Eter Wojciech Malec

Kraków

Opinie o Eter Wojciech Malec

Bułka

windykacja ściga go już gdzie się da. Dzwonią nawet po sąsiadach

eryk

ten anonim i znający sprawę to chyba jakiś psychol. Współpracowałem z ta firmą i z p.Malcem jest super fachowcem w branży elektronicznej zaznaczam uczciwy człowiek!

znający sprawę

(usunięte przez moderatora) zdewastował lokal przed jego eksmisją wykonaną przez komornika. Normalny człowiek tak by się nie zachował. On powyrywał drzwi, krany, w puszkach po gniazdach elektrycznych poodcinał kable na równi ze ścianą. Zabrał dla własnych potrzeb nawet muszlę klozetową i nie zatkał otworu kanalizacyjnego. Zostawił po sobie smród .Ten mieszkaniec Nowej Huty to całkiem wypatrzona osobowość o mściwym i wrednym charakterze cwaniaka, któremu nie wyszły przekręty z księgami wieczystymi i próba nielegalnego przejęcia lokali. Wkrótce następna eksmisja z kolejnego lokalu.

zainteresowany

wiem, że warto tego człowieka sprawdzić w Krajowym Rejestrze Długów przed wchodzeniem z firmą ETER w jakiekolwiek umowy czy zlecenia

DNO!(usunięte przez moderatora) bezprawnie zajmuje lokale przy ul. Czarnowiejskiej 51 i nie płaci czynszu ani odszkodowania od ponad 2,5 lat !!! Ma sprawy o eksmisje.

UWAGA! ten facet bezprawnie zajmuje lokale, nie płaci czynszów,podkupuje fikcyjne udziały w nieruchomościach, jest arogancki i podstępny. Absolutnie NIE POLECAMY kontaktów z nim!

Zostaw opinię o Eter Wojciech Malec - Kraków

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Eter Wojciech Malec