Archeo-Explorers Nadzór Archeologiczny Wiesław Koszkul

Opinie o Archeo-Explorers Nadzór Archeologiczny Wiesław Koszkul

rysownik

Pracodawca
@rysownik 26.03.2015 23:42
Ja także pracowałam dla tej firmy i także nie dostałam wypłaty, oszustwo w biały dzień, szczerze nie polecam....

Nie było takich przypadków by pracownik nie otrzymał wypłaty. W internecie i anonimowo wszystko można napisać.

współpracownik

Niestety, miałem okazję pracować i do dziś nie dostałem pieniędzy za wykonaną pracę, zwlekają miesiącami, zmieniają początkowe warunki, opowiadają bajki, ostrzegam.

Pracodawca
@współpracownik 24.03.2015 12:49

Wynagrodzenie miało być obliczone i wypłacone po zakończeniu prac i po odbiorze przez inwestora i zostało wypłacone zgodnie z ustaleniami zaraz po odbiorze.

Zostaw opinię o Archeo-Explorers Nadzór Archeologiczny Wiesław Koszkul - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Archeo-Explorers Nadzór Archeologiczny Wiesław Koszkul