Opinie o Pixel Game (Ci Games) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy CI Games. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie CI Games o rekrutacji.


Branże: Rozrywka i rekreacja - produkcja gier i zabawek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CI Games w Warszawa

Olka Nowy wpis
Inne

Hej, czy wiadomo o jaki konkretnie projekt mogło chodzić w tym ostatnim komentarzu, gdzie podobno 50 osób musiało odejść? teraz są otwarte oferty na stronie, więc raczej jego nie dotyczą? myślę by spróbować z DevOpsem, wymogi myślę, że spełniam. Miał może ktoś rozmowę teraz niedawno by o niej opowiedzieć?

Kasia Nowy wpis
Pracownik

Nie polecam. W czasie projekty zwolniło się 50 osób. Kierownictwo niekompetentne, oferowali umowę zlecenie.

anonim Nowy wpis
Inne

To tak odnosząc się do tej poprzedniej opinii o stawkach dla kobiet to ile ich teraz pracuje? Interesowałaby mnie praca jako projektant walki, sęk w tym że nie posiadam wymaganego doświadczenia.... Na stronie było napisane, że min 3 lat trzeba. I co teraz? :( czy będzie może w tym roku jakaś oferta stażowa?

Pytanie
 Pytanie

Czy firma CI Games kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Odpowiedź Nowy wpis
Inne
 Pytanie
@Pytanie

A gdzieś jest inaczej? Jak kobiety dostawałby mniej pieniędzy za tą samą pracę, to każdy zatrudniałby tylko same kobiety...

Rzeźnik
 Rozmowa kwalifikacyjna
Przebieg rekrutacji

Rozmowa przebiegała dosyć profesjonalnie i merytorycznie. Chociaż zaskoczony byłem brakiem dogłębniejszych pytań merytorycznych związanych z moją specjalizacją i rzeczywiście weryfikujących moją wiedzę. Brak testu/zadania rekrutacyjnego też był zaskoczeniem - to standard w tej branży.

Pytania

Głównie dotyczące mojej poprzedniej pracy oraz wysoko ocenianych przeze mnie gier pod kątem mojej specjalizacji.

 • Poziom rozmowy:
 • Rezultat: Dostałem pracę
Tracz
Kandydat
 Pytanie

Pracujecie zdalnie/hybrydowo czy office first?

Andrzej
Inne
@Tracz

Tez bym się chciał dowiedzieć, bo chce wysłać CV. Wiesz może, czy rozmowa kwalifikacyjna jest online, czy trzeba jechać do biura? Jakbyś miał info to napisz.

remik
Pracownik
@Andrzej

Rozmowa jest w biurze

Pytanie
 Pytanie

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie Ci Games?

Octopus
Pracownik
@Pytanie

Z tego co wiem to dominuje umowa o pracę lub B2B

Andrzej
Inne
@Octopus

To można sobie wybrać rodzaj umowy, co komu pasuje? Wiesz jak jest bardziej opłacalnie? Chodzi mi o zarobki.

remik
Pracownik
@Andrzej

Nie w każdym dziale. Głównie jest umowa o pracę.

Pracodawca

 Aktualność
Witamy!

Jesteśmy otwarci na Wasze opinie. Korzystamy z GoWork.pl, bo chcemy usłyszeć o Waszych dobrych doświadczeniach i wyciągać wnioski z Waszych uwag.

Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza wolności do obrażania kogokolwiek, czy naruszania czyjejś godności, pisania nieprawdy. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa.

Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści niezgodne z nim oraz naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora.


W razie pytań zachęcamy do bezpośredniego kontaktu pod adresem careers@cigames.com . Dzięki otwartej komunikacji możemy nieustnie pracować nad rozwojem naszego wizerunku jako dobrego pracodawcy. A na tym szczególnie nam zależy.

 
Pozdrawiamy, Zespół CI Games.
Dawid
Inne
 Pytanie

A pracujecie na zleceniowkach?

Pracodawca

@Dawid

Standardowo oferujemy umowę o pracę. Nie pracujemy w oparciu o umowę zlecenie.

Pytanie
 Pytanie

Czy zdarzają się nadgodziny w CI Games?

Pracodawca

@Pytanie

Zdajemy sobie sprawę, że w branży game-dev nadgodziny to swego czasu był standard i zapewne stąd te pytanie. W naszym studiu nadgodziny nie są czyś permanentnym, a jedynie mogą zdarzać się okazjonalnie. Aktualnie planujemy naszą pracę na tyle skutecznie aby nadgodziny nie były konieczne. Naturalnie tuz przed wydaniem gry może pojawić się krótki okres wzmożonej pracy ale to tylko wtedy.

Ramirez
Inne

Powiedzcie czy trudno dostać pracę w firmie? Jakieś wskazówki przed rekrutacją podsuniecie?

Pytanie
 Pytanie

Jak długo czekaliście na odzew z Ci Games? Oddzwaniają zawsze?

sysops
@Pytanie

6 dni po zakończeniu rekrutacji na portalu pracuj, moja aplikacja zmieniła status na odrzucona po wcześniejszym jej rozpatrywaniu. czyli uzyskałem informacje zwrotną, trochę szkoda, ale przynajmniej wiem na czym stoję. czyli jakoś zarządzają nadesłanymi aplikacjami. szanuje.

Adam
Inne

Firma z dobra opinia w internecie szkoda, że na forum nikt z pracowników nie wypowiada się o pracy.

Czarek
Inne

Nawet w dobrej firmie zawsze znajdą się niezadowolone osoby, których nikt nie jest w stanie zadowolić.

Były Pracownik

Jeżeli ktoś nie ma bezpośredniego kontaktu w pracy z prezesem to praca całkiem ok. Pensja nie nadzwyczajna. Generalnie wszystko opiera się na zasadzie lubi nie lubi, niż na tym, że ktoś ma jakieś doświadczenie czy planuje się rozwijać. Po zwolnieniu grupowym nagle znowu zaczęli szukać pracowników na te same stanowiska. To świadczy o braku konsekwencji i że większość decyzji jest podyktowana chwilą a nie jest planowane. Moje sugestie dla Ci Games: Prezes powinien być słowny i odsunąć się od produkcji gry. Pozwolić pracownikom działać i decydować co jest dobre a co złe. Tak samo z produkcją jeżeli coś jest zaplanowane to dokończyć i ocenić a nie oceniac niedokonczone pomysły (design). Byli zatrudniani dyrektorzy kreatywni , doświadczeni Lead designerzy , którym po prostu podcinano skrzydła i zmieniano założenia i plany. Lubię atmosferę w Ci Games za: Ludzie wokół , ale atmosfera miedzy nimi może wynikać z tego że wszyscy siedzą w tym razem i jakoś próbują to przetrwać.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były Pracownik
@Były Pracownik

Dokładnie tak samo ... jeżeli to początek twojej kariery lub nie masz nic innego próbuj. zawsze możesz odejść . Nie jesteś niewolnikiem. Najgorsze jest przywiązanie do projektu...ale z takim czyms sam musisz sobie poradzić

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Benek
Inne

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników? Mam zamiar aplikować.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika
Inne

Kto ostatnio był na rozmowie kwalifikacyjnej w Ci Games? Jakie macie wrażenia?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Były pracownik.
@Weronika

Informacji macie aż nad to na tej stronie - wystarczy czytać. Nadmienię tylko - tak jak w moim poście powyżej - każda praca ma plusy i minusy, ludzie mają różne cele i potrzeby jak i priorytety. Oceńcie sami. Jeśli jesteście na początku drogi - może nie ma się czego bać, zawsze jakieś doświadczenie, a najwyżej Was zwolnią, ale będzie bogatsi o jakiś czas pracy w tej branży. W każdej pracy będziecie się zmagać z tego typu problemami i sytuacjami konfliktowymi - a zawsze to jakieś doświadczenia. Oczywiście - nie jest to dla każdego i nie każdy ma ochotę na pracę w takiej atmosferze, ja już miałem dość, odszedłem sam, również bez afery. W innych miejscach, w których pracowałem, okazuje się, że można inaczej planować produkcję, dobrze znać swojego docelowego gracza, jego wymagania i jakość jakiej oczekuje, a także dobrze rozumieć specyfikę takiego przedsięwzięcia. Choćby fakt, że tworzenie 10 nowych feauterów w czasie kiedy powinno się stabilizować build do kolejnego dema, to nie jest najlepszy pomysł. Większość mechanik i funkcjonalności w dużych tytułach działa bez szwanku w prototypie na koniec preprodukcji, produkcja to głównie rozwój contentu i małych featerów. Ale jak ktoś się nie nauczył przez 15 lat budowania firmy w tej branży, to już się pewnie nie nauczy, co poradzić. Myślę, że SGW3 ma duży potencjał na sukces komercyjny - gry sniperskie to dobra nisza, a konkurencja w tym miejscu na rynku jest niewielka - głównym konkurentem serii jest tylko Sniper Elite. Efekt biznesowy podobny jak z DOTĄ albo początkami World Of Tanks. Szanuję różne punkty widzenia i zdecydowanie cieszę się z czasu spędzonego w tej firmie - poznałem tam prawdziwych kumpli, z którymi jestem zżyty jakbyśmy razem przeszli wojsko. Pozdrawiam wszystkich.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
bubu
@Weronika

rozmowa porażka, żenujący poziom rekruterów... zero konkretnych pytań dotyczących pracy, nie wiedzieli o jakie stanowisko się staram

1

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Weronika
Inne

Pytałam o to samo @lolon lecz, niestety bez odpowiedzi. Z aktualnych informacji wiadomo jedynie, że Ci Games poszukuje aktualnie rekrutera, więc nawet ze względu na to przydałby się aktualne informacje na temat firmy i panującej tam atmosfery.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
lolon

A jak w tej chwili wygląda sytuacja w firmie, bo właściwie Sniper został wydany niedokończony

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Kolejny były pracownik

Kilka dni temu CI Games miało niezbyt udaną premierę Snipera 3, nad którym miałem przyjemność pracować. Myślę, że jest to dobry moment żeby podsumować ten kołchoz przy Puławskiej. Plusy: - kasa na czas, płatne nadgodziny - pakiet benefitów, ubezpieczenie w nfz - sporo fajnych, doświadczonych ludzi Minusy: - podejście do pracownika - człowiek jest chwalony za pracę jednego dnia, drugiego zwalniany. Zero etyki, pracownik jest tylko trybikiem, którego łatwo można zastąpić - Fajni ludzie są specjalistami, ale jest sporo buców, którzy przystosowali się do odgórnego, nieludzkiego podejścia i nie szanują Twojej pracy - Beznadziejne zarządzanie, nierealne deadline'y - Ciągłe parcie na nadgodziny, przez co większość ludzi wypala się dosyć szybko - Wszechwiedzący prezes, który lubi micromanagment - Biurowiec, mimo że nowoczesny, to development odbywa się na wielkim open space. W żadnym wypadku nie jest to komfortowe miejsce do pracy - Duża rotacja pracowników, podczas pracy nad SGW3 w trakcie całego cyklu produkcyjnego wymieniło się z 60%+ załogi (pi razy drzwi) - Zatrudnianie obcokrajowców, którzy niby mają być ekstra specjalistami i pociągną projekt do przodu, płacone mają zachodnią kasę (w przeciwieństwie do reszty załogi), a zawsze okazuje się, że nie są wcale dużo lepsi od pracowników na miejscu, ze 2-3x mniejszą kasę, po czym są zwalniani albo sami odchodzą. Ktoś powyżej dobrze napisał, "kompleks polaczka" - Dużo awansów opartych na prywacie, a nie faktycznych kwalifikacjach, zaangażowaniu - Zatrudnianie ludzi bez doświadczenia - nie ma w tym nic złego, bo jest to niezła szkoła życia, ale z punktu widzenia firmy, która aspiruje do produkcji AAA nie jest to mądre. Juniorowi płaci się śmieszne pieniądze (będzie crunchował żeby mieć za co kupić waciki), junior nie stawia się, nie narzeka, rzuca się na głęboką wodę i ma sobie chłopak/dziewczyna radzić. To wszystko sprawia, że najnowsza produkcja CI Games ma 55/100 na metacritic. (usunięte przez administratora) Polecam tylko juniorom, którzy chcą przejść szkołę życia.

1
Logo
@Kolejny były pracownik

Jakie zarobki?

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna
Octopus

To co czytam powyżej o organizacji pracy świadczy o tym, że chyba tak naprawdę nie znasz gamedevu. Jeśli się mylę to pewnie wiesz, że na to jak wygląda praca nad projektem ma wpływ już sam jego start. A tu za początek projektu odpowiedzialni byli ludzie, którzy już nad nim nie pracują bo nie umieli tym dobrze zarządzić sprawnie zorganizować. Sam prezes musiał osobiście się zaangażować w produkcję gry, żeby to wszystko wyprostować i to w dużej mierze także dzięki jego bezpośredniemu zaangażowaniu (jeśli jesteście znawcą historii CIG to pewnie wiesz, że wcześnie prezes nigdy nie angażował się aż w takim stopniu w projekt jak teraz )powstała znacząco lepsza gra. Po za tym jeśli byłbyś doświadczonym gemdeveloperem to wiedziałbyś, że nie ma w tym nic złego, że do końca pracuje się nad jakością gry i wnosi poprawki bo tak jest w przy każdej produkcji w każdym innym studio developerskim, który stawia na jakość. Z mojej perspektywy sam crunch w CIG nie był żadnym "specjalnym" crunchem, po prostu taki sam jak w innych dużych studiach na kilka miesięcy przed końcem projektu. Znam inne studia gdzie crunch trwa po kilkanaście miesięcy lub jest prawie, że permanentny.

Ta opinia jest:

pozytywnaneutralnanegatywna

Zostaw merytoryczną opinię o CI Games - Warszawa

Możesz oznaczyć pracodawcę w treści opinii wpisując znak @ np: @Pracodawca

Administratorem danych jest GoWork.pl Serwis Pracy sp. z o.o. Dane osobowe przetwarzane są w celu umożliwienia ... Czytaj więcej


Drogi Użytkowniku,

Pamiętaj, przed dodaniem opinii o Pracodawcy, koniecznie zapoznaj się z poniższą informacją:

NIE dodawaj opinii, która:

ikona dobre praktyki
łamie prawo polskie
ikona dobre praktyki
jest niezgodna z regulaminem serwisu GoWork.pl
ikona dobre praktyki
jest wulgarnym komentarzem
ikona dobre praktyki
jest niemerytoryczna

Każda merytoryczna opinia jest ważna, każda z nich może być zarówno pozytywna jak i negatywna, dlatego zachęcamy do tego by dzielić się swoimi przemyśleniami, które dotyczą Pracodawcy. Nie pisz jednak pod wpływem negatywnych emocji.

Zadbaj o kulturę pozytywnego feedbacku, nie pisz tylko negatywnych informacji o Pracodawcy, zwróć uwagę na stosowne aspekty i realia w swojej opinii. Wszystkie oceny są wartościowe. Wspólnie zadbajmy o sens merytorycznych opinii.

Dodaj pomocną opinię, którą sam chciałbyś przeczytać o swoim potencjalnym Pracodawcy. Podziel się swoimi przemyśleniami, a poniższe przykłady możesz potraktować jako podpowiedzi o czym Użytownicy lubią czytać odwiedzając profile firm.

ikona dobre praktyki
przebieg on-boardingu nowego pracownika
ikona dobre praktyki
proponowane przez Pracodawcę wartości wynagrodzenia
ikona dobre praktyki
codzienna praca, również w relacji z przełożonymi
ikona dobre praktyki
panująca atmosfera w pracy
#TwójGłosMaZnaczenie

Często zadawane pytania

 • Jak się pracuje w CI Games?

  Zobacz opinie na temat firmy CI Games tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

 • Jakie są opinie pracowników o pracy w CI Games?

  Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1, z czego 0 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

 • Jak wygląda rekrutacja do firmy CI Games?

  Kandydaci do pracy w CI Games napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

CI Games
2.1/5 Na podstawie 74 ocen.
gemius

Na podstawie badań Mediapanel prowadzonych przez Gemius w okresie od 1 marca do 31 marca 2024: wskaźniki "Real Users" platforma internet.

Ranking Użytkownicy
(real users)
 1. GoWork.pl 3 634 470
 2. Pracuj.pl 3 137 130
 3. LinkedIn 3 035 232
 4. Olx.pl 2 564 298
CI Games
Przejdź do nowych opinii