Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch

3.9 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch

zdjęcia autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Mochtoys Sp. Jawna

Pracownik firmy - Firma

27.04.2023 08:04

Czym zajmuje się Państwa firma?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Jesteśmy polskim producentem zabawek z oddziałami znajdującymi się w trzech lokalizacjach. Zatrudniamy ponad 180 pracowników, a nasze zaplecze stanowi 13000 m3 powierzchni produkcyjno-magazynowej oraz magazyn wyrobów gotowych o pojemności 12000 palet. Z blisko 350 ton surowca przerabianych każdego miesiąca produkujemy zabawki dystrybuowane do ponad 30 krajów, co daje sumę ponad 3,5 miliona sztuk sprzedawanych każdego roku.

Jak wyglądały początki firmy?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Początki działalności sięgają lat 90-tych, kiedy to Artur Moch założył firmę. Zaczynając od jednego produktu, sukcesywnie poszerzał dostępny asortyment. W 1999 roku powstała pierwsza fabryka, natomiast już w roku 2004 wdrożyliśmy technologię zadruków IML, które po dziś dzień cieszą nasze oczy zdobiąc znaczną część asortymentu. Krok po kroku, rozwijał się park maszynowy oraz zaplecze technologiczne, a oferta z roku na rok wzbogacana była o produktowych ulubieńców, których - pomimo upływu lat - nadal można znaleźć na sklepowych półkach. 

Gdzie konsument może znaleźć Państwa produkty?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Jesteśmy jednym z największych producentów w tej części Europy, a naszą najmocniejszą stroną bez wątpienia jest asortyment outdoorowy – domki ogrodowe i zjeżdżalnie. Nasze produkty można znaleźć na półkach takich sieci handlowych jak Kaufland, Carrefour, czy Auchan. Marka Mochtoys jest obecna w sklepach nie tylko na terenie kraju, ale i w wielu innych państwach europejskich.

Jak wygląda struktura Państwa firmy?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Firma obejmuje trzy centralnie zarządzane lokalizacje, na które składają się działy: rozwoju produktów, montażu, technologii, kadr i księgowości oraz produkcji.  Wyróżniamy także dział: magazynowy, zakupów i handlowy. Jesteśmy niezależni od zagranicznych źródeł, ponieważ cała produkcja odbywa się wewnętrznie, przy wykorzystaniu surowców oraz komponentów pozyskiwanych od lokalnych dostawców.

Jakie plany związane z zatrudnieniem macie Państwo w 2023 roku?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Stale stawiamy na rozwój firmy poprzez rozbudowę działów biurowych, produkcyjnych oraz magazynowych – prowadzimy aktywną rekrutację na poszczególne stanowiska.

Jak przebiega rekrutacja w Państwa firmie? Kto odpowiada za rekrutację?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Nadesłane CV, po wstępnej selekcji, trafiają do osoby odpowiedzialnej za umawianie rozmów kwalifikacyjnych, które w znakomitej większości przeprowadzane są osobiście przez dyrektora operacyjnego. To właśnie on najlepiej zna aktualne zapotrzebowanie na określone stanowiska oraz jest w stanie rzetelnie ocenić predyspozycje kandydata podczas rozmowy, dzięki czemu dokonywane wybory rekrutacyjne niejednokrotnie przekładają się na wieloletnią współpracę.

Jak wygląda proces wdrożenia nowego pracownika w Państwa firmie?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Pierwszym krokiem na etapie wdrożenia nowego pracownika jest szkolenie BHP, stanowiące nieodłączny element tego procesu. Następnie wykwalifikowany pracownik z wieloletnim doświadczeniem w danym dziale przeprowadza instruktaż stanowiskowy oraz zwraca uwagę na najważniejsze aspekty wykonywania powierzonych obowiązków. Na każdym etapie wdrożenia nowy pracownik może liczyć na wsparcie współpracowników oraz kierownika działu.

W jaki sposób dbacie Państwo o rozwój pracowników?

Mochtoys Sp. Jawnaikona wywiad

Prowadzimy różnorodne szkolenia wewnątrz firmy, mające na celu stałe poszerzanie kompetencji zespołu. Organizowane są także szkolenia zewnętrzne, związane ze specyfiką pracy poszczególnych działów. Podczas spotkań kwartalnych dokonujemy podsumowania przeprowadzonych działań, analizujemy procesy i wyciągamy wnioski na podstawie poczynionych obserwacji. Każdy z pracowników ma także możliwość zgłoszenia indywidualnych spostrzeżeń oraz propozycji w zakresie usprawnienia działań.Pytanie Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.
 Pytanie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch?

Ewelina Nowy wpis
Inne

Jakiś czas temu firma szukała magazyniera. Czy aktualnie jest zapotrzebowanie na takie osoby? Pytam bo mąż pracuje, ale daleko dojeżdżać do zakładu. Tutaj miałby bliżej. Da też ktoś znać jak jest tutaj z urlopami? Płatne są?

Nowy wpis

Pracodawca

@Ewelina

Witam, obecnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko magazyniera. Pozdrawiam

Zainteresowany Nowy wpis
Kandydat
 Pytanie

Witam mam pytanie czy ktoś mógłby podzielić się opinią na temat pracy jako operator/ustawiacz wtryskarek? Jak wygląda czas pracy i ogólnie atmosfera w firmie?

Justa
Kandydat
 Pytanie

Witam, czy w firmie istnieje możliwość praca w domu przy składaniu zabawek?

Izabela
Kandydat
@Justa

A to jeszcze ktoś oferuje takie prace chałupnicze? Była tutaj taka opcja kiedykolwiek? Nawet nie wiedziałam, a ciekawe, czy to jest praktykowane jeszcze. A jak nie taka praca zdalna to może jakaś administracyjna?

 Rozmowa kwalifikacyjna
Aplikowałeś na stanowisko Ustawiacz wtryskarek oferowane przez firmę Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
Pracownik
Pracownik
 Pytanie

Zauważyłem że pojawiły się oferty pracy do Mochtoys rzekomo 4400 brutto + premia , (usunięte przez administratora)

anonim
Pracownik
 Pytanie

(usunięte przez administratora)

Leszek

Super że dodałeś tak obszerny wpis na temat pracy w Mochtoys, to na pewno pomoże potencjalnym kandydatom! Widzę że wymieniłeś sporo minusów pracy w tej firmie, może dla równowagi dodasz jeszcze co Twoim zdaniem działało tu jak należy? :) Czekam na Twoją odpowiedź!

Pytanie
 Pytanie

Czy w Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch występują paczki/bony świąteczne?

Marek
Były pracownik
@Pytanie

Tylko przed świętami Bożego Narodzenia, nazywa to się premia roczna wysyłana przelewem na konto, pracownicy z wieloletnim doświadczeniem a osoba która pracuje rok mogą liczyć na taką sama premie w wysokości 300 do 400 zł, w biurze lub na stanowisku kierowniczym premie mogą być nieco większe.

Dominika
Inne
@Marek

Jeśli chodzi o temat premii, to w Mochtoysie występuje tylko ta wspomniana premia roczna, czy również można liczyć na premie miesięczne lub kwartalne uzależnione od np. wyników pracy i wyrabiania norm? Jak wygląda miesięczne wynagrodzenie w firmie?

anonim
Pracownik

(usunięte przez administratora)

Dominika

Zainteresowała mnie kwestia tych wypłat. Czy mogłabyś napisać ile oferowano Ci na rozmowie kwalifikacyjnej w Mochtoysie? A jak wyglądała pensja w późniejszym czasie? Różnica była jakaś duża?

aa
Kandydat
 Pytanie

cześć, jak z pracą w mochtoys? płaca akordowa czy normalna pensja? warto przychodzić do pracy?

Święty ????????
Pracownik

Firma pod względem zarobków i atmosfery jak najbardziej wporzadku ???? pani "Jolanta" kierowniczka zyskuje przy blizszszym poznaniu i okazuje się że nie taki diabeł straszny jak go malują . Pan Mariusz dyrektor naprawdę ludzki człowiek jeżeli ktoś podejdzie do niego szczerze i ucwie zawsze znajdzie jakieś pozytywne rozwiązanie sytuacji a pieniążki są zawsze na czas... co w dzisiejszych czasach jest jedną wielką niewiadomą... Wystarczy mieć chęci, robić swoje nie oglądając się na innych a wszyscy będą zadowoleni ze współpracy ???????? wiadomo na (usunięte przez administratora) nigdzie człowieka nie posadzą.. trzeba (usunięte przez administratora) ,:)

Młody
Były pracownik
@Święty ????????

Zgadza się, Pani Jola jest bardzo sympatyczna i pomocna. Jestem już byłym pracownikiem, ale akurat kierowniczkę montowni miło wspominam. Wiadomo pracować trzeba jak wszędzie, za nic pieniędzy nie dają. Niestety widocznie nażekają te osoby które uważają że za brak zaangażowania będą chwalone. Jeśli chodzi o współpracę to zawsze i wszędzie znajdzie się ktoś, komu coś nie pasuje. Pozdrawiam :-)

Izabela
Inne
@Święty ????????

Widzę, że ogólnie pozytywnie oceniasz pracę w firmie Mochtoys, napisałeś, że zarówno zarobki jak i atmosfera są naprawdę okej. A czy mógłbyś właśnie powiedzieć coś więcej odnośnie tego, ile się tam zarabia w zależności od stanowiska?

Święty
Pracownik
@Izabela

Na produkcji masz 4400 podstawy ???? możliwość dodatków itd ogólnie idzie godnie wyżyć ????

Hcuic
Były pracownik
 Rekomendacja

Pracowałem tam kilka miesięcy jakis czas temu, polecam prace na produkcji, zależnie na której zmianie ale ogolnie ludzie są mili, kierownictwo różnie ale nie jest źle.(usunięte przez administratora) Idzie tam zarobić jeśli jest sie sumienna osoba, ale nie powiem trzeba tam pracowac a nie siedzieć i zarabiać.

Jaro

jak wygląda socjal w Mochtoys? są bony typu "wczasy pod gruszą " czy na święta?

Młody
@Jaro

Mają kartę Multisportu, ubezpieczenie grupowe i jest premia świąteczna.

Michał

Od środy są nowe wytyczne premiera. Może być obok siebie tylko 2 osoby. Jestem ciekaw jak to będzie na montowni. (usunięte przez administratora)

1
M.M

Wiadomo jaka jest obecnie sytuacja z koronawirusem, że większość instytucji jest zamykana czy też miejsc pracy. Jestem ciekaw kiedy w tej firmie pójdą po rozum do głowy że pracuje tu dość dużo osób i może dojść do zarażenia. No ale tutaj najważniejsze są pieniądze a ludzi mają gdzieś.

Adam
Inne

To, że ludzie sami psują sobie atmosferę to nie jest wina firmy. Ja polecam pracę!!

10
Artur
Inne

Co masz na myśli pisząc, że kamery w firmie służą do gnębienia pracowników? Rozwiń proszę swoją wypowiedź.

Miriam
@Adam

Proszę napisz co więcej. Na jakim dziale pracujesz, jak długo, jakie widełki płacowe. Dziękuję.

Artur
Inne
@Miriam

Zamierzasz podjąć pracę w Mochtoys? A może miałeś/miałaś już okazję spotkać się z rekruterem/rekruterką i mógłbyś/mogłabyś przybliżyć przebieg tej rozmowy? Dzięki.

Janek
Inne

Bardzo dobrze oceniana firma pod każdym względem, więc jeśli komuś nie odpowiada praca w firmie niech ją zmieni ,a nie wypisuje bzdury.

1
Miriam
@Janek

Janek na jakim dziale pracujesz? Napisz proszę coś więcej bo planuje tam znaleźć jakieś zajęcie.

M.M

Praca jak praca całkiem ok.(usunięte przez administratora)

2
Aleksandra
Inne

@@@mała, czy jesteś obecnie pracownikiem firmy? Jeśli tak to czy możesz powiedzieć nam coś na temat warunków pracy w tym miejscu? Jaka atmosfera panuję w firmie? Pytam zarówno o relacje między pracownikami jak i kierownictwem? Twoje pytanie jest czysto teoretyczne? Jeśli tak mogę zasugerować jedynie byś zapoznała się z regulaminem pracy w firmie. Regulamin ten ustala organizację i porządek w procesie pracy oraz związane z tym prawa i obowiązki - zarówno pracodawcy jak i pracowników. Jak wszędzie i w tym przypadku są odstępstwa ponieważ w uzasadnionych przypadkach może dojść do kontroli pracowniczych szafek. Przykładem może być na przykład podejrzenie kradzieży.

@@mała
@Aleksandra

Nie było powodu do otwierania szafek.na maila prowadzące dostały zdjęcia niektórych szafek z prośbą o sprzątanie) )

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
anonim

(usunięte przez administratora)

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Aleksandra

Postaraj się proszę nie powielać swoich wpisów. Na forum mogą wypowiadać się także osoby, które planują podjąć zatrudnienie w firmie i warto o tym pamiętać. Czy możesz w sposób nieco bardziej merytoryczny odnieść się do warunków płacy, jakie panują w firmie Mochtoys? Czy ilość obowiązków była/jest proporcjonalna do otrzymywanego wynagrodzenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
@@mała

A jak myślicie? Czy ma pracodawca prawo otwierać szafki pracowników? I robić z tego zdjęcia? ?)))))

Zostaw merytoryczną opinię o Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch - Otwock

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

  • Jak się pracuje w Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch?

    Zobacz opinie na temat firmy Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

  • Jakie są opinie pracowników o pracy w Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch?

    Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Mochtoys Sp. Jawna A. Moch K. Moch
Przejdź do nowych opinii