Oce-Poland Ltd Sp. z o.o.

Opinie o Oce-Poland Ltd Sp. z o.o.

misio pysio

Plusy: wynagrodzenie świadczenia socjalne szkolenia handlowe narzędzia pracy Minusy: stres duża rotacja korporacyjność niesłowność przełożonych Wskazówki dla pracodawcy: Zmiana polityki kadrowej jeżeli chodzi o managerów, mało jest tam ludzi, którzy mają charyzmę i autorytet. Korzyści ze współpracy z niektórymi nie wynikają z oceny fachowości pracy tylko z oceny na ile zgadzasz się ze swoim przełożonym. Najgorzej jest jak masz inne zdanie na dany temat, nie klepiesz przełożonego po plecach, nie chcesz za wszelką cenę mu się podlizać to wtedy dowiadujesz się że jesteś jego największym rozczarowaniem. Niestety słyszysz to wcześniej o innych pracownikach, którzy też odeszli bo nie rokowali nadziei. Jedynie nowy właściciel w postaci firmy Canon będzie mógł coś z tym zrobić, bo tak to wszyscy w managemencie się nawzajem wspierają a szeregowi pracownicy są wykorzystywani i idą na przemiał. Zastanów się dobrze zanim zaczniesz tam pracować, szczególnie w dziale handlowym.

Zostaw opinię o Oce-Poland Ltd Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Oce-Poland Ltd Sp. z o.o.