Kefirek

Kefirek

Opinie o Kefirek

Chcesz wiedzieć ile osób odwiedziło Twój profil?

Paulina

Kefirek ostatnio zamieścił oferty pracy. Poszukują między innymi KIEROWCY KAT. B Macie jakieś doświadczenia na tym stanowisku?

edfff

@Młody no bo taka jest prawda ze teraz nie w kazdej firmie oferowane jest stabilne zatrudnienie i umowa o prace

Młody
@klinet 29.06.2016 14:13

No teraz to dobrze bo kasa fiskalna pokazuje ile trzeba wydać a i to czasami przerasta. Zawiść nie no opinia na temat sieci sklepów :) dobrze rób zakupy dalej nie bronię mamy wolny rynek i można robić co się chce również mówić prawdę na forach internetowych, aby ludzie jeżeli się interesują danym tematem mieli jakieś informacje.

Młody

Jesteś nowym dyrektorem HR który stara się zrobić lepszy Employer Branding? Słabo Ci idzie. kefirek to porażka na każdym szczeblu pracowniczym i zarządzania. Zostały same matołki które nie potrafią poradzić sobie na zewnętrznym rynku pracy. Sieroty po liceum dla dorosłych bez matury i tyle w temacie.

cede

Miejsce pracy nie dla osób ambitnych, znających swą cenę. Niektóre zachowania osób, poniżej wszelkiej krytyki. Wiocha, wiocha, wiocha. Nie polecam

xxxxx

Nowy system wynagradzania ponizenie kierowników i zastepców porażka totalna. Nie wymagajcie prowadzenia sklepów na wysokim poziomie z takimi wynagradzaniami.

xxxxx

Pracowałam nie dawno w tej firmie. Na początku było ok. Gdy dostałam umowe dłuższe zostawanie z czego nadgodziny marnie płatne. Wydaje mi sie że pracownik powinien przerobic tyle ile musi a nadgodziny powinny zostac dla tych którzy chcą.Przeskoki z popołudniówki na rano bardzo częste choć nikt nie zapyta czy chce sie tak chodzić.W dziale personalnym nikt tego nie widzi bo kazdy sklep ma inny grafik dla nich inny na sklepie. Pracy dużo za mało osób na sklepach. Trzeba być szybkim zeby ogarnac. Praca na akord i 5 rzeczy na raz. To moja opinia.

hejter

Bo znam tych ludzi i wiem co sobą reprezentują :) DNO!!!!!

hejter

Patrząc na rekruterów to pytania będą ściągnięte z neta a i tak użycie takiego pytanie nie będzie powodowało że rekruter będzie coś o Tobie wiedział. Trzeba mieć jakąś wiedzę w temacie. Uważaj pytania typu "Ma Pani dzieci"? Albo "czy Pani pije". PRL-owskie metody Pani Ptak :)możesz nagrać i iść z tym do sądu bo takich pytań nie wolno zadawać!!! Ogólnie możesz zakręcić tak tymi dziewczynkami, że masz robotę od razu tylko czy aby na pewno chcesz tam pracować? Wyzysk za 2000 netto.

HEJTER

smalec - zapoznaj się z definicją hejtu i rodzajami osób, które to praktykują, najpierw poczytaj, naucz się, a następnie wypowiadaj w danym temacie. Tak będą płacone nie wiem z czego, najpierw trzeba mieć pieniądze a jak się jedzie na stracie od paru lat to wiesz z pustego i Salomon nie naleje. Nawet Pan Głupikowski.

hejter

No faktycznie jeżeli dla Ciebie na spec. ds. kadr i płac jest duże doświadczenie to weź wyślij na sprzedawcę - kasjera lepiej. To że mają kłopoty ze składkami ZUS to wiadome ludzie sprawdźcie sobie w zus-ie czy w ogóle składki za was idą. Biedronka, Lidl, Auchan, Alma, Carrefour, Kaufland to sklepy które przynajmniej w miarę płacą na takich stanowiskach jak sprzedawca - kasjer i na pewno opłacają za was składki.

Patrycja

W kefirku całkiem dobrze się pracuje,oczywiście jak komuś się chce pracować i po to idzie do pracy. Polecam.

załamana

Uwaga ! Najniższa krajowa za wiele godzin pracy. Umowy na zaniżone stawki poniżej najniższej a później nadgodzinami się dobija do tej najniższej - w tym roku podnieśli do najniższej więc w dokumentach brak nadgodzin . Ale to wszystko nic - do tego od listopada zus nieopłacony jak potrzeba. No cóż jak pracownikowi nie pasuje to nie musi pracować - z daleka od Kefirka - Polskiej firmy. Lepsze zarobki są w Auchan

Patrycja

Pracowałam w kefirku dosyć długo aż do momentu przeprowadzki do innego miasta, faktycznie praca wymagająca ale jak to w handlu trzeba lubić taką pracę. Co mogę powiedzieć, atmosfera bardzo dobra, pensja zawsze na czas, umowa o pracę, można dodatkowo dorobić, nie było źle. Polecam.

młody

Weźcie skończcie z tymi Polskimi produktami. Fakt są firmy Polskie gdzie produkty są na najwyższym poziomie. Pani "prezes" Ptak (w sumie nie wiem czy nadal "prezes", możecie napisać co ona robi) robi zakupy w biedronce i taki daje przykład. Kefirek raz jest drogi dwa produkty dramatyczne, marketing na poziomie podrzędnej jednoosobowej działalności ale co się dziwić jak w marketingu też wszyscy po znajomości. "prezes" gupikowski niech wróci tam gdzie jego miejsce czyli rozwożenie chleba na sklepy a nie zarządzanie firmą. Sprzedał już dwie matoł za grosze tak zarządzał. A co do p. Gubałów to fakt może i szanowali ludzi ale poziom intelektualny jest na poziomie prezesów skoro dalej ich trzymają. Defekto główny prezes spółek kefirek i serpol podobno też jest PH więc co tutaj dużo mówić. Pozdrawiam Hejter :D

Aleksander

Uważam ze Oskarżenia dot Pani Alicji sa bezpodstawne ponieważ piastuje wyższe stanowisko .jesli uważasz ze zle wydała resztę trzeba było zgłosić to i poprosić o rejestr monitoringu a tak na marginesie !! Skończyłaś podstawówkę ???to chyba umiesz liczyć !!!nie zapominaj ze praca w takim sklepie w centrum miasta jest wyczerpująca .. A w tym sklepie robię codziennie zakupy do restauracji i widzę jak cały zespół wkłada serce w prace !!! Ps: uważam ze opisywanie pewnych osob dot zazdrości oraz nie dojrzałości do pewnego etapu życia .. Jestem zadowolony z Pani Kierownik Małgorzaty jak i Pani Alicji oraz całego zespołu !!!

Aleksander

Ruda

A Ty co nie lubisz koleżanki ze tak piszesz ze szczegółami??Masakra jakas!!!Weź lepiej popatrz na siebie jak pracujesz bo sadze ze Ala jest twoja koleżanką z pracy.Otrzasnijcie się wreszcie i zacznijnicie pracować a jak nie to zalatwiajcie to miedzy sobą a nie na forum bo to jakąś porazka jest!To nie te czasy ze to forum kogoś kręci wręcz przeciwnie!!!!

bajka

Witam wiadomo cos na temat ze zabka kupila czesc kefirkow .

aaaaaa
@ala 08.04.2015 09:22

O ! - to ty musisz dobrze zarabiać jak na takie zakupy cię stać. Śmiem przypomnieć, że dlatego też lubimy zakupy w sklepach wielkopowierzchniowych, bo można tam kupić nie tylko żywność ale i odzież, sprzęt AGD, RTV, sprzęt gospodarstwa domowego itd., dodatkowo jakie fajne są galerie przy okazji np. Auchan Bonarka. Od dawna wiadomo, że to co polskie to jest słabej jakości.

brak

U mnie na osiedlu był taki sklep ale został zlikwidowany. Mam informację,że firma Kefirek już upada i się likwiduje. Na szczęście. Nie dziwię się bo drożyzna, fatalna obsługa, ludzie nie chcą tam pracować.

Wiku

Na rynku działają ledwo od 1999 roku. Chociaż sieć ich sklepów nie ma szans na konkurowanie z Biedronkami czy innymi Lidlami to uważam, że mają sporą szansę na odnoszenie coraz to większych sukcesów na rynku - a to dlatego, że Polakom pomału zaczynają przeszkadzać kolejki w w/w sklepach. Ceny mogą być minimalnie wyższe, ale liczy się czas dla znacznej większości ludzi.

Wiku

czajka

ja wiem czy te 1600 złotych brutto to taka zadowalająca pensja i warunki o któych można powiedzieć , że są dobre...? rozumiem , że w pracy dla wielu nie liczy siętylko kasa ale i atmosfera i wiele innych rzeczy, ale jeśli ktoś zaczyna rozmowę od takiej stawki to niestety ale ja w tym przypadku odpadam

goja

Faktycznie bardzo fajne sklepy z tych kefirków, takie na codzienne zakupy, nie traci się czasu i polskie produkty w większości. Polecam.

mammamia

A jak oceniacie pracę na Wrocławskiej? W tym Kefirku przy Urzędzie Marszałkowskim

oszukana

Termin wypłaty za czerwiec 07.07.2014 ale do tej godziny wypłaty brak. Ale Kefirek leniom nie płaci, bo przecież praca za 3 osoby to za mało, teraz będziemy pracowac za darmo!!!

ludwik

Pracowałem w kefirku..... na drożdzowej .Beznadziejnie.(usunięte przez administratora) Miałem pracować na stanowisku kasjer - sprzedawca. A na umowie byłem zwykłym pomiataczem . Pracownikiem pomocniczym. Dzwiganie , dzwiganie , rozładowywanie palet i sprzatanie. Wszystko na raz musiałem robić. Kefirek to beznadziejna firma. Nie polecam pracy w tej sieciówce, szczególnie na drozdzowej .

...

nie polecam...pracujesz za kilka osób a i tak usłyszysz że jest źle...

asia

oczywiście... płaca minimalna, ciężka praca bo ze względu na oszczędności jest minimalizowana liczba pracowników... jak w każdej sieciówce... trzeba lubić ciężką pracę bo inaczej nie wytrzymasz robiąc kilka rzeczy na raz... poza tym pracuje się jak wszędzie...

Zostaw opinię o Kefirek

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kefirek