Opinie o wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wydawnictwa książek i e-booków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat w Kraków

Anna Górny Nowy wpis

Książeczki super naprawdę polecam, dzieciaki z przedszkola będą zadowolone

a

Niepoważne podejście do procesu rekrutacji. Wysyłają do zrobienia zadania testowe po czym kontakt urywa się. Wypadałoby wrócić z informacją zwrotną. Nie róbcie żadnej darmowej pracy testowej - niech sobie kupią.

Popieram Nowy wpis
@a

Miałam dokładnie taką samą sytuację. Po wysłaniu projektu nagle zero odpowiedzi, mimo wielu prób kontaktu. Nie dawajcie się na to nabrać graficy!

Teresa Nowy wpis

Widzę tu trochę negatywnych wpisów/ Ponoć jakiś czas temu nie szanowano pracownika i nie doceniało za jego pracę. Jak jest teraz? Coś się poprawiło?

Ona

Czy są przyjęcia do pracy na magazyn w Modlniczce ?

Agnieszka
@Ona

A to oni mają jeszcze jakieś inne magazyny, że podkreślasz miejscowość? Wiesz ile i gdzie?

ona Nowy wpis
@Agnieszka

w Modlniczce za Krakowem jest jeden , dlatego pytam , chyba ze coś się zmieniło?

Firma wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat? Chętnie zatrudniają?

Nie polecam. Brak szacunku dla pracowników ze strony szefostwa. Humorki szefowej, chaos i brak logiki w działaniu. Żenujące zarobki, bez szans na podwyżkę. SZEFOSTWO NIE SZANUJE, NIE DOCENIA PRACY I ZAANGAŻOWANIA PRACOWNIKÓW. Trzymajcie się z daleka, szukajcie czegoś lepszego.

Dorota

po tym stwierdzeniu że zarobki są żenujące to mam wrażenie że zarabia się tu najniższą krajową lub deczko więcej. Mam rację??

Szymon

Według informacji, które znalazłem na oficjalnej stronie internetowej firmy Aksjomat, firma istnieje na rynku ponad 20 lat. Zastanawiające jest to, że przez tak długi okres działania tego wydawnictwa w tym wątku pojawił się tylko jeden wpis dotyczący pracy w tym miejscu. Czy w firmie pracuje się, aż tak dobrze, że nikt nie myślał o tym, aby wypowiedzieć się o tym miejscu pracy? @X, wiesz, czy firma poszukuje obecnie nowych pracowników? Są jakieś przyjęcia? Odpowiedz proszę.

X

Panuje nie miała i nerwowa atmosfera. Szefowa ma nastroje i brak logiki w działaniu, nadgodziny, nie dbałość o ludzi. Nie polecam i odradzam. ludzie i zespół tylko fajni. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Pracodawca musi zacząć szanować ludzi, motywować.

Edyta

Czy jest wśród Nas osoba, która pracuje obecnie w Wydawnictwie Aksjomat? Kto może podzielić się opinią o pracodawcy? Czy aktualnie rekrutują? Proszę o informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat - Kraków

• Jak się pracuje w wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat?

Zobacz opinie na temat firmy wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

wydawnictwo książke dla dzieci Aksjomat
  • LEA 17B lok. 2