GlobalFun Sp. z o.o.

Opinie o GlobalFun Sp. z o.o.

Czarny

Potwierdzam to, co napisał Siankara w każdym słowie. Aktualnie zmienili stronę internetową i już nie ma tam rozśmieszającego adresu biura w USA. Aktualnie mają na karku komornika z powodu przegranego procesu o zapłatę wynagrodzenia. Prawdopodobnie mogą zatrudniać na jakieś swoje nowe spółki więc uwaga na te nazwiska prezesów i jednocześnie jedynych pracowników globalfun: michal rębecki, jacek deroset i artur bartosiński. Również odradzam wszelki kontakt z tą firmą.

Siankara

Tak naprawdę to żadna poważna firma tylko trzech prezesów, którzy gdy szczęśliwie coś im się trafi do zrobienia, to zatrudniają pracowników na umowy śmieciowe lub o dzieło/zlecenia, których natychmiast po projekcie zwalniają. Na swojej stronie podają adres biura w USA, w rzeczywistości musieli dopiero co wyprowadzić się z siedziby przy Łazienkach, bo nie mają w tej chwili żadnych projektów. Ponadto nie regulują płatności, mają aktualnie założoną co najmniej jedną sprawę o zapłatę wynagrodzenia. Odradzam jakikolwiek kontakt.

Programista PHP
@Siankara 24.08.2016 06:16

Miałem wątpliwości co do składania tam CV, ale widzę, że je już rozwiałeś :)

Zostaw opinię o GlobalFun Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie GlobalFun Sp. z o.o.