Aukso Pracownia Konserwacji Zabytków Architektura Malarstwo Rzeźba

Opinie o Aukso Pracownia Konserwacji Zabytków Architektura Malarstwo Rzeźba

Sicalis

Please share more about Aukso? Email me at sicalis82@gmail.com

AUKSO

Prosimy uprzejmie o niewyrażanie opinii anonimowo. Jeśli jest jak mówisz, podpisz się z imienia i nazwiska. Wówczas odniesiemy się do Twojego zarzutu. Pomówienie, które może poniżyć Nas w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności.

Zostaw opinię o Aukso Pracownia Konserwacji Zabytków Architektura Malarstwo Rzeźba - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Aukso Pracownia Konserwacji Zabytków Architektura Malarstwo Rzeźba