Opinie o Kefirek w Polska

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Kefirek. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Kefirek o rekrutacji.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kefirek w Polska

maślanka

podobno teraz ma być JEDEN KIEROWNIKA na DWA SKLEPY?WIECIE JUŻ COS O TYM?

haha

Dokładnie, więcej pod linkiem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,87146,0,0,oferty-pracy Zapraszamy :) to powyżej to nie mojego autorstwa, tylko (usunięte przez administratora), która sie podszywa pod moj login, wymyśl sobie własny login a nie podszywaj się,!

haha

ogłoszenie o pracę w kefirku- Brzmi ono w skrócie: Pomoc w sklepie - elastyczne godziny, idealna dla studenta Oferujemy: elastyczny czas pracy Od kandydatów oczekujemy: dyspozycyjności (praca w systemie zmianowym) Dokładnie, więcej pod linkiem http://www.gowork.pl/opinie_czytaj2,87146,0,0,oferty-pracy Zapraszamy :)

iza

nie jestem ta pyza z karmelickiej,i nie wypowiadam sie na forumach,,,,

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
lady

Ty pyza czy ty nie jesteś czasem z Karmelickiej?

fiuuuu !!!!

yuyuyuyuyuyu - 2012-06-13 12:11:45 pyza - 2012-06-13 00:43:32 najbardziej niesamowita jest Nasza Kierowniczka. Co sobie zaplanuje to zrealizuje i basta. Ja ją koc (usunięte przez administratora) .na którym sklepie ta nisamowita kierowniczka jest ???????????????????Też jestem ciekawa !!!!!

yuyuyuyuyuyu

pyza

ktosiu

Ona była niesamowita!! Jedna z tych, które się interesowały firmą i rozumiały co się w niej (usunięte przez moderatora). Widać komuś się to nie spodobało, wywalili ją i pewnie wstawią na miejsce świeżą krew nie wiedzącą o problemach. Szkoda, bo dzięki takim jak ona robiło się lepiej w firmie.

gogol

Jak to się Kieroniczka z 23 zwolniła? Sama czy ją zwolnili ona dobra była hyba.

vyvyvyvyvyvyvvvyvyy

? - 2012-06-05 10:53:10 Co tam słychać na tej Grażyny?nic dalej nie ma głównego kierownika czyżby nikt nie chce prakować w KEFIRKU!!!!!!!!!!!!!!!!MAJĄ RACJE SKORO KIEROWNICY SĄ ZMIENIANI CO CHWILA, TERAZ I NA KRAKOWSKIEJ SIE KIEROWNICZKA ZWOLNIŁA .

?

Co tam słychać na tej Grażyny?

co

tzn.10

hmm

no i co?

****

chyba już się tam WSZYSCY pogubili i sami nie wiedzą o co im chodzi...

no

czy w firmie stosowane są metody statystyczne? jeśli tak, to w jakich dziedzinach, chodzi mi o konkretne przykłady?

nowa

Mam jeszcze jedno pytanie i bardzo prosiłabym o szczerą odpowiedź i pomoc. Czy warto pracować dla sieci Kefirek na stanowisku kierownika sklepu ? Jakiej wysokości wynagrodzenia można się spodziewać na tym stanowisku ? Czy tam też jest taki (usunięte przez moderatora) pracownika jak w innych sieciach jak Lidl, Biedronka czy Tesco ? Pracowałam w dużej sieci i mam już serdecznie dość pracy w sklepie, który ma 3 pracowników na zmianie a powierzchnię prawie 900m2. Pracownicy robili wszystko od przyjmowania towaru po siedzenie na kasie, sprzatanie itp. jeden pracownik do wszystkiego, czyli do niczego. U was tez tak jest ? Bardzo proszę o pomoc, ponieważ muszę szybko podjąć decyzję.

nowa

Kto zatrudnia pracowników sklepów kierownicy sklepu czy ktoś z biura ?

smerfetka

Pracowalam w Kefirku tylko kilka miesiecy. Zwolnilam sie sama bo mialam wrazenie ze pracuje (i to ciezko) za darmo. Ale mialam szczescie do ludzi. Fajną kierowniczke i jej zastepczynie. Dzieki temu pewnie nie nabawilam sie traumy czy depresji jak pisza tu niektore panie. (usunięte przez administratora)

Pracownica

Jak kierownik nie potrafi zapanować nad personelem w pracy to tak już niestety bywa. Trzyma się osoby które podtrzymują słupy w czasie pracy a potem mają pretensje do innych że premii nie biorą. Litość nad nimi ? Nie. To jest nieumiejętność zapanowania nad wszystkim a skoro to kogoś przerasta to nie powinien się podejmować kierowania zespołem. Najłatwiej jest później powiedzieć że to nasza wina i za to żadna premii nie weźmie. A nasze pieniądze pójdą do kierowniczki bo przecież 'przez nas' audyt zabiera jej premie. Ale co tam ich zarobki to przecież gorsza wypłata niż nasza. 1190 wypłaty bez premii cud miód i orzeszki. Ale jakoś trzeba nas jeszcze dobić. Może i mają ciężką prace ale i za to biorą ciężkie pieniądze. Więc niech przestaną za swoją niekompetencje obwiniać nas a wezmą się same za siebie...Amen.

Zostaw merytoryczną opinię o Kefirek - Polska

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Kefirek?

Kandydaci do pracy w Kefirek napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Kefirek