Cartamundi Polska Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Cartamundi Polska Sp. z o.o.

krzysiek

a może przez rok coś się zmieniło? może ni jest tak źle, napiszcie jak jest tam teraz i czy warto starać się o pracę

P

Nie wiem jak teraz ale ja w tamtym roku zrezygnowałem po 8 latach z pracy w CM Polska z powodu małych zarobków.Małe zarobki coraz więcej wymagań. Brak możliwości rozwoju np. brak szkoleń podnoszących kwalifikacje operatorów. Na początku obsługujesz jedną linie produkcyjną potem dorzucają Ci drugą i dają 1zł podwyżki netto:D:D:D hahaha. A gdy idziesz po podwyżkę to masz spotkanie z "górą" która mówi CI że to źle zrobiłeś że musisz coś dać od siebie potem dostaniesz podwyżkę, a najlepszym hitem jest "W branży poligraficznej mało się zarabia a jak Pan chce więcej proszę zatrudnić się w branży motoryzacyjnej" i przekonanie "Zwierzchników" , że CM Polska ma jedne z większych wynagrodzeń w branży hahahah. Operator robi tam też za utrzymanie ruchu i mechanika:D Było też tam parę plusów ale nie za dużo:D Proponuje Ci byś poszukał innych opinii na temat CM Polska bo oczywiście mój osąd może nie być obiektywny. Nie było mi tam źle ale kasa maaaaaaaaaaaarna. Pozdrowienia dla ludzi z CM Ps.:Odejście to była jedna z moich lepszych decyzji w życiu:)

ttz

Pojawiło się ogłoszenie operator sekcji pakowania ręcznego ale z wpisów powyżej widzę że raczej nie ma sensu aplikować. Mam pytanie na jakie zarobki na produkcji na takim stanowisku można liczyć ? czy praca jest zmianowa czy na jedną zmiane ?

mm
@ttz 24.01.2017 18:52

Praca jest na 2 zm.

prince

Jest kwestią czasu kilku miesięcy jak firma nie pomyśli o podwyżkach dla pracowników produkcyjnych ,zacznie ich tracić.Takie są obecnie realia rynku pracy.W tej chwili zarobki minimum nie kuszą. Obecnie standartem staje się minimum 2300-2500 brutto.Wiem że spora grupa już rozgląda się za lepiej płatną pracą.

denis

Mao' podejrzewam, że musisz sledzic albo na stronie pracodawcy oferty lub tutaj czasem sprawdzać berząco,być może niebeawem sie coś pajawi a jakie stanwosko cie intersuje?

Misieq

Tonący brzytwy się chwyta jak to mówią , to nadal sie usprawiedliwia chamskiego zachowania Kierownictwa wobec pracownika

dr pager

Bezpodstawne opluwanie innych ludzi? Smieszne. Trzeba najpierw miec ku temu racjonalne powody... a to w jak nie dojrzaly sposób zachowuja sie ludzie ktorym "podziekowano" za prace jest tak tragiczne ze az smieszne... osoby ktore zostaly zwolnione to nie przez to ze operator tak powiedzial (bzdura) tylko za nieróbstwo :) a jak komus zarobki nie pasuja to po co sie przyjmowal? Bez komentarza

Misieq

hyhyhyhy ale śmiesznie tutaj widze , polecam prace zarobki 10/10 kierownictwo 10/10 praca ogółem 10/10

Dymion Ball

Cartamundi KULĄ (koszulka w majteczki i guziczek pod grdykę is trendy) się toczy, w zależności jak go RESZTA potoczy. Niesamowite i niespotykane chamstwo, prostactwo, łgarstwo itp..... Lata na zlecenie przepracowane i papa.

Domaaa
@Dymion Ball 25.06.2015 14:46

I podrywam dalej, całe życie będę to robić. PS: już byłego :D Pozdrawiam.

xyz

Koleżanka mi opowiadała, że tam jakaś Wieprzyca podrywała jej chlopaka, a później śmieszna afera w pracy ha ha wszystko przez zazdrość. Ale z opowiadań wynika, że praca tam to całkowita porażka.

Domaaa
@xyz 16.06.2015 15:05

I podrywam dalej, całe życie będę to robić. PS: już byłego :D Pozdrawiam.

xDxD

Tam nie patrzą jak to pracuje tylko kto kogo lubi. Jesli operatorzy Cie nie lubia karza kierownikowi Cie zwolinic, a kierownik to cieple kluchy bez wlasnego zdania. Kilka osob wylecialo dlatego ze reszta byla zazdrosna o to ze ktos wyglada lepiej, ma to czego inni nie maja i tp. bo to banda zakompleksionych [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i te stare i te mlode :) tam ludzie są od poniewierania bo nawet jedna osoba robi na dwoch lub trzech maszynach a ci z umowa o prace siedza dupskiem w krzeslach. I generalnie to kazdy kazdemu obrabia [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] a wszyscy sie tam bardzo dobrze znaja bo sa jak wielka rodzina. STANOWCZO ODRADZAM prace tam, chyba ze ktos wogule nie ma zamiaru sie odzywac tylko patrzec w karty i robic swoje

wiem gdzie parkujesz

Najwspanialsza firma w jakiej kiedykolwiek pracowałem! Ludzie (jak wspomniano) z umową o pracę są bardziej gnojeni i ośmieszani niż Ci ze zlecenia(oni również są gnojeni), oprócz tego wysoko wyszkolona kadra kierownicza które zna się tylko na waleniu w uja, szmaceniu i poniewieraniu pracownikami z hali, nie mają za grosz honoru ani wstydu. Doświadczeni operatorzy z wieloletnim stażem są poniewierani. Zaczynając pracę w tej firmie proponuję kupić tubkę wazeliny (albo ze 2) aby przyśpieszyć proces "rozwijania" swoich umiejętności, oprócz tego pracują tam wspaniali ludzie oprócz kilku ewenementów których należy omijać szerokim łukiem, o socjalu firmy nie wspomnę. Polecam pracę w tej firmie ludziom którzy nie lubią myśleć mają problemy z czytaniem i nie odróżniają lewego buta od prawego, pozostałym odradzam już lepiej sprzedawajcie różańce pod kościołem więcej zarobicie. -"Nie wiem" M.G.

xxxx

Na poczatku wszystko ok :) a pozniej ? Jedna wielka nienawisc, zawisc, zazdrosc, zero organizacji jakiejkolwiek, rzucanie sie do gardel, obrabianie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] gnojenie, plotki jeden wielki [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] NIc dodac nic ujac ! Ktokolwiek kto bedzie chcial isc tam do pracy ODRADZAM !!!!

asd

nie polecam nikomu pracy w tej firmie , chyba że chcesz sie poczuć nikim , kierownictwo nie wie nigdy nic , każdy dba tylko o siebie a niektórzy operatorzy to debile

ex worker

Prawda całkowita. Kierownictwo wyższe to specjaliści od excellów i fałszu.

niunia2

Ciekawe skąd wzięli falcerki? To coś nowego . Chyba że kierownictwo myśli że falcerka to to samo co rollem czyinna maszyna tnąca. Nie deajcie się zrobić na szaro. Ceńcie się.Powodzenia.

romix61

W pełni się podpisuję pod poprzednią opinią. Gość wie co mówi. Ryba psuje się od głowy.

roman6119

W tej firmie lepiej są traktowani pracownicy ze zlecenia niż zatrudnieni na stałe.[usunięte przez moderatora] Kierownictwo nie zna się na produkcji.

Zostaw opinię o Cartamundi Polska Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o.