olek

to ILE można zarobić pracując w tej firmie, wszyscy piszą "zarobki marne", "słabe" itp. itd. Konkretnie ILE na rękę ?

szczepan
@olek

A co chcesz robić? Przeważnie pensja w okolicach minimalnej. Chyba że chcesz zostać programistą, to licz na połowę stawki rynkowej. W końcu praca przy produkcji gier to PRESTIŻ.

Żenada
@olek

Ale najważniejsze jest, że marnagiery firemki zdecydowały, żeby poprzeć lempart, burdy i dewastacje na ulicach. "Poparcie dla kobiet". Ta. Jasne. To ile dni w tygodniu się u was teraz pracuje? Kobiety są z tego wyłączone? Ich mężowie i ojcowie też? Ciekawe ile kobiet miało w tej firmie zaburzenia cyklu menstruacyjnego z powodu stresu. "Obrońcy wyboru". Zajmijcie się lepiej pracą, bo coś mi się wydaje, że upadek się zbliża. W końcu, jak mówią: buta kroczy przed upadkiem.

Miła Pani

plusy: - ładne biuro - można czasem pogadać z kimś z zarządu - darmowe piwko na imprezach - czasem rozdają koszulki lub stare gry - zgniatarka do plastikowych butelek i duży wybór herbat - jak ktoś jest niedowartościowany to może się pochwalić na fejsie że tu pracuje i to by było na tyle, serio minusy: - dziwne zasady nieprzystające do branży – raz ci mówią że luz i krótkie spodenki, a potem dziewuchy z HR próbują prać mózgi jak w jakimś korpo z Mordoru, to bank czy się gry robi? - zgłaszasz uwagi? dostaniesz w pakiecie kilka spotkań kołczingu od dziewuch z HR jak się uśmiechać i że tak naprawdę to nie myślisz to co myślisz, a to co ci się nie podoba tak naprawdę ci się podoba, tylko jeszcze tego nie zrozumiałeś, bo to cd projekt i zrobiliśmy wiedźmina, więc musi być super wszystko i zawsze, nie rozumiesz to zrozumiesz - ocena pracownika jak z grupy przedszkolnej 4-latków – co miesiąc dostajesz medaliki, pucharki i łapki w górę (lub w dół), a spróbuj się zaśmiać że dziecinada to – patrz punkt 2 - niby wszyscy miło „cześć, cześć”, a jak spróbujesz wnieść uwagę do wypowiedzi managera (zwanego tutaj dumnie LEADEM), to grożą ci konsekwencje związane z łapkami w dół albo gorzej (patrz punkt 2), chyba nie myśleliście, że ten dziecinny system jest tylko dla beki - miało być miło, a managerowie udają że cię nie widzą na korytarzu, z plebsem się przecież nie rozmawia - dotyczy panisk na stanowiskach kierowniczych a nie zarządu który jest bardziej w porządku niż paniska - ludzie z pasją? są, ale się pochowali i pracują, za to widać dużo takich co w gry w ogóle nie grają i psują atmosferę - poznam jak się robi gry! – nie poznasz, bo nie dostaniesz dostępu do większości materiału a ludzie nie chcą rozmawiać, tylko patrzą wilkiem coś za jeden i kontrolują każdy twój ruch - pogram sobie w gry! – nie, nie pograsz, bo tu się robi gry a nie w nie gra, nawet piłkarzyki zniknęły bo ktoś w nie grał - nawiedzeni fanatycy - cyt. „mógłbym tu pracować za darmo” „kocham Adama B.” - regionalny folklor – „jestem nerdem, ubiorę się w szlafrok i klapki, może ktoś mnie zauważy” - niedojrzałe małolaty - „byłem na imprezie”, „będę na imprezie”, „mam kaca, więc wciąż jestem na imprezie”, „kiedy beer Friday?”, „idziemy do kina, yeee!, before przed wejściem?” – przynajmniej browar z firmowej lodówki sprzątnijcie, bo wstyd przed gośćmi kiedyś będzie - lansiarze - „pokażę swoje nowe białe buciki / pomaluję włosy na fioletowo / będę spacerować pół dnia z pieskiem po biurze albo najlepiej pięcioma żeby dostać +10 do lansu w towarzystwie” – to schronisko dla zwierząt czy gry się robi? - moje konto bankowe płakało jak widziało co na nie wpływa, nigdy nie widziało mniejszego datku, ale tutaj pracuje się dla wartości a nie pieniędzy, tak mówili na początku, tylko w sklepie mówią że nie akceptują tego środka płatniczego - bonusy obiecywali duże i pewnie takie były ale nie dla mnie i innych maluczkich, za to widziałem na parkingu kto maluczki nie był - nadgodziny są płatne ale jak ci je pozwolą rozliczyć – jak myślicie, zawsze pozwalają? przecież nie musisz siedzieć po godzinach, nikt nie każe, tylko praca ma być na czas - szkolenia? rozwój? plan na pracownika? - cyt. ”eeee yyyy eeeee a nie masz zakresu obowiązków?”, „nie narzekaj, wiesz ile osób chce być na twoim miejscu?” Rozważ wątpiący kandydacie przy dobrym trunku, czy aplikując tutaj zmierzasz w dobrym kierunku.

Mike
@Miła Pani

Brzmi dramatycznie źle i wiarygodnie. W biurze w Krakowie podobnie?

Murgen
@Mike

Mnie bardziej zastanawia jak można płakać na wysokość pensji - czy to nie jest coś co się ustala przed podjęciem pracy i jest najważniejszym czynnikiem decyzyjnym?

Ann
@Murgen

@Murgen zgadzam się w zupełności. Dodatkowo warto też sprecyzować co dla kogo oznacza niskie wynagrodzenie. Niskie to znaczy konkretnie w jakiej wysokości?

Agent 21

Witam! Mam jak najgorsze skojarzenia z tą firmą. Uzyskać jakąkolwiek pomoc w tej mizernej firmie graniczy z cudem. Miałem problem z grą dystrybuowaną prze CDP. Zadzwoniłem do nich o pomoc, odebrał mało kompetentny pan który nie przejawił odrobiny zainteresowania moim problemem, co więcej w sposób beszczelny i arogancki stwierdził że oni są tylko od sprzedaży płyt z grami, a wszelki problemy z grą to już nie ich bajka i żebym dzwonił lub pisał do Szwajcarii. Dal mnie to niewyobrażalne w dzisiejszych czasach tak potraktować klienta który kupił już u nich nie jedną grę, ale na pewno nie kupi już innej. Wszystkim którzy nie muszą u nich kupować, odradzam dorabianie zwykłych handlarzy. NIEKOPETENCJA i PRZEDMIOTOWE (zarobić kasę na Tobie) TRAKTOWANIE KLIENTA to ich twarz. Pozdrawiam.

Agent 22
@Agent 21

Jaki był problem z grą? Jestem ciekawy, czy problem rzeczywiście był związany z czymś z czym mogli ci pomóc, czy też powiedzieli ci prawdę, że jest to temat do producenta. Z tego co opisałeś nie mam pewności, czy to oni byli niekompetentni, czy może ty.

Potocki
@Agent 21

Samo zdanie „Miałem problem z grą dystrybuowaną prze CDP. Zadzwoniłem do nich o pomoc.." świadczy, że dodzwonił się do CDP (to była obca firma nie związana z CD Projektem, która ostatnio zbankrutowała).. :))

Ann
Użytkownicy czekają na odpowiedź 286 dni.
Kandydat

Witam, czy ktoś mógłby opisać jak wyglądają poszczególne etapy rekrutacji do CD projekt RED?

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

.-.

Praca nawet na urlopie k w weekendy nie ważne ze chcesz odpocząć i nie przejmować się praca Zarobki słabe Jak będą mogli cię wykorzystać to to zrobia

Ciekawski

Hej, dlaczego HR tam dziwnie działa? W sensie - pracowałaś tam? Bo rozmowa kwalifikacyjna (chociaż odmowna) była całkiem ok moim zdaniem

Dariusz

Dlaczego masz taką opinię na temat osoby z działu HR? Czy coś Twoim zdaniem było nie w porządku podczas rozmowy kwalifikacyjnej? Twój wpis jest bardzo krótki, wyjaśnij dokładniej dlaczego tak uważasz.

fidek

Firma jedzie mocno na starej opinii (bo zrobili Wiedźmina - niektórym to wystarcza), która jest sztucznie podtrzymywana PR-em mającym słabe pokrycie w rzeczywistości. Jak ktoś napisał – dużo propagandy, mało konkretów. Nie polecam nikomu kto ma więcej niż 1-2 lata doświadczenia, ponieważ nie ma tutaj miejsca na jakikolwiek rozwój, a ludzie bywają dramatyczni i wyjaśnię dlaczego. W tej firmie wszystkie sensowne stanowiska zostały już dawno obstawione przez ludzi którzy tu siedzą od zawsze albo ich znajomych. Nawet w mniejszych organizacjach występuje jakaś rotacja na wyższych stanowiskach, tutaj jest bliska 0, chociaż firma to prawie korpo. Zatrudnia się głównie juniorów do najnudniejszej roboty, a specjalistów z doświadczeniem tylko po to żeby ich pouczać, a nie żeby się od nich uczyć, co długofalowo jest strzałem w stopę. W nowych się nie inwestuje, bo po co inwestować w kogoś, dla kogo i tak na dłużej nie ma miejsca i skoro go można szybko zastąpić nowym pracownikiem (słyszałem to wprost wielokrotnie). Dostaniecie co najwyżej awans z juniora na seniora, co w przypadku tej firmy jest zwykłą ściemą i oznacza, że robicie dalej to samo, często za te same pieniądze, tylko sugerują wam, że musicie to robić szybciej. Też spotkałem się z sytuacjami, gdy leadowie przejmowali projekt innych albo celowo nie angażowali ludzi w nowe projekty, żeby przez przypadek nie robić sobie konkurencji. W branży nastawionej na kreatywność jest to nie do pomyślenia. Brak szacunku do nowych pracowników wynika głównie z faktu, że stara gwardia jest traktowana jak święte krowy nie do ruszenia, więc pozwalają sobie na wiele, chociaż gołym okiem widać że część to ludzie bez kompetencji i z przypadku, tyle że długo tutaj pracują, a to jest kluczowe w tym miejscu. Bezczelne odzywki i ustawiczne pokazywanie wyższości spotykałem tu na każdym kroku, tak jakby niektórzy mentalnie zatrzymali się na poziomie nastolatka. Jakość kompletnie nieadekwatna do pozycji na giełdzie – firma awansowała na zewnątrz, ale ludzi w środku nie wymienili na takich, co potrafią temu standardowi sprostać. Człowiek tylko chodzi ciągle zażenowany tym co widzi. Do tego firma ma niewiele do zaoferowania – pensje są niskie w stosunku do rynku, bonusy bez rewelacji, benefity niczym się nie wyróżniają, co łatwo sprawdzić, nadgodziny to oczywistość, warunki pracy poza ubiorem dość sztywne (np. brak home office). Hr-owcy niby są, ale to raczej prawa ręka władzy do trzymania porządku, a nie pomoc dla pracowników, może dlatego jest ich tu tak wielu. Od pierwszego dnia dają ci do zrozumienia, że powinieneś się uśmiechać, a jak zgłosisz uwagę to szybko dadzą ci do zrozumienia, że nie wolno. Przecież tu wszystko jest idealne, prawda? Super, że firma zrobiła kiedyś dobrą grę ale nijak przekłada się to na jakość miejsca pracy, a profity i tak zgarniają nieliczni. Daleko za standardami korporacji z centrum Warszawy. W zasadzie polecić można wyłącznie tzw. turystom – wpadasz na rok, zgarniasz gratisową koszulkę, zamienisz parę słów z kilkoma fajnymi ludźmi, obejrzysz biuro i idziesz dalej robić coś sensownego. Z mojej obserwacji wynika, iż zostają ci naprawdę mało ambitni i bez pomysłu na siebie, stąd liczba wiecznych imprezowiczów też jest tu wysoka. Dla mnie mało poważne miejsce, zalecam kontakt z tą firmą ograniczyć do grania w gierki, o ile to kogoś bawi, bo możecie sobie nieodwracalnie zepsuć w głowie swój wyidealizowany wizerunek firmy bez skazy (niektórych rzeczy lepiej nie widzieć).

Luidzi

Wystarczy starać się w pracy, a będzie każdy zadowolony bo firma jest dobrym pracodawcą!

Jak się pracuje z ludźmi z CD Projekt sp. zo.o.?

Pomocna
@Pytanie

To zależy od oczekiwań - jak nie masz żadnych lub niewielkie, to można być zadowolonym. Taki miks skostniałej organizacji pełnej ludzi o mentalności z poprzedniej epoki z dzieciarnią myślącą wyłącznie o kolejnym melanżu. Brakuje racjonalnego środka. Także przychodząc tutaj masz 99% szansy, iż będą cię traktować jak juniora od najprostszych czynności, a jak spróbujesz się wychylić z pomysłem, to albo lead zawinie ci projekt albo zjadą, że masz się nie wychylać. Wkurzałoby to mniej, gdyby leadowie reprezentowali sobą wysoki poziom lub istniała jakaś rotacja, niestety za dużo tu ludzi siedzących za minione zasługi a pojęcie ścieżki kariery nie istnieje. Zarobki dość marne, więc jak ktoś liczył że dorobi się na sukcesie Wiedźmina to może zapomnieć. Organizacyjnie przerost formy nad treścią - dużo propagandy, mało konkretów, infantylny klimat, w czym duża zasługa wspomnianych poniżej hrowców, których jest tu cała armia. Pretensjonalne i aroganckie traktowanie nowych (bo nie należących do "swojaków") i odchodzących pracowników czy patrzenie z wyższością na konkurencję też irytuje. Arogancja to tutaj rzecz tak powszechna, że niektórzy nawet nie zauważają jak bardzo wygląda to żałośnie dla ludzi z zewnątrz.

Groźny

Chyba przesadzasz ze swoja opinią. Może Tobie nie odpowiada praca w firmie?

Pracownik78

Praca głównie dla studentów i absolwentów, fajni ludzie na dole, niefajni ludzie u góry, zero perspektyw rozwoju, zarobki poniżej rynku, brak możliwości realizacji swoich pomysłów, powszechny brak wiedzy i obycia, przesadzone korpo (za dużo HR-owców i dziwnych systemów), buta i arogancja "co to nie my bo zrobiliśmy Wiedźmina". Polecam osobom na start, bez ambicji, zajaranych grami. Nie polecam żadnej inteligentnej osobie z jakimikolwiek ambicjami - zmarnujecie się tutaj. Pozdrawiam

Beata

@xD z forum usuwane są wyłącznie opinie łamiące postanowienia regulaminu (https://www.gowork.pl/regulamin). Celem istnienia forum jest wymiana opinii - również tych negatywnych - o pracodawcach. Cenne są wszystkie merytoryczne i kulturalne wypowiedzi bez względu na wydźwięk. CD Projekt sp. zo.o. aktywnie poszukuje na swojej stronie pracowników na wiele stanowisk http://pl.cdprojektred.com/jobs/. Jeśli ktoś z użytkowników forum aktualnie tam pracuje na pewno każda opinia pomogłaby podjąć innym decyzję o aplikowaniu.

MaXX

Brak szans na rozwój/awans. Praca dla studentów, dobra na start. Zarobki raczej marne.

xD

Wszystkie opinie wykasowane :D Aż tak jest źle?

Kabuto

Na tę chwilę z prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością zakładam, że w tym kraju nie znajdę lepszego miejsca do pracy. Dumny jestem, że jest to polska firma i jeśli chodzi o polski rynek to jest to diament w górze kompostu :)

Antek
@Kabuto

Jakie zarobki?

Miś uszatek

Nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o CD Projekt sp. zo.o. - Warszawa

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

CD Projekt sp. zo.o.
1.9/5 Na podstawie 68 ocen.
CD Projekt sp. zo.o.