Playlink S.A.

Kraków

Opinie o Playlink S.A.

Jakub Dubański

Polecam firmę. Nie jest dobra dla Januszy i ludzi, którzy nie są odpowiedzialni. Nie zagrzeje tutaj osoba, która nie ma ambicji i szuka ciepłej posadki. Nie zagrzeje również leń. NATOMIAST, jeśli chcesz się rozwinąć w PHP, dobrych wzorcach projektowych i pracować na dobrych frameworkach - polecam. Zarząd (Prezes) bardzo konkretny, kulturalnie. Przede wszystkim szczerze. Firma nie jest ogromną korporacją, jednakże trzyma standardy (narzędzia pracy grupowej, nacisk na dokumentację). Wynagrodzenie jest na B2B, UCW, UoP - a do tego adekwatne do umiejętności, bez śmiesznych stawek - jest OK. Polecam dla ambitnych programistów PHP i nie tylko

Pracowałem w Playlink ponad pół roku. W tym okresie pracodawca spisywał się bardzo dobrze, wypłaty zawsze na czas, można było się porozumieć jeżeli chodziło o wcześniejsze wyjście z pracy czy z innymi rzeczami. Z własnego doświadczenia mogę polecić tego pracodawcę.

pracownik_byly
@Były pracownik 07.02.2017 16:55

Nie polecam... mała firma, a zasady jak w korporacji. Popieram przedmówce, więcej odpowiedzialności za własne decyzje. Brak specjalistów w danych dziedzinach poza jednym programistą.

Piotr

Pracowałem na IV roku studiów. Miałem elastyczne godziny pracy, przez co nie było problemem żebym na 2-3h wyszedł na zajęcia. Współpracownicy pomocni. Wypłaty zawsze były terminowe. Bardzo dobre miejsce by poznać branżę i rozpocząć karierę. Lepszy podział obowiązków i odpowiedzialność za decyzję dawały by lepszy komfort pracy.

Krzysztof

Miałem wątpliwą przyjemność współpracy z tą firmą. Brak perspektyw, stres wynikający z niejasnego klarownego podziału obowiązków, niejasne zasady pracy, nieudalone manipulowanie pracownikami.

ziutek

Firma nie dba o pracowników, bardzo duża rotacja,co chwila ktos przychodzi iodchodzi, mało płacą,nie ma żadnych świadczeń dodatkowych, niejasny przydział obowiązków. Raczej nastawienie, by wykorzystywać ludzi,zła atmosfera. Praca w tej firmie wiąże sie z brakiem perspektyw na rozwój. Pracowałem chwilę i miałem dość.

jas
@ziutek 10.05.2016 01:29

Potwierdzam

Therian
@ziutek 10.05.2016 01:29

Miałbym prośbę, czy mógłbyś mi coś więcej napisać o pracy w tej firmie, zależy mi na tym.

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Playlink S.A. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Playlink S.A.