LeftHand

Opinie o LeftHand

nm

er, jesteś aby na pewno przekonany, że np. studenci mogą to pogodzić z zajęciami ? Ciekaw jestem jak wygląda kwestia wynagrodzeń - miesięcznie czy tygodniowo?

worker

Popieram w 100% wcześniejszą opinię. Za mną było dokładnie tak samo. Całe szczęście zorientowałam się po tygodniu, że ta praca to oszustwo. Postanowiłam dodać opinię, ponieważ zobaczyłam ogłoszenie tej firmy- poszukują Menedżera Sprzedaży. Nawet nie myślcie o aplikowaniu tam!

Pracowałem w tej firmie przez 2tygodnie. Na początku szef obiecywał mi wynagrodzenie 2tys brutto na umowę o dzieło (śmieszne pieniądze ale zawsze). Jak dostałem umowę to okazało się że dostanę kasę jak wykonam "cel". W rzeczywistości było to nierealne. Generalnie szef (usunięte przez administratora) szuka frajerów, którzy mają pracować za darmo. Jak przyjdzie nowa osoba to nawet jak popracuje 2 dni to jest szansa, że znajdzie kogoś chętnego do kupienia programu po jakimś czasie i kasa wtedy jest dla nich. (usunięte przez administratora) Nie polecam, chyba że ktoś lubi pracować charytatywnie.

Zostaw opinię o LeftHand - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie LeftHand