Kefirek

Oświęcim

Kefirek

Opinie o Kefirek

Czy od czasu dodania ostatniego komentarza coś się zmieniło w Kefirek? Podzielcie się swoją opinią!

kjhuv

@abbi teraz szukają pracownika sklepu spożywczego

mm

CZEMU TAK SWIETNA ZALOGE POZBAWILISCIE PRACY? DZIEWCZYNY NILE UPRZEJME TAK JAK; NA KASIE JAK I NA MIESIE ZAWSZE SlUZACE RADA I POMOCA. TRZEBA BYLO WYMIENIC KIEROWNIKA A SKLEP BY DALEJ DOBRZE FUNKCJONOWAL I WSZYJSCY RAZEM Z KLIJETAMI BYLIBY ZADOWOLENI.A TERAZ OPINIE MA NIEZBYT DOBRE .WASZ KLIJET.

Takie własnie zmeczone były...i tylko sie czaiły kiedy skonczymy liczyć. A nam sie juz nawet liczyc nie chciało-i jeszcze jakies obietnice ze myslo otworzyc go jeszcze raz tylko mniejszego i my niby jestesmy pierwsze przyjete....obiecanki cacanki.... A tak wogóle to chyba nikt madry nie zamyka sklepu przed swietami jak to najlepsze zniwa.......

nati

A te panie które były na renamencie z krakowa w oświecimiu to nic nierobiły tylko siedziały w szatni i jeszcze na koniec powiedziały że sa zmeczone a ja sie kórwa pytam kto im sklep spakował uciekły jak szczóry przed pozarem z dnia nadzień pozbawiły nas pracy i co teraz one to w [usunięte przez admina] mają .Abyły obietnice były nadzieje a teraz co kefirek nam w twarz się smieje

no popieram,zostawcie kobiete w spokoju.........

NATI ty chyba niewiesz co to jest [usunięte przez admina].ktory ta pani KIER. wprowadzila w tym sklepie.MUSISZ BYC TAKA SAMA ALBO JESZCZE GORSZA.

nati

zostawcie kobite w spokoju

alladyn

ja.... ładnie u Ciebie z pisownią :) oby tak dalej, a gdzie chcesz odejść? W dziennikarstwie widzę Twoje miejsce

dokond ona bedzxie kierownikiem/ MAMY WSZYJSCY DOSC!

Zostaw opinię o Kefirek - Oświęcim

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kefirek