Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 15 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Giganci Programowania Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Giganci Programowania Sp. z o.o. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Giganci Programowania Sp. z o.o.
3.8/5 Na podstawie 33 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żurawia 6/12 lok. 508
    00-503 Warszawa
  • NIP: 7010705680 REGON: 367884931 KRS: 0000687990

1. GoWork.pl 3 634 470
  2. Pracuj.pl 3 137 130
  3. LinkedIn 3 035 232
  4. Olx.pl 2 564 298
Giganci Programowania Sp. z o.o.
Przejdź do nowych opinii