Opinie o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Giganci Programowania Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Hiri
Kandydat

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień. Zatrudniają na zlecenie lub B2B niby tylko na okres próbny. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

A Nowy wpis
Były pracownik

Pracowałam w firmie prawie 2 lata. Świetna atmosfera, dobrze skomunikowane biuro. Często organizowane są imprezy integracyjne, można liczyć również na premie. Formę współpracy ustala się indywidualnie, nie ma problemu z UoP. Płaska struktura, łatwo dotrzeć do osób decyzyjnych.

Andrzej Nowy wpis
@A

Super, dzięki za ten wpis! Piszesz o premiach, możesz powiedzieć od czego zależy ich przyznanie?

G. Nowy wpis
Były pracownik
@A

Nieprawdziwa opinia wystawiona przez firmę. Premię nigdzie nie zapisane, niby uznaniowe, ale to tylko obiecanki-cacanki. Nie polecam pracy tutaj.

AL Nowy wpis
Pracownik

Szybko rozwijająca się firma, z perspektywą rozwoju dla pracownika, przyjazna atmosfera, biuro przy samej Arkadii. Polecam :)

Kacper
Pracownik

Nie polecam pracy. Zatrudniają studentów, a chwalą się, że programistów. Śmieszna kwota 70-80 zł za zajęcia 2x45minut w przypadku osób po 26 roku życia. Dodatkowo nie płatne konsultację z uczniami i rodzicami po godzinach, plus odpisywanie uczniom na discordzie po godzinach pracy za darmo. Brak podwyżek powoduje, że jest coraz mniej osób, które faktycznie miały jakiś większy kontakt z programowaniem.

Halik
Pracownik
 Pytanie
@Kacper

A czy student to nie programista? Jestem studentem informatyki, jestem też trenerem programowania i uwazam się za młodego programistę. Każdy z nas kiedyś zaczynał...

Jurek1961
Kandydat
 Pytanie

Cześć, chciałbym zapytać czy ktoś podzielił by się opinią pracownika na stanowisku Trener programowania ? Pzdr

Qqqq
Były pracownik
@Jurek1961

Pracowałem w tej firmie 3lata. Do czasu pandemi było spoko. Teraz robią masówkę, tylko kasa i byle było jak najwięcej dzieciaków. Zdalne zajęcia to tragedia dzieci nie słuchają i ciągle coś nie działa a potem wina nauczyciela. Nawet nie dostałem informacji że koniec umowy (oczywiście zlecenie). Przestali przydzielać mi grupy i usunęli z grup na fb i messenger także sam musiałem się domyślić ze juz u nich nie pracuje. Tak się nie zachowują "profesjonalisci"! Nie polecam

Pracownik GP
Pracownik
@Qqqq

Czas pandemii zmusił wszystkich do zmian, weryfikacji podejmowanych działań. To dla wszystkich, bez wyjątku nowa sytuacja w której musieliśmy się odnaleźć. Zdalna forma zajęć była jedyną bezpieczną formą w tamtym czasie. Niosła za sobą wiele trudności, jednak wszyscy uczyliśmy się jak im zapobiegać. Odnosząc się do Pańskiej sytuacji związanej z zatrudnieniem polecam bezpośredni kontakt z działem rekrutacji pod adresem praca@giganciprogramowania.edu.pl, brak informacji na temat zakończenia/zerwania umowy może oznaczać, że jest ona cały czas aktywna.

Jurek1961
Kandydat
@Qqqq

Akurat zrezygnowałem z podjęcia współpracy przed opinią, w każdym razie dziękuje za informacje :)

 Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Giganci Programowania Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Key Account Specialist/Manager?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Warszawa
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Warszawa
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
Wyślij CV
logo firmy Marketing Manager
Warszawa
Rayner Intraocular Lenses Limited
Wyślij CV
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
Warszawa
GoWork.pl
(470 opinii)
Wyślij CV
Aplikuj na wiele ofert
Pytanie
 Pytanie

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Becky
Kandydat

Nadal umowy zlecenia, a najchętniej to B2B... Nie, nie polecam, szkoda czasu. Z takim zatrudnieniem zero stabilności w życiu. Dla mnie mało wiarygodny pracodawca, skoro takie zatrudnienie proponuje.

Katarzyna
@Becky

Każdy z nas chyba ma świadomość tego, że stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna - sprawia, że jesteśmy spokojniejsi, a co za tym idzie - wydajniejsi w pracy. Szkoda więc, że, według Ciebie, w Gigantach Programowania nie ma co na to liczyć. A co z wynagrodzeniem - jest na godnym poziomie?

Pracownik
Pracownik

Chciałam pochwalić firmę, bo przez ostatni rok pracowało mi się w niej jak najbardziej spoko. Fajni ludzie, mega pozytywna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja biura, płatne nadgodziny, premie. Jest możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Generalnie polecam oczekiwać nowych ogłoszeń i brać udział w rekrutacji ;)

JERY
Pracownik

Tacy giganci, a pensje marne.

Hiri
Kandydat

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień. Zatrudniają na zlecenie lub B2B niby tylko na okres próbny. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

Pracownik GP
Pracownik
@Hiri

Odpowiedź zawrotna jest przesyłana zawsze po zakończeniu procesu rekrutacji, nawet jeśli odpowiedź jest negatywna. Natomiast okres próbny, jak w wielu firmach, jest na umowę zlecenie. B2B jest zawierany, jeśli tylko jest to korzystne dla pracownika lub ma on taką możliwość. Nikt do tego nie zmusza :). A po okresie próbnym dalsze warunki są już uzgadniane z zarządem, biorąc pod uwagę co byłoby opłacalne dla pracownika.

.....
Kandydat
@Hiri

Widziałem ich ogłoszenie na fb. Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu.

Pracownik GP
Pracownik
@.....

Proponuję nie sugerować się pojedynczymi opiniami na tym portalu :). W przypadku zainteresowania daną ofertą - chętnie udzielimy klarownych informacji co do stanowiska: praca@giganciprogramowania.edu.pl

Były
Pracownik
@.....

I prawidłowo. Szkoda czasu. Chociaż nie powielisz moich błędów.

Pytanie
 Pytanie

Jaka umowa obowiązuje w Giganci Programowania Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

Pracownik GP
Pracownik
@Pytanie

Umowa zlecenie lub B2B. Jest to omawiane/ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pedro

Nie wiem skąd taka informacja ale przecież firmy informują na początku, że będą się kontaktować tylko z wybraną osobą.

Hiri
Kandydat
@Pedro

Czyli na rozmowie powiedziano mi nieprawdę. Podwójnie nie polecam.

Pracownik GP
Pracownik
@Hiri

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie i przedstawienie szczegółów, na pewno wyjaśnimy tę sytuację sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

fran

@Hiri a po próbnym na umowe o pracę?

Pracownik GP
Pracownik
@fran

Okres próbny trwa na ogół 2-3 miesiące i po tym okresie przechodzi się na umowę o pracę (jeśli jest to korzystne dla pracownika - zostajemy przy umowie zlecenie). Kolejną formą zatrudnienia jest B2B. Do wyboru.

Viki
Były pracownik

Pracowałam w tej firmie ok. 2 lata i muszę przyznać, że jest to firma godna polecenia. Ogromny plus to zespół, bardzo przyjazna atmosfera i kameralne biuro. Na początku jest wprowadzenie, szkolenia, poznaje się cały zespół, więc można się poczuć zaopiekowanym. Ogólnie jeśli chcesz się rozwijać w różnych branżach, to masz tam taką możliwość, bo były przypadki przejść działowych. Jest dział marketingu, obsługi klienta i sprzedaży, dział szkoleń i rozwoju, IT, HR. Wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia, są płatne nadgodziny i premie.

Zenek

A jakie auto się dostaje jako przedstawiciel ?

Kitek
Kandydat
@Zenek

Zapomnij.

TB
Pracownik

Młody zespół, przyjazna atmosfera, płatne nadgodziny.

Luidzi

Czyżby nikt nie wiedział o tym forum pracowniczym?

Administrator

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Giganci Programowania Sp. z o.o. - Warszawa

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej

Giganci Programowania Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żurawia 6/12 lok. 508
    00-503 Warszawa
  • NIP: 7010705680 REGON: 367884931 KRS: 0000687990
gemius

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Ranking Użytkownicy
(real users)
  1. GoWork.pl 4 014 360
  2. linkedin.com 3 587 328
  3. olx.pl 3 276 288
  4. jooble.org 3 086 424
  5. pracuj.pl 3 054 024
Giganci Programowania Sp. z o.o.