GlobalFun Sp. z o.o.

Warszawa

Ocena pracodawcy 3/6

na podstawie 4 ocen.

Opinie o GlobalFun Sp. z o.o.

Dbamy o każdą opinię, dlatego pracodawca nie może ich usuwać. Sprawdź, kiedy Twoja opinia łamie regulamin - więcej.

Dodaj odpowiedź

Anuluj

Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobalFun Sp. z o.o.

Czarny

Potwierdzam to, co napisał Siankara w każdym słowie. Aktualnie zmienili stronę internetową i już nie ma tam rozśmieszającego adresu biura w USA. Aktualnie mają na karku komornika z powodu przegranego procesu o zapłatę wynagrodzenia. Prawdopodobnie mogą zatrudniać na jakieś swoje nowe spółki więc uwaga na te nazwiska prezesów i jednocześnie jedynych pracowników globalfun: michal rębecki, jacek deroset i artur bartosiński. Również odradzam wszelki kontakt z tą firmą.

anonim

(usunięte przez administratora)

Siankara

Tak naprawdę to żadna poważna firma tylko trzech prezesów, którzy gdy szczęśliwie coś im się trafi do zrobienia, to zatrudniają pracowników na umowy śmieciowe lub o dzieło/zlecenia, których natychmiast po projekcie zwalniają. Na swojej stronie podają adres biura w USA, w rzeczywistości musieli dopiero co wyprowadzić się z siedziby przy Łazienkach, bo nie mają w tej chwili żadnych projektów. Ponadto nie regulują płatności, mają aktualnie założoną co najmniej jedną sprawę o zapłatę wynagrodzenia. Odradzam jakikolwiek kontakt.

Programista PHP
@Siankara 24.08.2016 06:16
Tak naprawdę to żadna poważna firma tylko trzech prezesów, którzy gdy szczęśliwie coś im się trafi do zrobienia, to zatrudniają...

Miałem wątpliwości co do składania tam CV, ale widzę, że je już rozwiałeś :)

Zostaw opinię o GlobalFun Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobalFun Sp. z o.o.