ekkom

Kraków

Opinie o ekkom

mekoski

Od tego czasu pojawiło się kilka innych, ale równie ciekawych ofert, tylko że potrzebne już wykształcenie wyższe

były pracownik

Szkoda czasu i zdrowia, cenicie czas i zdrowie, planujecie karierę - omijajcie SZEROKIM KOŁEM tą "firmę". Harowałem od rana do nocy po godzinach, bez zapłaty za nadgodziny, dla prezesa i tak za krótko, straciłem czas i zdrowie..

prezes
@były pracownik 22.12.2015 20:11

Jastrzębianin
@prezes 28.12.2015 00:16
Były Pracowniku. Proszę skontaktuj się ze mną i porozmawiaj. Jeśli nie masz odwagi, to napisz kiedy pracowałeś. Prezes....

Sz.P. "Prezesie" ... Niech zamiast słów, obronią się fakty ... Zatem niech Pan z łaski swojej, przedstawi dane: Aby zarobić 3 tys zł Netto Aby zarobić 2 tys zł Netto 1. Na jaką ilość wolnego czasu dla siebie i rodziny, liczyć może wasz pracownik: Należy przepracować 8h Należy przepracować 10h Należy zamieszkać w firmie ... pracując wszystkie soboty oraz niedziele w tym conajmniej 42 nadgodziny ... ? 2. Relacja szef - pracownik Jesteś moim niewolnikiem Jesteś moim niewolnikiem za 1600 Netto Jesteś moim niewolnikiem i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] obchodzi mnie twoje życie ... 3. Premie Nie ma i nigdy nie będzie Nie ma, bo za coś trzeba kupić jacht i dzaga ... Na image firmy, pracuje się nie tylko wielkością sprzedaży oraz "nagród" gazeli biznesu i tym podobnego gówna ... Tak więc niech się Pan nie irytuje, lecz popracuje nad własnym charakterem. Ludzie piszą czego doświadczyli i nie mieli zamiaru Pana [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lecz ostrzec tych wszystkich, którzy nie zdołali jeszcze poznac "zalet" pracy w Pana firmie. Pozdrawiam serdecznie i życzę więcej optymizmu oraz mniej wyniosłości, bo sukces firmy, to dobrzy, dobrze opłacani oraz wysoko wykfalifikowani lojalni pracownicy ... ;)

romek

@eryka, a jak to wygląda w firmie jeśli chodzi o zatrudnienie u nich, bo ja chciałbym zarabiać min. 2 tys do ręki ale czy to jest realne w tej firmie? Naprawde pytam serio, bo mam troche wydatków, a doswiadczenie mam, wiec nie powinni wzgardzić moją kandydatura jednak. Mam nadzieje, że coś jeszcze napiszecie odnośnie pracy i zarobków, pozdrawiam!

eryka

również jest zaciekłą przeciwniczką wszelkiego rodzaju ogólników na takich forach. mnie przede wszystkim interesuje jak wyglądają stawki godzinowe netto w tej firmie dla nowych pracowników io jak przedstawia się u nich system socjalny - czy ktokolwiek z was może mi rzetelnie i wyczerpująco odpowiedzieć na to pytanie?

haks

Ciekawe podejście, jednak mi ono nic nie mówi. Napisz może lepiej kolego na co mozna narzekać pracując w ekkom, bo taki ogólnik, że każdy znajdzie coś dla siebie za bardzo nic mi nie mówi. W ogóle to na jakim poziomie sa tutaj pensje, bliżej minimalnej krajowej, czy średniej krajowej? Pozdrawiam i dziękuje za informacje.

aaa

pracowalem ale sie zwolnilem, otrzymalem lepsza oferte pracy, w koncu po to pracujemy aby zarabiac

były pracownik

Firma słaba, zarobki mierne 2 tys w tej firmie to już sporo. Stanowiska typu prezes, wiceprezes i wyższa kadra z wyjątkami to osoby które powinny zostać wysłane na szkolenia z zakresu współpracy z podwładnymi. Brak planowania, wszystko na ostatnią chwilę, ogólnie brak profesjonalizmu. Szczerze nie polecam składać CV.

gal
@były pracownik 24.06.2014 16:50

dzieki za informacje napewno sie przydadza

az

poaznie 1,4 na reke? jesli tak to dzieki za to info, zmienei swoje plany :)

Anonim

3tys na rękę ??? To marzenie ja dostawałem 1,4 tys

Anonim

Fakt atmosfera niemiła. Przełożeni w stosunku do pracownika są bardzo nieprofesionalni, zarobki średnie.

k21

pracowałam w firmie ekkom ale z przykroscia musze stwierdzic ze nie moge dobrego slowa powiedziec o tej firmie

q2

atmosfera tam panujaca do niczego

elf

slabo placa, u konkurencji za podobna robote dostalem prawie 2 razy wiecej, sluzbowe auto i wieksze mozliwosci rozwoju

mnie rowniez w Ekkom nie najlepiej sie pracowalo, ale nie bede sie rozpisywac na ten temat i nie bede pisac co bylo nie tak

maro

bardzo podkreślana hierarchia w firmie, sposób traktowania pracowników taki sam, jeśli chcesz pracować z kimś inteligentnym zatrudnij się gdzieś indziej, jeśli opowiada ci tylko wykonywanie poleceń i bycie mrówka po której można jeździć - ta posadka w Ekkom, projektancie jest dla ciebie.

Zostaw opinię o ekkom - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ekkom