Treko Laser Sp

Skawina

Opinie o Treko Laser Sp

mateusz85

Witam, Mam kilka pytań dotyczących pracy w dziale kontroli jakości : jakie są zarobki, czy praca jest na III zmiany no i jeszcze jedno, czy kierownik działu jest ok i czy pracownicy tego działu to w porządku ludzie ? Złożyłem tam swoje CV i czekam na odpowiedź ale chciałbym usłyszeć wasze ewentualne porady i informacje na temat pracy w tym Zakładzie. Pozdrawiam

powiedz
@mateusz85 10.05.2014 10:03

nikt nie napisał jakie są zarobki ale każdy szczeka

Karolina

Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jakim pracodawcą jest Treko Laser, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi. Najbardziej wartościowe będą wyważone merytoryczne opinie, które pokażą mocne i słabe strony pracy w tej firmie.

ja

Witam, jeżeli chodzi o opinie Treko Laser.... Chciałem powiedzieć, że firma poprostu kocha lizodupów, którzy za cenę premii wchodzą do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownikom bez mydła. Nie wiem co to za polityka, ale stary chwali sie , że dba o pracownika, a jak to jest , że człowiek, który robi tam 10 lat po zajebistej podwyższce z na umowie ma tyle co chłopaczek , który pracuje tu 4 miesiące. Kierownicy sa tak zastraszeni przez prezesa i synalka , że jak wchodzą do biura to są tak posrani , że masakra a najbardziej ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] blond krasnal, który boi sie własnego cienia!!! W ogóle mistrzowie maja w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] problemy na produkcji, najczęściej slyszana odpowiedź na jakiś problem? " Dasz radę WYMYŚL COŚ" , zganiaja odpowiedzialność na szeregowego pracownika, a normalnego pracownika traktują jak murzyna do [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

suwak

Popatrz w lokalnych ogłoszeniach, bo na stronie nie mają zakładki z karierą

pl

Brak szacunku dla człowieka, nerwowa atmosfera, donosy, przesłuchania, manipulacje. Nawet tutaj próbują ingerować, czego przykładem jest poprzedni wpis "seweryna" - który pracownik wpisałby taką opinię o firmie?

nie polecam

zgadzam się z przedmówcami w/w szok co to za fifma

nie polecam

Kilka lat bez podwyżek, właściciele robią wszystko, żeby obiecaną premię zmniejszyć albo odebrać. Ciągłe tłumaczenie kryzysem i koniecznością cięcia kosztów. Nie polecam tej firmy.

byly pracownik

Firma stara sie stwarzać pozory dobrze zorganizowanej, dbajacej o jakość wyrobów i prawa pracowników. Szczyci sie tytułami przedsiębiorstwa fair play czy liderów rankingu gazele biznesu. Niestety to tylko element cynicznej strategii mającej na celu zdobycie intratnych zleceń i naiwnych pracowników. Praktyka w treko laser pokazała, że dla prezesa i jego dzieci licza sie tylko pieniądze a każdy problem jest rozwiazywany tak, by znaleźć winnych i obciążyć wszystkich zaangażowanych - wg zasad odpowiedzialności zbiorowej. Mimo błędów w organizacji i zarządzaniu to pracownicy są karani za to, że słusznie niezadowoleni klienci odchodzą do tańszej i bardziej rzetelnej konkurencji (bth, pragma, lauda). Tym, którzy mają wybór - odradzam pracę w treko laser, tym którzy wyboru nie mają - życzę powodzenia w poszukiwaniach i dążeniu do normalności.

matołek

byli pracownicy to jaką firmę polecacie ?

irek

Ja pracowałem chwile nie zrobili mi badań niczego , kazali gwintować byle jak byle szybko zeby juz oddac klijentowi nie zwarzajac czy prosto czy jak byle by pozbyć sie zlecenia w tym przynajmniej przypadku nie nie wiem jak jest z resztą.

firma bez zasad

jedyna zasada to pogodzini i brud smrod porazka totalna ciekawe czy ci ludzie to synowie tej ziemi katolickie i sumienia ich sa pewnie nie skalane a wpisami tymi czuja sie pokzywdzeni bo naprawde czuje ze tak jest i ciekawe czemu tak w polsce jest skoro tylu taki pracodawcow niszczacych zdrowie pracownika

racja

190 godzin nie caly tysiac

praktykant

proponuje praktykantow zatrudnic im mozecie da 150 zl i chinczykow zatrudniajcie w polsce zycie nie jest tanie a jesli o tym nie wiecie to znaczy ze jestescie odrealnieni od rzczywistosci jak sie ma za dlogo pieniadze to wydaje wam sie ze tak wszycy maja jedyna dobra rzecz jaka od was dostalem to nauczka na cale zycie .

850 zl

dziekuje za takie wynagrodzenie na cukierkach w carrefour uczniowie lepiej zarabiaja i z nadgodzinami ciekawe ile bez nadgodzin bym zarobil 600 zl i na co mi to na oplaty nie starczy ,praca duzo placa znikoma bedziecie zawsze szukali ludzi

gall anonim

teraz wiem co to nie uczciwy pracodawca dopiero w waszej firmie poznalem co to niszczyc czlowieka i uchodzi wam to ,ale ciekawe skoro tak bronia sie starzy pracownicy to czemu nowych nie umiecie szanowac zatrudnijcie php-owc wprowadcie system dozoru godzin nie stracicie wszystko czarno na bialym a tak pol skawiny juz u was robilo i ci z nich niektorzy beda kiedys kierownikami w innych firmach i omijac was beda

racje maja starym pracowika jest dobrze nowi musza niezle nacierpiec sie brak szkolen php godziny sam piszesz puzniej pacza podejzliwie czy prawde piszesz ci co tam od lat pracuja ustawili sie a firma ma duzo zlecen wienc nowych przyjmuje jak bydlo bez ubran roboczych ,rekawiczki z laska moze dostaniesz

gall

jestescie zlodziejami nie placicie nad godzin jak to nazwac

gall anonim

nikt sie nie nabierze oni sami sobie dobre opinie daja ,prawda jest tak ze ewentualnie jak cie potrzebuja jak spawacz itp. to ci zrobia kurs dodatkowy a zwykly pracownik nie dostalem umowy szkolenia bhp a ten majster z krzywym nosem to ladnie chory typ kazal mi zostawac po godzinach ale nikt ich nie zaplacil.

były klient

Firma Treko-laser nie była w stanie zapewnić terminowej realizacji zleceń, deklarowanej jakości i powtarzalności wyrobów oraz jednoznacznej informacji nt. daty odbioru. Klient za kilkanaście tys. zł nie był dla nich wystarczająco istotny. Na szczęście na lokalnym rynku funkcjonują lepsze firmy (BTH, PRAGMA), wykonujące usługi w dużo niższej cenie, polecam sprawdzić.

szlif01

Witam. Jestem byłym pracownikiem i autorem negatywnych komentarzy (trzech dla jasności). Po doświadczeniach z innymi pracodawcami i firmami (a było ich wielu) od odejścia z treko muszę przyznać racje (usunięte przez administratora). Teraz dopiero widzę jak dobra była to praca. Wypłata zawsze na czas , w przypadku zepsucia detali nie ponosiło się całości kosztów a co do wszystkiego szło się dogadać. Praca od samego początku w legalnej formie (umowa o dzieło lub pracę). Atmosfera jak wszędzie raz lepiej raz gorzej tylko ja miałem wygórowane oczekiwania. Pozdrawiam

Piotr

ja moge w twarz powiedziec ze mialem 4.50 na godzine brak umowy brak platnych nad godzin to sprawa do sadu i chetnie zloze zawadomienie do panstwowej inspekcji pracy wy juz tam robicie pare lat umowy ustawieni stoicie a laser tnie

Witam jestem byłym pracownikiem firmy Treko-Laser radze wszystkim omijać ta firme z daleka jeden drugiego sprzedaje za talerz zupy panuje tam ogromny chaos ludzie wogule niewiedzą co robić mają same pociomki szefa itd tak wiec jezeli lubisz wchodzi w dupe i lizać rów to jak najbardziej polecam wszystkim jeżeli nielubisz lizać poszukaj pracy gdzie indziej :) GWARANCJA DANIA (usunięte przez administratora) GWARANTUJE WYŻSZE STANOWISKO :)))) pozdrawiam

BW

SPOSOB MYSLENIA "były pracownik - 2010-03-25 19:24 " SWIADCZY O OGOLNYM NIEZADOWOLENIU Z ZYCIA, DUZYCH PROBLEMACH Z PRZYSTOSOWANIEM SIE DO NORMALNYCH WARUNKOW PRACY ORAZ OCZEKIWAN PRACODAWCY (WSPOLCZUJE). PRACUJE W TREKO LASER OD KILKUNASTU LAT (JAK WIELE INNYCH OSOB) I MOGE STWIERDZIC, ZE ATMOSFERE PSUJA WLASNIE TACY LUDZIE, JAK "były pracownik - 2010-03-25 19:24 "LUB ZAPEWNE TA SAMA OSOBA "laserowiec - 2010-03-25 19:39 ". SKORO WYSTAWIASZ TAKIE NEGATYWNE OPINIE TO CZEMU ROBISZ TO ANONIMOWO, PROPONUJE ABYS SIE PRZEDSTAWIL, BO NIE JESTES WIARYGODNY. BW

byłypracownik - 2010-05-02 23:23 odpowiedz

Hej ty - byłypracownik - 2010-05-02 23:23 - ty to jestes jakis [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] z zarządu a nie pracownik.

Ludzie nie są tam szanowani na pewno , brak klasy ze strony zarządu w kierunku pracowników nie tylko fizycznych również biurowych. Poniżanie przy nieraz pełnym zgromadzeniu itp. ... Duży stres, dziwne metody przesłuchiwania , monitoring oczywiście wykorzystywany w wiadomy sposób... Ogólnie ciężko... Konfidenty i (usunięte przez administratora)na pewno są lubiani heh

byłypracownik

Nie zgadzam się z niektórymi poniższymi opiniami. Co prawda tzw. '(usunięte przez administratora)' jak to się tam określa z całą pewnością nie mają lekkiego życia, co jest chyba zrozumiałe i zapewne muszą zostawać po godzinach, by wykonali pracę im zleconą (a empirycznie przekonałem się, że czasu na wykonanie jest multum). Stawki są godziwe, kierownicy bardzo w porządku (powiedziałbym nawet, że kontakty z nimi były mocno kumpelskie i to bez podlizywania... szacunek zdobywa się pracą). Treko Laser jak pozostałe firmy musiała się zmierzyć z dobą kryzysu i w mojej opinii zmierzyła się wzorowo i zwycięsko. Co do jakości elementów i opóźnień - niedoskonałości najczęściej wynikały z niedbałości niektórych 'pracujących'. Jakkolwiek, pomijając te elementy widziałem zadowolenie na twarzach zleceniodawców i nie widzę powodów do krytyki tej firmy. A szanownym panom komentatorom życzę pracy na ich poziomie intelektualnym i manualnym. Pozdrawiam

Treko - Laser sp. z o.o. 32-050 Skawina ul.Pilsudskiego 23 (pisze dla jasnosci) kojarzy mi sie z nieterminowym producentem , ktory nie szanuje drobnego przdsiebiorce. Detale i elemety tam produkowane sa czesto pogiete i porysowane a przede wszystkim wychodzi to bardzo drogo. Kierownictwo w tym zakladzie oszukuje zleceniodawce aby grac "na czas" i tak termin odbioru przesuwa sie o kilka dni. Na hali panuje straszny haos i balagan a elemety nie sa opisane tak jak powinny (zgodnie z ISO9001). Polecam inne firmy w Krakowie i okolicach ale zadnej nie wymienie z uwagi na bezstronnosc.

laserowiec

O przepraszam ale ludzi sie w tej firmie na pewno nie szanuje - wyjatkiem są pupilki zarządu i rodzina ... a rozwoj firmy to nic innego jak srodki unijne i wewnetrzne oszczednosci w stylu papier toaletowy wydzielany w biurze , wieczny brak srodkow do mycia , "ludzie niewolnicy" pracujacy po 12-16 h dziennie , magazyn jako osobna firma w celu narobienia "kosztów" czy tez ociązanie pracownikow za wymyslone sytuację ... szkoda słów - OMIJAĆ ŁUKIEM TĄ FIRMĘ

Xenna

A mnie się nie podobało. Synek szefa to książkowy przykład synalka szefa czyli buraka. Niby firma dobra dla pracownika, opłaca np kurs na operatora wózka widłowego ale papiery już trzyma pod kluczem aby taki wózkowy nie zwiał z tego obozu pracy. Generalnie jeśli jesteś pozbawiony ambicji to startuj tam śmiało.

gall

firma jest w porządku, najbardziej podoba mi się tam szacunek do ludzi

pracodawca wporządku, firma rozwojowa, szacunek do pracownika, firma z zasadami, polecam>>>>

Słowa kojarzące się z Treko Laser Sp (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca): Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... . Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... . Od jakiej stawki można negocjować pensję? Najbardziej podobało mi się w Treko Laser Sp: Najbardziej nie podobało mi się w Treko Laser Sp: eyieie

Zostaw opinię o Treko Laser Sp - Skawina

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Treko Laser Sp