Opinie o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników na temat firmie Giganci Programowania Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Giganci Programowania Sp. z o.o. w Warszawa

Kandydat

Brak informacji zwrotnej po rozmowie rekrutacyjnej mimo zapewnień. Zatrudniają na zlecenie lub B2B niby tylko na okres próbny. (usunięte przez administratora) Nie polecam.

A Nowy wpis

Pracowałam w firmie prawie 2 lata. Świetna atmosfera, dobrze skomunikowane biuro. Często organizowane są imprezy integracyjne, można liczyć również na premie. Formę współpracy ustala się indywidualnie, nie ma problemu z UoP. Płaska struktura, łatwo dotrzeć do osób decyzyjnych.

Andrzej Nowy wpis
@A

Super, dzięki za ten wpis! Piszesz o premiach, możesz powiedzieć od czego zależy ich przyznanie?

G. Nowy wpis
@A

Nieprawdziwa opinia wystawiona przez firmę. Premię nigdzie nie zapisane, niby uznaniowe, ale to tylko obiecanki-cacanki. Nie polecam pracy tutaj.

AL Nowy wpis

Szybko rozwijająca się firma, z perspektywą rozwoju dla pracownika, przyjazna atmosfera, biuro przy samej Arkadii. Polecam :)

Kacper

Nie polecam pracy. Zatrudniają studentów, a chwalą się, że programistów. Śmieszna kwota 70-80 zł za zajęcia 2x45minut w przypadku osób po 26 roku życia. Dodatkowo nie płatne konsultację z uczniami i rodzicami po godzinach, plus odpisywanie uczniom na discordzie po godzinach pracy za darmo. Brak podwyżek powoduje, że jest coraz mniej osób, które faktycznie miały jakiś większy kontakt z programowaniem.

Halik
@Kacper

A czy student to nie programista? Jestem studentem informatyki, jestem też trenerem programowania i uwazam się za młodego programistę. Każdy z nas kiedyś zaczynał...

Jurek1961
Kandydat

Cześć, chciałbym zapytać czy ktoś podzielił by się opinią pracownika na stanowisku Trener programowania ? Pzdr

Qqqq
@Jurek1961

Pracowałem w tej firmie 3lata. Do czasu pandemi było spoko. Teraz robią masówkę, tylko kasa i byle było jak najwięcej dzieciaków. Zdalne zajęcia to tragedia dzieci nie słuchają i ciągle coś nie działa a potem wina nauczyciela. Nawet nie dostałem informacji że koniec umowy (oczywiście zlecenie). Przestali przydzielać mi grupy i usunęli z grup na fb i messenger także sam musiałem się domyślić ze juz u nich nie pracuje. Tak się nie zachowują "profesjonalisci"! Nie polecam

@Qqqq

Czas pandemii zmusił wszystkich do zmian, weryfikacji podejmowanych działań. To dla wszystkich, bez wyjątku nowa sytuacja w której musieliśmy się odnaleźć. Zdalna forma zajęć była jedyną bezpieczną formą w tamtym czasie. Niosła za sobą wiele trudności, jednak wszyscy uczyliśmy się jak im zapobiegać. Odnosząc się do Pańskiej sytuacji związanej z zatrudnieniem polecam bezpośredni kontakt z działem rekrutacji pod adresem praca@giganciprogramowania.edu.pl, brak informacji na temat zakończenia/zerwania umowy może oznaczać, że jest ona cały czas aktywna.

Jurek1961
@Qqqq

Akurat zrezygnowałem z podjęcia współpracy przed opinią, w każdym razie dziękuje za informacje :)

Rozmowa kwalifikacyjna
Rozmowę kwalifikacyjną w Giganci Programowania Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Key Account Specialist/Manager?
logo firmy Manager ds. rozwoju rynku zagranicznego z językiem hiszpańskim
Digitronic Autogas spółka z ograniczoną odpowiedzialnością sp.k.
(5 opinii)
logo firmy Art Directora do pracy w teamie
Bluecloud Interactive Sp. z o.o.
(48 opinii)
logo firmy Marketing Manager
Rayner Intraocular Lenses Limited
logo firmy Kompletacja urządzeń konsumenckich
GoWork.pl
(470 opinii)
Aplikuj na wiele ofert

Czy możliwa jest praca zdalna w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. w przypadku pracy jako Specjalista ds. Marketingu?

Becky
Kandydat

Nadal umowy zlecenia, a najchętniej to B2B... Nie, nie polecam, szkoda czasu. Z takim zatrudnieniem zero stabilności w życiu. Dla mnie mało wiarygodny pracodawca, skoro takie zatrudnienie proponuje.

Katarzyna
@Becky

Każdy z nas chyba ma świadomość tego, że stabilność zatrudnienia jest bardzo ważna - sprawia, że jesteśmy spokojniejsi, a co za tym idzie - wydajniejsi w pracy. Szkoda więc, że, według Ciebie, w Gigantach Programowania nie ma co na to liczyć. A co z wynagrodzeniem - jest na godnym poziomie?

Chciałam pochwalić firmę, bo przez ostatni rok pracowało mi się w niej jak najbardziej spoko. Fajni ludzie, mega pozytywna i przyjazna atmosfera, dobra lokalizacja biura, płatne nadgodziny, premie. Jest możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji. Generalnie polecam oczekiwać nowych ogłoszeń i brać udział w rekrutacji ;)

JERY

Tacy giganci, a pensje marne.

@Hiri

Odpowiedź zawrotna jest przesyłana zawsze po zakończeniu procesu rekrutacji, nawet jeśli odpowiedź jest negatywna. Natomiast okres próbny, jak w wielu firmach, jest na umowę zlecenie. B2B jest zawierany, jeśli tylko jest to korzystne dla pracownika lub ma on taką możliwość. Nikt do tego nie zmusza :). A po okresie próbnym dalsze warunki są już uzgadniane z zarządem, biorąc pod uwagę co byłoby opłacalne dla pracownika.

.....
@Hiri

Widziałem ich ogłoszenie na fb. Dzięki za ostrzeżenie bo bym sie nadział. Chociaż nie zmarnuje swojego czasu.

@.....

Proponuję nie sugerować się pojedynczymi opiniami na tym portalu :). W przypadku zainteresowania daną ofertą - chętnie udzielimy klarownych informacji co do stanowiska: praca@giganciprogramowania.edu.pl

Były
@.....

I prawidłowo. Szkoda czasu. Chociaż nie powielisz moich błędów.

Jaka umowa obowiązuje w Giganci Programowania Sp. z o.o. podczas okresu próbnego?

@Pytanie

Umowa zlecenie lub B2B. Jest to omawiane/ustalane na rozmowie kwalifikacyjnej.

Pedro

Nie wiem skąd taka informacja ale przecież firmy informują na początku, że będą się kontaktować tylko z wybraną osobą.

@Pedro

Czyli na rozmowie powiedziano mi nieprawdę. Podwójnie nie polecam.

@Hiri

Zapraszam do kontaktu w tej sprawie i przedstawienie szczegółów, na pewno wyjaśnimy tę sytuację sekretariat@giganciprogramowania.edu.pl

fran

@Hiri a po próbnym na umowe o pracę?

@fran

Okres próbny trwa na ogół 2-3 miesiące i po tym okresie przechodzi się na umowę o pracę (jeśli jest to korzystne dla pracownika - zostajemy przy umowie zlecenie). Kolejną formą zatrudnienia jest B2B. Do wyboru.

Viki

Pracowałam w tej firmie ok. 2 lata i muszę przyznać, że jest to firma godna polecenia. Ogromny plus to zespół, bardzo przyjazna atmosfera i kameralne biuro. Na początku jest wprowadzenie, szkolenia, poznaje się cały zespół, więc można się poczuć zaopiekowanym. Ogólnie jeśli chcesz się rozwijać w różnych branżach, to masz tam taką możliwość, bo były przypadki przejść działowych. Jest dział marketingu, obsługi klienta i sprzedaży, dział szkoleń i rozwoju, IT, HR. Wynagrodzenie - adekwatne do doświadczenia, są płatne nadgodziny i premie.

Zenek

A jakie auto się dostaje jako przedstawiciel ?

Kitek
@Zenek

Zapomnij.

TB

Młody zespół, przyjazna atmosfera, płatne nadgodziny.

Luidzi

Czyżby nikt nie wiedział o tym forum pracowniczym?

Hej wszystkim! Może znajdzie się jakaś użytkownik, w firmie Giganci Programowania Sp. z o.o. w mieście Warszawa, który ma jakieś nowe informacje, bo nie wiemy czy opłaca się u nich podjąć pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Giganci Programowania Sp. z o.o. - Warszawa

Giganci Programowania Sp. z o.o.
3/5 Na podstawie 11 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Żurawia 6/12 lok. 508
    00-503 Warszawa
  • NIP: 7010705680 REGON: 367884931 KRS: 0000687990

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Giganci Programowania Sp. z o.o.