Geokrak Sp. z o.o.

Kraków

Opinie o Geokrak Sp. z o.o.

mm

DZIADOSTWO!!!

bka

miałem okazję odbywać staż w tej firmie - i powiem jedno - zgadzam się z przedmówcą - atmosfera pracy bardzo dobra, wg mnie na 5+. Firmę tworzą ludzie a w Geokraku, twardy i moralny kręgosłup + głowa na karku to Szef - zedcydowanie na 6! Aż człowiek żałuje, że wiertnikiem został a nie geologiem - ale geolodzy - śmiało polecam tą firmę!

kmx
@bka 21.07.2014, 22:11

A nie poszukują geologów wiertników? Profil kształcenia górnika i geologa ma tak duże znaczenie w rekrutacji? Proszę o odpowiedź.

człowiek1

Witam. Pracowałem w tej firmie i muszę przyznać że moja opinia nt tej firmy jest bardzo dobra i złego słowa nie mogę powiedzieć. Firma ma szeroki zakres działania, tak więc pracownik może spróbować sił w kilku dyscyplinach geologii. Atmosfera na 5, Szef na 6. Pracownicy bardzo przyjemni, świetna współpraca, można się od niektórych sporo nauczyć. Polecam tą firmę każdemu absolwentowi geologii.

Zostaw opinię o Geokrak Sp. z o.o. - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Geokrak Sp. z o.o.