Opinie o Cartamundi Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Cartamundi Polska Sp. z o.o., oraz Klientów firmy. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Cartamundi Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cartamundi Polska Sp. z o.o. w Kraków

xDxD

Tam nie patrzą jak to pracuje tylko kto kogo lubi. Jesli operatorzy Cie nie lubia karza kierownikowi Cie zwolinic, a kierownik to cieple kluchy bez wlasnego zdania. Kilka osob wylecialo dlatego ze reszta byla zazdrosna o to ze ktos wyglada lepiej, ma to czego inni nie maja i tp. bo to banda zakompleksionych (usunięte przez administratora) i te stare i te mlode :) tam ludzie są od poniewierania bo nawet jedna osoba robi na dwoch lub trzech maszynach a ci z umowa o prace siedza dupskiem w krzeslach. I generalnie to kazdy kazdemu obrabia (usunięte przez administratora) a wszyscy sie tam bardzo dobrze znaja bo sa jak wielka rodzina. STANOWCZO ODRADZAM prace tam, chyba ze ktos wogule nie ma zamiaru sie odzywac tylko patrzec w karty i robic swoje

Chętny
Kandydat

Ktoś może powiedzieć jakie są zarobki na magazynie? i jak dobrze widzę praca na 1 zmaine tak?

Sk Nowy wpis

Taka jest prawda że są trzy zmiany a nie dwie. Kierownik jest chamski i niemiły. Nie polecam tej pracy. Bardzo duża rotacja.

Chętny

@Chętny

Też mnie to ciekawi, zastanawiam się też czy oprócz podstawy można tu liczyć na premie i dodatki. Mam nadzieję że niedługo ktoś z pracowników podzieli się swoją wiedzą, takie wpisy są bardzo cenne dla wszystkich zainteresowanych.

@Chętny

Praca na dwie zmiany

B
@Franciszek

Premię to mają tylko operatorzy jak (usunięte przez administratora)tempo a inni nie wyrabiaja

Nie ma żadnych premii ..

HA
@K

Oczywiście, że są premie dla osób zatrudnionych na umowę o pracę. Nie tylko dla operatorów :) Ja pracuję tu od ponad 3lat i póki co nigdzie nie zamierzam się stąd wybierać. A jak ktoś myśli, że przyjdzie pracować i będzie leżeć to racja, praca nie dla niego. Fakt, może ciężko o podwyżki ale idzie się dogadać. Maszyny nie są stare bo ciągle są inwestowane w to pieniądze i z dnia na dzień jest coraz więcej nowych maszyn.

@carta
@HA

Leżących i rządzących osób na zlecenie niestety w tej firmie jest dużo!

Edi
@@carta

Osoby ze zlecenia są wykonują najcięższe prace !! Ci z umową o pracę uważają się za lepszych i ważniejszych i to oni leżą i rządzą. Przez to ich "rządzenie " w firmie panuje chaos.

Noomi
@@carta

Osoby ze zlecenia często nie mają czasu napić się łyka wody, za to Ci z umową o pracę popijają kawki , mają nadmiar wolnego czasu. A jeśli ktoś ze zlecenia leży i rządzi to widocznie wzioł przykład od tych zatrudnionych na stałe.

Marcin
@@carta

Ciekawe jak poradzilibyście sobie bez zleceniowki.

YoYoYOO
@Noomi

Żeby tylko popijały kawki to by było dobrze, niektóre Panie w czasie gdy zleceniówka za******la na linii jedzą sobie obiadki na jadalni

Mona Nowy wpis
@HA

Firma owszem kupuje maszyny, ale stare tak naprawdę nadające się na złom. W ciągu 8 godzinnej zmiany praktycznie każda z maszyn zacina się lub ma awarię. W firmie pracuje duża grupa osób zatrudnionych na umowę zlecenie, tak naprawdę to te osoby wykonują najcięższą fizyczną pracę, a premii nie dostają żadnych.

Anonim
Kandydat

Czy w firmie pracuje więcej pan czy panów ? Na pakowaniu puzli i kart ? Jak wgl wyglada praca jest okej ? I jak ludzie w niej ?

Pan
@Anonim

A jakie to ma znaczenie czy pan albo pani. Przyjdź zobacz a nie pożałujesz. Jest ok m się podoba

W
@Anonim

Więcej pań... Atmosfera jak dla mnie nie do przyjęcia ... Wyzwiska i krzyki nie polecam ...

@Anonim

Nie polecam pracy ..większość kobiet na hali i każda tylko obgaduje w szczególności na zmianie b ...jak podpadniesz jednej z operatorem można się pożegnać z pracą

@W

Zgadza się

@K

O atmosferze już napisałaś z tego co widzę, a co natomiast sądzisz o wynagrodzeniach? Czy pod tym względem pracę w Cartamundi oceniasz już nieco lepiej? Ile zarabia nowy pracownik? Są jakieś dodatki? Daj znać!

and Nowy wpis
@Franciszek

Z kasą jest w porządku! :)

Dominika

Przez aktualną sytuację ( pandemia ) zostałam bez źródła dochodu. Mimo iż mam wyższe wykształcenie postanowiłam podjąć pracę w tej firmie. To co mnie tam spotkało , zostanie w mojej pamięci do końca życia. Pracowałam przy tzw. linii produkcyjnej, tempo pracy jest bardzo szybkie. W tej firmie nie idą na jakość tylko na ilość. Gry często są niekompletne , zdarzają się pomylone komponenty. Operatorem tej linii jest Pani E i jej asystentka A . Panie te zachowują się arogancko, często krzyczą. Gdy zwróciłam uwagę Pani E żeby na mnie nie krzyczała, to na następny dzień zostałam zwolniona . W dzisiejszych czasach takie traktowanie pracowników jest niedopuszczalne !!! Do tego warunki w jakich się pracuje są tragiczne, temperatura na hali wynosi ok 35 stopni, gdy są opady deszczu przez dziury w dachu leje się woda, na podłodze tworzą się kałuże, toalety są brudne. Nie polecam nikomu pracy w tym miejscu.

Pracownik Nowy wpis
@Dominika

Zgadzam sìę z opinią Pani Dominiki. Fatalne warunki pracy,oraz atmosfera jaka tam pranuje w zakladzie zwlaszcza z p.Elzbietą znerwicowana kobieta jest na stanowisku brygadzista. Osoba na niewłaściwym stanowisku. Nie polecam w tym zakladzie pracować. Temperatura 35C na hali pot z czoła sie leje.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Cartamundi Polska Sp. z o.o. w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Specjalista ds. Logistyki. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

xDxD

Kojot
@xDxD

Mimo upływu 6 lat opinia jak najbardziej aktualna. Nic nie uległo zmianie.

Pracowity...
@xDxD

Zgadzam się w 100% Pani Elzbieta, bardzo krzyczy na pracowników z umowy zlecenia,jest bardzo nerwowym czlowiekiem. Wyzysk ogromny pracownikow z umowy zlecenia. Temperatura na hali wynosi 35C. Toalety, kleją sie z brudu

Kolega
@xDxD

Bardzo szybkie tempo w pracy, gorac okropny na hali, aż w glowie sìę kręci po 6 godzinach codziennej pracy, tak szybko pracuje taśma. W biegu musisz sobie szykowac np: zakretki na puszki blaszane od gry, ulotki, bo nikt ci nie pomoże,od tasmy oprocz przerwy 20minutowej niemasz prawa odejść, pot po czole ciagle sie leje od szybkości i goraca na sali bardzo ciezko pracuja pracownicy z umowy zlecenia. Serdecznie NIE POLECAM w tym zakladzie pracy.

Maciek

Jaka panuję atmosfera, nastawienie pracowników. System premiowy itp, jakieś benefity? Stan urządzeń.

Q
@Maciek

Mi osobiście ta praca się podoba, umowa zlecenie lub umowa o pracę. Premia frekwencyjna tylko dla pracowników na umowę o pracę. Tracisz gdy bierzesz L4 lub urlop na żądanie. Dodatkowo dwie premie świąteczne.

@Q

Umowa o pracę w Cartamundi jest na czas określony czy nieokreślony? :) Najbardziej interesuje mnie zatrudnienie na stałe i stabilna praca, dlatego pytam :D

@Maciek

Atmosfera beznadziejna ..zero szacunku do pracownika ..premii nie ma żadnych ,maszyny są stare i wiecznie się psują

ghost
@K

maszyny stare,ale za to samochody nowe i wypasione hehe

@Maciek

(usunięte przez administratora). Krzyki wyzwiska i wieczne niezadowolenie z pracownika ...nie polecam pracowałem krótko i psychicznie nie wytrzymałem nikt kto się szanuje nie będzie tam długo pracował ...nie ma premi żadnych chyba że dla operatorów na co pracuje własnymi rękami pracownik

N
@Krystyna

1 umowę dostaje się na 3 miesięczny okres próbny. Potem na rok a następna chyba już na czas nieokreślony.

@N

Czy mogłabym jeszcze dopytać o warunki zatrudnienia przy przedłużaniu umowy z pracownikiem w Cartamundi? :P Czy się jakoś zmieniają? Stawka rośnie, dochodzą jakieś benefity, uprawnienia? Czym firma zachęca do dłuższej współpracy?

W
@N

W życiu nie słyszałem większej bzdury .Umowa jest na zlecenie i co miesiąc przedłużana ... A jak się podpadnie słynnej pani ze zmiany b to długo można nie popracować ... o przedłużeniu umowy bądź nie decyduje kaprys Beaty ... Zwykłej operatorki ...

szpakxd

Mam pytanie czy w cm jest możliwość pójścia do przodu ?

Misiek
@szpakxd

Tak nogami do przodu albo z piesciami na kule :)

A
@szpakxd

Ta nogami do przodu hahaha

N
@szpakxd

Tak jest możliwość pójścia do przodu.

Barcek

Jak z pracą w sezonie wakacyjnym, słyszałem że są braki na produkcji. Są jakieś przyjęcia?. I co właściwie się u was robi. Prosta jest ta praca. Czy zarobki OK. Jaka atmosfera?

Pacman

Nie polecam! Jestem studentem i chciałem dorobić. W ogłoszeniu była informacja że, jest to praca dla każdego. Prawda okazała się jednak zupełnie inna. Pracuje się przy linii produkcyjnej , tempo pracy ogromne. Już pierwszego dnia pracy, wymaga się od nowego pracownika żeby pracował tak samo jak ludzie którzy pracują tam lata.Panuje tam wielki chaos , panie które nadzorują pracę są bardzo nie miłe, nie szanują podległych im pracowników. Na porządku dziennym są nieprzyjemne komentarze . Rotacja pracowników jest ogromna.

Olka

Czy nadal jest tu problem z wnoszeniem wody na halę?

Pracuś

Nie.

@Pracuś

Widzę że pracujesz w Cartamundi Polska, możesz w takim razie powiedzieć mi czy firma organizuje jakieś szkolenia dla pracowników? Zależy mi na tej informacji, mam nadzieję że podzielisz się swoją wiedzą na ten temat.

ryczałt
@Olka

z tym akurat nie ma problemu robie pare dni i każdy ma swoje picie gdzieś tam żeby nie zawadzało

@Olka

Nie ma żadnego problemu ..co druga osoba ma termos z kawą lub herbata ...

@Aaa

Może napisałbyś/napisałabyś coś na temat obecnych warunków pracy w Cartamundi Polska? Czy są zadowalające? Zastanawiam się na co można liczyć będąc pracownikiem firmy.

Monika
@Krystyna

Nie polecam pracy w tym (usunięte przez administratora) najgorzej mają ludzie zatrudnieni na zlecenie są wykorzystywani do najcięższych prac, Operatorki nie szanują pracowników że zlecenia. W niedługim czasie dojdzie to tego że braknie ludzi do pracy na linii, ludzie przychodzą, odchodzą, ale co tu się dziwić jak każdy pod każdym kopie dołki i lecą gadać jeden na drugiego.

Grzesioo
@Monika

Kiedy odeszłaś z tej firmy ? Dawno temu? Chciałem aplikować na ogłoszenie ,ale słyszałem kilka podobnych opinii i mam wątpliwości .

Monika
@Grzesioo

W grudniu 2020

Karolina
@Krystyna

Na tempo pracy , wyzwiska że do niczego się nie nadajesz , na to że robisz wolno , i że jak ci się nie podoba możesz iść do domu . Na co jeszcze? Na obgadywanie (usunięte przez administratora) z byle powodu i jeśli pokażesz że coś potrafisz to na sto procent będziesz wykonywac najgorsze zajęcia ... na opierdziel że wyjdziesz minutę szybciej z pracy na to że masz długie paznokcie i milion innych rzeczy Powodzenia

Tomasz

Podpowiedzcie czy teraz są jakieś szanse na pracę w firmie? Czas dość niespokojny stąd pytanie.

@Tomasz

Czasu czas się pokazują ogłoszenia i wiecznie potrzebują wiecznie zwalniają i tak w kółko

Zdobysław

Sami nie mają nikogo od rekrutacji zlecają najbardziej szmatławym najtańszym firmom z krakowa o jeszcze gorszej opinii niż oni sami. Jak ktoś nie ma samochodu to będzie dymał autobusem który jeździ co godzine wypchanym po brzegi ukraińcami bez maseczek zresztą nieraz sobie godzinke na autobus poczekasz. W grafiku gdzie ludzie wpisują obecność 90% takich co było jeden raz i dało sobie spokój. Nie ważne co masz w umowie robisz co ci każą czy to noszenie czegoś czy praca na maszynach które regularnie co 30 sec. kopią prądem, zacinają się co 2 min a psują co najmniej raz na zmianę. Teraz takie czasy że się nie wybiera więc nie oceniam, ale ostrzegam.

Darek

Można jaśniej zadać pytanie? Jeśli chodzi o pracę w firmie to polecam!

Agata
@Darek

Darku, rozumiem że masz doświadczenie w pracy w tej firmie. Napisz proszę coś więcej o panującej tam atmosferze, stanowisku na jakim pracujesz, swoich obowiązkach, czy wynagrodzeniu. Co najbardziej podoba ci się w Cartamundi Polska Sp. z o.o.?

Jasiek

Dawno nikt nie udzielał się na wątku bo tak dobrze mu się tu pracuje? Dla mnie tylko to jest do przyjęcia bo tak słyszałem.

PaniZ

Jakis czas temu tam pracowalam, ale zrezygnowalam ze wzgledu na to ,ze Pan dyrektor Tadeusz - niewiem czy dalej obecny, zabrania wnosic wody na hale, gdzie jest to nie dopuszczalne przy pracy fizycznej przez 8 godzin. Organizm sie odwadnia i powoduje szkody. Niewiem czy wyzej wymieniona osoba zdaje sobie z tego sprawe jakie moga byc konsekwencje odwodnienia oragnizmu. Proponuje aby kierownictwo takze przestalo pic i chodzic do toalety przez 8godzin, jak do tego zmuszani sa ludzi z produkcji. Nie polecam, pozdrawiam.

gość
@PaniZ

Z tego co widziałem podczas pracy w Cartamundi, każdy ma wodę na swoim stanowisku pracy. Na hali są 2 dystrybutory z wodą do użytku dla pracowników. Również z wyjściem do toalety w trakcie pracy nie ma żadnego problemu.

Wiesz jak wygląda wynagrodzenie w Cartamundi Polska Sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią. Przekazane przez Ciebie informacje mogą okazać się ważne!

Youtou

Jeżeli komuś nie bardzo zależy na kasie, a ceni sobie lekką, niefrustrującą pracę z fajnymi ludźmi to polecam. Szczególnie zmianę Michała. Ale jeśli chodzi o możliwości rozwoju zawodowego to kiepsko.

woman
@Youtou

a temat mobbingu :(

A czy macie jakieś doświadczenia jeśli chodzi o pracę w przedsiębiorstwie Cartamundi Polska Sp. z o.o.? Czy przedsiębiorstwo zapewnia benefity?

krzysiek

a może przez rok coś się zmieniło? może ni jest tak źle, napiszcie jak jest tam teraz i czy warto starać się o pracę

P

Nie wiem jak teraz ale ja w tamtym roku zrezygnowałem po 8 latach z pracy w CM Polska z powodu małych zarobków.Małe zarobki coraz więcej wymagań. Brak możliwości rozwoju np. brak szkoleń podnoszących kwalifikacje operatorów. Na początku obsługujesz jedną linie produkcyjną potem dorzucają Ci drugą i dają 1zł podwyżki netto:D:D:D hahaha. A gdy idziesz po podwyżkę to masz spotkanie z "górą" która mówi CI że to źle zrobiłeś że musisz coś dać od siebie potem dostaniesz podwyżkę, a najlepszym hitem jest "W branży poligraficznej mało się zarabia a jak Pan chce więcej proszę zatrudnić się w branży motoryzacyjnej" i przekonanie "Zwierzchników" , że CM Polska ma jedne z większych wynagrodzeń w branży hahahah. Operator robi tam też za utrzymanie ruchu i mechanika:D Było też tam parę plusów ale nie za dużo:D Proponuje Ci byś poszukał innych opinii na temat CM Polska bo oczywiście mój osąd może nie być obiektywny. Nie było mi tam źle ale kasa maaaaaaaaaaaarna. Pozdrowienia dla ludzi z CM Ps.:Odejście to była jedna z moich lepszych decyzji w życiu:)

Zostaw merytoryczną opinię o Cartamundi Polska Sp. z o.o. - Kraków

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Cartamundi Polska Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 19 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Półłanki 18
    30-740 Kraków
  • NIP: 1130013303 KRS: 0000131499
Cartamundi Polska Sp. z o.o.