Opinie o Treko Laser Sp w Skawina

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Treko Laser Sp. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Treko Laser Sp o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Obróbka mechaniczna i termochemiczna metali

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Treko Laser Sp w Skawina

byly pracownik

Firma stara sie stwarzać pozory dobrze zorganizowanej, dbajacej o jakość wyrobów i prawa pracowników. Szczyci sie tytułami przedsiębiorstwa fair play czy liderów rankingu gazele biznesu. Niestety to tylko element cynicznej strategii mającej na celu zdobycie intratnych zleceń i naiwnych pracowników. Praktyka w treko laser pokazała, że dla prezesa i jego dzieci licza sie tylko pieniądze a każdy problem jest rozwiazywany tak, by znaleźć winnych i obciążyć wszystkich zaangażowanych - wg zasad odpowiedzialności zbiorowej. Mimo błędów w organizacji i zarządzaniu to pracownicy są karani za to, że słusznie niezadowoleni klienci odchodzą do tańszej i bardziej rzetelnej konkurencji (bth, pragma, lauda). Tym, którzy mają wybór - odradzam pracę w treko laser, tym którzy wyboru nie mają - życzę powodzenia w poszukiwaniach i dążeniu do normalności.

matołek

byli pracownicy to jaką firmę polecacie ?

irek

Ja pracowałem chwile nie zrobili mi badań niczego , kazali gwintować byle jak byle szybko zeby juz oddac klijentowi nie zwarzajac czy prosto czy jak byle by pozbyć sie zlecenia w tym przynajmniej przypadku nie nie wiem jak jest z resztą.

racja

190 godzin nie caly tysiac

Firma Treko Laser Sp w ostatnim czasie szukała pracownika na stanowisko Operator CNC. Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną z potencjalnym pracodawcą? Jakie bonusy oferuje firma? Czy warunki współpracy zostały dokładnie przedstawione podczas spotkania?
praktykant

proponuje praktykantow zatrudnic im mozecie da 150 zl i chinczykow zatrudniajcie w polsce zycie nie jest tanie a jesli o tym nie wiecie to znaczy ze jestescie odrealnieni od rzczywistosci jak sie ma za dlogo pieniadze to wydaje wam sie ze tak wszycy maja jedyna dobra rzecz jaka od was dostalem to nauczka na cale zycie .

850 zl

dziekuje za takie wynagrodzenie na cukierkach w carrefour uczniowie lepiej zarabiaja i z nadgodzinami ciekawe ile bez nadgodzin bym zarobil 600 zl i na co mi to na oplaty nie starczy ,praca duzo placa znikoma bedziecie zawsze szukali ludzi

gall anonim

teraz wiem co to nie uczciwy pracodawca dopiero w waszej firmie poznalem co to niszczyc czlowieka i uchodzi wam to ,ale ciekawe skoro tak bronia sie starzy pracownicy to czemu nowych nie umiecie szanowac zatrudnijcie php-owc wprowadcie system dozoru godzin nie stracicie wszystko czarno na bialym a tak pol skawiny juz u was robilo i ci z nich niektorzy beda kiedys kierownikami w innych firmach i omijac was beda

racje maja starym pracowika jest dobrze nowi musza niezle nacierpiec sie brak szkolen php godziny sam piszesz puzniej pacza podejzliwie czy prawde piszesz ci co tam od lat pracuja ustawili sie a firma ma duzo zlecen wienc nowych przyjmuje jak bydlo bez ubran roboczych ,rekawiczki z laska moze dostaniesz

gall

jestescie zlodziejami nie placicie nad godzin jak to nazwac

gall anonim

nikt sie nie nabierze oni sami sobie dobre opinie daja ,prawda jest tak ze ewentualnie jak cie potrzebuja jak spawacz itp. to ci zrobia kurs dodatkowy a zwykly pracownik nie dostalem umowy szkolenia bhp a ten majster z krzywym nosem to ladnie chory typ kazal mi zostawac po godzinach ale nikt ich nie zaplacil.

były klient

Firma Treko-laser nie była w stanie zapewnić terminowej realizacji zleceń, deklarowanej jakości i powtarzalności wyrobów oraz jednoznacznej informacji nt. daty odbioru. Klient za kilkanaście tys. zł nie był dla nich wystarczająco istotny. Na szczęście na lokalnym rynku funkcjonują lepsze firmy (BTH, PRAGMA), wykonujące usługi w dużo niższej cenie, polecam sprawdzić.

szlif01

Witam. Jestem byłym pracownikiem i autorem negatywnych komentarzy (trzech dla jasności). Po doświadczeniach z innymi pracodawcami i firmami (a było ich wielu) od odejścia z treko muszę przyznać racje (usunięte przez administratora). Teraz dopiero widzę jak dobra była to praca. Wypłata zawsze na czas , w przypadku zepsucia detali nie ponosiło się całości kosztów a co do wszystkiego szło się dogadać. Praca od samego początku w legalnej formie (umowa o dzieło lub pracę). Atmosfera jak wszędzie raz lepiej raz gorzej tylko ja miałem wygórowane oczekiwania. Pozdrawiam

ja moge w twarz powiedziec ze mialem 4.50 na godzine brak umowy brak platnych nad godzin to sprawa do sadu i chetnie zloze zawadomienie do panstwowej inspekcji pracy wy juz tam robicie pare lat umowy ustawieni stoicie a laser tnie

Witam jestem byłym pracownikiem firmy Treko-Laser radze wszystkim omijać ta firme z daleka jeden drugiego sprzedaje za talerz zupy panuje tam ogromny chaos ludzie wogule niewiedzą co robić mają same pociomki szefa itd tak wiec jezeli lubisz wchodzi w dupe i lizać rów to jak najbardziej polecam wszystkim jeżeli nielubisz lizać poszukaj pracy gdzie indziej :) GWARANCJA DANIA (usunięte przez administratora) GWARANTUJE WYŻSZE STANOWISKO :)))) pozdrawiam

BW

SPOSOB MYSLENIA "były pracownik - 2010-03-25 19:24 " SWIADCZY O OGOLNYM NIEZADOWOLENIU Z ZYCIA, DUZYCH PROBLEMACH Z PRZYSTOSOWANIEM SIE DO NORMALNYCH WARUNKOW PRACY ORAZ OCZEKIWAN PRACODAWCY (WSPOLCZUJE). PRACUJE W TREKO LASER OD KILKUNASTU LAT (JAK WIELE INNYCH OSOB) I MOGE STWIERDZIC, ZE ATMOSFERE PSUJA WLASNIE TACY LUDZIE, JAK "były pracownik - 2010-03-25 19:24 "LUB ZAPEWNE TA SAMA OSOBA "laserowiec - 2010-03-25 19:39 ". SKORO WYSTAWIASZ TAKIE NEGATYWNE OPINIE TO CZEMU ROBISZ TO ANONIMOWO, PROPONUJE ABYS SIE PRZEDSTAWIL, BO NIE JESTES WIARYGODNY. BW

byłypracownik - 2010-05-02 23:23 odpowiedz

Hej ty - byłypracownik - 2010-05-02 23:23 - ty to jestes jakis (usunięte przez administratora) z zarządu a nie pracownik.

Ludzie nie są tam szanowani na pewno , brak klasy ze strony zarządu w kierunku pracowników nie tylko fizycznych również biurowych. Poniżanie przy nieraz pełnym zgromadzeniu itp. ... Duży stres, dziwne metody przesłuchiwania , monitoring oczywiście wykorzystywany w wiadomy sposób... Ogólnie ciężko... Konfidenty i (usunięte przez administratora)na pewno są lubiani heh

byłypracownik

Nie zgadzam się z niektórymi poniższymi opiniami. Co prawda tzw. '(usunięte przez administratora)' jak to się tam określa z całą pewnością nie mają lekkiego życia, co jest chyba zrozumiałe i zapewne muszą zostawać po godzinach, by wykonali pracę im zleconą (a empirycznie przekonałem się, że czasu na wykonanie jest multum). Stawki są godziwe, kierownicy bardzo w porządku (powiedziałbym nawet, że kontakty z nimi były mocno kumpelskie i to bez podlizywania... szacunek zdobywa się pracą). Treko Laser jak pozostałe firmy musiała się zmierzyć z dobą kryzysu i w mojej opinii zmierzyła się wzorowo i zwycięsko. Co do jakości elementów i opóźnień - niedoskonałości najczęściej wynikały z niedbałości niektórych 'pracujących'. Jakkolwiek, pomijając te elementy widziałem zadowolenie na twarzach zleceniodawców i nie widzę powodów do krytyki tej firmy. A szanownym panom komentatorom życzę pracy na ich poziomie intelektualnym i manualnym. Pozdrawiam

Treko - Laser sp. z o.o. 32-050 Skawina ul.Pilsudskiego 23 (pisze dla jasnosci) kojarzy mi sie z nieterminowym producentem , ktory nie szanuje drobnego przdsiebiorce. Detale i elemety tam produkowane sa czesto pogiete i porysowane a przede wszystkim wychodzi to bardzo drogo. Kierownictwo w tym zakladzie oszukuje zleceniodawce aby grac "na czas" i tak termin odbioru przesuwa sie o kilka dni. Na hali panuje straszny haos i balagan a elemety nie sa opisane tak jak powinny (zgodnie z ISO9001). Polecam inne firmy w Krakowie i okolicach ale zadnej nie wymienie z uwagi na bezstronnosc.

laserowiec

O przepraszam ale ludzi sie w tej firmie na pewno nie szanuje - wyjatkiem są pupilki zarządu i rodzina ... a rozwoj firmy to nic innego jak srodki unijne i wewnetrzne oszczednosci w stylu papier toaletowy wydzielany w biurze , wieczny brak srodkow do mycia , "ludzie niewolnicy" pracujacy po 12-16 h dziennie , magazyn jako osobna firma w celu narobienia "kosztów" czy tez ociązanie pracownikow za wymyslone sytuację ... szkoda słów - OMIJAĆ ŁUKIEM TĄ FIRMĘ

Zostaw merytoryczną opinię o Treko Laser Sp - Skawina

• Jak się pracuje w Treko Laser Sp?

Zobacz opinie na temat firmy Treko Laser Sp tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042