Opinie o Farnell element14 w Kraków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Farnell element14, a także Klientów firmy. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Farnell element14 o rekrutacji.

Branże: Usługi IT - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Farnell element14 w Kraków

Asia Nowy wpis

Witam chciałam zapytać czy była by możliwość zakupu 1-2 szt przetwornicy AC/DC TNY 274GN nr 2920894RL I kondensator elektrolityczny 10m400v ? Ewentualnie poproszę o nr telefonu.

Alicja Nowy wpis
@Asia

Cześć, to jest forum przeznaczone dla pracowników, ale nie ma sprawy podaje kontakt: https://pl.farnell.com/kontakt :) Czy dalej korzystasz z usług firmy? Ciekawi mnie jak obecna sytuacja w kraju wpłynęła na ich sytuację.

Alicja Nowy wpis

Hej, sprawdzam czy Farnell element14 szuka obecnie nowych pracowników, jak na razie nie znalazłam aktualnych ofert pracy. Na stronie zawarta jest jednak informacja, że firma umożliwia rekrutację zdalną. Czy myślicie, że po wysłaniu CV na ich email kontaktowy, jest szansa na odzew z ich strony? Ktoś brał może w ostatnim czasie udział w procesie rekrutacji w Farnell elemet14?

papa Nowy wpis

Nie kupujcie tam kupiłem Kabel FFC/FPC a dostałem całkiem inny kabel ,ciul z taka firma co się myli przy zamówieniach .

Agnieszka

Czy znacie firmę Farnell element14 z Krakowa? Firma pochodzi z Leeds i jest jednym z dostawców podzespołów elektronicznych. Działając w rozwojowej branży, może zapewnić pracownikom bezcenne doświadczenie zawodowe. Czy są wśród nas osoby, które miały okazję pracować w tej firmie? Jak oceniacie tego pracodawcę?

Zostaw merytoryczną opinię o Farnell element14 - Kraków

Farnell element14
2/5 Na podstawie 6 ocen.
  • Zobacz wywiad
  • Al. Generała Tadeusza Bora Komorowskiego 25 B
    31-476 Kraków
  • NIP: 5222911377 KRS: 0000316696

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Farnell element14